Mis on Bob (piiramatu) lahti lastud?

Bob Unleashed on üks populaarsemaid kodi lisandmooduleid, mis sisaldab HD-kvaliteediga uusi ja vanu filme ning telesaateid. Bob Unleashed, endise nimega Bob Unrestricted, on täiendatud tavapäraste funktsioonidega järgmise taseme lisandmooduliks.

Bob Unleashed pakub lisandmoodulile uut välimust koos uue liidesega ja on parandanud kõik need vead, mis olid varem rakenduses Bob Unrestricted. Et teada saada, kuidas installida Bob (Untrictricted) Undeashed Kodile, oleme pakkunud samm-sammult juhiseid.

Märkus. Võimalik, et Bob Unleashed ei tööta teie piirkonnas geopiirangute tõttu. Selle lisandmooduli installimiseks peate muutma oma IP-d. Bob Unleashed Kodi pistikprogrammi blokeeringu blokeeringu tühjendamiseks saate seda teha VPN-iga.

CTA

Kuidas installida Bob (piiranguteta) lahti pääsenud Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

  1. Ava oma Kodi tarkvara > Kliki Seadete ikoon, nimetatakse ka hammasrattaikooniks > Valige Failihaldur valik asub lõpus > Nüüd tee topeltklõps Lisage allikas hoidla lingi lisamiseks.kuidas installida Bob piiramatult lahti Kodi
  2. Ekraani ette ilmub kast, klõpsake nuppu „Puudub” valik > Nüüd tippige Noobide ja nohikute hoidla URL-i http://noobsandnerds.com/portal/ ja klõpsake nuppu OK > Tippige nüüd hoidla nimi Noobid ja nohikud ja klõpsake nuppu Okei nii et kast kaob.Kuidas paigaldada bob piiramatult vallandamata Kodi krüptooni versioonile 17 või uuemale
  3. Nüüd mine Kodi peamenüü vajutades ‘Esc’ nuppu mitu korda > Seejärel klõpsake nuppu Lisandmoodulid sakk > Siin näete vasakus ülanurgas a Pakendi paigaldaja ikoon, kastikujulist ikooni, klõpsake sellel.bobi piiramatu vallandatud kodi peal
  4. Nüüd klõpsake nuppu Installige ZIP-failist valik > Leidke ja klõpsake nuppu Noobid ja nohikud > Nüüd klõpsake nuppu Noobid ja nohikud Repo (2.2) .zip ja oodake installimist.bobunrestricted on valimata kodi seadetel
  5. Kui hoidla on installitud, klõpsake nuppu Installi hoidlast valik > Kerige alla ja klõpsake nuppu Noobide ja nohikute hoidla > Video lisandmoodulid > Leida Bob vallandati erinevatest loetletud kodi lisandmoodulitest ja klõpsake sellel > Klõpsake nuppu Installi.bobi piiramatu vallandamine kodi seadistusel
  6. Bob Unleashed Kodi pistikprogrammi vaatamiseks minge Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Vaadake paremale ja liikuge alla, kust leiate Bob vallandati > Nautige!

bob piiramatu vabastamata kodi ZIP-fail

Hoiatus! Te peaksite kasutama VPN-i, et jääda anonüümseks, kui kasutate rakendust Bob (piiramatu) Unleashed, kuna see kaitseb teie privaatsust. Kasutage PureVPN-i 85% soodsamalt ja voogesitage piiramatut sisu saidil Bob (Unrestricted) Unleashed.

Kuidas paigaldada Kodi Jarvise versiooni 16 või uuema versiooni jaoks avatud Bob (piiramatu)

  1. Avatud Kodi > Kliki Süsteem vahekaart, mis asub peamenüüs > Nüüd klõpsake nuppu Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas > Tüüp URL http://noobsandnerds.com/portal/ ja klõpsake nuppu Valmis > Tüübi nimi Noobid ja nohikud ja klõpsake nuppu Valmis > Nüüd klõpsake nuppu Okei.
  2. Mine tagasi Kodi avaekraan > Süsteem > Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Kerige allapoole, et klõpsata Noobid ja nohikud > Siis Noobid ja nohikud Repo (2.2) .zip > ja oodake, kuni see repositooriumi installima hakkab.
  3. Nüüd peate klõpsama Installi hoidlast valik > Noobide ja nohikute hoidla > Video lisandmoodulid > Bob vallandati > Installi > Nautige!

Bob vallandas allalaadimise

Bob Unleashed Kodi lisandmooduli saab personaalarvuti või sülearvuti kaudu installimisel alla laadida ka otse Kodi kaudu. Noobs and Nerds hoidla ZIP-faili allalaadimiseks klõpsake SIIN, et toimida järgmiselt:

Kui olete Noobs and Nerds Zip-faili alla laadinud, Ava Kodi > Minema Lisandmoodulid > Pakendi paigaldaja Kastiikoon > Seejärel klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Ilmub kast, milles peate leidke ja klõpsake ZIP-faili mille laadisite alla oma arvutisse / sülearvutisse > Seejärel installitakse hoidlafail.

2. samm: Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Siit leiad Noobide ja nohikute hoidla, klõpsa sellel > Nüüd mine Video lisandmoodulid > Bob vallandati > Seejärel klõpsake nuppu Installi > Nautige!

Bob vallandasid vead

Enne kui Bob Unleashed sai Bob Unrestricted, oli see täidetud paljude erinevate vigadega, mis ajasid Kodi kasutajad hulluks. Need vead ja probleemid on siiski lahendatud. Kõige levinumad probleemid Bob Unrestrictediga olid “No stream pole saadaval”, “Dependency installimine ebaõnnestus” ja “No Links available”. Tänu arendaja Dev-le on need probleemid nüüd lahendatud.

Bob vallandas, et Kodi ei tööta

Bob Unleashed on hiljuti värskendatud uuele versioonile, st v1.0.1. Seetõttu nõuab Kodi kasutajatel Kodi Kryptoni versiooni 17.3 laitmatuks tööks installimist. Kui te pole veel uut Kodi installinud, siis jätkake.

Bob mängitav voog

Eelmise versiooni Bob Unrestricted abil on uus uus Bob Unleased Kodi lisandmoodul parandanud kõik hiljutised vead. Kodi kasutajad leiaksid Bob Unrestricted’is palju mängimatuid vooge, mis tekitasid neile pettumuse.

Bobi lisandmooduli otsus otsustas selle arendajalt Devilt, kes muutis kaubamärgi täielikult. Nüüd võivad Kodi kasutajad sellest uuest lisandmoodulist leida väga vähe katkenud linke.

Bob vallandanud Kodi ülevaated

Paljud Kodi kasutajad tunnevad, et Bob Unleashed on nende lisandmoodul, kuna nad eelistavad seda laialdaselt Elysiumi või Genesis Rebori asemel. Pärast seda, kui Bob Unleashed tegi versiooniuuenduse, värbas see lisandmoodul uusi kasutajaid.

Ma kasutan ainult BOB Unleashed-i. Ainult lisandmoodulina leian usaldusväärse sularahaautomaadi

– Decanus Rex (@DecanusRex) 16. august 2017

Bob Unleashedil on kõik ressursid filmide ja telesaadete jaoks. Kui olete Bob lahti lasknud, ei pea te kuskile minema. See on täis tundide pikkust meelelahutuspaketti teie perele ja sõpradele.

bob vallandanud redditi ülevaate

Kääri üles

Bob Unleashed-i lisandmoodust on saanud Noobs and Nerds-i Bob Unrestricted-i lisandmooduli uus ja parem nägu. Ülaltoodud installijuhendi abil saate nüüd Bob Unleashed Kodi installida. Nüüd saate Bob Unleashed Kodi lisandmooduliga piiramatut tundi peatusteta meelelahutust.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me