Kuidas parandada pakti Kodi mittetöötavaid vigu

Keegi ei saa eitada asjaolu, et Covenant Kodi lisandmoodul on kogu maailmas kõige populaarsem Kodi lisandmoodul. Populaarsuse põhjuseks on hämmastav ajakohane sisukogu ja selle omadused, mis sarnanevad Exoduse omaga. See sarnasus neis kahes pistikprogrammis on tingitud sellest, et samad arendajad, kes kasutavad sama koodi, töötasid välja pakti.


Viimasel ajal olen aga märganud, et kasutajad kurdavad, et Covenant Kodi ei tööta, mis on üsna murettekitav. Pärast mõnda uurimist mõistsin, et arendajad ei värskenda seda lisandmoodulit enam, kuid selle lisandmooduli teek kujutab teisiti. Mul oli juurdepääs kõige värskematele filmidele ja telesaadetele, hoolimata tööstuses levinud kuulujuttudest.

Olen vaadanud erinevaid vigu, mille kasutajad on teavitanud erinevatel platvormidel ja foorumitel, ning arutanud neid nende juhendis nende vastavate parandustega.

Pakt Kodi Vooge pole saadaval

Üks levinumaid tõrkeid, millest kasutajad teatavad, pole vooge saadaval. See tõrge ilmub, kui proovite juurde pääseda pistikprogrammi teegist teatud telesaatele või filmile. Sama juhtub ka paktiga, kui proovite sisu pealkirja mängida, ilmub tõrge. Sellel pole pistikprogrammi hoidlaga pistmist ja see on lihtsalt sellepärast, et lisandmoodul ei leia pakkujaid.

Paranda

 1. Avatud Kodi ja mine Lisamaons menüü
 2. Minema Video lisandmoodulid ja klõpsake nuppu Pakt
 3. Näete Tööriistad klõpsake nuppu
 4. Nüüd klõpsake nuppu Seadistused: Üldine
 5. Näete valikut: Pakkuja aegumine > Valige see 30
 6. Kui ei, siis muutke seda “30”
 7. Nüüd klõpsake nuppu Taasesitus vahekaart vasakus veerus.
 8. Kerige loendist allapoole ja lubage „Võõrustajad kaptenitega
 9. Näete valikut nimega „Maksimaalne kvaliteet”, Minge sellele ja määrake see väärtuseks„1080p”. Tavaliselt on see vaikimisi sisse lülitatud 4k, seda tuleb langetada.
 10. Nüüd klõpsake nuppu Okei nende sätete salvestamiseks
 11. Kerige loendist allapoole ja klõpsake nuppu „Pakti tühjendamise vahemälu”Valik > Klõpsake nuppu Jah
 12. Nüüd valige suvand Pakt: selged pakkujad > Klõpsake nuppu Jah

Taaskäivitage pistikprogramm ja proovige voogesitada soovitud sisu pealkirja; te ei puutu selle teemaga enam silmitsi.

Pakti Kodi voogesituse viga

Voogesitusvigadega lisandmoodulite probleem on peamiselt seetõttu, et pakkuja lisandmoodulitest lammutatud voogud on geograafiliselt piiratud või aegunud. Kui te ei saa voogesitada üht uusimat sisu pealkirja, on ilmne, et see on geograafiliselt piiratud voog, mitte vananenud. Aeg-ajalt komistavad kasutajad sellistele voogudele ja see pole midagi uut.

Paranda

Nendest geopiirangutest saate hõlpsalt mööda minna ja oma lemmiksisu pealkirja voogesitada VPN-iga.

Jah!

VPN varjab teie IP-d ja DNS-i ning krüpteerib teie andmed, pakkudes teile piiramatut juurdepääsu teegis olevale sisule. Valige Kodi jaoks parim VPN ja tellige selle pakett, mis teile kõige rohkem sobib. Seejärel laadige see rakendus või klient alla, looge ühendus vastava serveriga ja pääsete juurde piiratud voogudele, see kindlasti töötab.

Lisaks kaitseb VPN häkkerite ja ametnike teie tegevuse nuhkimise eest. Paljud inimesed ei tea ohtudest, mida nad Internetis voogesituse ajal võtavad, olles küberrünnakute suhtes haavatavad.

Kodi pakti installimisviga

Kodi pakti installeerimisviga viitab tõrkele, mis hüpikaknas lisandmooduli installimisel ilmub, ilmub teade, mille kohaselt on installimine nurjunud. Covenant Kodi on populaarne Kodi lisandmoodul, mis on saadaval mitme Kodi hoidla kaudu. Peate mõistma, et mitte kõigis hoidlates pole lisandmooduli värskendatud versiooni, mistõttu võib teil ilmneda Kodi pakti installimisviga.

Paranda

Parim viis selle vea parandamiseks on hoidla valimine, millel on ajakohane lisaversioon. Viidates pakti Kodi lisandmoodulile, leiate selle värskendatud ja töötava versiooni Kodi Iisraeli hoidlast. Sellest hämmastavast repositooriumist leiate tohutult erinevaid värskendatud ja populaarseid Kodi lisandmooduleid.

Kodi pakti allalaadimisviga

Hiljuti hakkasid paljud Kodi kasutajad kurtma Kodi pakti allalaadimisvea pärast, mille põhjuseks oli vananenud hoidla. Paljud kasutajad üritasid Covenant Kodi pistikprogrammi installida aegunud hoidla zip-failidest.

Paranda

Kasutajad saavad hõlpsasti Kodi pakti lisandmooduli alla laadida ja installida Kodi Iisraeli hoidlast. See on värskendatud hoidla ja selle töötav versioon Covenant Kodi on saadaval kaustas Video lisandmoodulid.

Kui te ei saa lisandmoodulit ka sellest hoidlast alla laadida, tühjendage Kodi vahemälu ja proovige siis uuesti. See peaks probleemi lahendama, kuna mõnikord vahemälu kuhjatakse ja pistikprogrammi ei õnnestu alla laadida ega installida.

Kodi pakti asendamine

Parimaid Kodi lisandmooduleid on lisaks arvukatele paktile Kodi, mida saab kasutada filmide ja telesaadete vaatamiseks Kodil. Siin on mõned parimad valikud just teile:

 1. Exodus 8.0
 2. Yoda
 3. Gurzil
 4. Platsenta
 5. Gaia

Järeldus

Mitte paljud lisandmoodulid pole suutnud sellist jälge jätta, nagu Covenant Kodi on aastate jooksul teinud. Pärast seda, kui Exodus Kodi lisandmoodul lakkas töötamast, võttis Covenant selle koha üle ja sellest sai kõigi joodikute jälgijate lisandmoodul. Sellist usaldusväärset lisandmoodulit, mis hõlmab kõiki uusimaid saateid ja filme, on tänapäeval raske leida.

Loodan, et selles juhendis käsitletud vead ja parandused on teile probleemide lahendamisel abiks. Sellegipoolest hindan kõrgelt kasutaja tagasisidet ja kui leidub midagi, mis teie arvates selles juhendis puudub, kommenteerige lahkelt ja andke mulle sellest teada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map