icefims-kodi-add-on

See lisandmoodul on saadaval Kodili hoidlas ja on selles juhendis hõlmatud Kodi Leida, Kryptoni ja Kodi Jarvise jaoks.

Juba paljude aastate jooksul on IceFilms täitnud oma ootused kui Kodi maailma üks parimaid filmi lisandeid. Saate kogu päeva filmida.

Veenduge, et kasutate kodi vpn-i, et kaitsta oma veebis olemist pahavara ja häkkerite eest. Lisaks sellele pakub see teile ka piiramatut juurdepääsu suurele hulgale teie piirkonnas piiratud sisule.

Kuidas paigaldada IceFilmid Kodi Leida ja Kryptoni versioonidesse

 1. Avatud Kodi > Siis minge Seadistused > Kliki Toimik Juhataja > Nüüd topeltklõpsake Lisama Allikas > Ilmub kast, nii et klõpsake nuppu “Puudub ”kuidas paigaldada jääfilme kodi
 2. Tippige URL hoidla jaoks http://kdil.co/repo/ > Seejärel klõpsake nuppu Okei > Kui vaatate altpoolt, küsib see meediumiallika nime, nii et sisestage „Kodil Repo ” > Seejärel klõpsake nuppu Okei.kuidas paigaldada jääfilme kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Minema Kodi Kodu > Seejärel valige Lisamaons vasakpoolses menüüs kuvatav suvand > Nüüd klõpsake nuppu Kastikoon asub ülemises menüüs.jääfilmid kodi häälestusel
 4. Sellel lehel peate valima Installi alates ZIP-fail valik > Kerige allapoole ja klõpsake valikul „Kodil Repo‘ > Valige hoidla Kodil.zip > Hoidla installimine võtab aega.icefilms kodi ZIP-faili allalaadimise URL
 5. Kui installitud, klõpsake nuppu Installi hoidlast > Seejärel valige Kodil Hoidla > Minema Video lisandmoodulid > Siis IceFilms > Vajutage Installi > Nüüd oodake, kuni installimine toimub.jääfilmid kodi seadetes
 6. Kui see on valmis, minge tagasi Kodi avaekraanile > Kliki Lisandmoodulid > Siis Video lisandmoodulid > Lõpuks saate klõpsata IceFilms > Valige jaotis Filmid ja nautige!

kuidas lisada jääfilme kodil

Kuidas paigaldada IceFilms Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis > Klõpsake ekraani ees Süsteem > Seejärel klõpsake nuppu Toimik Juhataja > Kerige alla, et topeltklõpsata Lisama Allikas.
 2. Kliki ‘Puudub ” kui dialoogiboks avaneb > Seejärel tippige see URL http://kdil.co/repo/ ja klõpsake nuppu Valmis > Sisestage see nimi nüüdKodil RepoJa klõpsake uuesti Valmis kui see suvand ilmub > Seejärel klõpsake nuppu Okei kasti sulgemiseks.
 3. Nüüd minge Kodi juurde Kodu > Kliki Süsteem > Siis Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist valik > See viib teid teise kasti, kus peate klõpsama Kodil Repo > Siis Kodil.zip
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > See viiks teid mitmesse hoidlasse, nii et klõpsake nuppu Kodili hoidla > Video Lisandmoodulid > IceFilms > Installi > Nautige filme ja telesaateid!

IceFilmsi allalaadimise ZIP-URL

On võimalus, et saate IceFilms Kodi 2019 installimisel kolm esimest sammu vahele jätta, järgides järgmisi samme:

 1. Laadige IceFilmsi ZIP-fail SIIT alla ja salvestage see oma arvutisse.
 2. Ava Kodi > Seejärel minge lisandmoodulitesse > Kastiikoon > Klõpsake suvandil Install alates ZIP-failist ja sealt liikuge allalaaditud failile ja oodake installimist.
 3. Minge jaotisse Installi hoidlast > Kodili hoidla > Video lisandmoodulid > Siis IceFilms > Installi > Nautige!

IceFilms ei tööta / parandab / lahendab Kodi probleeme

Kui termotuumasünteesihoidla võttis korrakaitse alla, pidi IceFilms leidma sobivad kodi hoidlad ja sinna hakkasid ilmnema vead. Mõned vead ja nende parandused on toodud allpool:

IceFilms ei suutnud sõltuvust installida

IceFilms Kodi 2019 oli esmakordselt saadaval termotuumasünteesi hoidlas. Pärast termotuumasünteesi kokkuvarisemist proovisid paljud Kodi kasutajad pistikprogrammi installida, kuid sellel ilmnes viga “Sõltuvuse installimine ebaõnnestus”. See tähendab, et hoidlal, kus see lisandmoodul oli saadaval, puudusid mõned vajalikud failid.

Lahendus

IceFilms on nüüd saadaval Kodili hoidlas, mis töötab suurepäraselt. Ülaltoodud juhendis oleme arutanud sama lähenemisviisi termotuumasünteesi hoidla kohta.

IceFilms ei saa voogesitust

Samuti leitakse, et Kodi kasutajad kurdavad pistikprogrammi suutmatust midagi voogesitada. Need probleemid on seotud IceFilmsi arendajatega, st Eldoradoga. Pistikprogramm ei suuda väliseid linke püüda ja ei saa voogesitusteenust pakkuda.

Lahendus

Seda tüüpi tõrke korral on parem oodata, kuni arendajad selle probleemi lahendavad, ja proovige siis mõne minuti pärast juurde pääseda pistikprogrammile. Mõnikord võib isegi värskendus põhjustada lisandmooduli käitumist sellisel viisil.

IceFilms Kodi ülevaated

Need 3 töötavad suurepäraselt, kuna need ei kraabi hästi. Las see on puruks tehtud repost ja tema sõnul pole seda parandatud

– MO (@kmar_NY) 20. september 2017

Igapäevased vead ja vead on viinud Kodi kasutajad viimase kuu jooksul tugevamini. Kõige tavalisem neist on kraapimisprobleem. IceFilmsi tutvustas Kodil repo pärast seda, kui see oli Fusioni hoidla kraavi viidud. Pärast seda on see kaotanud oma võlu.

Miks kasutada jääfilme, kui tavapärasel on kõik tüüpilised??

– Shaun Bradley (@ShaunBradders) 19. august 2017

Näib, et Covenant on saanud kogu tähelepanu nii lühikese aja jooksul, et on oma aja suurepärase video lisandmooduli üles küüditanud. Kuna IceFilmsi pistikprogrammis on liiga palju vigu, eelistavad Kodi kasutajad kõige lihtsamat lahendust, st Covenanti installimist. Selle tulemuseks on IceFilmsi populaarsuse vähenemine.

Selle mähkimine

IceFilms ei pruugi olla sama, mis varem, kuid see pakub siiski pikki tunde meelelahutust. Jääfilmi Kodi installimisel saate vaadata kõiki uusimaid filme. Selle lisandmooduli võib leida Kodili hoidlast ja see on sellest ajast alates oma võlu kaotanud.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me