Kuidas paigaldada Kodi vaarikatele Pi 1, Pi 2, Pi 3 ja Raspbian – lihtsad sammud

Kodi on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara, mille saab alla laadida oma Raspberry Pi seadmesse ja koos sellega saate vaadata filme, telesaateid, elada sporti ja kõike, mida süda soovib. Kuue lihtsa sammu abil saate teada, kuidas installida Kodi rakendusele Raspberry Pi ja teie Kodi töötab ja töötab kohe. Kodi installiprotsess on Raspberry Pi esimese põlvkonna jaoks erinev, samas kui Kodi jaoks parima VPN-i installimine vaarika Pi-le on natuke keeruline meetod, mis juhtub Zomboided-hoidla abil.


Kodi v17.6 jaoks Raspberry Pi seadistamiseks vajalikud asjad

Enne kui alustate Kodi installimist Raspberry Pi-le, lubage mul rääkida teile asjadest, mida peate Raspberry Pi seadistamiseks. Raspberry Pi seadistamiseks on vaja järgmisi välisseadmeid:

1. Raspberry Pi seade

On ilmne, et ilma ise seadmeta ei saa te edasi liikuda. Ostke kindlasti ajakohane Raspberry Pi mudel, nii et te ei peaks puutuma kokku riistvara või OS-i ühilduvusega seotud probleemidega.

Mida vanemaks Raspberry Pi lauad saavad, nende jõudlus hakkab vähenema. Seetõttu soovitan kasutajatel kas oma plaate optimeerida või osta uusim Raspberry Pi mudel.

2. Flirc Vaarika Pi juhtum

Flirc Vaarika Pi juhtum ei ole hädavajalik, kuid see on hea asi, kui plaanite liigset vaatamist. Selle soovituse põhjus on see, et Flirc Raspberry Pi ümbris on sisseehitatud jahutusradiaatoriga, mis hoiab ära laua ülekuumenemise.

Paljud kasutajad on teatanud ülekuumenemise probleemidest ja tavaliselt juhtub see seetõttu, et tundide voogesituse ajal on tahvli jõudlus täielikult ära kasutatud. Ülekuumenemine võib põhjustada palju riistvaraprobleeme ja mõnikord võib see põhjustada lühise.

Veel üks põhjus, miks valida Flicri ümbris, on see, et see annab teie lauale suurepärase ilme selle laheda alumiiniumkorpuse tõttu. Võite hoida tahvli üleval, ilma et peaksite muretsema ülekuumenemise probleemide pärast. Samuti saab tahvli uue suurepärase ilme.

3. Etherneti kaabel

Kiire Etherneti kaabel on vajalik, mitte ainult seadme Interneti-ühenduse loomiseks, vaid ka katkematu voogesituse jaoks hea ribalaiuse kiiruse tagamiseks.

4. HDMI-kaabel

Raspberry Pi seadme teleriga ühendamiseks vajate HDMI-kaablit. HDMI-kaabel töötab paremini kui ekraani ülekandmine, kuna see ei paku viivitatud visuaali.

5. MicroSD mälukaart

Raspberry Pi-le meediumifailide salvestamiseks on vajalik väline salvestusruum. Paljud kasutajad valivad USB-draivi, mis pole meediumifailide tõmbamiseks piisavalt kiire, ja aeglustavad mõnikord süsteemi. Mikro-SD-kaardi kasutamine on alati parem variant kui USB-mälupulk.

Kuid Raspberry Pi ei toeta kõiki micro SD-kaarte. Võib-olla võiksite kaasa võtta SD-kaardi koos pakendis oleva Raspberry Pi-ga; kontrollige kaarti hästi, kuna need kaardid on mitu korda madala kvaliteediga.

Näete, et Samsungi ja Kingstoni kaardid tulevad pakenditesse koos Raspberry Pi seadmetega, mis pole nii tõhusad. Parem on kasutada SanDiski kaarte ja ka selle maht peaks olema vähemalt 16 GB, et sujuvat töökogemust tagada.

6. Mikro-USB toiteadapter

Toiteadapterid ei kuulu komplekti, kui ostate Raspberry Pi tahvli, mistõttu peate need eraldi ostma. Ostke kindlasti oma seadme toetatud kõrgekvaliteediline toiteadapter, sest mõnikord leidub pakette, kus lisaks Raspberry Pi tahvlitele pakutakse ka mõnda madala kvaliteediga toiteadapterit. Sellised tahvlid ei kesta kaua ja võivad pinge kõikumiste korral teie plaati kahjustada.

Kuidas installida Kodi rakendusele Raspberry Pi 1 6 sammuga

 1. Avage oma brauser ja külastage OpenELECi veebisaiti > Klõpsake valikul Allalaadimised > Kerige alla vaarikaehitusteni. Raspberry Pi 1, 2, 3 ja Zero jaoks on eraldi versioonid. Valige Raspberry Pi esimese põlvkonna ehitamine (ketta pildifail) > Laadige ZIP-fail oma seadmesse alla.kuidas paigaldada kodi vaarikapi pi-le
 2. Kui ZIP-fail on alla laaditud, ekstraheerige ZIP-fail oma seadmest.
 3. Nüüd peame ekstraheeritud faili kopeerima micro SD-kaardile ja selleks on meil vaja tarkvara Rufus, mis loob buutitavaid USB-draive. Laadige fail alla siin esitatud lingilt.vaarika pi allalaadimine
 4. Pärast allalaadimist avage Rufus > Ilmub lahter, mis nõuab teavet > Valige seadme suvandist SD-kaart > Klõpsake karbil asuvat kettapilti.vaarika pi sd kaardi kodi
 5. Sirvige nüüd kaevandatud faili ja valige konkreetne fail > Vajutage kasti nuppu Start. Fail kirjutatakse SD-kaardile. kuidas seadistada kodi vaarika pi peale
 6. Eemaldage SD-kaart ja pange see tagasi oma Raspberry Pi seadmesse. Kui Raspberry Pi seade on sisse lülitatud, laaditakse see automaatselt Kodi sisse. Naudi Kodi kasutamist Raspberry Pi-l.

Kuidas paigaldada Kodi Raspberry Pi 2-le

Kodi installimiseks Raspberry Pi 2-le, välja arvatud esimene samm, jääb kogu protsess samaks. Avage oma brauser ja külastage OpenELECi veebisaiti > Klõpsake nuppu ülaosas asuval vahekaardil Laadi alla > Kerige alla to Raspberry Pi ehitab > Nüüd valige Raspberry Pi 2 (ketta pildifail) ja laadige oma seadmesse alla ZIP-fail > Nüüd Jätkake 2. sammuga ülalnimetatud juhistest, nagu on kirjeldatud Raspberry Pi esimese põlvkonna jaoks.

kuidas paigaldada kodi vaarika pi 2-le

Kuidas installida Kodi Krypton v17.6 Raspberry Pi 3-le

 1. Laadige alla nende ametlikust veebisaidilt OSMC Raspberry Pi Installeri uusim versioon, st https://osmc.tv/download/.kuidas paigaldada kodi vaarika pi 3-le
 2. Ühendage SD-kaart Kodi installimiseks ja käivitage OSMC Installer.kuidas seadistada kodi vaarika pi 3-le
 3. Valige soovitud keel > Valige keelekasti all olevast ripploendist Raspberry Pi 2/3.kuidas lisada kodi vaarika pi 3-le
 4. Valige nüüd selle versiooni versioon, mida soovite installida > Optimaalne valik on valida uusim versiooniversioon, kuna see töötab paremini.osmc paigaldus kodi jaoks
 5. Valige nüüd andmekandjaks SD-kaart.kodi 17.6 installimisvõimalused vaarikapi 3-le
 6. Kui kasutate Etherneti kaablit, valige siis Wired Connection või kui kasutate WiFi-ühendust, siis valige Wireless.seadistusjuhend kodi 17.6 kohta vaarikapi 3-l
 7. Veenduge, et mainitud salvestustee oleks õige.sammud kodi 17,6 jaoks vaarikapi 3 peal
 8. Märkige litsentsilepingust loobumine ja allalaadimine algab.lae kodi 17.6 krüptoon vaarikapi 3 peal
 9. Niipea kui installimine on lõpule viidud, installitakse OSMC teie SD-kaardile.alla kodi jarvis vaarika pi 3 peal
 10. Pärast OSMC installimist teie SD-kaardile saate seda SD-kaarti kasutada oma Raspberry Pi-l.SD-kaart teie Raspberry Pi-l
 11. Ühendage SD-kaart oma Vaarikaseadmega ja ühendage kõik nende vastavates portides olevad välisseadmed.Ühendage SD-kaart vaarikaseadmega ja ühendage kõik lisaseadmed
 12. Süsteem käivitub ja installimine on lõpule viidud.

Süsteem käivitub ja installimine on lõpule viidud

Kuidas paigaldada Kodi Raspbiani 9 sammuga

Raspbian on Raspberry Pi seadme tasuta töötav tarkvara. See on Raspberry Pi juhtiv opsüsteem ja seda kasutatakse seadme jaoks kõige sagedamini.

 1. Installige Raspbian Jesse Raspberry Pi veebisaidile ja avage Raspbian, kui see on installitud.
 2. Minge menüüsse > Eelistused > Klõpsake Vaarika Pi konfiguratsioon.
 3. Klõpsake nuppu Laienda failisüsteemi.
 4. Nüüd klõpsake vahekaardil Toimivus. Kui teil on Raspberry Pi 1, peate valima GPU Memory of 128, samas kui saate valida 256 GPU Memory for Raspberry Pi 2 and 3. JAH jaoks Reboot.
 5. Nüüd peame installima Kodi Raspbiani. Selleks peate veenduma, et olete ühendatud Interneti-WiFi või Ethernetiga.
 6. Klõpsake ülaosas asuvat terminaliikooni > Nüüd kopeerige täpselt sudo apt-get update ja kleepige see terminali > Vajutage sisestusklahvi > Kodi installimine võtab paar minutit.
 7. Kui installimine on lõpule viidud, kopeerige täpselt sudo apt-get install kodi > Vajutage sisestusklahvi.
 8. Tüüp Y kui see palub teil terminaalis installimist jätkata > Vajutage sisestusklahvi.
 9. Nüüd minge menüüsse > Heli ja video > Kodi meediumikeskus > Sul on hea Kodi kasutada, naudi!

Kuidas installida Raspberry Pi VPN Kodi Kryptoni versioonile 17.6

Raspberry Pi VPN-i installimine pole algajatele mõeldud jalutuskäik pargis, kuid arutame üksikasjalikult, kuidas saate Raspberry Pi VPN-i Kodi Kryptoni versioonile 17 installida 8 sammuga. Enne Raspberry Pi VPN-i installimist Kodi-le peate looma ükskõik millise teenusega Raspberry Pi VPN-i konto ja seejärel toimima järgmiselt.

 1. Teie arvutisse peab olema sisestatud USB-mälupulk.
 2. Laadige siit alla Zomboided Repository.
 3. Teisaldage või kopeerige Zomboided Repository USB-mälupulgale.
 4. Ühendage USB arvuti küljest lahti ja ühendage see oma Raspberry Pi seadmega.
 5. Minge Porgramsisse > Lisandmoodulid > Saa rohkem > Valige ellipsid ‘…’ Valige uuesti ellipsid > Valige Install from Zip.
 6. Valige loendist suvand USB-mälupulk > Valige repository.zomboided.plugins-1.0.0.zip > Hoidla installimine võtab aega.
 7. Minge uuesti lehele Lisandmoodulid > Klõpsake käsul Installi hoidlast > Valige Zomboided Add-on Repository > Klõpsake OpenVPN jaoks VPN Manager > Klõpsake Install.
 8. Minge Kodi avaekraanile > Lisandmoodulid > Programmi lisandmoodulid > OpenVPN-i VPN-haldur.
 9. Ilmub kast, kus peate valima soovitud Raspberry Pi VPN-teenuse > Sisestage kasutajanimi ja parool > Nautige.

Veenduge, et te ei registreeru ega mõtle Kodi jaoks tasuta VPN-i proovimisele, kuna need pole usaldusväärsed ega ühildu Raspberry Pi-ga.

Kuidas installida Raspberry Pi VPN Kodi Jarvise versioonile 16

Raspberry Pi VPN-i installimine Kodi Jarvise versioonile 16 jääb samaks nagu Kodi Kryptoni versioonile 17. Kui peate installima Raspberry Pi VPN-i, siis järgige ülaltoodud juhiseid..

Vaarika Pi Kodi allalaadimine

Kodi allalaadimiseks oma Raspberry Pi seadmesse peate alla laadima vastava Raspberry Pi seadme OpenELEC, teiselt poolt peate lisaks alla laadima Rufuse.

 1. Siit leiate oma Raspberry Pi seadme 1, 2 või 3 jaoks OpenELECi.
 2. Rufuse tarkvara saate siit.
 3. Siit saate Raspbiani OS-i.

Muud nõuded

Kodi installimisel Raspberry Pi-le peab teil olema adapteriga micro SD-kaart, et saaksite selle hõlpsalt oma arvutisse ühendada. Vaadake seda juhendit kodi installimiseks Raspbian Jessie OS-i.

vaarika pi kodi nõue

Vaarika Pi Kodi alternatiivid

Kodi xbox one’il on mitu alternatiivi, näiteks:

 1. Kodi Roku peal
 2. Kodi Xbox One’is
 3. Kodi iPadis
 4. Kodi tulekoldes
 5. Kodi Windowsis
 6. Kodi Apple TV-s
 7. Kodi Nvidia kilbil

Asjade kokku pakkimiseks

Kodi on Raspberry Pi jaoks parim valik, kus saate hõlpsalt vaadata tonni meediumisisu. Selles juhendis esitasime juhised Kodi installimiseks Raspberry Pi 1, 2 ja 3 6 lihtsa sammuga. Sammud Kodi allalaadimiseks Raspberry Pi 2 ja 3 korral on samad, kuid samm Kodi allalaadimiseks Raspberry Pi esimese põlvkonna jaoks on pisut erinev. Nii et nautige Kodi oma Raspberry Pi seadmes.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map