Kuidas vaadata 2018. aasta Grammy auhindu, Kodi Live Free Online

Suurim muusikatööstuse auhinnatseremoonia on vaid 2 päeva kaugusel! Jah, sa lugesid seda õigesti! Grammy auhindade 60. väljaanne on kohe nurga taga ja kogu maailma muusikafännidel on silm nende kõigi suurimal laval.


Grammy auhinnatseremoonia, mida korraldab Record Academy, on muusikatööstuses auväärselt sündmus. Kogu üritus on täis tohutuid esinemisi maailma juhtivatelt muusikalistest sensatsioonidest ja pidustustest ning austust neile, kes on tööstusele nii palju andnud.

Vaadake Grammy auhindu, kus Kodi elab ilma probleemideta tasuta. Kõigi kategooriate kandidaadid on juba väljas ja inimestel on sõrmed ületatud ja silm joon alla tõmmatud! Nii et olge juba valmis Grammy auhindadeks 2018 Kodi. Järgige meie juhendit ja vaadake, kuidas vaadata Kodi Grammy auhindu.

Muude video- või reaalajas IPTV-kanalite lisandmoodulite saamiseks vaadake meie parimate Kodi lisandmoodulite loendit ja veenduge, et kasutate Kodi VPN-i.

Millal on Grammys 2018

60. Grammy Awards 2018 etapp seatakse üles 28. jaanuaril Madisoni väljaku aias. Üritust võõrustab võluv James Corden ja publik saab näha mõnede suurimate lauljate nagu Lady Gaga, Pink, Childish Gambino ja Little Big Town hingetõmbeid..

Grammy auhinnad 2018 Kodi hoidla

Grammy Awards Kodi jaoks soovitatav hoidla on Judgment hoidla ja meie soovitatav lisandmoodul on Verdict Kodi addon. Kohtuotsuste hoidla on usaldusväärne hoidla, samas kui Verdikti Kodi lisandmoodul on väga hea lisa TV-de, telesaadete, filmide, kontsertide, spordi jms jaoks. Lisateavet leiate meie parimatest kodi-hoidlate loendist..

Grammy auhinnad 2018 Kodi ametlikud lisad

 1. cCloud Tv
 2. USTVNow
 3. BBC iPlayer
 4. FilmOn TV
 5.  Livestream.com

Oluline märkus! Kui voogesitate Grammy 2018 mõne lisandmooduliga ilma VPN-i ühendamata, siis ole ettevaatlik! Te seate ohtu oma privaatsuse ja turvalisuse. See on koht, kus a Kodi VPN kaitseb teie identiteeti & hoiab teid kaitstud autoriõiguse rikkumise teatiste ja DMCA-de eest geograafiliselt piiratud sisu blokeeringu eemaldamise eest.

 CTA

Grammy auhinnad 2018 Kodi mitteametlikud lisad

 1. Live Mix
 2. Lihattv IPTV
 3. Kohtuotsus
 4. Petturitest
 5. Wampa

Kuidas vaadata Kramptoni Grammy auhindu Kryptoni versioonil 17.6 või madalamal

 1. Avatud Kodi oma seadmes.kuidas vaadata kodi grammy auhindu
 2. Klõpsake nuppu Seadistused (käik ikoon) vasakpoolsest menüüst.kuidas vaadata grammy auhindu kodi krüptooni versioonil 17.6 või vanemal
 3. Nüüd svalituks Toimik Juhataja menüüst > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas. Klõpsake seal, kus on kirjas „Puudub‘ > Sisenema https://archive.org/download/judgezips/ > Klõpsake nuppu Okei.kuidas vaadata grammy auhindu kodi jarvis versioonil 16 või uuemal
 4. Pange sellele allikale nimi Kohtuotsus ja klõpsake nuppu Okei.grammy auhinnad kodi
 5. Naase lehele Avakuva > Kliki Lisandmoodulid > Nüüd klõpsake nuppu Kastiikoon vasakus ülanurgas.kuidas lisada grammy auhindu kodi addon
 6. Kliki Installige ZIP-failist > Kliki Kohtuotsus > Valige hoidla.otsustamine.zip > Oodake teatise ilmumist.grammy auhinnad kodi laadida
 7. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Otsige ja avage Kohtuotsus Repo > Avage video lisandmoodulid > Kliki Kohtuotsus > Tulemus Installi ja oodake lisandmooduli lubamise teatist.kuidas vaadata grammy auhindu kodi tulekoldes
 8. Lisandmoodulile pääsete juurde, minnes aadressile Lisandmoodulid menüü > Video lisandmoodulid > Kohtuotsus.

Kuidas vaadata Grammy auhindu Kodi kohta Jarvise versioonis 16 või uuemas versioonis

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Süsteem > Minema Toimik Juhataja > Topeltklõps Lisama Allikas.
 2. Klõpsake nuppu Puudub > Sisenema URL https://archive.org/download/judgezips/ > Klõpsake nuppu Valmis > Pange see nimeksKohtuotsus ” > Klõpsake nuppu Valmis > Seejärel valige Okei.
 3. Minema Kodi avaekraan > Klõpsake nuppu Süsteem > Kliki Lisandmoodulid > Valige Installige ZIP-failist.
 4. Kliki Kohtuotsus > Klõpsake nuppu hoidla.otsustamine.zip
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Avatud Kohtuotsus Repo > Avatud Video lisandmoodulid > Valige Kohtuotsus > Tulemus Installi > Oodake lisandmooduli installimist.

Grammy auhinnad 2018 Kodi allalaadimine

 1. Lae alla Zip Toimik oma seadmes.
 2. Avatud Kodi > Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Karbi kujuline ikoon.
 3. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Sirvige ja avatud alla laaditud ZIP-fail.
 4. Klõpsake nuppu Installi hoidlast > Kohtuotsus Repo > Video lisandmoodulid > Kohtuotsus > Installi > Nautige!

Kuidas vaadata Grammy auhindu Kodi Fire Stickil

Fire Sticki Grammy auhindade vaatamiseks peate esmalt installima Kodi Fire Stickile. Pärast Kodi installimist toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi rakendus Fire Stickil.
 2. Avatud Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.
 3. Siit alates toimuv protseduur on sama nagu Krypton V17 puhul. Vt ülaltoodud meetodit.

Grammy auhinnad 2018 ringhäälinguorganisatsioonide / kanalite nimekiri

Auhinnasaade on eetris CBS-is. E-uudised ja Grammy Auhindade ametlik veebisait pakuvad eksklusiivset etenduseelset ja -järgset kajastust.

Kuidas vaadata Grammy auhindu 2018 ilma kaablita

Kahjuks, kui te ei kavatse vaadata Grammy auhindu Kodi kaudu ega jälgi meie Grammy auhindade Kodi juhendit, saate sündmust voogesitada nende linkide abil.

 1. Kuivad seinarahva ojad
 2. Wattpad
 3. Rio teater

Kuid me ei taga, et need saidid oleksid turvalised või usaldusväärsed. Soovitame teil valida KodiVPN-teenuse, et kaitsta oma privaatsust ja pääseda juurde geograafiliselt piiratud voogudele.

Lõppsõnad

Grammy auhinnad on tseremoonia, millest ükski muusikafänn ei saa mööda. Kuna rohkem kui 80 kategoorias on nominente, on hype juba taevast puudutanud. Nii et kiirustage ja järgige meie juhendit ning õppige, kuidas vaadata Grammy auhindu Kodil enne, kui on liiga hilja!

Üks asi, mida võime teile kinnitada, on see, et Grammy Awards Kodi kogemus on midagi, mida te kunagi ei unusta. Terve õhtu saab olema tähti täis, koosviibimine, kus kõik supertähed kohal on.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map