Kuidas paigaldada püramiid Kodile vähem kui ühe minutiga

püramiid-kodi-addon


See lisandmoodul on terviklik pakett kõigile kasutajatele, kellele meeldivad voogesituse telesaated, filmid, spordiüritused, laste koomiksid jne.

Kodi kaudu võrgus voogesituse ajal veenduge, et olete Kodi jaoks usaldusväärse VPN-iga kaitstud. See krüpteerib teie liikluse ja hoiab mööda geopiiranguid, võimaldades voogesitada kõikjal maailmas, mida soovite.

Selles juhendis antakse teile ülevaade püramiidi installimisest Kodi Leida versioonile 18, Krytponi versioonile 17.6 ja Kodi Jarvise versioonile 16. Samuti saate teada, kuidas lahendada vead, mis selle Kodi lisandmooduli korral võivad tekkida..

Kuidas paigaldada püramiid Kodi Leida ja Kryptoni versioonidele

 1. Lõunasöök Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused Ikoon > Avatud Toimik Juhataja.kuidas püramiidi kodile paigaldada
 2. Valige Lisama Allikas > Klõpsake nuppu Puudub > Sisestage see URL: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > Klõpsake nuppu Okei.kuidas paigaldada püramiid kodi krüptooni versioonile 17 või uuemale
 3. Pange sellele allikale nimiNull ” > Klõpsake nuppu Okei > Naase lehele Kodu Ekraan vajutades tagasilükkeklahv võti.püramiidi kodi addon
 4. Minema Lisandmoodulid Menüü > Klõpsake nuppu Kast vormitud ikoon > Valige Installi alates Zip Toimik > Valige Null > Kliki Repo.zipkuidas lisada kodi püramiidi
 5. Nüüd mine Installi alates Hoidla > Valige Null Sallivus Hoidla > Avatud Video Lisamaons > Kliki Püramiid > Klõpsake nuppu Installi > Lisandmoodul installitakse!püramiidi kodi seadistus
 6. Nüüd pääsete sellele lisandmoodulile hõlpsalt juurde lisamaons menüü ja nautige oma lemmiksisu.

Kuidas installida püramiidi Kodi Jarvise versioonile 16 või alla selle

 1. Minema Süsteem > Avatud Toimik Juhataja.
 2. Klõpsake nuppu Lisama Allikas > Sisestage link: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > Anna nimi ‘Null ” selle allika juurde > Klõpsake nuppu OK.
 3. Naase lehele Kodu ekraan > Minema Süsteem > Klõpsake nuppu Lisamaons > Klõpsake nuppu Installi alates Zip >Valige Null > Kliki Repo.tõmblukk > Oodake teatise ilmumist.
 4. Klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Valige Null Sallivus Hoidla > Minema Video lisama-ons > Valige Püramiid > Klõpsake nuppu Installi > Oodake lisandmooduli installimist.

Püramiidi Kodi paigaldamine pole nii keeruline, eks?

Püramiidi Kodi Repo lisandmooduli Zip allalaadimine

 1. Laadige alla Zip Toimik oma seadmes > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kast ikoon vasakus ülanurgas > Klõpsake nuppu Installi alates Zip Toimik > Esitage süsteemile tee alla laaditud faili > Valige Repo.zip
 2. Klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Klõpsake nuppu Null Sallivus Hoidla > Minema Video Lisamaons > Valige Püramiid> Klõpsake nuppu Installi > Oodake, kuni lisandmoodul on installitud.
 3. Pärast installimist saate seda lisandmoodulit kasutada avaekraanil asuvas menüüs Lisandmoodul.

Püramiid Kodi maas / ei tööta / vead / probleemid

Püramiid Kodi ei tööta / alla:

Kasutajad on palju kurtnud, et Pyramid Kodi ei tööta ega ole alla käinud. Tavaliselt seisavad selle veaga silmitsi iga kolmanda osapoole lisandmoodulid. See konkreetne tõrge ilmub, kuna hoidla on suletud või kui hoidla on üle viidud mõnda teise domeeni.

Lahendus

Ainus selle vea parandus on hoidla allalaadimiseks ja installimiseks usaldusväärse ja värskendatud lähtelingi kasutamine. Siin on püramiidi värskendatud hoidla link.

Püramiidi Kodi taasesitus ebaõnnestus (logi teabe kontrollimine)

Taasesituse ebaõnnestunud tõrkest teatavad kasutajad tavaliselt PC- või android-seadmes Pyramid Kodi 17.4. Kuid Pyramid Kodi 2017 hilisemates versioonides see küsimus ei püsinud.

Lahendus

Seda viga saab hõlpsalt parandada Pyramid Kodi 17.4 või madalamate versioonide jaoks, kustutades aegunud andmebaasifailid. Andmebaasi tühjendamiseks toimige järgmiselt.

 1. Avatud Seadistused of Kodi.
 2. Minema Failihaldur.
 3. Nüüd vali Profiilikataloog vasakpoolsest veerust.
 4. Kliki Andmebaas.
 5. Nüüd paremklõpsake Addons27.db > Klõpsake nuppu Kustuta.

Probleem lahendatud!

Kuid Pyramid Kodi 2017 muude versioonide jaoks on lihtsaim lahendus peale selle Kodi VPN-teenuse kasutamine. Peamine põhjus on see, et on olemas mõned geograafiliselt piiratud saidid, millele Kodi pole VPN-i kaudu ligipääsetav.

Püramiidi Kodi sõltuvus

See tõrge ilmub hoidla installimisel. Selle sõltuvusvea peamine põhjus on see, et hostvaramu võib olla aegunud või värskendatud.

Lahendus

Selle sõltuvusvea lahendus on lihtsalt värskenduse ootamine. Niipea kui hoidlat värskendatakse, ei kuvata seda viga enam. Peale selle eelistavad paljud foorumid vahemälu tühjendamist, kuid see pole selle vea lahendus.

Püramiid Kodi ülevaated

See lisandmoodul algas väikesena, kuid nüüd on see Kodi kasutajate seas tuntust kogunud. Pyramid Kodi on välja töötanud Tomb Raider Movies ja see on täielik pakett kõigile voogesituse austajatele.

Pyramid Kodi soovitavad Kodi kasutajad sageli teistele Kodi algajatele selle kasutajasõbraliku liidese tõttu. Seda saab näha Redditi arutelulõimede kaudu voogesituse jaoks mõeldud Kodi lemmiklisandite kaudu. Üks kasutaja ei nimetanud seda lisandmoodulit lihtsalt, vaid loetles ka selle mitmekesise raamatukogu, vaadake järgmist:
püramiidi ülevaade

Just sellised on rahulolevad kasutajad väljendusrikkad!

Pyramid Kodi Twitter Arvustused

Püramiid Kodi tagasitulek tegi geid kindlasti õnnelikuks. Üks twitteri kasutaja piiksatas seda Püramiidi tagasituleku kohta:

KÕIK ÜKSIKAS LISAS ON TAGASI UUE KOHTA !!!! PYRAMID ON TAGASI !!!! https://t.co/u8Fm0MqN5P @YouTube #kodi #püramiidi kaudu

– Doggmatic 71 (@ Doggmatic71) 7. november 2017

Seal oli ka püramiidi “kauaaegne kasutaja”, kes väljendas oma rõõmu:

Armastan sind, vennad, selle jätkamise nimel … TEAD AINULT PÕHJUST, KES VÕTAD KODI KONTROLLI! alati on alati värskendustega filmid 1. Keegi teine ​​seda ei tee … Ainult Tomb Raideri filmid (vabandust, kauaaegne järgija siin) Püramiid

– im lil Rick (@DannyZiko) 21. november 2017

Lõppsõnad

Iga kolmanda osapoole Kodi lisandmoodul on ainulaadne ja võimaldab kasutajatel näha asju, mis ületavad nende kujutlusvõime. Püramiidi tagasitulekut hindavad kasutajad ilmselgelt, kuna on vaid mõned usaldusväärsed lisandmoodulid, millel on sellised võimalused ja funktsioonid. Püramiid Kodi on kindlasti ilu nagu heas korras.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map