Kuidas seadistada Kodi profiili ja hallata mitut profiili 2019. aastal

Mis on Kodi profiil?

Kodi profiilifunktsioon võimaldab kasutajatel luua isikliku konto ja soovitud näpunäitega kaitstud seadete loomiseks oma ruumi. Kui ühte süsteemi kasutab mitu Kodi kasutajat, saavad nad luua oma eraldi profiilid ja hallata oma lisandeid ja sisukaustu vastavalt oma eelistustele.


Profiilifunktsioon võimaldab kasutajatel oma Kodi profiile isikupärastada, seadistades soovitud skinnid, ehitused ja lisandmoodulid ilma, et neid segaksid teised kasutajad.

Kuidas seadistada Kodi profiili?

Parim asi Kodi juures on selle lihtsus ja kasutusmugavus erinevalt teistest voogesitustarkvaradest, mida on keeruline konfigureerida. Kodi profiili seadistamine on lihtne protsess ja seda saab teha mõne minutiga. Kodi profiili seadistamiseks toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi ja klõpsake valikul Seaded (hammasrattaikoon)kuidas kodi profiili häälestada
 2. Avaneb uus aken, klõpsake menüüs Profiilsättedkuidas hallata mitut kodi profiili
 3. Klõpsake vahekaarti Profiilid ja seejärel nuppu Lisa profiilMillised on mitme Kodi profiili haldamise eelised
 4. Sisestage nimeväljale nimi, mida soovite oma profiilil kasutada, ja klõpsake nuppu OKProfiilide vahetamine Kodis
 5. Ilmub aken, kus küsitakse kausta tee. Klõpsake lihtsalt nuppu OK, valimata ühtegi kaustaKodi profiili probleemid ja parandused
 6. Nüüd saate oma profiili muuta, laadides üles oma profiilipildi ja määrates juurdepääsu privaatsuse. Profiili jagamise piiramiseks määrake oma eelistus eraldi.muutke oma profiili, laadides üles oma profiilipildi ja määrates juurdepääsu privaatsuse
 7. See on kõik! Nüüd naudi oma profiili kasutamist ja isikupärasta seda vastavalt oma maitsele.

Kodi profiili VPN

Pole kahtlust, et Kodi pakub hämmastavat meelelahutust, kuid olete alati haavatav pahavara rünnakute ja teie eest luuravate ametnike ohvriks langemise eest. Paljusid Kodi lisandmooduleid on nende pakutava sisu olemuse tõttu kogu maailmas ebaseaduslik kasutada.

Kompromiteeriv privaatsus võib alati kaasa tuua kibedaid tagajärgi. Privaatsuse tagamiseks voogesituse ajal peab Kodi installima VPN-i. Parim asi, mis on Kodi jaoks ühe parima VPN-i olemasolul, on see, et see kaitseb teie privaatsust tugevate krüpteerimiste korral ega jäta teid alasti volituse ette.

Isegi kui kasutate oma profiili kaudu Kodi ametlikke lisandeid, võib teie Kodi erinevat profiili kasutav sõber kasutada kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulit. See võib seada ohtu teie turvalisuse ja privaatsuse ning selle tagamiseks on vaja VPN-i. Veel üks tore asi on teada, et saate erinevate Kodi profiilide kaudu kasutada erinevaid VPN-servereid.

Millised on mitme Kodi profiili haldamise eelised

Mitme Kodi profiili haldamisel on palju eeliseid, näiteks:

1. Meediumiteegi spetsifikatsioon ja eraldamine

Igale kasutajale meeldib kohandada oma Kodi vastavalt nende vajadustele ja paljudele inimestele ei meeldi see, kui keegi teine ​​neid kohandamisse segab. Seega, kui jagate oma süsteemi sõbraga, saate oma meediumiteeki hooldada vastavalt oma eelistustele ja piirata juurdepääsu isiklikele kaustadele.

2. Juurdepääs sisule lastele ja külalistele

Sellel digitaalajastul on nii lastele kui ka selgesõnalisele sisule juurdepääsu piiramine muutunud vajalikuks ja väljakutsuvaks. Teie raamatukogus võivad olla teatud Kodi lisad, mis pole lastele sobivad.

Kui soovite piirata nende juurdepääsu sellistele Kodi lisandmoodulitele, looge eraldi lasteprofiil ja installige suhteliselt ohutud lisad ja hoidlad. Sama saate teha ka külaliskasutajate jaoks, et piirata nende juurdepääsu teie meediumikogule ja isiklikele kaustadele.

3. Lisandmoodulite testimiseks

Paljudele Kodi fanaatikutele meeldib aeg-ajalt uusi Kodi lisandeid jahtida. Uute lisandite proovimise ajal on Kodi raamatukogu aga ka arvukate kasutute lisanditega. Kõigi nende lisandmoodulite tühjendamine muutub vaevaks.

Enda probleemide säästmiseks saate luua profiili lisandmoodulite testimiseks ja ühe isiklikuks kasutamiseks. Kui tunnete vajadust uut pistikprogrammi proovida, tehke seda oma testimisprofiili kaudu ja kui see teile sobib, siis installige see oma põhiprofiili. Profiilimine säästab palju aega ja muudab teie jaoks asjad lihtsaks.

Profiilide vahetamine Kodis

 1. Ava Kodi
 2. Klõpsake valikul Seaded (hammasrattaikoon)
 3. Klõpsake profiili seaded > Klõpsake vahekaarti Profiilid
 4. Hõljutage kursorit profiili kohal, mida soovite kasutada > Paremklõpsake seda ja klõpsake ripploendist nuppu Laadi profiil.

Kodi taaskäivitab ja sinu soovitud profiil laaditakse.

Kodi profiili probleemid ja parandused

Halvad Kodi profiilid

Paljud kasutajad on teatanud, et nende Kodi profiilid ei tööta arvutis korralikult, kuid töötavad teiste seadmetega suurepäraselt. Isegi pärast värsket Kodi installeerimist püsis see probleem nendega. Siin on eelvaade lõigust, mille Kodi kasutaja postitas selle teemaga:

Bad Kodi profiil kummitab mind. saidilt Addons4Kodi

Paranda

Selle probleemi põhjuseks näib olevat Google’i sertifikaat, mida tuleb värskendada. Kui seisate silmitsi sarnase probleemiga, proovige vahetada oma võrk või värskendada oma aknad.

Säilitage naha sätted uuel profiilil

Mis tahes seadme või platvormi kasutaja jaoks on kõige olulisem soovitud seadete ja andmete taastamine. Kodi puhul on kasutajatele väga meeldiv oma Kodi isikupärastada Kodi nahaga. Paljud kasutajad seisavad silmitsi nahaseadete säilitamise probleemiga, kui nad teevad uue profiili või värskendavad oma süsteemi ja järgmised küsimused hakkavad ilmnema:

Säilitage kodi uues profiilis naha sätted

Paranda

Parim lahendus selle probleemi lahendamiseks on teie profiilis guisettings.xml varundamine. Kui taastate selle hiljem oma profiilis, taastatakse kaane ja seaded koos.

Kodi profiili kopeerimine või teisaldamine ühest seadmest teise

Igal rakendusel on varundusfunktsioon, mis võimaldab kasutajatel varundada oma olulist teavet ja andmeid teistesse seadmetesse edastamiseks. Samamoodi on Kodil oma varunduslisand, mis asub ametlikus Kodi addoni hoidlas.

Seda saab kasutada Kodi profiili kopeerimiseks või ülekandmiseks ühest seadmest teise ilma probleemideta. Profiili varukoopia loomiseks toimige lihtsalt järgmiselt.

 1. Ava Kodi
 2. Klõpsake vasakpoolses menüüs vahekaarti Lisandmoodulid
 3. Klõpsake vasakus ülanurgas oleval kastiikoonil
 4. Klõpsake suvandil Installi hoidlast
 5. Minge Kodi pistikprogrammi hoidlasse > Klõpsake Programmi lisandmoodulid
 6. Kerige loendit ja klõpsake nuppu Varundamine
 7. Installige lisandmoodul ja avage see pärast installimist programmi Lisandmoodulid menüüst
 8. Pärast lisandmooduli avamist klõpsake sätetel ja valige tee, kuhu soovite oma varufaili salvestada
 9. Pärast seda klõpsake vahekaarti Faili valik ja lubage varundada asjad, seejärel klõpsake nuppu OK
 10. Pistikprogramm suletakse ja kuvatakse avakuva. Avage pistikprogramm uuesti ja klõpsake nuppu Varunda
 11. Varundamise protsess algab
 12. Kui installite Kodi mõnda teise seadmesse ja soovite taastada selle seadme varukoopia, installige varukoopia lisandmoodul
 13. Avage pistikprogramm ja klõpsake nuppu Taasta, kõik salvestatud seaded taastatakse

Kas viisard saab teisi Kodi profiile pühkida?

Hiljuti postitas kasutaja probleemi, millega ta silmitsi seisis pärast viisardi installimist Kodile ja see eemaldas tema profiili. Vaata:

Kas viisard saab teisi Kodi profiile pühkida? saidilt Addons4Kodi

Nõustajate probleem on see, et see asendab olemasolevad kasutajaandmete kaustad omadega. Seega võib see põhjustada profiili ja andmete kadumise. Selle probleemi vältimiseks teisaldage kasutaja andmekaustast fail “profile.xml”. Seetõttu asendatakse viisardi installimisel kasutaja andmete kaust, kuid teie profiili ei eemaldata.

Järeldus

Kodi profiili funktsioon on hämmastav ja see võimaldab kasutajatel käputäis atribuute ja vabadust, mida nad soovivad Kodil kasutada. Paljud kasutajad ei tea seda funktsiooni endiselt ja kui palju sellest neile kasu on. Kodi Profiles on tõepoolest mugav funktsioon ja kui seda õigesti kasutada, saab see Kodi kasutaja kogemusi paremaks muuta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map