Exodus, mis on Kodi jaoks populaarne lisandmoodul, on nüüd asendatud parema lisandmooduliga. See uus lisandmoodul on pärit samalt arendajate meeskonnalt, kes Exoduse lõi, ja nüüd, kui Exodus saab Kodi kasutajate jaoks liiga palju kaebusi, otsustas arendajate meeskond luua pakti Kodi lisandmooduli. On oluline, et Kodi kasutajad värskendamiseks püsivalt installiksid pakti Kodi.

Nii nagu Exodus, peate ka geograafiliselt piiratud voogude blokeeringu avamiseks ja oma privaatsuse tagamiseks kasutama Kodi jaoks VPN-i.

KodiVPN.co eksklusiivsed eripakkumised 2020
PureVPN

 10,95 USA dollarit 2,91 USA dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

surfshark

 11,95 USA dollarit 1,99 dollaritPer kuu

Võtke see tehing kinni (3 kuud tasuta)

Ivacy

 9,95 USA dollarit 2,75 dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

Kodi pakti hoidlad (töötavad)

 1. Kodil – Kodi Iisraeli hoidla (laadige alla siit)
 2. XvBMC – Hollandi hoidla
 3. Kõik Eyez On Me – Daffy hoidla
 4. Lazy Kodi hoidla
 5. GitHub

Üks parimatest asjadest Gurzili juures on see, et see toetab Real Debrid kodi utiliiti, mis parandab teie voogesituse kogemust. Selles õpetuses pakume üksikasjalikke juhiseid selle kohta, kuidas seda teha installida pakt Kodi. Nii et loe edasi!

Kuidas installida pakti Kodi Leidale / Kryptonile või uuemale, kasutades Lazy Kodi hoidlat

Lazy Kodi repo on teinud mõned pealkirjad, kuna see on uus hoidla ja sellel on kõik populaarsed lisandmoodulid. Kui me räägime populaarsetest lisandmoodulitest, siis on esimene mõte, mis meie meelest hüppab, Covenant Kodi lisandmoodul ja miks me seda ei teeks, on see juba mõnda aega rambivalguses olnud. Ennekõike on tore näha, et selles hoidlas on Covenant Kodi lisandmoodul.

Järgige neid samme, et installida Covenant Kodi pistikprogramm, kasutades Lazy Kodi repo:

 1. Ava Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused ikoon.
 2. Kliki Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas.
 3. Klõpsake nuppu „Puudub” > korrastage see URL: http://lazykodi.com/ > Klõpsake nuppu Okei.
 4. Pange sellele allikale nimi: ‘Lazy Kodi’ > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei jälle.
 5. Mine tagasi Kodi kodu > Avatud Lisandmoodulid menüü > Kliki Kastiikoon.
 6. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist.
 7. Kliki Laisk Kodi.
 8. Kolm võimalust: Hoidlad, tõmblukud ja Nõustaja on nähtav.
 9. Valige Hoidlad valik.
 10. Kliki ANDROIDABA.
 11. Klõpsake hoidlat.
 12. Kliki hoidla.Kodil-1.4.zip > Kodi Iisraeli hoidla installitakse.
 13. Nüüd naaske oma juurde Avakuva > Kliki Lisandmoodulid sakk > Klõpsake nuppu kastiikoon > Klõpsake käsul Installi hoidlast.
 14. Avage Kodi Iisraeli hoidla > Minge jaotisse Video lisandmoodulid > Valige pakt > Klõpsake nuppu Installi.

Kuidas installida pakti Kodi Leida / Kryptoni versioonile 18 / 17.6, kasutades XvBMC hoidlat

Kodi lõpetas just Kodi versiooni 17 “Krypton” seeria, käivitades lõpliku värskenduse “Kodi 17.6”. Kodi teatas kogu ametliku saidi kaudu maailmale Kodi 17.6 väljaandmisest ja välja kuulutatud uusimast versioonist, Kodi 18 “Leida”, mis järgneb sellele värskendusele.

Kodi 17.6 on jõudluse ja stabiilsuse osas parem kui Kryptoni seeria eelmised versioonid. Parandatud on vea- ja krahhiparandused, parandatud ühenduvuskiirus ja ühendusesisesed veebiserveritega seotud parandused. Kodi 17.4-l on palju veaprobleeme, samas kui Kodi 17.5-l olid ühenduse vead. See värskendus hõlmas kõiki neid lugusid väga hästi.

Kodi uusima versiooni lansseerimisest alates; Kodi Krypton 17.6, on Kodi kogukond asunud ühilduvaid lisandmooduleid avastama. Üks suurepärane uudis kõigile voogesitajatele on see, et nad saavad pakti installida Kodi 17.6-le.

Veel üks tore asi on see, et nüüd saate Covenanti Kodi 17.6-le installida kahest erinevast hoidlast. Covenanti lisandmooduli Kodi 17.6 installimiseks järgige meie paigaldusjuhendit:

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadete ikoon > Avatud Failihaldur.
 2. Topeltklõps Lisage allikas > kliki ‘Puudub‘ > Tippige see URL http://archive.org/download/repository.xvbmc > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele meediaallikale nimi nüüdXVBMC‘ > Klõpsake nuppu Okei.
 3. Naase lehele Kodi peamenüü vajutades ESC-võti > Avatud Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kasti kujuline ikoon
 4. Avatud Installige ZIP-failist > Valige XVBMC> Kliki hoidla.xvbmc-4.2.0.zip > Oodake, kuni ZIP-fail alla laaditakse ja teade ilmub
 5. Nüüd clakkuda Installi hoidlast > Valige XvBMC (lisandmoodulite) hoidla > Avatud Videote lisandmoodulid > Valige Pakt > Klõpsake nuppu Installi> Oodake teatise ilmumist
 6. Kui teatis ilmub, naasege G tagasi Peamenüü> Avatud Lisandmoodulid> Avatud Video lisandmoodulid> Kliki Pakt > Sirvige oma lemmiksisu ja nautige!

Kuidas paigaldada pakt Kodi Leida / Kryptoni versioonile 18 / 17.6 või uuemale, kasutades Kodili hoidlat

Colossuse hoidla suleti viimasel ajal ja annab seetõttu tõrke installimise nurjus. Oleme aga pakkunud välja alternatiivse lähenemisviisi pakti installimiseks Kodile Kodili hoidlast.

 1. Esiteks peate Ava Kodi teie süsteemis > Valige Seadete ikoon asub ülaosas > Nüüd klõpsake nuppu Failihaldur.kuidas kodi pakti installida
 2. Siin näete vertikaalselt rippuvate hoidlate loendit. Topeltklõpsake vasakul küljel Lisage allikas > Teie ees ilmub kast, kus peate klõpsama „Puudub” > Tippige URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Tippige meediumiallika nimi ‘Kodil’ > Klõpsake nuppu Okei nii et kast kaob ära.kuidas installida pakt kodi krüptooni versioonile 17 või uuemale
 3. Tulemus ‘Backspace’ tagasi naasmiseks vajutage mitu korda klaviatuuril Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid sakk > Minema Pakendi paigaldaja ikoon (karbi kuju) vasakus ülanurgas.pakt kodi seadistamisel
 4. Valige Installige ZIP-failist > Leidke ja klõpsake nuppu Kodil > Nüüd klõpsake nuppu kodil.zip > Hoidla allalaadimiseks kulub mõni minut.pakti kodi ZIP-faili allalaadimine
 5. Nüüd vali Installi hoidlast > Kliki Kodili hoidla > Minema Videote lisandmoodul > Pakt > Installi.pakti kodi konfiguratsioon
 6. Kui pakt on Kodi installitud, minge tagasi saidile Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Pakt > Filmid > Nautige!pakti kodi allalaadimise URL-i ZIP-failihoidla

Kuidas paigaldada Kodi Kodi – uus video (Kodil Repo)

Kuidas installida pakti Kodi Kryptoni versioonile 17.6, kasutades rakendust All Eyez on Me Repository

Pärast haarangu tempot on kasutajad hakanud otsima alternatiivseid hoidlaid ja muid lisandmooduleid. Alternatiivse allika omamine takistab teid mängust välja minemast. Seetõttu oleme selles juhendis selgitanud, kuidas installida Covenant Kodi pistikprogrammi, kasutades rakendust All Eyez on Me Repository.

 1. Käivita Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused Ikoon (Hammasrattaikoon) > Klõpsake nuppu Failihaldur.
 2. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Kliki ‘Puudub ” > Sisestage see URL http://highenergy.tk/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele nimi meediumid allikasKõik “Eyez on Me Repo”‘ > Klõpsake nuppu Okei > Mine tagasi Kodi Peamine Menüü.
 3. Avatud Lisamaons sektsiooni > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid brauser (Kast Kujuline ikoon)
 4. Klõpsake nuppu Installi alates ZIP-fail > Valige Kõik “Eyez on Me Repo” > Kliki hoidla.alleyezonme-1.4.zip > Oodake teadet.
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Valige Kõik Eyez on Me Repository.
 6. Minema Video lisandmoodulid > Valige Pakt > Klõpsake nuppu Installi> Oodake teadet.
 7. Lisandmoodulile pääsete juurde, minnes aadressile Peamenüü> Kliki Lisandmoodulid> Avatud Video lisandmoodulid > Valige Pakt

Kuidas paigaldada pakt Kodi Jarvise versioonile 16 või madalamale XvBMC hoidla abil

 1. Jookse Kodi Rakendus> Minema Süsteem> Avatud Failihaldur
 2. Klõpsake nuppu Lisage allikas>Kliki Puudub> Sisestage see URL http://archive.org/download/repository.xvbmc > Klõpsake nuppu Valmis
 3. Pange sellele allikale nimiXVBMC‘> Klõpsake nuppu Okei> Naase lehele Avakuva
 4. Avatud Süsteem> Minema Lisamaons> Klõpsake nuppu Installi alates Zip Toimik> Valige XVBMC> Kliki hoidla.xvbmc-4.2.0.zip > Oodake, kuni hoidla on alla laaditud
 5. Klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Valige XvBMC (lisandmoodulite) hoidla > Minema Video Lisamaons> Kliki Pakt> Sirvige nüüd oma pakti Covenantis ja nautige kvaliteetseid vooge!

Kuidas paigaldada pakt Kodi Jarvise versioonile 16 või alla selle koos Kodili hoidlaga

 1. Ava Kodi > Süsteem > Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas > Sisestage URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis > Tüüp Nimi Kodil > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu OK.
 2. Minge Kodi avaekraanile > Süsteem > Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Kodil > kodil.zip > Oodake, kuni see repositooriumi alla laadib.
 3. Installi hoidlast > Klõpsake Kodil Repository > Videote lisandmoodul > Pakt > Filmid > Nautige!

Kuidas installida pakti Kodi pistikprogramm Leida versioonile 18

Covenant Kodi installimine Kodi Leia versioonile 18 on sama, mis installitakse Covenant Kodi lisandmoodul Kodi Kryptoni versioonile 17.6..

 Kuidas tuletõrjepulga pakti vangi murda

Fire Stick on üks parimatest meelelahutusseadmetest, mida kogu maailmas riiulil saadaval on, ja sellel on üks suur viga, et see ei voogu tasuta midagi. Sellepärast peame selle jailima, et kasutada Kodi (parim veebis saadaolev voogesitustarkvara) Fire Stickil ja voogesitada meie soovitud sisu.

Võite siiski küsida, et see vangla purustamine on ebaseaduslik, kuid see pole nii, nii et lõdvestage. Oleme oma põhijuhendis juba üksikasjalikult kirjeldanud Kodi on Fire Stick’i paigaldamise protseduuri ja selles juhendis oleme esitanud pakti Kodi on Fire Stick’i installimise protseduuri..

Kuidas paigaldada pakt Kodi Fire Stickile

Covenant on lisaks Firenziki rakendustele ka FireSticki üks kuulus lisand. Covenanti otse installimiseks Fire Stickile on vaja installida ES File Explorer ja seejärel installida ZIP-fail.

 1. ES File Exploreri installimiseks toimige järgmiselt.
 2. Minema Fire Sticki avaekraan > Kliki Seadistused > Valige Süsteem > Arendajavalik > Lülitage sisse Rakendused tundmatutest allikatest ja ADB silumisvõimalus.
 3. Hüpikaken ilmub hoiatuse kuulutamiseks, valige Okei.
 4. Nüüd minge tagasi Fire Sticki avaekraan > Kliki Otsing > Tüüp ES File Explorer.
 5. Valige ES-i failide uurimine kui see ekraanile ilmub.
 6. Nüüd vali Tasuta.
 7. Kui oleme ES File Exploreri installimise lõpetanud, peame installima pakti lisandmooduli ZIP-faili.
 8. Avage ES File Explorer.
 9. Valige Lemmik valik > Uus vahekaart ilmub valiku Lemmik all, mille nimi on ‘Lisama’ klõpsa sellel.
 10. Valige Tee ja tippige URL https://t.co/ULSfZzDU8F ja klõpsake nuppu Järgmine > Nüüd vali Nimi ja tüüp Koloss ja klõpsake nuppu Järgmine.
 11. Klõpsake nuppu Lisama.
 12. Nüüd näete järjehoidjat (st. Koloss) ilmub jaotises Lemmik > Klõpsake sellel.
 13. Kui olete sellel klõpsanud, alustab ZIP-faili allalaadimist > Failid salvestatakse alati Fire Sticki kausta Laadi alla.
 14. Sa teed MITTE peate vajutama suvalist vahekaarti, st Ava kaust või Ava fail, vajutage lihtsalt nuppu Kodu Fire Sticki peal ja ava Kodi (Kodi saab avada menüüsse Seaded > Rakendused > Hallake installitud rakendusi.
 15. Nüüd klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Pakendi paigaldaja ikoon > Installige ZIP-failist > Nüüd vali Väline salvestusruum > Valige Lae alla > Nüüd klõpsake nuppu hoidla.colossus-999.999.6
 16. Oodake hoidla installimist > Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Colossuse hoidla > Video lisandmoodulid > Pakt > Installi > Nautige!

Paljud kasutajad seisavad silmitsi vigadega, näiteks kui pakti FireStick vaadates pole voogu saadaval. Parim viis selle parandamiseks on parima tulemüüri jaoks mõeldud vpn-i installimine.

Kuidas paigaldada Kodi – Kodi – Video Guide (EI TÖÖTA)

Video värskendus: Selle videoõpetuse loomisel võeti arvesse Covenant Kodi pistikprogrammi installimise eelmist meetodit, mis on nüüd loobutud. Ülaltoodud ajaveebi etapid on värskendatud. Uuendame õppevideot peagi.

Pakti Kodi allalaadimine

Covenant Kodi lisandmoodulil on veel üks installimisviis, mis nõuab Kodil Repository zip-faili allalaadimist otse Kodi-st. Selle meetodiga saab katkestada 3 esimest sammu, nagu on rõhutatud ülaltoodud Kodi Kryptoni seadistuses. Need on järgmised juhised:

 1. Laadige alla ZIP-fail ja salvestage see oma süsteemi.
 2. Käivitage Kodi > Klõpsake vahekaarti Lisandmoodulid > Valige kastiikoon > Seejärel installige ZIP-failist.
 3. Kui kasti ilmub, peate allalaaditud ZIP-faili üles laadima > Installimine algab.
 4. Nüüd klõpsake suvandil Installi hoidlast > Kodili hoidla > Video lisandmoodulid > Pakt > Seejärel installige.

Pakt Kodi GitHub

Colossus, mis sisaldas pakti Kodi lisa, on nüüd maha võetud. Sellega ei tööta enam ka Colossuse GitHubi konto. Kuid konto on endiselt olemas, kuid arendajad on juba tagasi astunud. Seega pole Covenant Kodi lisandmoodulit Colossuse abil installitav. Kuid hea uudis on see, et seda saab hõlpsasti seadistada nii Kodili hoidla kui ka XvBMC uuesti saatmise kaudu.

Kuidas paigaldada pakti Kodi lisandmoodul SPMC-le

 1. Käivita SPMC > Klõpsake nuppu „Seaded ”
 2. klõpsa ikoonil horisontaalsed jooned > Klõpsake nuppu „Lisa allikas” > Klõpsake nuppu Puudub > Sisestage URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Pange sellele allikale nimiKodil Repo ” > Klõpsake „OKEI’.
 3. Tagasi leheleSeaded ” menüü > Klõpsake nuppu Mõistatus
 4. Kliki Installi ZIP-failist > Kodil Repo > Avatud tõmblukk > installima > oota teatist.
 5. Klõpsake nuppu Installi hoidlast > Avatud Kodi Iisraeli hoidla > Avatud Video lisandmoodulid > Valige Pakt > Klõpsake nuppu Installi > Oodake lisandmooduli lubamise teatist.

Pakti Kodi ei tööta / vead / parandused

Kuna tegemist on populaarse Kodi lisandmooduliga, võite näha Redditi sarnastel platvormidel arvukalt sellega seotud aruteluteemasid. Mõne kleepuva niidi läbimisel märkasin, et paljud inimesed kurdavad pakti Kodi tööprobleeme. Niisiis, ma mõtlesin, miks me ei pöördu nende poole!

Pakt Kodi ei suutnud sõltuvust installida

Pakti lisandmoodul on saadaval paljudes hoidlates, kuid neid on vähe, kus see tegelikult töötab. On paiku, kuhu installite lisandi Covenanti, kuid see annab vea „Sõltuvuse installimine ebaõnnestus”. Seetõttu ei saa te Kventi Covenanti installida, kuna Kodi pakt ei tööta. Mõni lisandmoodul sisaldab Trooja viirusi ja võite neid kogemata nende hoidlate kaudu installida, mis on suurem oht.

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks võite installida pakti ametlikust Colossuse hoidlast, mis on turvalisem kui ükski teine ​​hoidla. Selles ajaveebis käsitletud installiprotsess järgib Colossuse hoidlat.

Pakt Kodi Vooge pole saadaval

Hiljuti ilmnes pakti kasutamise ajal Kodil viga, mis seisis: “Vooge pole saadaval”. See tähendab, et kas otsitav voog on uus ja pole veel saadaval või on see haaramiseks liiga vana.

Mis puudutab lisandmoodulit, siis ei pruugi pakt õnnestuda pakkujalt ühtegi voogu saada. Põhjus võib olla võrguühendus, tulemüür või vahemälu.

Lahendus

Noh, selle vea saab hõlpsalt parandada. Selle tõrke parandamiseks toimige järgmiselt.

 1. Minge lehele Peamenüü> Avatud Tööriistad.
 2. Kliki Selged pakkujad> Klõpsake nuppu jah> Teade selle kohta „Töötlemine on lõpule viidud” ilmub hüpikaken.
 3. Nüüd klõpsake nuppu Tühjenda vahemälu> Klõpsake nuppu jah > Teade selle kohta „Töötlemine on lõpule viidud” ilmub hüpikaken.
 4. Kliki Üldine > Minema Pakkujate aegumine> Vähendage seda 20> Klõpsake nuppu Okei.
 5. Klõpsake uuesti Üldine> Kliki Taasesitus vasakpoolsest menüüst> Lülita välja Hostid Captchasiga> Klõpsake nuppu Okei.
 6. Nüüd vali Subtiitrid alates Menüü Tööriistad> Luba Subtiitrid> Klõpsake nuppu Okei.
 7. Kui teil on ebastabiilne või aeglane Interneti-ühendus, siis,

Minema Menüü Tööriistad> Valige Üldine> Kliki Taasesitus vasakpoolsest menüüst> Minema Maksimaalne kvaliteet> Vähenda videokvaliteet parema voogesitusekogemuse saamiseks.

Nüüd saate oma lemmiksisu hõlpsalt voogesitada, Nautige!

Pakti Kodi värskendus

Kas olete Kodi pakti kasutaja ja mõtlete, kas teie pakti Kodi lisandmoodulit värskendatakse või mitte?

Noh, ütleme kõigepealt teile midagi Kodi lisandmoodulite värskendamisprotseduuri kohta. Esiteks ei värskendata alati lisandmooduleid ja kodi-hoidlaid automaatselt. Saate seda värskendada nii käsitsi kui ka automaatselt.

Pakti Kodi automaatvärskendused

 1. Minema Lisandmoodulid sektsiooni.
 2. Klõpsake nuppu Video lisandmoodulid.
 3. Paremklõps peal Pakt ikoon> Klõpsake nuppu Teave> Siin näete alumises reas menüüd.
 4. Luba Automaatsed värskendused.
 5. Nüüd värskendab see automaatselt pakti. Kas siis, kui käivitame Kodi rakenduse, või siis, kui meie Kodi rakendus töötab ja see on jõude.
 6. Üks asi, mida meeles pidada, on see, et seda värskendatakse automaatselt, ainult siis, kui olete installinud ka Covenant Kodi pistikprogrammi hoidla. Vastasel juhul pole ZIP-faili omamine abiks.
 7. Kui olete kärsitu, võite Covenant Kodi pistikprogrammi värskendusi käsitsi otsida lisandmoodulite menüüst..

Pakti Kodi käsiraamatu värskendused

 1. Minema Lisandmoodulid sektsiooni.
 2. Klõpsake nuppu Video lisandmoodulid.
 3. Paremklõps peal Pakt ikoon> Klõpsake nuppu Teave> Siin näete alumises reas menüüd.
 4. Klõpsake nuppu Uuenda , värskendab see pistikprogrammi käsitsi.

Kasutajad on pigem altid Kodi värskendamise asemel värskendatud lisandmooduli järele.

Pakti Kodi ülevaated

Kodi on imetluste koht tänu lõpututele võimalustele, mida ta oma lisandmoodulite kaudu pakub. Üks parimaid filmi voogesituse lisandmeid oli Exodus, mis on nüüd rambivalgust väljas, kuna selle tugi pole enam saadaval.

Kuid selle asendas peagi Covenant – lisandmoodul, mis pakub kõike. Pakti Kodi arvustusi on palju ja kõigis neis on seda kiidetud.

kodi leping

On ilmne, et kolmanda osapoole lisandmoodul ei saa olla täiuslik ja kasutajad on selle üle kaevanud. Kuid isegi selles tõstatatud küsimuses ei jäta see kasutaja seda lisandmoodulit.

Tema tõstatatud küsimus episoodide mittekorrektsuse kohta on selliste mitteametlike lisandmoodulite puhul tavaline asi. Kuna need pole ametlikud ja nende pakutavad voogesid haaratakse teistest portaalidest. Nii juhtub vahel.

pakti ülevaated

Teisest küljest on mõned kasutajad, keda see lisandmoodul ei rahulda. Kuna see kasutaja säutsus, et tal on probleem leida midagi mängitavat. Noh, me ei tea, mis võib olla tema lisandmooduli tegelik probleem.

Kuid hiljuti on paljud kasutajad rõhutanud tõrget, et vooge pole saadaval ja selle vea põhjuseks võib olla nende Interneti-teenuse pakkuja, võrk või tulemüür. Selle vea parandus on siiski saadaval ja me oleme seda juba vigadest eespool arutanud või meie kodi vpn juhendit lugenud.

Saate oma lemmiksisu hõlpsalt salvestada, linkides oma lisandmooduliga Trakti konto. See on väga lihtne ja mugav ka.

Pakti Kodi Redditi kasutajate ülevaated

Kui vaatate läbi pakti Kodi redditi kasutajate kohta avaldatud arvustusi, näete, et paljud neist nimetavad seda „Exoduse kahvliks“. Vaadake seda lõime:

pakti redditi ülevaade

Mõned kasutajad ei tea, et ainult zip-faili olemasolu ei paku teile vooge. Voogude ja värskenduste saamiseks peaksite installima korraliku hoidla.

Kui vaatate pakti Kodi redditi ülevaateid, näete nüüd ühte silmapaistvat hoidlat, mida tsiteeritakse nüüd ja siis „Colossus”.

Kuidas destilleerida pakti Kodi addin

Covenant Kodi pistikprogrammi desinstallida on väga lihtne; saate seda teha, järgides neid kolme sammu:

 1. Avatud Kodi > Minge lehele Lisandmoodulid sektsiooni.
 2. Kliki Video Lisandmoodulid > Paremklõpsake nuppu Pakt > Klõpsake nuppu Teave.
 3. Kliki Desinstallige > Klõpsake nuppu Jah > Pistikprogramm eemaldatakse.

Pakti asendajad

Pakti Kodi lisandmoodul pakub kasutajatele suurepärase kogemuse, võimaldades neil oma lemmikfilme ja telesaateid Kodi kaudu voogesitada. Iga päev ilmub uus lisandmoodul, kuid paljud ei suuda Covenant Kodi lisandmooduliga konkureerida ega seda asendada. Arvestades, et mõned lisandmoodulid võivad asendada Kodi pakti, on siin mõned neist:

 1. Placenta Kodi lisandmoodul
 2. Uraan Kodi lisandmoodul
 3. Nemesis Kodi lisandmoodul
 4. Lunastus Kodi lisandmoodul
 5. Maagilise draakoni Kodi lisandmoodul

Pakti Kodi alternatiivid

Pakt on tekitanud kasutajate seas vimma ning see on Exoduse järgselt oma sisu ja voogude kättesaadavuse osas asendamatu. Kuid veel mõned lisad on leidnud tee üles, et sobitada paktiga.

 1. Plexus Kodi jaoks – (paigaldusjuhend)
 2. Kose Poseidon – (paigaldusjuhend)
 3. Gurzil Kodi jaoks – (paigaldusjuhend)
 4. 123 filmi Kodi jaoks – (paigaldusjuhend)
 5. Neptuuni tõusev Kodi – (paigaldusjuhend)

Pakt vs Placenta

Pakti Kodi lisandmoodulil ja Placenta Kodi lisandmoodulil on üks asi sarnased; mõlemad on vastavalt populaarsete Kodi lisandmoodulite Exodus ja Neptuuni tõusud kahvlid. Pakt sai teatavaks siis, kui Exodus Kodi lisandmooduli dev meeskond teatas, et Exodus Kodi pistikprogrammi enam ei värskendata. Sellest ajast peale on pakt olnud kogukonnas domineeriv Kodi lisandmoodul ja ühtegi sellist lisandmoodulit pole tulnud seda asendama.

Placenta (Neptuuni kahvel tõuseb) tuli aga välja ja läks viiruslikuks. Sellel pistikprogrammil on potentsiaal ja funktsionaalsuse serv sammu võrra ees sellest lisandmoodulist, mille jaoks see on kahvel. Placenta on pälvinud Kodi geeks palju kiidusõnu ja seetõttu on tõusnud võrdväärseks, et suudab nüüd Covenant Kodi hõlpsalt asendada.

Pakt vs Exodus

Pakti Kodi lisandmoodul on Exoduse ametlik asendaja, mis on paljude aastate jooksul olnud tasuta filmide ja telesaadete voogesituse ees. Exoduse fännid lähevad suurema tõenäosusega Exoduse uuemale versioonile, s.t paktile, kuna Exodus on ebastabiilne ja sellel on palju purustatud linke, mis on selle fännide seas viha tekitanud. Selles paigaldusjuhendis pakume üksikasjalikke samme, kuidas installida pakt Kodi, mis võimaldab teil vaadata tasuta filme ja telesaateid.

Asjade kokku pakkimiseks

Pakendades kogu asja üles, jätkakem seda lühidalt. See lisand on ilu asi. Leiate palju pakti Kodi ülevaateid ja kõik kiidavad seda. Pakt võimaldab Trakti konto integreerimist parima kvaliteediga voogudega. Kahtlemata on see filmide ja showde lisa. Kui teil on muid pakti või Kodi kohta küsimusi, kommenteerige oma muret allpool.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me