Kuidas vaadata IPL 2018 reaalajas tasuta voogesitust Indias, Austraalias, Suurbritannias, USA-s

Sõnadest ikooniline, glamuurne ja meelelahutuslik ei piisa selle ekstravagantse kriketiliiga seletamiseks; IPL (India Premier League). Ülemaailmselt populaarseima kriketiliiga 11. väljaanne sai alguse kaks päeva tagasi ja selle turniiri hüpe on praegu oma haripunktis. IPL-i fännid kogu maailmas otsivad viise, kuidas oma kodudes ja kontorites IPL-i vaadata, kasutades kodi lisandeid.


Kuid me teame, mis on Kodi VPN-i fännidele kõige parem, ja seetõttu koostasime teile juhendi, mis aitab teil vaadata IPL-i Kodi-l.

Hoiatus!! Saate voogesitada IPL-i vasteid IPL-kanalites kogu maailmast. Geograafiliselt piiratud IPL-levitajate juurde pääsemiseks peate seda tegema vabastage IPL-kanalite blokeerimine koos VPN-iga.
CTA

IPL 2018 kanalite / ringhäälinguorganisatsioonide nimekiri

Riik / piirkondRinghäälinguorganisatsioonid
IndiaTähesport

Kuumstar

AafrikaSupersport
ÜhendriigidESPN
ÜhendkuningriikTaevasport
KanadaSportsnet
AustraaliaKriketi värav
Uus-MeremaaTaevasport

Kuidas vaadata IPL-i Kodi krüptooni versioonil 17.6 või vanemal versioonil

Spordi otseülekande striimimiseks on palju lisandmooduleid, kuid oleme valinud teile ZEM TV Kodi lisandmooduli, kuna see pakub HDL-i voogesituse linki IPL-i otseülekande jaoks. Kodi kaudu IPL-i otseülekande vaatamiseks ZEM TV installimiseks toimige järgmiselt.

 1. Ava Kodi > Minge Kodi peamenüüsse > Klõpsake seadete ikooni > Avatud Failihaldur > Nüüd tehke topeltklõps Lisage allikas.kuidas vaadata ipl
 2. Klõpsake seal, kus ta ütleb „Puudub” > Sisestage see URL aadressiribale http://kdil.co/repo/ > Nüüd klõpsake nuppu Okei > Pange see nimeksKodil Repo ”  ja siis klõpsake nuppu Okei > Kontrollige mõlemad URL ja Nimi ja klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.kuidas vaadata ipl-i kodi krüptooni versioonil 17.6 või vanemal
 3. Naase Kodi juurde Peamenüü > Avatud Lisamaons vasakpoolsest veerust menüü > Klõpsake nuppu Kastiikoon.kuidas vaadata ipl-i kodi jarvis versioonil 16 või uuemal
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Zip Toimik > Kerige alla ja klõpsake nuppu Kodil Repo > Avatud Kodil.tõmblukk > Oodake teadet.kuidas vaadata ipl kohta kodi tulekollet
 5. Pärast teatise ilmumist klõpsake nuppu Installi hoidlast > Avatud Kodili hoidla > Minema Video lisandmoodulid.IPL 2018 Kodi allalaadimine
 6. Kerige alla ja avage Zem TV > Klõpsake nuppu Installi > Oota, kuni lisandmoodul on lubatud.

Kuidas vaadata IPL 2018 USA-s Hotstaril

Seal see teil on, nüüd on lisandmoodul installitud ja nüüd saate hõlpsalt oma lemmik IPL-mänge Kodi kaudu otseülekandes vaadata.

Kuidas vaadata IPL-i Kodi Jarvise versioonis 16 või uuemas versioonis

 1. Käivita Kodi Jarvis V16 > Kliki Süsteem.
 2. Minema Failihaldur > Nüüd tee topeltklõps Lisage allikas.
 3. Klõpsake seal, kus ta ütleb <Puudub> > Sisestage see URL http://kdil.co/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis.
 4. Pange sellele nimi URL kui ‘Kodil Repo ” > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 5. Mine tagasi Avakuva > Klõpsake nuppu Süsteem.
 6. Avatud Lisandmoodulid > Kliki Installige ZIP-failist > Avatud Kodil Repo> Kliki Kodil.zip.
 7. Pea tagasi Avakuva.
 8. Minema Lisandmooduli installija > Avatud Kodil Repo > Peab Video lisandmoodulid ja valige Zem TV.
 9. Klõpsake nuppu Installi.

Kuidas vaadata IPL-i Kodi Firestickis

 1. Avatud Kodi tulekolbal. Kui te pole Kodi installinud, siis installige Kodi Fire Stickile.
 2. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.
 3. Pärast seda järgige Kodi Krypton V17.6-le lisandmoodulite installimiseks ülalnimetatud samme.

IPL 2018 Kodi allalaadimine

 1. Laadige alla ZIP-fail > Avatud Kodi oma seadmes > Avatud Lisandmoodulid menüü > Klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja ikoon.
 2. Kliki Installige ZIP-failist > Sirvige ja Avatud alla laaditud ZIP-fail.
 3. Kliki Installi hoidlast > Avatud Kodili hoidla > Avatud Video lisandmoodulid > Kliki Zem > Tulemus Installi.

Kuidas vaadata IPL 2018 USA-s Hotstaril

Kuidas vaadata IPL 2018 USA-s Hotstaril

HotStar on India rakendus, mis võimaldab kasutajatel vaadata oma lemmik IPL-i vasteid, kuid iroonia on see, et sellele pääseb juurde ainult Indias. Seetõttu peavad välismaal elavad kasutajad sellele rakendusele juurdepääsu android- ja Apple-seadmetes Kodi VPN-teenuse abil.

VPN-teenuse kaudu peavad kasutajad esmalt valima India piirkonna serveri ja seejärel rakendusele juurde pääsema. Kui olete rakenduse Play poe ja iTunes’i kaudu alla laadinud, saate hõlpsalt IPL-i otseülekandena vaadata.

Kuidas vaadata IPL-i reaalajas tasuta online-voogesitusi

Aafrikas ja Lähis-Idas elavate kasutajate jaoks, kes soovivad tasuta teenuse kaudu jälgida piiramatuid IPL-i toiminguid, saavad nad valida järgmised viis:

 1. Cricingif (kogu maailmas)
 2. Cricketgateway (kogu maailmas)
 3. IPL Live 2018
 4. SuperSport (kasutajatele Lõuna-Aafrikas)
 5. OSN Play (Lähis-Ida kasutajatele)
 6. Smartcrici rakendus
 7. Paju TV
 8. JIO TV
 9. Vivo IPL
 10. Krübaidid
 11. CricHD
 12. DD Sport
 13. Suvarna Plus

Cric Gifis

Kuidas vaadata IPL-i reaalajas tasuta online-voogesitusi

Cricingif on spordiuudiste sait, mis pakub kogu maailmas toimuvate kriketimängude värskeimaid värskendusi. Külastajad saavad vaadata iga mängu esiletõstmisi ja vaadata krõpsusõnu puudutavaid viimaseid uudiseid. Veel üks suurepärane funktsioon Cricingifi kohta on see, et sellel on spetsiaalne jaotis kasutajatele, kes soovivad IPL T20 otseülekannet vaadata.

Kriketi värav

kriketivärav IPL-i jaoks

Kriketivärava mobiilirakendus võimaldab kasutajatel olla kursis värskeimate kriketimängudega. Kasutaja saab vaadata kõiki mängude esiletõstetud teemasid ja vaadata tulemuskaarte, kui nad seda soovivad. Selle saidi suurepäraseks omaduseks on jaotis Arhiiv, mis võimaldab kasutajatel jalutada läbi hiljutised kriketisündmused kogu maailmast. Selle rakenduse kaudu saavad kasutajad näha ka oma lemmikmeeskondade uusimat ja trendikaid uudiseid.

IPL Live 2018

ipl live 2018

IPL Live 2018 on spetsiaalne sait, mis pakub võrgus voogesituse teenust ainult IPL-i jaoks. Selle saidi voogude kvaliteet on kõrge kvaliteet ja selle saidi serverid on sujuvad. See pakub kolme erinevat serverit vastete voogesitamiseks ja pakub üksikasju muude voogesituse teenuste kohta.

Supersport

ipl supersport

SuperSport on kahtlemata üks kuulsamaid spordiringhäälinguteenuseid maailmas. SuperSport pani oma nime otsesaadete edastamise kaudu televisioonis ja nüüd on ta hakanud keskenduma otseste krikettide ja muude spordiürituste voogesituse teenusele. Kasutajad saavad vaadata kõiki IPL-i vastete viimaseid tulemusi ja ajakavasid nende voogesituse ajal. SuperSport voogesitab IPL-i jaoks Lõuna-Aafrika piirkond kuid nende videotele pääseb juurde kogu maailmast.

OSN-i esitamine

OSN Play jaoks ipl

OSN Play pakub Lähis-Ida publikule araabia keeles spordiülekandeid. See on geopiiratud teenus, mille saab teistest riikidest blokeerida, kasutades kvaliteetset VPN-teenust. Parim osa OSN Play kohta on see, et selle rakendus androidi ja iOS-i jaoks on saadaval ka vastavates platvormipoodides. OSN-i tellinud kasutajad saavad oma lemmikspordi sisule juurde pääseda ilma lisatasusid maksmata.

Smartcrici rakendus

Smartcrici rakendus ipl-i jaoks

SmartCric on suurepärane rakendus nutitelefonides reaalajas toimuvate kriketimängude voogesitamiseks kogu maailmast. Selle nutitelefonide nutirakenduse üks kõige kohutavamaid asju on aga see, et see pole Google Play poes saadaval. Kasutajad, kes soovivad seda rakendust installida, peavad selle apk-faili kolmanda osapoole saidilt alla laadima ja seejärel installima. Peale selle on rakendus suurepärane kasutamiseks, kuna sellel on hea sõbralik liides ja see töötab suurepäraselt.

Paju TV

WillowTV ipl-i voogesitamiseks

Willow TV on Ameerika juhtiv spordile pühendatud ringhäälingukanal, mis teeb otseülekande mitmesugustele kriketisündmustele ja sündmustele, mis toimuvad kogu maailmas. Kalifornias asuv kanal edastab India Premier League’i otseülekannet veebis ja kasutajatel on hõlbus voogudele juurde pääseda.

Jio TV

jiotv tasuta ipl voogesituse jaoks

Jio TV pakub oma kasutajatele laias valikus kanaleid erinevatest piirkondadest üle maailma ja ka erinevaid keeli. See pakub enam kui 350 telekanalit, millest 50+ on HD-kanalid. Jio TV rakenduse saab vastavate seadmete jaoks alla laadida Google Play poest ja Apple App Store’ist.

Üks selle rakenduse parimatest omadustest on see, et kasutajad saavad soovi korral mängu otseülekande peatada ja samast punktist jätkamiseks mängida. Kasutajad saavad vaadata ka oma lemmiksaateid, valides eelneva 7 päeva eetrisisu. Kasutajad saavad Jio eksklusiivseid mobiiliteenuseid tellida nii vähe kui? 49.

jio plaan ipl

Vivoipl

Vivo ipl-i voogesitamiseks

Vivo on India Premier League 2018 ametlik sponsor ja see teeb kogu toimingut IPL 2018 vahendusel otse oma veebisaidil. Kasutajad saavad vaadata kõiki IPL 2018 matše VivoIPLi veebisaidil. Veebisaidil on ka täielik turniiride ajakava ja pintide lugu, mida saab hõlpsasti vaadata.

Krübaidid

vaadata Internetis krübaidites ipl-i

Cricbytes on tegelikult ajaveebisait, mis avaldab uudiseid ja ajaveebisid kõigi kriketimaailma praeguste ja viimaste uudiste ning tulemuste kohta. Ehkki kasutajad ei saa sellel saidil mängu otseülekandes vaadata, võivad nad olla kursis tulemuste kaardi ja kõigi väljakul pakutavate uudiste ning muude asjadega. Kasutajad saavad hõlpsalt olla kursis kõigi kriketisündmusi ja mängijaid puudutavate viimaste uudistega.

CricHD

vaadata ipl oncrichd.tv

CricHD on hämmastav voogesituse sait, mis pakub reaalajas voogesitust ühe klõpsuga mitmesugustele spordialadele nagu jalgpall, kriket, ragbi, ameerika jalgpall, maadlus, UFC, poks, golf jne. See pakub kvaliteetseid vooge mõnedest parimatest ringhäälinguvõrkudest. nagu BT Sport, ESPN HD, Euro Sport, PTV Sports ja Sky Sports jne. Sellel voogesitusteenusel pole üldse geopiiranguid, seega saate oma lemmikspordi tasuta voogesitust nautida ükskõik kus ja igal ajal..

DD Sport

dd sport vaadata IPL tasuta

DD sport on tegelikult India spordiülekandevõrk, mis keskendub enamiku India kodumaiste spordiürituste katmisele. Kuid see hõlmab IPL 2018 ja selle voogedastused on veebis saadaval veebisaidi „GoHelloTV.in” spordi jaotises. Kasutajad, kes soovivad IPL 2018 otseülekannet tasuta voogesitada, saavad seda DD Spordi kaudu voogesitada. Sellegipoolest on mure selles küsimuses, et see võib olla geograafiliselt piiratud voog ja seega peate selle juurde pääsemiseks kasutama VPN-teenust.

Suvarna Plus

Täht-suvarna-pluss

Suvarna Plus, tuntud ka kui Star Suvarna Plus, on India meelelahutuskanal, mis kuulub Star Networksile. See edastab uusimaid ja vanemaid Bollywoodi filme ning rahvusvahelisi ja kodumaiseid spordisündmusi. IPL on põnev ülemaailmselt kiidetud kodumaine kriketiliiga ja seda hakatakse otseülekandes edastama Suvarna Pluss. Seega, kui te ei saa seda oma kodus televiisorist vaadata, saate seda hõlpsalt otseülekandes Suvarna Plusi veebivoo kaudu vaadata.

Lõppsõnad

India Premier League on mitte ainult Lõuna-Aasia, vaid ka kogu maailma suurim kriketiklubi. Kogu maailmas on miljoneid fänne, kes armastavad seda põnevat kriketiliigat vaadata. Kasutajad, kes ei saa televiisorist IPL-i vaadata või elavad välismaal, saavad Kodi kaudu hõlpsalt IPL-i vaadata või saavad seda ka otseülekandena pakkuda meie pakutavate voogesituslinkide kaudu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map