Kuidas paigaldada pühakoda Kodi 17.6, Jarvis, Firestick 6 põhisammast

Kodi vaatajatele ekstreemse meelelahutuse pakkumisel poleks vale kaaluda Sanctuary lisandmoodulit Exodusega paralleelselt. Selles juhendis on toodud üksikasjalikud juhised, kuidas installida Sanctuary Kodi.


Hoiatus! Peaksite Sanctuary kasutamisel anonüümseks jäämiseks kasutama VPN-i, kuna see kaitseb teie privaatsust. Kasutage PureVPN-i 85% soodsamalt ja voogesitage Sanctuary’is piiramatut sisu.

Mis on Sanctuary lisandmoodul?

Quantumi lisandmoodulil, algselt nimega Sanctuary, on esitusloendis kõik olemas ja see on Kodi kasutajate jaoks täielik lisandmoodul. Lisaks filmide, telesaadete ja reaalajas spordiga vaatajatele meelelahutusele pakub see ka otseülekannet telerist ja lastele mõeldud sektsiooni suurema sihtrühma jaoks. Selle lisandmooduli on praegu õpipoiss üle võtnud, kuid ärge muretsege, et kõik selle funktsioonid ja sisu oleksid puutumatud.

Pühakoda Kodi parool

Kui proovite pääseda juurde täiskasvanutele mõeldud sisule Sanctuary Kodi lisandmoodulil, on vaja parooli, mille saate otse pistikprogrammi arendajalt twitteri kaudu.

Kuidas installida Sanctuary Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või vanemale

Kodi jaoks on installitud lisandmoodul Sanctuary (Quantum) järgmiselt:

 1. Esmalt peate avama Kodi > Valige Seadistused ikoon (asub ülaosas) > Kliki Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.Kuidas paigaldada pühakoda Kodile
 2. Ilmub kast, kus peate klõpsama „Puudub” > Tippige URL pakutud http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Klõpsake nuppu Okei > Nüüd klõpsake Media Source Name ja sisestage tüüp ‘Pühakoda’ > ja klõpsake nuppu Okei.Kuidas paigaldada pühakoda Kodi Kryptoni versioonile 17
 3. Nüüd minge tagasi Kodi peamenüü vajutades ‘Backspace’ või ‘Esc’ klahvi mitu korda klaviatuuril > Kliki Lisandmoodulid > Seejärel valige Pakendi paigaldaja ikoon (asub vasakus ülanurgas).Pühakoja kodi seadistamine
 4. Minema Installige ZIP-failist > Leidke ja klõpsake nuppu Pühakoda > Seejärel klõpsake nuppu repository.sanctuary-1.0.0.zip > Hoidla installimiseks peate ootama paar sekundit.Pühakoja kodi ZIP-fail
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Pühakoda > Video lisandmoodulid > Kvantlisand > Klõpsake nuppu Installi.Pühakoda kvantkodi
 6. Minema Kodi peamenüü > Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Kvantlisand > Nautige!

Pühakodu seaded

Kuidas paigaldada pühakoda Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Ava Kodi > Süsteem > Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas.
 2. Klõpsake nuppu Puudub > Tippige URL http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Klõpsake nuppu OK > Tippige meediumiallika nimi „Sanctuary” > Klõpsake nuppu OK.
 3. Kodi avaekraan > Süsteem > Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Pühakoda > repository.sanctuary-1.0.0.zip
 4. Klõpsake käsul Installi hoidlast > Pühakoda > Video lisandmoodulid > Kvant > Installi.
 5. Minema Avakuva > Süsteem > Lisandmoodulid > Kvant > Nautige!

Kuidas paigaldada Sanctuary Kodi Fire Stickile

 1. Käivita Kodi rakendus Fire Stickil.
 2. Installige Kodi Fire Stickile.
 3. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.
 4. Siitpeale järgige ülaltoodud juhiseid Sanctuary Kodi installimiseks Kodi Kryptonile.

Pühakoja allalaadimine

Sanctuary hoidla otse installimiseks klõpsake siin allalaadimisel ja toimige järgmiselt.

 1. Klõpsake nuppu Laadi alla.Pühakoja allalaadimine
 2. Ava Kodi > Lisandmoodulid > Pakendi paigaldaja ikoon > Installige ZIP-failist > Liikuge allalaaditavas failis oma süsteemist.
 3. Installi hoidlast > Pühakoda > Video lisandmoodulid > Kvant > Installi > Nautige!

Kodi pühamu vead / ei tööta / probleemid

Vooge pole saadaval

See tõrge ilmneb voogude pistikprogrammi sirvimisel. Selle tõrke põhjuseks võib olla mitu põhjust, näiteks vahemälu võib olla täis, pistikprogrammi tuleb värskendada või see on värskendatud või on pistikprogrammi geograafiline piirang.

Lahendus

Selle tõrke parandamiseks tühjendage pistikprogrammi vahemälu ja vähendage pakkujate arvu. Kui tõrge ilmub endiselt, värskendage lisandmoodulit või installige see usaldusväärse lisandmõjuri abil uuesti.

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

Installimise ebaõnnestus. Sõltuvuse tõrge ilmneb siis, kui hoidla allikale pole juurdepääsu, vananenud või suletud.

Paranda

Kontrollige alati, kas kasutatav hoidla on juurdepääsetav, toimiv ja ajakohastatud. Kui kõik ülaltoodud on positiivsed, installib lisandmoodul ja töötab lihtsalt suurepäraselt.

Logiteabe viga

Mõnikord, kui installite lisandmooduli Sanctuary, ilmub hüpikteade, mis on logiteabe tõrge. Selle tulemusel ei saa te oma süsteemi süsteemi Sanctuary installida.

1. lahendus

Üks viis selle probleemi lahendamiseks on tühjendada kogu vahemälu. Seda saab saavutada Merlini lisandmooduli installimisega. Sellel on erifunktsioon, mis kustutab kogu teie vahemälu Kodi käivitamisel.

2. lahendus

Veel üks lahendus sellele probleemile on Kodi VPN-i kasutamine, mis on kõik teie jaoks juurdepääsuks Kodi-lisandmoodulitele ja sisule. See teave on järele proovitud ja seetõttu peab see töötama ka teie jaoks.

Asjade kokku pakkimiseks

Pärast Sanctuary lisandmooduli ülevaatamist on targem kaaluda Quantumi lisandmooduli olemasolu Exodusele, kuid äärmuslike funktsioonidega, mis isegi Exoduse lisandmoodulil ei sobi. Selliseid funktsioone nagu otse-TV ja lastejaotis leidub harva. Selles juhendis arutasime, kuidas installida pühakoda Kodi ja kuidas saaksite selle otse alla laadida.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map