HBO on kogu maailmas populaarsem telekanal ja see väide kehtib ka kõige populaarsemate telesaadete kaudu, mida võrk eetris pakub. Troonide mäng, Silicon Valley, Westworld, on ühed populaarseimad telesaated, mida HBO-s näidatakse.

Parimate telesaadete tootmisel pole midagi HBO-st paremat, isegi mitte Netflix. Võib siiski küsida, kuidas HBO-d Kodi kaudu kogu maailmast vaadata. See juhend annab teile täieliku ülevaate sellest, kuidas saate HBO-d voogesitada koos teiste IPTV-kanalitega.

Kuid seda tuleb meeles pidada, et HBO Now ja HBO Go vajavad kanali voogesitamiseks Kodi VPN-i. HBO on USA kanal, seega on see lubatud vaid vähestes riikides üle maailma. Lugege paigaldusjuhendit edasi.

Kuidas vaadata HBO-d Kodi Kryptoni versioonil 17.6 või uuemal

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused (käik) ikoon > Klõpsake sisse Toimik Juhataja > Topeltklõpsake ikooni Lisage allikas vasakpoolsest veerust.Kuidas vaadata HBO-d Kodi Kryptoni versioonil 17.6 või uuemal
 2. Avaneb dialoogiboks, klõpsake nuppu <Puudub> ja sisestage see URL “Http://mavericktv.net/mavrepo” ja klõpsake nuppu Okei > Pange see allikas nimeks “Maverick” > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.installige HBO kodi krüptoonile
 3. Naase lehele Kodi peamenüü ja klõpsake nuppu Lisandmoodulidmavericki hoidla HBO installimiseks kodi
 4. Nüüd klõpsake nuppu Karbi kujuline ikoon vasakus ülanurgas.kuidas lisada troonide mängu vaatamiseks HBO kodi lisand
 5. Valige Installige ZIP-failist valik loendist > Kerige loendist allapoole ja klõpsake nuppu Maverick.HBO kodi lisandmooduli ZIP-fail
 6. Nüüd klõpsake nuppu maverickrepo-3.8.zip ja oodake teadet.vaata HBO Mine kodi
 7. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast ja valige MaverickTV repo nimekirjast > Minema Video lisandmoodulid kausta > Kliki Mavericki telerkuidas installida hbo kodi tulekivile
 8. Klõpsake nuppu Installi ja oodake, kuni lisandmooduli installimisel kuvatakse teade.kuidas kobo jarvis hbo häälestada
 9. Naaske nüüd Kodi peamenüü > Klõpsake nuppu Lisamaons sakk > Minema Video lisandmoodulid sektsiooni > Kliki Mavericki teler > Kliki Mavericki TV otseülekanne ja siis minge Otse-TV kausta > Kerige loendist allapoole ja valige HBO.

Kuidas vaadata HBO-d Kodi Jarvise versioonis 16 või allpool

 1. Käivitage Kodi Jarvis > Minge süsteemi > Klõpsake File Manager > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas > Klõpsake URL-i kirjutamiseks nuppu Puudub, nii et http://archive.org/download/
  repository.streamhub / Klõpsake Valmis > Tippige hoidla nimi, st „StreamHub” > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu OK.
 2. Minge Kodi avaekraanile > Klõpsake nuppu Süsteem > Siis lisandmoodulid > Valige Install alates ZIP-failist > StreamHub > repository.streamhub.zip > Oodake, kuni see installitakse.
 3. Installi hoidlast > StreamHubi hoidla > Video lisandmoodulid > Klõpsake valikul StreamHub > Installi.
 4. Hodi vaatamiseks Kodil minge Kodi avaekraanile > Videod > Lisandmoodulid > StreamHub > Otse-TV > Androidi API > Mobdro > Kerige alla ja otsige üles HBO, klõpsake sellel ja nautige vaatamist.

Kuidas vaadata HBO-d Kodil – videoõpetus

Vaadake, kuidas saate HBO-l Kodi 2017 hankida, õppevideot vaadates. HBO installimiseks, et saaksite oma lemmiktelesaateid vaadata, järgitakse täielikku juhendit.

Kuidas HBO-d Kodil vaadata

HBO Now pole Kodi kaudu saadaval, kuna kanali voogesitamiseks kasutatud hoidlad on õiguskaitse poolt maha võetud. Siiski saate siiski vaadata HBO Now eetris olevaid saateid Covenanti lisandmooduli Kodi installimise kaudu.

Installimisjuhend koos videoõpetusega võimaldab teil pakti installida, et saaksite vaadata HBO Now saadaval olevaid saateid. Näiteks saate penni kulutamata vaadata True Detektiivi, The Left Oversit, Silicon Valley’i ja paljusid teisi saateid.

Kuidas vaadata HBO-d Kodi Fire Stickil

Hodi vaatamiseks Kodi Fire Stickil peate sisse lülitama ADB silumise ja tundmatud allikad, et saaksite HBO Fire Stickile installida. Pärast seda peate külastama Fire Sticki kodulehte ja klõpsama rakendustel, mis viivad teid Kodi rakendusse. Kui kasutate vanglast purustatud Firestickit, on turvalisuse tagamiseks soovitatav kasutada VPN-i Firestickil. Sealt peate järgima samu samme, mida on kirjeldatud Kodi Kryptoni või Kodi Jarvise installimisel.

Kuidas HBO-d vaadata Kodi Fire Stickil

Kodi Fire Stickis saate lihtsalt HBO Now vaadata, laadides HBO Now rakenduse alla Amazon Appstore’ist. See on lihtsaim viis rakenduse allalaadimiseks, kuid nõuab selle avamise järel liitumistasu. Kui olete juba HBO Now tellinud, olete kanalit vaadates vaid kahe sammu kaugusel.

Kuidas vaadata HBO minekut Kodi Fire Stickil

 1. Kodi Fire Sticki HBO Go vaatamiseks toimige järgmiselt:
 2. Avatud tulekepp > Laadige alla rakendus HBO Go > Avage rakendus, kui see on installitud.
 3. Aktiveerimiskoodi saamiseks klõpsake käsul Aktiveeri oma seade > Nüüd sisestage see kood oma arvutisse.
 4. Avage oma arvuti ja klõpsake saidil HBOGO.com/activate. Kui olete väljaspool USA-d, peate geograafiliste piirangute tõttu juurdepääsu saamiseks kasutama Kodi VPN-i.
 5. Sellel lehel peate valima Amazon Fire TV või Fire Stick ja seejärel klõpsake nuppu Jätka.
 6. Siin peate valima oma telerite pakkuja > Seejärel sisestage oma teleteenuse pakkuja kasutajanimi ja parool. Kui te ei tea kasutajanime ja parooli, võtke ühendust oma teleteenuse pakkujaga.
 7. Nüüd peate oma telerist sisestama aktiveerimiskoodi ja seejärel valima Aktiveeri seade.
 8. HBO Go edukussõnum ütleb teile, et olete valmis HBO Go vaatama. Nautige!

HBO Kodi vigadel / parandustel

HBO on Kodi kasutajate seas üks eelistatumaid meelelahutuskanaleid ja see on lisandmoodulite arendajatele põhjustanud palju kuumust. Hodi Kodil sai populaarseks tänu Troonide mängu voogesitusele, mis on maailmas kõige populaarsem telesaade. Piraatlusevastased asutused, nagu DMCA, märkasid paljusid voogesituse saite, mis pakkusid selle saate tasuta voogesitust. Kodi lisandmoodulid olid selle loendi ülaosas.

Paljud Kodi lisandmoodulid, kes varem oma raamatukogus HBO kanalit võõrustasid, kas suleti või pidid HBO sealt raamatukogust välja jätma, kuna ametivõimud tegid haaranguid ja HBO Network piraatlusevastast survet..

Allpool käsitletakse mõnda kõige sagedamini esinevat viga, mis tuleneb HBO piraatlusevastasest mahasurumisest:

Sõltuvuse tõrke installimine ebaõnnestus

Sõltuvuse tõrge ilmneb siis, kui lisandmooduli hoidla on vananenud või kui mõni fail puudub. Kui teil on selle probleemiga silmitsi Hodi kasutamisel Kodil, peab teie kasutatavas pistikprogrammis midagi viga olema.

Paranda

Proovige see tõrge parandada, värskendades pistikprogrammi. Kui see ei aita, peate vahetama mõne muu Kodi lisandmooduli, nagu käesolevas juhendis mainitud.

Hoidlaga ei saanud ühendust

Kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulite probleem on see, et nende hoidlad suletakse pidevalt või ei õnnestu vahel ühendust luua. Selle tõrke põhjuseks on kas hoidla hosti URL-i muutus või hoidla seiskamine.

Paranda

Esiteks kontrollige lähteteksti URL-i käsitsi, kas see töötab või mitte, avades selle brauseris. Kui hoidla on võrgus, kontrollige sisestatud lähte-URL-i failihalduri kaudu. Veenduge, et olete sisestanud õige URL ilma tühikuteta.

Kui hoidla ei tööta, otsige alternatiivne lisandmoodul, mille teekis on HBO kanal, ja installige see. See on selliste juhtumite jaoks optimaalne lahendus.

Kääri see kõik üles

HBO pakub palju populaarseid telesaateid, mida on raske ignoreerida. Saate HBO saada Kodi 2017-st, järgides juhendis esile tõstetud samme, mille abil saate vaadata Troonide mängu veebis, Westworldi, Veepi ja nii mõndagi muud telesaadet. HBO saab paigaldada ka teie Fire Sticki seadmesse, mille installiprotsess on samuti ette nähtud. Hoidke end silma peal veel suurepäraste kodi lisandmoodulite jaoks.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me