Märge: Khabib vs Mcgregor UFC 229 kogub sel aastal palju hüpe. Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregori saate võrgus otseülekandes vaadata.

Floyd ‘Money’ Mayweather vs Conor ‘Notorious’ McGregor Las Vegases 26. augustil lõpetavad kauaoodatud spekulatsiooni, kus kaks parimat müüvat võitlejat maailmas lähevad pea peale.

Võitlus algas vaid kuulujuttudest, kuid lõpuks teadsime kõik, et selleks, et sellest võimalusest lihtsalt lahti lasta, oli selleks liiga palju raha. Vaatamata sellele, et ta on 40-aastane, saab Mayweatheri vastane tugevalt kinni, kuid segavõitluskunstide suurim nimi muudab asja huvitavamaks.

Kuid võib imestada kuidas vaadata Floyd Mayweather vs Conor McGregor kohta kodi? Siit saate teada, kuidas saate matši Internetis vaadata.

Kuidas vaadata Mayweatherit vs McGregorit teemal Kodi V 17
Kuidas vaadata Mayweatherit vs McGregorit teemal Kodi V 16
Odavaim viis vaadata Floyd Mayweatherit ja Conor McGregorit Pay Per View’is
Floyd Mayweather vs Conor McGregor võitlevad raha eest
Floyd Mayweather vs Conor McGregor Piletid

Kuidas vaadata Floyd Mayweatherit vs Conor McGregorit Kodi Kryptoni versioonil 17

 1. Käivitage Kodi > Minema Seadistused ikooni, mis asub ülaosas > Kliki Failihaldur > Nüüd tee topeltklõps Lisage allikas, ilmub kast.Kuidas vaadata Floyd Mayweatherit vs Conor McGregorit Kodil
 2. Kliki „Puudub” > Tippige URL http://repo.cazwall.com/sc/ > Klõpsake nuppu Okei > Sisestage faili nimi Meediaallikas ‘SC’ > Klõpsake nuppu Okei.Kuidas vaadata Floyd Mayweatherit vs Conor McGregorit Kodi Kryptoni versioonil 17
 3. Nüüd koputage nuppu ‘Backspace’ klahvi mitu korda, kuni olete tagasi Kodi peamenüü > Nüüd klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Kliki Pakendi paigaldaja vasakus ülanurgas asuv ikoon.Mayweather vs Conor McGregor kodi võitlus addon
 4. Valige Installige ZIP-failist > Kliki SC > Nüüd klõpsake nuppu Hoidla > Nüüd repository.simplycaz-1.0.2.zip > Hoidla installimine võtab aega.mayweather vs conor mcgregor kodi ZIP-fail
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Lihtsalt Caz Repo > Video lisandmoodulid > Planeedi MMA > Klõpsake nuppu Installi.Mayweather vs Conor McGregor kodi võitluse seadistamine
 6. Kui installimine võtab mõne minuti, saate vaadata, kuidas Floyd Mayweather vs Conor McGregor võitlevad voogesitust Kodil.

mayweather vs conor mcgregor kodi installimine

Kuidas vaadata Floyd Mayweatherit vs Conor McGregorit Kodi Jarvise versioonil 16

 1. Käivitage Kodi > Minge süsteemidesse > Klõpsake File Manager > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas.
 2. Klõpsake nuppu Puudub > Tippige URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip > Klõpsake nuppu OK > Tippige meediumiallika nimi „SC” > Klõpsake nuppu OK / Valmis.
 3. Minge tagasi Kodi peamenüüsse, vajutades mitu korda tagasilükkeklahvi > Minge süsteemi > Valige Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Installi ZIP-failist > Leidke ja klõpsake nuppu SC > Hoidla > repository.simplycaz-1.0.2.zip.
 4. Oodake lisandmooduli lubamist > Valige Installi hoidlast > Lihtsalt Caz Repo > Video lisandmoodulid > Planeedi MMA > Klõpsake Install > Oodake paremas ülanurgas lisandmooduli lubamise teatist.
 5. Nautige võitlust!

Odavaim viis vaadata Floyd Mayweatherit ja Conor McGregorit Pay Per View’is

Võistlust näidatakse Showtime PPV-s ja Showtime’i oma seadmesse saamiseks on palju võimalusi. Showtime on loetlenud mõned seadmed, kust saate kanalit vaadata. Need on esitatud allpool:

Floyd Mayweather vs Conor Mcgregor Showtime Pay per view

UFC teeb matši ka 26. augustil, kuid selle tellimistasu on 6 kuud 56,96 USA dollarit.

Odavaim viis vaadata Floyd Mayweatherit ja Conor McGregorit Pay Per View'is

Kuid me ei eelda, et üksikmängu vaadata sooviv inimene maksaks 6-kuulise tellimuse eest nii kopsakaid summasid. Niisiis, kaevasime veidi sügavamale ja saime teada, et UFC pakub erinevates riikides elavatele fännidele muutuvaid hindu. Vaadake seda tabelit allpool:

RiikUFC hinnad
USA56,99 USA dollarit
Kanada43,75 USA dollarit
Filipiinid18,45 USA dollarit
Malaisia59,99 USA dollarit
Venemaa27,20 USA dollarit
 • Kõik hinnad on USA dollarites

Kuidas saada sellest pakkumisest eelis? Saate kõik tellida VPN-i teenuse ja muuta oma asukoha Filipiinideks. VPN muudab valitsuse ja Interneti-teenuse pakkuja teie asukohta jälgima võimatuks, seega kuvatakse see teie asukoht Filipiinidel.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor võitlevad raha eest

Hinnangulised rahakotid Mayweatheri ja McGregori võitluse jaoks on jahmatavad. Boxing Scene’i esindaja Keith Ideci sõnul võiks hinnanguliselt ainuüksi Mayweather teenida vähemalt 100 miljonit USA dollarit. See sündmus võib aga neli korda suurem liikuda, kui saavutatakse sündmuse rahalised mõõdikud.

Teisalt võib Conor McGregor teenida vähemalt 75 miljonit USA dollarit, mis on viis korda suurem kui tema ükski võitlus, mida ta kunagi UFC-l on korraldanud. Võitluse ametlik rahakott tehakse kättesaadavaks 25. augustil, üks päev enne võitlust kaalujooksus.

Aussie Media teatas rahakotist Floyd vs Connor

Floyd on 400 miljonit dollarit
McGregor 127 miljonit USA dollarit

Eeldusel, et PPV eesmärgid on tabanud # MayweatherMcGregor

RT

– Boxing Kingdom (@ BoxingKingdom14) 15. juuni 2017

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Piletid

Mayweather vs McGregor võitluspiletid on juhtkonna poolt veel müügil. Eeldatakse siiski, et VIP-piletite hind võib ulatuda 19 000 dollarini pileti kohta. Samal ajal on paljud võltsveebid kasutanud seda võimalust, et võltspileteid müüdes fänne petta.

UFC tegevjuht Dana White on selle asja Twitterisse viinud, kus ta kinnitas, et piletihinna osas pole neil veel otsust ja fännid peavad neist valefirmadest teadlikud olema.

Piletid EI ole veel müügis. Palun ärge rabelege. See ettevõte EI maksa sellele fännidele raha tagasi. Teatame, millal tix goonsale pic.twitter.com/Z7KAAhkcVI saabub

– Dana White (@danawhite) 23. juuni 2017

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Stats

Vaatamata sellele, et Conor McGregor on võitluses raevukas vastane, on ta UFC karjääri jooksul kaotanud kokku 3 matši, võites samas 21 matši. Tema viimane võitlus novembris Eddie Alvarezi vastu teenis talle korraga kaks UFC divisjoni tiitlit.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Stats

Mayweather hoiab oma profipoksikarjääris vapustavat statistikat 49-0. Ta alistas Manny Pacquiao kõigi koefitsientide vastu ja trotsis paljusid, et neist saaks oma aja suurim poksija. Statistiliste andmete põhjal on tal ka selles mängus selgelt ülemvõim, sest faktid ei valeta.

floyd mayweather võitluse statistika

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Ennustus

Kuna võitlus toimub poksireeglite järgi, on Mayweather võistluse võitmiseks tugev lemmik. Conor McGregori ebaharilik mängustiil põhjustab võitmata meistrile siiski teatud probleeme, kuid see ei tõenda siiski, et McGregor alistab Mayweatheri.

On suuresti ennustatud, et McGregori käeulatus on tema võimaluste võti. Pole kahtlust, et McGregoril on pikad käed, kuid oleks huvitav näha, kas ta suudab visata lööke veidrate nurkade alt. Hiljuti postitas McGregor foto, mis ilmselt lükkab tagasi analüütikute igasuguse kriitika.

Täielik 74-tolline ulatus. Ja ma olen õigeusus.

Conor McGregori ametniku (@thenotoriousmma) jagatud postitus 2. juulil 2017 kell 12:20 PDT

Vaatamata koefitsientidele, mis on McGregori vastu, paigutame oma raha kindlasti Conori „Notorious“ McGregorile, sest ta on ainus võitleja, kes suudab kõiki maailmas šokeerida. Tee minna McGregor!

Palun jagage, kuidas vaadata mayweather vs mcgregor kodi tasuta juhendit sotsiaalkanalites ja küsige julgelt kommentaarides.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me