Titanium Kodi Build on kahtlemata Kodi jaoks üks parimatest konstruktsioonidest. Kodi Titanium arvustused on kogu selle olemasolu vältel olnud väga positiivsed ja just see teebki selle parimaks.

Järgige meie juhendit, et näha, kuidas installida Titanium Kodi ehitamine ja kas teie enda turvalisuse tagamiseks või geopiiranguks Kodi jaoks tasulise või tasuta VPN-i kasutamine.

KodiVPN.co eksklusiivsed musta reede eripakkumised 2019
PureVPN

 10,95 USA dollarit 1,32 dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

surfshark

 11,95 USA dollarit 1,99 dollaritPer kuu

Võtke see tehing kinni (3 kuud tasuta)

Ivacy

 9,95 USA dollarit 2,75 dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

Sellel on palju parimaid kodi lisandeid, mis täidavad hõlpsalt iga kasutaja vajadused. Ka pakutav sisu kvaliteet on hea. Titaanist ehitatav Kodi krüptoniit oli kõigi seas üks parimaid versioone.

Mis on titaanist Kodi Build ja Kodi Titanium Build funktsioonidest

Titanium Kodi Build on üks parimaid Kodi ehitada, mis praegu riiulil saadaval on. Selles versioonis on kõik suurepärased olulised lisandmoodulid filmide, telesaadete ja spordi jaoks, näiteks Neptuuni tõusmine, Bob Unleashed, Suurbritannia Türgi esitusloend, laste tsoon, Gears TV, Vaderi voolud, Placenta, Spordi Kurat, PVR + Subs, Muusika, Android-rakendused, Otse-TV, Spordi Rumm, Sport Replay ja palju muud.

  Kuidas installida ExpressVPN FireStickis 3 minuti jooksul

Titaan Kodi ehitab pidevalt ajakohastamist ja erinevalt teistest Kodi ehitustasemetest on hämmastavalt kiire kiirusega, hoolimata sellest, et see on suurem kui 500 MB. Sellel Kodi versioonil on väga korralik korraldus ja väga sõbralik navigeerimine. Kõik lisandmoodulid ja kategooriad on ülaosas.

TV saated

Titaanist ehitamisel on kõik vajalik telesaadete otseülekannete voogesitamiseks või lemmiktelesaadete HD-kvaliteediga vaatamiseks. Telesaadete voogesituse jaoks sobivad ideaalselt sellised lisandmoodulid nagu Gears TV ja Vaderi voog. Pidevate värskenduste tõttu kasvab selle telesaadete kogu vastavalt.

Filmid

Selle Kodi versiooni kaudu saate vaadata kõiki parimaid uusi reklaamfilme, kuna sellel on parimad Kodi lisandmoodulid selliste filmide jaoks nagu Neptuun Rising, Placenta jne. Neid Kodi lisandmooduleid tuntakse kui ühte parimat Kodi lisandmoodulit kõigi voogesituse jaoks. uusimad filmid kvaliteetselt.

Live sport

Parim asi Kodi juures on see, et see võimaldab kasutajatel oma lemmikspordiüritusi Kodi kaudu otseülekandena voogesitada. Titanium Kodi buildil on Spordi Kurat ja Sports Hub Kodi lisandmoodulid, mis on väga populaarsed Kodi lisandmoodulid kogu maailmas elavate spordiürituste voogesitamiseks..

Reaalajasündmuse vahele jätnud kasutaja jaoks on sellel Sport replay Kodi lisandmoodul, mis näitab kõigi spordisündmuste kordusi ja esiletõstetud teemasid.

Muud

Titanium Kodi build on lisaks meelelahutusele ja spordile ka koomiksite ja uudiste lisandmoodulid kõigile täiskasvanutele ja lastele. Titanium Kodi build on üks ehitis kõikidele vanuserühmadele, kuna sellel on suur valik.

Titaan Kodi hoidla

Titanium Kodi Build saab installida Supreme Builds Repository kaudu. Selles kodi hoidlas on ka palju muid ehitisi Kodi Kryptoni ja Kodi Jarvise jaoks.

Titaaniumkodi installimine Ehitage Leidale ja Kryptonile

Titanium Kodi buildi installimine Kodi 17 jaoks on väga lihtne. Siit leiate ülevaate titaani ehitamise Kodi Kryptoni installi kohta:

 1. Ava Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused ikoon > Failihaldur.kuidas installida titaankode ehitada
 2. Kliki Lisage allikas > Kliki ‘Puudub ” > Sisestage see URL http://repo.supremebuilds.com/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele nimi Ülim > Klõpsake nuppu Okei.kuidas installida titaankodeid krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Naase lehele avakuva > Valige Lisamaons > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Klõpsake nuppu Ülim > Klõpsake nuppu hoidla.supremebuilds-x.x.x.zip > Oodake teadet.kuidas lisada titaani kodi ehitada
 4. Klõpsake nuppu Installi hoidlast > Klõpsake nuppu Riigieelarve ehituse hoidla > Avatud Programmi lisandmoodulid > Valige Ülim ehitab võlur > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.titaankodi
 5. Minema Kodi Kodu Ekraan> Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Avatud Programmi lisandmoodulid > Valige Ülim ehitab võlur > Valige Krypton ehitab > Valige Titaanist ehitamine.
  Navi-X Addoni installimine Kodisse 5 sammuga

titaankodi ehitada

Titaaniumkodi installimine Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis (v.1.1).
 2. Klõpsake nuppu Süsteem > Failihaldur.
 3. Klõpsake nuppu jaotises Lisa allikas.
 4. Klõpsake nuppu Puudub > sisestage URL http://repo.supremebuilds.com > Klõpsake nuppu Valmis.
 5. Pange sellele nimi Ülim> Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 6. Mine süsteemi > Avatud Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist.
 7. Valige Ülim > hoidla.supremebuilds-x.x.x.zip > Oodake teadet.
 8. Valige Installi hoidlast >Klõpsake nuppu Riigieelarve ehituse hoidla > Minema Programmi lisandmoodulid > Klõpsake Supreme Builds Wizard.
 9. Tagasi avaekraanile >Klõpsake nuppu Programmid > Kliki Ülim ehitab võlur > Avatud Jarvis ehitab > Titaan.

Avastage parimad kodi võlurid, kui te ei soovi ülimat viisardit kasutada.

Titaaniumkodi ehitamine Fire Stickile

 1. Järgige meie juhendit ja Installi Kodi peal Tulekepp
 2. Minema Arendaja Valikud > Lülitage ADB silumine sisse ja Rakendused alates Tundmatud allikad.
 3. Avatud Kodi peal Tuld Kepp.

Nüüd järgige ülaltoodud juhiseid Titanium Buildi paigaldamiseks Kryptoni.

Selle täiskasvanutele mõeldud sisu blokeeringu tühjendamiseks kasutage Firestickis Kodi jaoks tasulist tasuta VPN-i.

Titaaniumkodi jaoks kolmandate osapoolte lisandmoodulite ja ehitustööde installimise lubamine

 1. Ava Kodi
 2. Klõpsake nuppu Seadistused ikoon
 3. Kliki Süsteemisätted.
 4. Klõpsake vahekaarti Lisandmoodulid.
 5. Luba tundmatud allikad.
 6. Nüüd saate installida kolmanda osapoole Kodi lisandmooduleid.

Titaankodi ei tööta / vead / probleemid

Titanium Build jaoks Kodi 17 / Titanium Build for Kodi 17.6 ei tööta

Paljud Titanium Kodi 17.5 kasutajad on kurtnud, et see ehitis ei tööta või lakkab töötamast. Kuid Titanium Kodi 17.6 versioonis ei kurda paljud kasutajad selle vea üle.

Paranda

Tühjendage kõigepealt kõik Kodi andmed, seejärel installige ehituse hoidla ja ehitage uuesti. Värske install ei tekita probleemi.

  Kuidas installida Castaway Kodi Leida, Kryptoni ja Amazon Fire TV Stick'i

Titaanium Kodi ehituse allalaadimine

 1. Laadige alla ZIP-fail.
 2. Naase lehele avakuva > Valige Lisamaons > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Liikuge süsteemis allalaaditud faili juurde > Klõpsake nuppu hoidla.supremebuilds-x.x.x.zip > Oodake teadet.
 3. Klõpsake nuppu Installi hoidlast > Klõpsake nuppu Riigieelarve ehituse hoidla > Avatud Programmi lisandmoodulid > Valige Ülim ehitab võlur > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.
 4. Minema Kodi Kodu Ekraan> Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Avatud Programmi lisandmoodulid > Valige Ülim ehitab võlur > Valige Krypton ehitab > Valige Titaanist ehitamine.

Titanium Kodi Build ülevaated

Twitter on koht, kus leiate igat tüüpi kasutajad, kes kiidavad ja kritiseerivad ehitust. Titanium Buildi puhul on see kasutaja kiitnud seda väga lühikese lausega:

titaanist ehituse ülevaade

Redditi puhul on see nii; selle ehituse kasutajad on kiitnud!

Siin on veel üks:

titaanist redditi ülevaade

Titaankodi alternatiivid

Titaan on väga mugav ja usaldusväärne konstruktsioon. Kuid kui keegi soovib proovida mõnda teist parimat Kodi ehitust, siis siin on mõned näited:

 1. Koletis
 2. No Limits Magic Build
 3. Tuletõrje TV guru
 4. Impulss-CCM

Titaan Kodi pin APK

Täiskasvanute lisandmoodulitele juurdepääsu saamiseks vajab kasutaja PIN-koodi.

Et kokku mässida

Titanium buildil on suurepäraseid lisandmooduleid, mida iga kasutaja soovib. Alati on väga tore, kui kõik parimad lisandmoodulid on ühe ehituse kaudu olemas. Veel üks suurepärane asi selle ehituse juures on see, et see on usaldusväärne ja selle lisandmoodulite kaudu saadaval olevad voogud töötavad.

Üks asi, mida meeles pidada, kasutage Kodi kasutamisel alati VPN-i. See kaitseb teie privaatsust ja kaitseb teid pahavara eest.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me