Brettus Kodi on üks populaarsemaid Kodi Ehitusi, millel on suurepäraseid kodi lisandeid konkreetse sisu jaoks, näiteks Brettus Anime Anime’i austajatele, Brettus Kids Tube koomiksite jaoks, Brettus dokumentaalfilmid parimate dokumentaalivoogude jaoks ja Brettus Retro vanade filmide ja telesaadete jaoks.

Veebis eraelu puutumatuse ja turvalise surfamise tagamiseks kasutage Brettus Addoni kasutamise ajal kindlasti usaldusväärset Kodi VPN-i teenust.

Selles juhendis näitame teile, kuidas installida Brettus Kodile, et saaksite oma lemmik sisu tõketeta nautida.

Brettus Kodi hoidla

Brettus Kodi Addon on saadaval oma Brettuse hoidla kaudu.

Brettus Kodi allalaadimine

 1. Laadige alla ZIP-fail oma seadmes.
 2. Ava Kodi > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon.
 3. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Sirvige kus allalaaditud ZIP-fail asub > Oodake teadet.
 4. Minema Installi alates Hoidla.
 5. Klõpsake nuppu Brettuse hoidla > Avatud Programmi lisandmoodulid > Valige Brettus ehitab võluri > Klõpsake nuppu Installi.

Kuidas installida Brettust Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale

 1. Käivita Kodi oma seadmes > Klõpsake nuppu Käik (seaded) ikooni sätete sirvimiseks.kuidas paigaldada brettus kodi
 2. Valige menüüst Toimik juhataja > Avaneb uus aken > Topeltklõpsake nuppu Lisama Allikas.kuidas installida brettus kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Ilmub dialoogiboks, klõpsake vastaval aadressiribal <Puudub> ja sisesta see URL: https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Klõpsake nuppu Okei.kuidas lisada brettus kodi
 4. Pange sellele meediumiallikale nimiBrettus Repo ” > Klõpsake nuppu Okei > Kontrollige uuesti URL ja nimi ja klõps Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.brettus kodi addon
 5. Naaske avaekraanile, avage Lisamaons vasakpoolsest menüüst > Klõpsake nuppu Kast (pakett paigaldaja) ikoon vasakus ülanurgas > Valige sellest uuest aknast Installige ZIP-failist.kuidas installida brettus kodi jarvis versioonile 16 või uuemale
 6. Kliki Brettus Repo > Valige repository.Brettusrepo-1.0.zip > Oodake hoidla installimist.brettus kodi hoidla
 7. Kui teatis ilmub, klõpsake nuppu Installi hoidlast > Avatud Brettus Repo > Avatud Programmi lisandmoodulid kausta > Kliki Brettus Ehitab Nõustaja > Tulemus Installi > ootama lisamapeal lubatud teatamine.

kuidas paigaldada brettus kodi tulekoldele

Nõustaja on nüüd installitud ja kasutamiseks valmis, nautige kõiki teile eelinstalleeritud Brettuse hoidla lisandmooduleid!

Kuidas installida Brettus Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi > Süsteem > Toimik Juhataja > Topeltklõps Lisama Allikas > Valige Puudub > Tüüp URL https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Klõpsake nuppu Valmis > Sisestage nimi ‘Brettus Repo ” > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu OK.
 2. Mine Kodi juurde Kodu Ekraan > Klõpsake nuppu Süsteem > Minema Lisamaons > Kliki Installi alates Zip Toimik.
 3. Liikuge ja klõpsake nuppu „Brettus Repo ” > Kliki repository.Brettusrepo-1.0.zip.
 4. Installi alates Hoidla > Brettuse hoidla > Programm Lisamaons > Brettus ehitab võluri > Installi > Oodake lisandmooduli installimist.

Kuidas paigaldada Brettus Kodi Fire Stickile

Kõigepealt peate installima Kodi Fire Stickile ja seejärel saate installida Brettus Kodi 17 ja Brettus Kodi 18-le. Klõpsake siin, et näha, kuidas Kodi Fire Stickile installida..

Kui olete Kodi installinud, järgige neid samme, et installida Brettus Kodi Fire Stickile.

 1. Avatud Kodi rakendus Fire Stickil
 2. Avatud Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Järgige nüüd Brettuse Kodi krypton V17-le installimiseks ülaltoodud samme. Menetluses vahet ei tehta. Geograafiliselt blokeeritud voogude blokeeringu tühjendamiseks kasutage Firestick Kodi 2020 jaoks tasulist tasuta VPN-i.

Brettus Kodi ei tööta / vead / probleemid

Kodi Brettus ei suutnud ZIP-faili installida

Brettus Kodi installimisel võite selle tõrkega silmitsi seista. See juhtub siis, kui proovite hoidlat installida vananenud Zip-faili kaudu.

Paranda

Selle tõrke vältimiseks laadige hoidla ZIP-fail usaldusväärsete hoidlatest alla.

Bretiust Kodil ei õnnestunud sõltuvust installida

Kui proovite lisandmoodulit hoidlast installida, võib see tõrge ilmneda. Noh, selle vea põhjuseks on see, et teie kasutatav hoidlaallikas võib olla suletud või see võib-olla teisaldatud uude URL-i.

Paranda

Kui lisate allika, kontrollige, kas see on usaldusväärne ja töötab. Teiseks veenduge, et olete URL-i õigesti sisestanud. Kolmandaks, kui see tõrge ikkagi ilmneb, proovige kasutada muud hoidlat.

Brettus Kodi – ülevaade

Brettus Kodi on Kodi kogukonnas kiidetud tänu sellele, et see on pakendis. Selle populaarsust saab hõlpsasti hinnata, kui logite sisse Twitterisse ja otsite Brettuse lisandmoodulit. Sama on juhul, kui otsida Brettus Kodi ehitab Facebooki ülevaateid, kuid need on mõnevõrra vanemad. Teid üllatab, kui näete, kuidas Brettus ehitab Kodi ülevaadet, kui paljud inimesed seda tegelikult soovitavad. Vaata siit:

Brettus Kodi Pin

Brettus Buildsi kasutamise ajal on täiskasvanutele mõeldud sisule ja täiskasvanutele mõeldud lisandmoodulitele juurdepääsu saamiseks vajalik nööpkood. Selle PIN-koodi kohta saate Interneti-kataloogidest läbi vaadata, kuna see pidevalt muutub.

Selle mähkimine

Brettus V4 Kodi on hämmastav asi, kui soovite oma Kodi raamatukogu mitmekesistada. Brettus Builds Kodi arvustused on praeguse seisuga väga head ja kasutajad on seda palju kiitnud.

Brettus Kodi lisad pakuvad sellele spetsiifilise sisu tõttu eelist teiste ees. Selles juhendis esitasime üksikasjalikud sammud, kuidas Brettust Kodi’ile installida.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me