Kuidas paigaldada Mavericki hoidlat Kodi Kryptonile, Jarvisele ja FireStickile

Mavericki hoidla on üldtuntud, kuna seal hostitakse oma Maverick TV Kodi lisandmoodulit ja paljusid populaarseid Kodi lisandmooduleid nagu Sports Devil, Joker Sports, Cartoon Network, Gen-X jne. Selle hoidla saab hõlpsasti Kodi alla laadida ja installida ilma seda omamata. mis tahes küsimusi. Järgige meie juhendit, et õppida, kuidas Mavericki hoidlat Kodile installida.


Maverick Kodi hoidla ülevaade

Mavericki hoidla saavutas populaarsuse oma Mavericki lisandmooduli tõttu. Kuid sellel on ka palju muid tavapäraseid kolmanda osapoole Kodi lisandmooduleid. See hoidla oli varem tuntud kui Joker TV ja see oli üsna populaarne.

Joker muutis oma nime Maverickiks ja Mavericki hoidlast sai Kodi kogukonnas silmapaistev nimi. Mavericki hoidlas on lisandmoodulid kõigi voogesituse vajaduste rahuldamiseks.

Kuidas installida Mavericki repot Kodi kryptonile 17.6 või uuemale

Mavericki hoidla installimiseks Kodi Kryptoni versioonile 17.6 toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadete ikoon > Clakkuda Failihaldur.Kuidas installida Mavericki repot Kodi kryptonile 17.6
 2. Topeltklõps Lisage allikas > Avaneb dialoogiboks, millel on aadressiriba ja nimeväli > Klõpsake nuppu > ja tippige see URL aadressiribale „http://mavericktv.net/mavrepo > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele meediaallikale nimiMaverick> Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.Kuidas seadistada Mavericki repot Kodi kryptonil 17.6
 3. Naase lehele Peamenüü > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid sakk > Klõpsake nuppu paketi paigaldaja (kasti) ikoon vasakus ülanurgas.kuidas installida mavericki hoidla kodi jarvis
 4. Valige Installige ZIP-failist > Kliki Maverick > Valige maverickrepo-3.5.zip > oota teatist.

install maverick kodi repo ZIP-failist

Kuidas installida Mavericki repot kodi jarvis 16 ja uuematele versioonidele

 1. Avatud Kodi Jarvis V16.
 2. Klõpsake nuppu Süsteem > Klõpsake nuppu Failihaldur.
 3. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.
 4. Klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL http://mavericktv.net/mavrepo > Klõpsake nuppu Valmis > Pange sellele meediumiallika lingile nimi Maverick > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu
 5. Pea tagasi Kodi kodu Ekraan > Klõpsake nuppu Süsteem > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid.
 6. Valige Installige ZIP-failist valik > Valige Maverick > Kliki maverickrepo-3.5.zip.

Kuidas installida Mavericki hoidlat FireStick Kodi

Mavericki hoidla installimine FireSticki ei erine teisiti kui muudes seadmetes. Esiteks peate installima Kodi oma Fire Sticki seadmes. Pärast seda lubate oma seadmesse installida kolmanda osapoole teenuseid.

Minema Arendaja valikud menüüst ja Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Pärast seda saate hõlpsalt installida Mavericki hoidla oma FireSticki seadmesse ja nautida kõiki suurepäraseid lisandmooduleid, mida see hoidla pakub teie FireSticki seadmele.

Maverick Kodi lisandmoodulid

Siin on nimekiri kõigist hoidlas sisalduvatest parimatest Kodi lisandmoodulitest:

 1. Joker Sport
 2. Mavericki teler
 3. SportsDevil
 4. Maagiline draakon
 5. Gen-X
 6. ITV
 7. Flixi juures
 8. Cartoon Network
 9. LiveStreams Pro
 10. Youtube

Mavericki hoidla KKK

Siin on mõned Kodi kasutajate sagedamini küsitavad küsimused seoses Mavericki hoidlaga:

 Maverick Repo ei tööta

Kui teil on probleeme lisandmooduli kasutamise või installimisega, peaksite kohe kontrollima, kas failihalduris lisatud lähteteksti URL on õige või mitte..

Kui sisestatud lähteteksti URL on õige, kuid hoidla ei tööta endiselt, siis võib hoidla värskendada ja peaksite ootama paar tundi.

 Maverick TV-l ei õnnestunud sõltuvust installida

Sõltuvuse tõrke installimine ebaõnnestus, kui hoidla on vananenud, lähte URL on aegunud või kui hoidlas on mõni fail puudu. Kui ilmneb selline häiring, laadige hoidla uuesti alla ja proovige uuesti installida.

Järeldus

Paljud Kodi hoidlad on populaarsust kogunud, pakkudes värskendatud Kodi lisandmooduleid ja Mavericki hoidla on üks neist. Selle enda Maverick Kodi lisandmoodul on ka hämmastav Kodi lisandmoodul kvaliteetsete filmide ja telesaadete voogesitamiseks.

Üks asi, mida iga hoidla ei suuda teha, on tööstuses valitsevas konkurentsis püsimine. Paljud suured hoidlad tulevad ja lähevad, kuna paljudel neist pole uuendusi ega ainulaadsust. Arvestades, et paljud neist saavad ametivõimude karistused ja nad on sunnitud oma teenistuse lõpetama.

Kolmanda osapoole Kodi lisandmooduli või repositooriumi panustamisviis on teie privaatsuse tagamiseks Kodi jaoks tasuline või tasuta VPN. Olge voogesituse ajal turvaline ja valige turu parim VPN-teenuse pakkuja.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map