Openload on pikaajaline failimajutusteenus, mis on pakkunud oma teenust Kodi kasutajatele. Populaarsete kodi lisandmoodulite, näiteks Covenant ja Exodus, mis pakuvad Openload-vooge, on oluline teada, kuidas Openload Kodi-le installida.

Kodi uudisedKunagi Kodi kohta kuulnud HÕIVATUD? Jah, need vastavad tõele & miljonite tasuta sisu vaatamise blokeerimine. VPN võib hoida teie identiteedi anonüümsena ja turvalisena. PureVPN on teie parim lahendus, et kaitsta ennast DMCA teadete ja autoriõigustega seotud probleemide eest & mitmesuguste lisade (nt Neptuuni tõusmine, Pakt või GAIA) deblokeerimine.purevpn cta

Niisiis, ilma täiendava viivituseta, jõuame selle juurde!

 1. Kuidas installida Openload Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale
 2. Kuidas keelata Kodi avalaadimine
 3. Avage Kodi ülevaated
 4. Avatud Kodi ei tööta / vead / probleemid

Kuidas installida Openload Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

 1. Käivita Kodi teie süsteemis > Minema Seadistused (Hammasrattakujuline ikoon) ülemises menüüs > Kliki Failihaldur > Kerige alla ja topeltpuudutage Lisage allikas.Kuidas paigaldada kodi avatud koormus?
 2. Kui ruut ilmub teie ekraanile, klõpsake nuppu „Puudub” valik > Tüüp Dandy Media Repository URL http://www.dandymedia.club/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Tippige hoidla nimi, st. Dandy Media > Klõpsake nuppu Okei ja sulgege kast.Kuidas installida avatud koormus kodi krüptooni versioonile 17 või uuemale
 3. Mine tagasi Kodi kodu vajutades nuppu ‘Backspace’ klaviatuuril > Siis minge Lisandmoodulid menüü vasakul > Valige Pakendi paigaldaja (Kastikujuline ikoon) vasakus ülanurgas.avakodu kodi peal
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Leidke ja klõpsake nuppu Dandy Media > Repository.dandymedia.zip > Hoidla installimine võtab paar minutit.ava kodi seadistamine
 5. Kliki Installi hoidlast > Kerige alla, et leida Dandy Media > Minema Video lisandmoodulid > Valige Avatud nimekirjast > Klõpsake nuppu Installi.Laadige kodi sätted uuesti alla
 6. Kui olete Openload’i installinud, minge aadressile Kodi kodu > Kliki Lisandmoodulid > Siis Video lisandmoodulid > Avatud > Nautige filme!
  Kuidas installida BBC iPlayer Kodi Addoni ja Accessi vooge väljaspool Suurbritanniat

kuidas installida avatud koormus kodi jarvise versioonile 16 või uuemale

Kuidas installida Openload Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Käivita Kodi Jarvis teie süsteemis > Kliki Süsteem > Siis Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas.
 2. Klõpsake nuppu „Puudub” kui kasti ilmub > Tüüp URL http://www.dandymedia.club/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis > Tüübi nimi ‘Dandy Media’ > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 3. Nüüd minge tagasi Kodi peamenüü > Seejärel valige Süsteem menüü uuesti > Kliki Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Siis Dandy Media > hoidla.dandymedia.zip
 4. Minema Installi hoidlast > Kliki Dandy meediahoidla > Video lisandmoodulid > Valige Avatud > Installi > Nautige!

Kuidas keelata Kodi avalaadimine

 1. Avakoorma keelamine Kodil on üsna lihtne. Järgige lihtsalt neid samme:
 2. Käivitage Kodi oma süsteemis > Minge seadetesse > siis Süsteemi sätted.
 3. Minge lisandmoodulitesse ja valige „Halda sõltuvusi”.
 4. Valige nüüd „URL-i lahendaja” > siis seadista.
 5. Otsige ühest lahendajate loendist suvand Openload.
 6. Kui olete leidnud Openloadi, lülitage välja valik Luba.

Avage Kodi ülevaated

Paljud Kodi kasutajad otsivad Openloadi kasutamise ajal oma turvalisust ja turvalisust. Üks peamisi probleeme on see, et teie IP-aadress paljastub, kui paarite rakendusega Openload. Redditi lehel olnud kasutaja oli sama mures, kuid innukas Kodi kogukond aitas teda kiiresti.

avada kodi ülevaade

Samamoodi otsis teine ​​Kodi kasutaja võimalust Openstrti kasutamiseks Firestickis.

avage redditi ülevaade

Avatud Kodi ei tööta / vead / probleemid

Kui hakkate rakendust Openload kasutama, peate lisandmooduli konfigureerimisel ilmnema palju vigu. Mõned kõige levinumad vead on järgmised:

Ava Kodi Firesticki voo autoriseerimine

Kasutajate jaoks, kes kasutavad Openloadi arvutis või Macis, pole teie seadme sidumine probleem. Kuid Kodi Firesticki voo autoriseerimine Openloadis on paljud kasutajad segadusse ajanud. Kuid saate selle vea hõlpsalt lahendada.

  Kuidas installida Kodi rakendusele FireStick & FireTV lihtsate sammudega 2018. aastal

Kuna Openload seob teie IP-aadressi, peaksid kõik sama aadressi kasutavad seadmed olema paaris. Kui teie Firestick on ühendatud sama WiFi-võrguga, peaks sellel olema sama IP-aadress. Niisiis, peate vaid siduma Openloadi mõne muu seadmega (PC, Mac, Android telefon jne) ja teie Firestick saab ka protsessi ajal paariks..

Avatud voo autoriseerimine Kodi 17

See tõrge ilmneb tavaliselt siis, kui te ei märgista captcha-kasti. Sidumisel Openloadiga veenduge, et olete märkinud ruudu „Ma ei ole robot”. See lahendab Kodi 17 voo Openload-voo autoriseerimisel.

Et kokku mässida

Seal, kus teil on inimesi, oleme lõpetanud meie Openloadi juhendi. Openloa installimiseks Kodi 17 või Kodi 16-le saate kasutada ülaltoodud meetodit. Kui teil on pistikprogrammide käitamisel probleeme, vaadake meie loetletud vigu. Kui probleem püsib, tilgutage meile allpool kommentaar ja me aitame teid välja.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me