Kui räägime videote ja filmide parimatest Kodi lisanditest, põrutame alati Exoduse ja pakti sisse. Kuid üks asi, millest paljud Kodi kasutajad ei tea, on uue Kodi video lisandmooduli Fantastic kättesaadavus.

Seda mainivad (paljud kasutajad) Exoduse või pakti kahvliks. Tõde on see, et paremate 4K ja HD-linkide olemasolu tõttu on see parem kui mõlemad lisandmoodulid. Selles juhendis räägime teile, kuidas installida Fantastic Kodi addon ja mõnda muud sellega seotud Kodi vpn-teavet. Fantastiline Kodi lisandmoodul on üks neist lisandmoodulitest, mis töötab ka Xbox One Kodi puhul.

Fantastiline Kodi allalaadimise hoidla ZIP-URL

Fantastilistele Kodi lisandmoodulitele pääsete juurde, kasutades tis linki: http://fspmkodi.com/repo/

Samuti saate linki Zip-faili otse alla laadida ja installida Fantastic Kodi lisandmooduli. Järgige neid samme:

 1. Laadige alla ZIP-fail oma seadmes.
 2. Klõpsake nuppu Käigu (seadete) ikoon > Installige ZIP-failist > Leidke allalaaditud fail ja klõpsake nuppu hoidla.Firestickplusman-0.1.2 > Oodake teadet.
 3. Klõpsake nuppu Installi hoidlast > Valige Firestickplusmani lisad > Installi > Oodake teatise ilmumist.

Kuidas installida fantastiline Kodi lisandmoodul Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadete ikoon > Klõpsake nuppu Failihaldur.kuidas installida fantastiline kodi lisandmoodul
 2. Topeltklõpsake nuppu Lisama Allikas > Kliki ‘Puudub ” > Sisestage see URL http://fspmkodi.com/repo/ > Klõpsake nuppu OK > Pange sellele meediaallikale nimi “Fantastic Repo” > Klõpsake nuppu OK.kuidas paigaldada krüptooni versioonile 17.6 või vanemale fantastiline kodi lisandmoodul
 3. Liikuge tagasi Kodi peamenüüsse vajutades ESC võti mitu korda > Klõpsake nuppu Lisamaons > Klõpsake nuppu Kast Kujuline ikoon.fantastiline kodi
 4. Klõpsake nuppu Installi alates Zip Toimik > Valige Fantastiline repo> Klõpsake nuppu Repo > repository.firestickplusman-0.1.2.zipfantastiline kodi lisand
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Valige Firestickplusmani lisad > Video Lisamaons > Valige Fantastiline > Klõpsake nuppu Installi> Oodake lisandmooduli installimist.kuidas lisada fantastiline kodi addon
 6. Kui teatis ilmub, naaske lehele Peamine Menüü> Lisamaons> Avatud Video Lisamaons > Kliki Fantastiline > Sirvige oma lemmiksisu ja nautige!

fantastiline kodi lisandmooduli allalaadimine

Kuidas paigaldada fantastiline Kodi Addon – videojuhend

Kuidas installida fantastiline Kodi Addon Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Süsteemi ikoon > Avatud Failihaldur.
 2. Topeltklõps Lisama Allikas > Klõpsake „Puudub ” > Sisestage see URL http://fspmkodi.com/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis > Pange sellele meediaallikale nimiFantastiline Repo ” > Valmis> Klõpsake nuppu Okei.
 3. Minema Kodi peamenüü vajutades mitu korda ESC-klahvi > Klõpsake nuppu Süsteem> Lisamaons > Installi alates Zip Toimik > Valige Fantastiline repo> Klõpsake nuppu Repo > Klõpsake nuppu repository.firestickplusman-0.1.2.zip
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Kliki Firestickplusmani lisad > Avatud Video Lisamaons > Valige Fantastiline > Klõpsake nuppu Installi> Oodake lisandmooduli installimist.
 5. Kui teatis ilmub, naaske lehele Peamine Menüü> Lisamaons> Avatud Video Lisamaons> Fantastiline.

Nüüd saate sirvida oma lemmiksisu ja nautida Fantastilisi Kodi-elamusi!

Kuidas paigaldada Fire Stickile fantastiline Kodi Addon

Pärast Kodi installimist saate installida Fantastiline Kodi lisandmooduli Fire Stickile. Kodi installimiseks Fire Sticki saate kasutada meie juhendit.

Fantastiliste videolõikude installimiseks Fire Stickile järgige samm-sammult seda juhendit.

 1. Käivita Tuld Kepp > Minema Seadistused > Süsteem.
 2. Avatud Arendaja Valikud > Lülitage ADB silumine sisse ja rakendused saidilt Tundmatud allikad.
 3. Minge tagasi Kodi Fire Sticki juurde Kodu > Kliki Otsing > Tüüp Kodi > Avatud Kodi.
 4. Kui Kodi avaneb, järgige Fantastiline Kodi Kryptoni versiooni installimiseks nimetatud samme. Protseduur sarnaneb Kryptoni protseduuriga.

Fantastiline Kodi lisandmoodul ei tööta / vead / probleemid

Fantastiline Kodi ei suutnud sõltuvust installida

See tõrge ilmneb tavaliselt siis, kui hoidlas on probleeme. Selle tõrke ilmnemisel võib hoidla olla maas või seda värskendatakse.

Lahendus

Võite sellele veidi aega anda ja hiljem kontrollida, kas probleem oli värskenduse või lingi sulgemise tõttu. Kui URL lülitub välja, proovige kasutada teist URL-i.

Fantastiline Kodi ei saanud hoidlaga ühendust

See tähendab, et olete sisestanud vale hoidla lähteteksti lingi või on tekkinud süntaksiviga.

Lahendus

Sellisest veast eemale hoidmiseks sisestage kindlasti õige URL.

Fantastilised Kodi Addoni arvustused

Kasutajad vajavad foorumit oma arvamuse, kriitika ja lisade toetamiseks. Mis oleks parem koht kui Reddit? Keermestatud lõime, näete erinevaid kommentaare.

Vaadake seda kommentaari, see kasutaja nimetab Fantasticit pakti kahvliks, isegi kui see kasutaja pole seda installimise järel kasutanud.

fantastiline ülevaade

Mõned kasutajad tõid esile punne ja sarkasmi:

fantastiline redditi ülevaade

Ja siis on neid, kes isegi läksid selle koodi sügavusele:

fantastiline lisand kodi

Fantastilised Kodi alternatiivid

 1. Exodus
 2. Pakt
 3. Gurzil
 4. Vastupanu
 5. Genesis
 6. 321 filmi
 7. Kodeerimata Kodi

Kääri üles

Võib kõhklemata öelda, et Fantastic Kodi lisandmoodul on täpselt selline, nagu selle nimi ütleb. Fantastilised Kodi kasutajad on kiitnud selle funktsionaalsust ja linke ning hinnanud seda rohkem kui pakti. Võib öelda, et see lisandmoodul võis pakti lihtsalt maha jätta.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me