Players Klub on IPTV lisandmoodul, mis sisaldab sadu USA kanaleid, tellitavaid videoid, elavat sporti ja retro-TV-d. Pole kaua aega möödas, kui see Kodi lisandmoodul on oma uusimate funktsioonidega Kodi maailma tabanud.

Kodis töötava lisandmooduli jaoks on vaja kasutajanime ja parooli, mida on nüüd päris mitu korda muudetud. Lisaks on see IPTV-teenus ja teil on vaja Kodi jaoks VPN-i, mis aitab teil geograafilistest piirangutest mööda minna ja krüptida liikluse kvaliteetse voogesituse jaoks.

Selle lisa muljetavaldav osa on kirjeldus, kui kaua show on kestnud. See lisand on üle viidud premium / tasulisele versioonile, kuid siit leiate endiselt palju tasuta kodi lisandusi.

Hoiatus! Sa peaksid kasutama VPN-i, et jääda Players Klubi kasutamise ajal anonüümseks, kuna see kaitseb teie privaatsust. Kasutage PureVPN-i 85% soodsamalt ja voogesitage Players Klubis piiramatut sisu.

USA ja mõne Kanada kanali vaatamiseks peate teadma, kuidas installida Players Klubi Kodi. Selle õpetamiseks oleme loetlenud sammud Kodi Leida, Kryptoni ja Jarvise jaoks. Niisiis, loe edasi!

Kuidas paigaldada Kodi juhendaja mängijate klubi – video eeldatav aeg: 2 minutit

Kuidas paigaldada Kodi Leida ja Kryptoni mängijate klubi

 1. Käivitage Kodi > Klõpsake ülaosas asuvat hammasrattaikooni, mida nimetatakse ka seadete ikooniks > Nüüd valige lõpus failihaldur > Kerige allapoole ja topeltklõpsake nuppu Lisa allikas.kuidas paigaldada mängijate klubi kodi
 2. Topeltklõpsates nuppu Lisa allikas, kuvatakse teile kast, kus peate klõpsama nupul „Puudub” > Kui klõpsate nupul Puudub, ilmub valik, mis küsib hoidla URL-i, nii et tippige http://theplayersklub.us/playersklub/ > Nüüd peate kasti allosas hoidla nime paremale viima, kirjutage „Players Klub” > Klõpsake nuppu OK, kuni kast kaob.kuidas paigaldada mängijate klubi kodi krüptooni versioonile 17
 3. Järgmisele astmele liikumiseks peate minema tagasi Kodi peamenüüsse > Klõpsake vahekaarti Lisandmoodulid > ja siis klõpsake kastiikoonil nimega Package Installer.mängijate klubi kodi peal
 4. Kui olete klõpsanud paketiinstalleri ikoonil, peate valima suvandi Installi ZIP-failist > See suvand avab uue kasti, kus peate valima mängijad Klubi > Seejärel klõpsake repository.playersklub-1.0.zip.mängijate klubi kodi ZIP-faili installi seadistamine
 5. Oodake hoidla installimist. Kui see on valmis, kuvatakse selle ekraani paremas ülanurgas silt „Installitud lisandmoodul“..mängijate klubi kodi seaded
 6. Nüüd klõpsake suvandil Installi hoidlast > Otsige üles ja klõpsake nuppu Mängijate Klubi hoidla > Video lisandmoodulid > Seejärel klõpsake nuppu Players Klub > Installi.mängijate klubi kohta kodi
 7. Oodake lisandmooduli installimist.mängijate klubi xbmc konfiguratsioon kodi peal
 8. Kui installimine on lõpule viidud, minge tagasi Kodi peamenüüsse > Klõpsake lisandmoodulitel > Video lisandmoodulid > Mängijad Klub > Nautige!

mängijate klubi kodi juhend

Kuidas installida mängijate klubi Kodi Jarvise versioonile 16

 1. Avage oma süsteemis Kodi Jarvis > Klõpsake suvandil Süsteem > Seejärel klõpsake File Manager > Seejärel topeltklõpsake nuppu Lisa allikas.
 2. Näete kasti teie ees, klõpsake nuppu “Puudub” > Tippige see URL http://theplayersklub.us/playersklub/ ja klõpsake nuppu Valmis > Tippige nüüd hoidla nimi „Players Klub” ja klõpsake nuppu Valmis > Nüüd klõpsake nuppu OK.
 3. Kui kast on kadunud, minge tagasi Kodi avaekraanile ja klõpsake nuppu Süsteem > Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Mängijad Klub > Seejärel klõpsake repository.playersklub-1.0.zip
 4. Nüüd valige suvand Installi hoidlast > Leidke ja klõpsake Players Klubi hoidlat > Video lisandmoodulid > Mängijad Klub > Installi > Nautige!

Mängijad Klubi salasõna

Hiljuti oli Players Klub tasuta versioon, mis oli saadaval Kodi kasutajatele. See pakkus oma tasuta kasutajatele kasutajanime ja parooli, mida saab sageli muuta. See pole aga enam võimalik. Kodi kasutajad peavad kanalite avamiseks saama premium konto.

Mängijad Klubi IPTV

Mängijad Klub pakub mitmesuguseid USA IPTV-kanaleid, sealhulgas mõnda Kanada kanalit. Siin on mõned kanalid, mida lisandmoodul pakub:

 1. ESPN
 2. Avastage
 3. Ajaloo kanal
 4. MSNBC
 5. A&E

Mängijad Klub Premium

Players Klub Premiumi konto pakub üle 500 USA kanalit alates USA-st5 dollarit. USA parimate IPTV-kanalite vaatamiseks ei ole kahju maksta 5 dollarit.

Teine eelis, mille saate esmaklassilise versiooni abil, on selle videokvaliteet. Ehkki Players Klub ei luba HD-kvaliteeti pakkuda, on see siiski peenem.

Kääri üles

Players Klub on esmaklassiline lisandmoodul, millel on üle 500 USA IPTV kanali, sealhulgas spordiülekanded. Hiljuti oli Players Klub tasuta Kodi lisandmoodul, mis oma populaarsuse tõttu osutus lisateenuseks.

See on suurendanud oma premium-versioonis parema videokvaliteediga IPTV kanalite arvu, alates 5 dollarist. Kuid Players Klubil on veel üks asendaja, mis on Neptuuni tõusev Kodi addon, mis on vaieldamatult üks parimaid kodi lisandeid. Selles juhendis esitasime üksikasjalikud juhised, kuidas installida Players Klubi Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me