Kuidas paigaldada kiirust Kodile – 7 sammu lihtne juhend

Filmide ja telesaadete veebis vaatamise puhul ei saa kunagi alahinnata lisa nimega Velocity. Selle hämmastavad funktsioonid võimaldavad teil otsida filme ja telesaateid paljudest kodi lisanditest žanrite, väljalaskeaasta ja populaarsuse põhjal. Selle värskendatud sisu tekitab teile aukartust. Selles juhendis arutame Kodi parima VPN-i abil Velocity installimist.


Kuidas paigaldada kiirust Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

 1. Alusta Kodi sinul süsteem > Minema Seadistused ikoon mis asub ülaosas > Valige Toimik Juhataja > Topeltklõpsake nuppu LisamaAllikas.kuidas paigaldada kiirust kodi
 2. Siin näete oma ekraanil kasti, nii et klõpsake nuppu „Puudub” > Sisestage URL http://kdil.co/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Tippige meediumiallika nimi ‘Kodil Repo’ ‘ > Klõpsake nuppu Okei.kuidas paigaldada kiirus kodi krüptooni versioonile 17 või uuemale
 3. Tulemus ‘Backspace’ klahvi (mitu korda) klaviatuuril, kuni teid suunatakse Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid > Valige Pakendi paigaldaja ikoon.kiirus kodi seadistamisel
 4. Nüüd vali Installi alates Zip Toimik > Leidke ja klõpsake nuppu Kodil Repo > Kodil.tõmblukk > oodake hoidla installimist.kiirus zip-faili allalaadimine
 5. Valige Installi alates Hoidla > Kodil Hoidla > Video lisandmoodulid > Kerige alla ja klõpsake nuppu Kiirus > Nüüdkiirus kodi seadetes
 6. Kui lisandmoodul on installitud, minge tagasi saidile Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Kiirus > Nautige!

Kuidas paigaldada kiirust Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Käivita Kodi > Kliki Süsteem > Siis Toimik Juhataja > Topeltklõps Lisage allikas.
 2. Kliki ‘Puudub ” > Tippige URL http://kdil.co/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis > Sisestage nimi „Kodil Repo ” > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 3. Minema Kodi Avakuva > Süsteem > Lisamaons > Installi alates Zip Toimik > Kodil Repo > tõmblukk
 4. Nüüd vali Installi hoidlast > Kodili hoidla > Video lisandmoodulid > Nüüd otsige Kiirus > Kliki Installi > ja naudi!

10 kõige kiiremat telesaadet ja filmi Kodis

Kiodi lisandmooduli Kodi installimise eelised võimaldavad voogesitada uusimaid filme ja telesaateid, nende hulgas mõned neist on allpool loetletud:

 1. Troonide mäng
 2. Fargo
 3. Tõeline detektiiv
 4. Kaardimajake
 5. Narcos
 6. Ime naine
 7. Okja
 8. Kummitus koores
 9. Ringi
 10. Logan

Kodi kiiruse vead

Kodi kiiruse installimine nurjus

Värskendus: installimine superrepo-st annab kohe tõrke “Installimine nurjus”.

Kiiruse Kodi lisandmoodul võeti esmakordselt kasutusele Fusion TVAddonsi hoidlas. Autoriõiguse rikkumise tõttu pidi Fusioni hoidla siiski sulgema. Selle tulemusel viidi Velocity üle BlazeTameri hoidlasse. Paraku põhjustas mõne päeva pärast ulatuslik mahasurumine paljude lisandmoodulite ja kodihoidlate, sealhulgas BlazeTamer, kadumise. Seetõttu ei tööta Velocity installimine nendest hoidlatest.

Lahendus

Peate järgima installimisjuhendit, mis on eespool esitatud Kodi Kryptoni ja Kodi Jarvise jaoks. Kiiruse lisandmoodul on nihutatud Kodilile.

Kiiruse Kodi ülevaated

Üks Twitteri kasutaja kaalub Exoduse alternatiivina alternatiivi Velocity Kodi kasutamist. Värskendamisel võivad muud Kodi lisandmoodulid töötada, mida peetakse negatiivseks küljeks..

Kui kellelgi on Kodis väljarändeprobleeme ning võib-olla ka soolasid ja specto… kahvlit, läheb kiirus tugevaks. Exodus värskendatakse. Proovi ltr

– zac broderick (@ Zpb1985) 8. detsember 2016

Veel üks Twitteri kasutaja tundus ärritunud logikontrolli tõrke pärast, millega seisavad silmitsi paljud teised Kodi kasutajad, kui nad proovivad Kodile Velocity installida. See kasutaja on installinud IPVanish Kodi openeleci, kuid silmitsi selle tõrkega. See probleem kipub püsima, kuid Kodi kasutajad proovivad probleemi lahendamiseks mitmeid viise. Nad proovivad installida Kodi VPN-i või muid lisandmooduleid, mis ei pruugi iga kord töötada.

@TheBlazetamer mingeid ideid selle kohta, miks mul tekib kiiruse logimisel kiirus, nii et ma ei laadita

– Sarah Donoghue (@ sarah_d73) 18. detsember 2016

Redditi kasutaja mainis, et Velocity lisandmoodul on üks esilinastusega mitme allikaga telerite ja filmide lisandmoodul. Mingil määral võib see väide tõele vastata, kuna see on tegelikult väga vana lisand. Kindlasti peame siiski nõustuma, kuna sellel on kõige populaarsemad kollektsioonid.

Selle mähkimine

Kiodi Kodi lisandmoodul võimaldab teil filme ja telesaateid voogesituse järgi voogamata. Kiiruse lisandmooduli installimine võimaldab teil veeta perega kvaliteetset meelelahutust. Selles juhendis arutasime samm-sammult üksikasju, kuidas Kiocity Kodi-le installida. Samuti arutasime Kodi vigu, millega Velocity installimisel kokku puutute, pakkudes teile ka juhuslike kasutajate ülevaateid.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map