Kodi on olnud selles valdkonnas juba pikka aega ja see on bingevaatlejate seas populaarne, kuna sellel on tipptasemel funktsioonid ja kvaliteetne sisu. Lisaks ei lase Kodi saadaval olev mitmekesine sisu mõelda millelegi muule. See on üks peatus meelelahutuse, uudiste, spordi, muusika ja palju muu jaoks.

Selle digitaalajastu üks suurimaid probleeme on küberturvalisus ja veebis voogesitajad on selle suurimad ohvrid. Kodi kasutajad voogesitavad sisu oma lisandmoodulite kaudu, mis on kas ametlikud või mitteametlikud (kolmanda osapoole) lisandmoodulid. Kodi ametlikud lisandmoodulid pakuvad sisu omanike ja levitajate volitatud vooge ning nad ei ole seotud ühegi piraatlusega. Kolmandate osapoolte lisandmooduleid kasutatakse rohkem kui ametlikke ja paljud neist pakuvad piraatvooge, mis tähendab, et nende kasutamine on ebaseaduslik.

Ametivõimud ja paljud häkkerid kasutavad ära veebiserverite haavatavust ja luuravad neid veebis voogesituseta, ilma et oleks aimugi. Nuhkvara ja õelvara on tavaline probleem, millega silmitsi seisavad miljonid netizens kogu maailmas. Spetsiaalselt siis, kui kasutate avatud lähtekoodiga platvormi nagu Kodi, on teie privaatsuse kaitsmine eriti soovitatav.

Nutikad kasutajad kaitsevad VPN-i kaudu oma privaatsust ja online-olekut, kuna see krüpteerib liikluse ja tagab teie ühenduse. Kuid mitte kõiki VPN-e ei saa veebis voogesituseks kasutada, sest mitte kõigil VPN-i pakkujatel pole kiireid servereid. Ma soovitaksin teil valida Kodi jaoks parima VPN-i hulgast, et kaitsta oma privaatsust võimude eest ja nautida sujuvat voogesitust.

Contents

2 VPN-i kasutamise viis Kodil

Voodide blokeerimiseks ja privaatsuse säilitamiseks on Kodil VPN-i kasutamiseks kaks erinevat viisi. Kui pakkujal on spetsiaalne Kodi lisandmoodul, võite VPN-i installida otse Kodi-le. Vastasel juhul peate oma seadmesse installima VPN-i ja seejärel Kodi sellest üle käima. Mõlemad meetodid on proovitud ja neid pole kummaski märganud.

Heidame pilgu VPN-i installimisele Kodi-le, kasutades mõlemat neist meetoditest:

1. Kuidas installida VPN seadmele kasutamiseks Kodis

Üks kõige tõhusamaid viise VPN-i kasutamiseks Kodis on selle installimine seadmesse ja seejärel Kodi turvalise ühenduse kaudu käivitamine. Niisuguse VPN-i kasutamine ei sega teid voogesituse ajal ja saate voogude blokeeringu tühistada ilma probleemideta. See meetod on põhimõtteliselt rakendatav nende VPN-pakkujate jaoks, kellel pole spetsiaalset Kodi lisandmoodulit.

VPN-i seadmesse installimiseks toimige järgmiselt.

  1. Külastage teenuseosutaja ametlikku veebisaiti ja registreeruge teenuse saamiseks, valides teile kõige sobivama paketi.
  2. Laadige nüüd alla oma seadmele ja opsüsteemile vastav klient / rakendus. Näiteks kui kasutate Windowsi, laadige alla Windowsi töölaua klient.
  3. Pärast selle allalaadimist installige klient oma seadmesse. Kui installimine on lõppenud, logige teenusesse sisse logimise ajal teile antud volituste abil.
  4. Nüüd ühendage serverite loendist turvalise serveriga.
  5. Pärast serveriga ühenduse loomist avage oma seadmes Kodi.
  6. Voogesitage mis tahes lisandiga, mida soovite kasutada, kartmata piiranguid.

2. Kuidas installida VPN Kodi-le – otsene installimine

PureVPN on Kodi jaoks ainus parim VPN, millel on spetsiaalne Kodi lisandmoodul, mis teeb kasutajatel hõlpsaks voogesituse ajal privaatsuse tagamise. Ja selles paigaldusjuhendis kasutatakse Kodi jaoks pühendatud hoidlat, mille PureVPN pakub. Kõik kasutajad, kes on versioonile Kodi Leida 18 üle läinud, järgige seda protseduuri VPNi installimiseks Kodi uusimasse versiooni.

 1. Laadige alla PureVPN-i hoidla ZIP-fail.Kuidas installida VPN Kodi Kryptonile 17.6
 2. Avatud Kodi > Kliki Lisandmoodulid sakk.installige vpn kodi jarvis
 3. Klõpsake nuppu Kastiikoon vasakus ülanurgas > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist valik.kuidas installida vpn kodi voogesituse jaoks
 4. Ilmub dialoogiboks, leidke allalaaditud zip-faili asukoht ja avage see > pistikprogramm installitakse ja ilmub teade.kuidas lisada vpn kohta kodi
 5. Mine tagasi Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid sakk> Minema Programmi lisandmoodulid > Valige PureVPN> Klõpsake nuppu Lisandmooduli seaded > Ilmub suvanditega dialoogiboks.purevpn kodi seadistamiseks
 6. Hõljutage kursorit VPN-i konfiguratsiooni valiku kohal ja sisestage oma PureVPN sisselogimisandmed > Klõpsake nuppu OK > Nüüd looge loendist soovitud server.

Kodi jaoks turvaline voogesitus vpn-ga

Kuidas installida VPN Kodi Leidale 17.6

Kui kasutate Kodi Kryptoni versiooni 17.6, toimige järgmiselt.

 1. Ava Kodi > Kliki Lisandmoodulid sakk > Klõpsake nuppu Lae alla valik loendist.
 2. Valige Programmi lisandmoodulid > Kerige loendist allapoole ja klõpsake nuppu Veebivaatur > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teatise ilmumist.
 3. Pärast seda naaske Kodi peamenüü > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Minema Programmi lisandmoodulid > Valige Veebivaatur.
 4. Lisandmoodul avaneb ja näete veebibrauseri liidest > Tippige see link „https://www.kodivpn.co/repo/purevpn.zip” väljale aadressiriba ja Klõpsake nuppu Okei > Ilmub kast, kus küsitakse teie luba zip-faili allalaadimiseks > Klõpsake nuppu Jah.
 5. Sisestage sihtkoht, kuhu soovite ZIP-faili alla laadida > Klõpsake nuppu Okei > Allalaadimine algab ja teile teatatakse, kui allalaadimine on lõpule jõudnud > Klõpsake nuppu Okei jälle Sulge veebivaatur.
 6. Naase lehele Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kast > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > avage allalaaditud zip-faili sihtkaust > Klõpsake nuppu service.purevpn.monitor.1.2.5.zip > Oodake lisandmooduli installimist.
 7. Mine tagasi Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid sakk> Klõpsake nuppu Programmi lisandmoodulid > Avatud PureVPN Monitor OpenVPN.
 8. Kliki Lisandmooduli seaded > Sisestage oma Kasutajanimi ja Parool PureVPN kontole sisselogimiseks.
 9. Valige a riigi piirkond kust soovite Interneti-ühenduse luua > Klõpsake nuppu Okei.

Kuidas ruuteril Kodi VPN-i häälestada

Üks parimatest viisidest oma võrgu turvamiseks on VPN-i installimine ruuterisse. Nii saate mitte ainult Kodi kaudu turvaliselt voogesitust, vaid ka turvalist traadita võrku. See häälestus on mugav ka siis, kui kasutajad proovivad kasutada Kodi Fire TV Stickil koos VPN-iga Firestickil. VPN-i installimiseks ruuterisse toimige järgmiselt.

 1. Logige sisse oma Tomato ruuteri juhtpaneelile
 2. Vasakul paneelil avagePõhiline‘ > Klõpsake „Võrgustik
 3. Valige ühendus ‘Tüüp
 4. Sisestage oma VPN-konto mandaadid mida pakub teie VPN-teenuse pakkuja.
 5. Linnuke ‘Kasutage DCHP‘Ja’Kasutage vaikelüüsi kaugvõrgus
 6. All PPTP-lüüs, sisestage serveri aadress, millega soovite ühenduse luua
 7. JätkeAlamvõrgu mask‘Ja’ValikudVälja üksi, välja arvatud juhul, kui teie VPN-teenuse pakkuja on seda juhendanud
 8. Ühendusrežiimi jaoks valige „Elus hoidma
 9. Kontrollige, kas MTU on vaikimisi seatud
 10. Veenduge ka, et teie LAN- või traadita ühenduse seaded on vaikimisi seatud
 11. Nüüd kerige lehele alla ja vajutage nuppu „SalvestaJa ongi kõik, sa oled teinud
 12. Ühenduse olekut saate kontrollida minnes Olek > Palgid > Viimased 25 rida

Kuidas paigaldada Kodile tasuta VPN

Ma ei soovita Kodi jaoks tasuta VPN-i kellelegi, kuna need pole nii usaldusväärsed kui tasulised VPN-i pakkujad. Väidetavalt pakuvad VPN-id teile turvalisust ja katavad teie haavatavuse, mida minu arvates tasuta VPN-i pakkujad ei saa. Tasuta VPN-i kasutajad on seisnud silmitsi selliste tõsiste probleemidega nagu logipidamine ja DNS-i lekked. Neid tõsiseid probleeme ei oodata healt ja usaldusväärselt VPN-i pakkujalt.

Kui te siiski ei soovi VPN-ile ühe penni kulutamist, võite proovida Kodi jaoks TunnelBeari. See on üks parimatest tasuta VPN-i pakkujatest Kodi jaoks, kellel on servereid enam kui 22 riigis ning need kõik pakuvad kiiret allalaadimist ja üleslaadimist. TunnelBear kasutab AES 256-bitist krüpteerimisprotokolli ja tal on range logimise keelamise poliitika.

TunnelBeari saate kasutada viies seadmes samaaegselt, kuid tunnelBeari kasutamise üheks puuduseks on see, et selle andmeedastuslimiit on 500 MB päevas. TunnelBearil pole spetsiaalset Kodi lisandmoodulit, kuid saate seda kasutada, installides selle otse oma süsteemi.

Järeldus

Teil võib tekkida küsimus, miks ma rõhutan nii palju Kodi VPN-i kasutamist, hoolimata sellest, et Kodi on seaduslik voogesitusteenus. Põhjus, miks ma Kodi jaoks VPN-i kasutan, on see, et veebis voogesitamine Kodi kaudu selle kolmandate osapoolte lisandmoodulite kaudu võib olla ohtlik ja keegi ei taha selle kuumusega silmitsi seista. Teiseks, küberturvalisuse probleemid kasvavad iga päevaga ja alati on parem olla turvaline kui kahetseda.

Minu teine ​​rõhk on tasulise VPN-teenuse valimisel, mitte tasuta VPN-i pakkujal, sest midagi head ei tule tasuta. Tasuta VPN-i pakkujad ei kaitse teid, vaid pigem jätavad teid haavatavaks ja kes teab, kas nad peavad teie logisid. Nii et olge VPN-teenuse pakkuja valimisel nutikas, sest kaalul on teie veebipõhine privaatsus.