Kuidas paigaldada Mucky Duck Repo Kodi Kryptonile / Jarvisele – lihtsad sammud

Mucky Ducki hoidla värskendus: Mucky Ducki hoidla on autoriõiguse nõuete tõttu suletud ja pole enam saadaval.


Hoiatus! Mucky Duck Repo kasutamise ajal peaksite kasutama VPN-i, et jääda anonüümseks, kuna see kaitseb teie privaatsust. Kasutage PureVPN-i 85% soodsamalt ja voogesitage Mucky Duck’is piiramatut sisu.

Mucky Duck Repo installimine Kodile on filmide, telesaadete ja spordifännide seas populaarne valik. Ainus põhjus, millega igaüks võiks tulla, on Repo kasutajatele pakutavad mitmekesised lisavalikud. Soovitame Kodi kasutajatel installida Mucky Duck Repo oma Kodi seadmetele või tarkvarale, et pääseda muu hulgas juurde laiale filmide, telesaadete ja spordi lisandmoodulile. Selles juhendis pakume üksikasjalikku juhendit selle kohta, kuidas Mucky Duck Repo Kodi installida.

Allpool on loetletud mõned hämmastavad lisandmoodulid, mida leiate Mucky Duck Repost:

 1. 123Filmid
 2. U.B.A.R
 3. GenVideos
 4. Afdah
 5. HD kast

Allpool on toodud sammud, kuidas Mucky Duck Repo Kodi külge installida:

Kuidas installida Mucky Duck Repo Kodi Kryptoni versioonile 17

 1. Avatud Kodi oma seadmesse > Minema Seadistused > Nüüd klõpsake nuppu Failihaldur.kuidas installida pardi repo
 2. Nüüd tee topeltklõps Lisage allikas kohal vasakul küljel > Tippige URL aadressile http://muckys.mediaportal4kodi.ml, kus see öeldakse „Puudub” > Sisestage nimi meediaallikas kui ‘Mucky Duck’ > ja klõpsake nuppu Okei.kuidas installida pardi repo kodi krüptooni versioonile 17
 3. Sa pead tagasi minema Kodi avaekraan vajutades ‘Esc’ nuppu klaviatuuril > Valige Lisandmoodulid > Klõpsake vasakus ülanurgas Pakendi paigaldaja ikoon.niru pardihoidla lisad
 4. Valige Installige ZIP-failist > Kerige allapoole, et klõpsata Mucky Duck > ja valige hoidla.mdrepo-1.0.2.zip > Nüüd oodake natuke aega, kuni pardipardi lisand laaditakse.mack pardi installimine ZIP-failist
 5. Kliki Installi hoidlast > Valige Mucky Ducks Repo > Video lisandmoodulid > Siin näete nimekirja populaarsetest pardi-Kodi lisandmoodulitest.tige pardi video lisad
 6. Klõpsake mõnel lisandmoodulil > Klõpsake nuppu Installi installiprotsessi alustamiseks.mahe pardi voogesitus
 7. Kui installimine on lõpule viidud, minge aadressile Kodi peamenüü > Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid> Valige äsja installitud pardi lisand.pardi pardiseaded
 8. Voila! Teil on hea vaadata filme, telesaateid ja palju muud!

tige part FUBAR

Kuidas installida Mucky Duck Repo Kodi Jarvise versioonile 16

Mucky Duck Repo installimine Kodi Jarvise versioonile 16 on sarnane protsess Kodi Kryptoni versiooniga 17, mida on kirjeldatud ülaltoodud juhendis. Enne Mucky Duck Repo installimist Kodile peate siiski meeles pidama, et nendel kahel Kodi versioonil on põhimenüü paigutuses, klahvides ja paigutuses erinevad erinevused.

Kui teil on seadmesse installitud Kodi Jarvis, ei peaks te muretsema. Mucky Duck Repo installimise sammud jäävad samaks. Ainus erinevus, mida peate jälgima, on iga versiooni peamenüü. Kodi Jarvises asub põhimenüü põhjas horisontaalses asendis, Kodi Kryptoni põhimenüü aga vertikaalselt vasakul küljel..

Peale selle leiate Kodi Kryptoni versioonist 17 klahvi “Süsteemid” asendava klahviga “Seadistused”. Kui teil on seadmesse installitud Kodi Jarvis, peate järgima samu samme, mida kirjeldas Kodi Krypton, hoides samal ajal kirjeldatud muudatusi silmas pidades.

Mucky Duck Repo ei tööta

Ootamatu seiskamine

Kui leiate, et teie Kodi ei suuda juhendis toodud hoidlast Mucky Duck Repo’i installida või sulgub järsku ilma hoiatuseta, siis võib teil olla Kodi probleem.

Kodi uuemale versioonile värskendamata jätmine võib tekitada probleeme, mis võivad kajastada Kodi kasutajate pahameelt.

Lahendus

Kodi kasutajad saavad sellest tõrkest üle saada, installides Kodi uusima versiooni, st Kodi Kryptoni versiooni 17. Kui installimine on lõpule viidud, peate Kodi uuesti installima Mucky Duck Repo. See lahendab teie probleemi kindlasti.

Voogesituse probleemid

Voogesitusprobleemid püsivad enamiku Kodi lisandmoodulite korral. Kuna Mucky Duck on hoidla, mis sisaldab mitmesuguseid populaarseid pardi Kodi lisandmooduleid, võib selline olukord ilmneda.

Kui mõni mahlakas pardi Kodi lisandmoodul ei suuda meediasisu voogesitada, on suure tõenäosusega Kodi kasutajad süüdistada lisandmooduleid halbade linkide postitamises. Kuigi see võib tõsi olla, kuid mitte täielikult.

Mõnes voogesitussisus võivad olla geograafiliselt blokeeritud piirangud, mis on kaitsevorm, mis takistab kasutajatel juurdepääsu geograafilise asukoha põhjal sisule.

Lahendus

Kodi kasutajad saavad seda probleemi hõlpsalt lahendada Kodi VPN-iga, mis võimaldab Kodi kasutajatel geograafiliselt blokeeritud sisule juurde pääseda sõltumata nende geograafilisest asukohast. Kodi VPN varjab oma Interneti-tegevust ka valitsuse ja Interneti-teenuse pakkujate eest.

Mucky Duck Repo Zip

Kui soovite lühendada meie pakutavate sammude arvu ja soovite leida lihtsat viisi Mucky Duck Repo allalaadimiseks, peate installima Mucky Duck Repo ZIP-faili otse selle veebisaidilt. Protsessi kirjeldatakse allpool:

Peate alla laadima Mucky Duck Repo Zip-faili.

Klõpsake repository.mdrepo-1.0.2.zip > See küsib teie luba ZIP-faili oma seadmesse salvestamiseks > Salvestage fail.

Alustage installiprotsessi Kodi käivitamisega > Minge lisandmoodulitesse > Klõpsake ikooni Pakendi paigaldaja > Installige ZIP-failist > Navigeerige 2. sammus alla laaditud failis > Klõpsake nuppu Okei.

Jätkake installimisprotsessi ülaltoodud juhendis toodud sammust 5 alates.

Lõplikud mõtted

Mucky Duck Repo installimiseks Kodi-le peate järgima 8 juhist, mida selles juhendis arutatakse. Kui Mucky Duck Repo teie seadmes ei tööta, peate võib-olla alla laadima Kodi uusima versiooni, st Kodi Kryptoni versiooni 17, või kaaluma Kodi VPN-i kasutamist. Igal juhul saate hämmastavat meediasisu tasuta voogesitada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map