Märge: 2018. aasta taliolümpiamängud on lõppenud sellega, et Norra on kõige kuldmedalivõitja, samal ajal kui oodata on järgmist taliolümpiamängu, saate vaadata FIFA otseülekannet veebis ja vaadata ka FIFA avatseremooniat.

Taliolümpiamängud algavad 9. veebruaril 2018 ja hüpe on juba õhus. Lõuna-Koreas PyeongChangis kogunevad peaaegu iga maailma riigi parimad sportlased, et omavahel võistelda. Kõigil sportlastel on silme ees need kuldmedalid, mille nimel nad oleksid nii palju harjutanud. Vaadake 2018. aasta Kodi taliolümpiamänge otseülekandes võrgus tasuta, ükskõik kus te ka poleks, sest te ei saa ilma jääda neist jahutavatest ja põnevatest 16-päevasest intensiivsest võistlusest.

2018. aasta taliolümpiamängude Kodi ametlikud lisad

Oleme loetlenud mõned parimad 2018 aasta taliolümpiamängude Kodi ametlikud lisad:

 1. iPlayer WWW
 2. SportsNet Now
 3. Zattoo kast
 4. Sport illustreeritud
 5. Sportube

Oluline märkus! Kui voogesitate 2018. aasta taliolümpiamänge mõne lisandmooduliga ilma VPN-i ühendamata, siis ole ettevaatlik! Te seate ohtu oma privaatsuse ja turvalisuse. See on koht, kus a Kodi VPN kaitseb teie identiteeti & hoiab teid kaitstud autoriõiguse rikkumise teatiste ja DMCA-de eest geograafiliselt piiratud sisu blokeeringu eemaldamise eest.

 CTA

2018. aasta taliolümpiamängud Kodi mitteametlikud lisad

Siin on mõned mitteametlikud (kolmanda osapoole lisad) ja ka teie mugavuse huvides:

 1. Voolumootor
 2. Live Mix
 3. SportMania
 4. Silmus
 5. Boomi lisandmoodul

Kui otsite rohkem lisandmooduleid, siis leiate selle parimate kodi lisandite juhendi!

2018. aasta taliolümpiamängude Kodi hoidla

Kõigist nendest lisandmoodulitest valisime The Boom Repository oma kvaliteedivoogude ja kiire kiiruse tõttu. See hoidla on usaldusväärne ja töötab hästi, erinevalt teistest hoidlatest, mis pidevalt kaovad. Poomihoidla on üks parimatest kodihoidlatest.

Kuidas vaadata 2018. aasta taliolümpiamänge Kodi Kryptoni versioonil 17.6 või madalamal

Saate vaadata 2018. aasta taliolümpiamängude otseülekannet Kodi Kryptoni kaudu, toimides järgmiselt.

 1. Käivita Kodi rakendus > Klõpsake nuppu Hammasrattaikoon (Seadete ikoon) asub vasakus ülaservas.Kuidas vaadata 2018. aasta taliolümpiamänge Kodi otseülekandes tasuta
 2. Kui aken avaneb, avage Failihaldur > Topeltklõpsake vasakus veerus Lisage allikas > tema küsib uue akna.Kuidas vaadata 2018. aasta taliolümpiamänge Kodi krüptooni versioonil 17.6 või vanemal versioonil
 3. Klõpsake aadressiribal, mis ütleb „Puudub ” > Seejärel sisestage see URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele meediaallikale nimi nüüdBoom Repo ”> Klõpsake nuppu Okei > Kontrollige mõlemat URL ja Nimi ja siis klõpsake nuppu Okei veel kord.kuidas vaadata 2018. aasta taliolümpiamänge kodi jarvis versioonil 16 või uuemal
 4. Naase Kodi juurde peamenüü > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid jaotist menüüst > Klõpsake nuppu Karbi kujuline ikoon eelseade vasakus ülanurgas.taliolümpia 2018 kodi lisand
 5. Kliki Installige ZIP-failist > Avatud Boomi hoidla > Kliki repository.boom-1.5.zip > Oodake teadet.taliolümpia 2018 kodi hoidla
 6. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Hoidla ja avagePoom! Hoidla‘ > Avatud Video lisamaons > Nüüd on teil kolm võimalust, valige „POIS!’> Klõpsake nuppu Installi ja oodake lisandmooduli installimist.kuidas vaadata 2018 taliolümpiat kodi tulekoldel
 7. Sellele lisandmoodulile pääsemiseks minge lehele Lisandmoodulid sektsiooni > Klõpsake valikul Video Lisamaons > Valige loendist Boom ja voogesitage oma lemmikspordiüritusi probleemideta.

kuidas lisada taliolümpiamängud 2018 kodi addon

Kuidas vaadata 2018. aasta taliolümpiamänge Kodi Jarvise versioonil 16 või uuemal

Saate vaadata 2018. aasta taliolümpiamängude otseülekannet Kodi Kryptoni kaudu, toimides järgmiselt.

 1. Avatud Kodi.
 2. Klõpsake nuppu Süsteem.
 3. Kliki Failihaldur.
 4. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.
 5. Klõpsake „Puudub ” > Sisestage see URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis.
 6. Pange sellele meediaallikale nimiBoom Repo ”> Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 7. Naase lehele peamenüü > Kliki Süsteem > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid.
 8. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Kliki Boomi hoidla > Kliki repository.boom-1.5.zip > Oodake teadet.
 9. Valige Installi alates Hoidla > Avatud Poom! Hoidla > Klõpsake nuppu Video lisamaons > Valige „POIS!’> Tulemus Installi > oota teatist.

Pro näpunäide: Kui näete reaalajas voogesituse ees geopiirangut, kasutage nuppu a VPN lisade blokeerimise tühistamiseks voogesituseta probleemideta.

CTA

Kuidas vaadata 2018. aasta taliolümpiamänge Fire Stickil

Lõuna-Korea taliolümpiamänge PyeongChangi saab voogesitada ka Fire Sticki kaudu. Kõik, mida peate tegema, on kõigepealt installida Kodi ja seejärel The Boomi lisandmoodul. Installige Kodi Fire Stickile meie juhendi abil.

Kui Kodi on installitud, avage Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Nüüd avage Kodi ja järgige selle lisandmooduli Kodi Kryptoni installimiseks ülalnimetatud samme. Menetlus on täiesti sarnane.

2018 aasta taliolümpiamängude ametlikud ringhäälinguorganisatsioonid / -kanalid

Suurbritannia, USA, Kanada, Euroopa ja Austraalia ametlikud teleringhäälinguorganisatsioonid on:

 1. Kanada: CBC / Radio-Canada Bell Media Rogers Media
 2. Euroopa: avastuskommunikatsioon Eurosport
 3. Suurbritannia: BBC Eurosport
 4. Ameerika Ühendriigid: NBCUniversal

Siin on aga mõned taliolümpiamängude 2018 online-levitajad:

 1. BBC iPlayer (Suurbritannia)
 2. 7. kanal (Austraalia)
 3. CBC (Kanada)
 4. ARD (Saksamaa)
 5. ZDF (Saksamaa)
 6. RTVE (Hispaania)
 7. Tähesport (India)
 8. NBC Sports (USA)
 9. BeIN Sports (Lähis-Ida)
 10. Sky Sports (Uus-Meremaa)

Märge: Kui asute väljaspool Ühendkuningriiki, USA, Kanadat, Euroopat ja Austraaliat, et voogesitust ülalmainitud kanalitel kasutada, kasutage a VPN Geo piirangust möödahiilimiseks & Voogesitus spetsiaalsete voogesitus serveritega

Mängud, mida otsida 2018. aasta taliolümpiamängudelt

Talveolümpia saab kindlasti täis palju põnevaid spordisündmusi ja võistlusi. Kui räägime taliolümpiast, siis kuidas unustada taliolümpia kaks kõige põnevamat mängu – jäähoki ja mäesuusatamine? Selle aasta taliolümpiamängudele on lisatud ka neli uut mängu:

 1. Curling segatud kahekordistub
 2. Kiiruisutamise mass start
 3. Mäesuusatamise rahvaste võistkondlik üritus
 4. Lumelaua suur õhk

See on veel üks põhjus, miks tänavused taliolümpiamängud on erilised.

Kus toimuvad tulevased talimängud?

Järgmised taliolümpiamängud peetakse 2022. aastal Hiinas. See on kolmas olümpiasündmus, mida võõrustatakse Ida-Aasias pärast Pyeongchangi 2018. aasta taliolümpiamänge ja Tokyo suveolümpiamänge 2020.

2018. aasta taliolümpiamängude ajakava

Kas olete taliolümpiast vaimustatud? Ajakava vaatamiseks klõpsake siin.

Veenduge, et te ei jäta ühtegi mängu maha, olge kursis ja jälgige taliolümpiamänge 2018 otseülekandes Kodi vahendusel.

Lõppsõnad

Talimängud on kohal ja sel aastal on see varasemast suurem. Parim asi selle aasta talimängude puhul on see, et mängude arv on suurenenud ja te kõik teate, mida see tähendab; mida rohkem mänge, seda suurem lõbus!

XXV olümpiamängud Kodis on midagi, mis on lõbus kõigile spordis voogesitajatele. Seetõttu oleme pakkunud teile kõigile üksikasjaliku ülevaate. Loodame, et nüüd pole olümpiamängude otseülekanne XBMC-l ühelegi kasutajale probleem. Isegi kui tekib mõni probleem, andke sellest kommentaarides teada ja me võtame teiega ühendust. Oleme teile esitanud juhendi, kuidas vaadata Kodi taliolümpiamänge 2018.

Kui plaanite kasutada mitteametlikke lisandeid, kasutage oma privaatsuse kaitsmiseks ja geograafiliselt piiratud voogudele juurdepääsu saamiseks head Kodi VPN-i teenust. Ole tark, ole turvaline!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me