Kuidas vaadata Lucas Matthysse vs Manny Pacquiao Live’i võrgus TASUTA ESPN + lehel

Legendaarne Manny Pacquiao naaseb ringkonda sel pühapäeval, et astuda vastamisi Argentiina “Boogeymaniga”; Lucas Matthysse Welterweight Championshipi tiitli eest ja te ei saa ilma jääda selle võitluse otseülekandest. Järgige meie juhendit, et õppida, kuidas Matthysse vs Pacquiao võrgus vaadata, kasutades Kodi VPN-i ja veebivooge.


Miks on Matthysse vs Pacquiao jaoks nii palju hüpet?

Manny Pacquiao astus peaaegu aasta tagasi ringis ringi ja kogu selle aja oli ta olnud hõivatud oma poliitilise karjääriga. Ainsa kaheksa divisjoni maailmameister on nüüd plaaninud naasta ringis oma üheksanda tiitli kinnitamiseks. Manny Pacquiao mänedžer teatas, et on eelseisvast tiitlimatšiks koolituse tõttu eemaldanud igasuguse äritegevuse.

Teisalt Lucas Matthysse; praegune kergekaalu meister on kõik seatud võitlema Manny Pacquiaoga ja pole kahtlust, et ta on ohtlik võitleja. Nende võitlejate vanuse erinevus pole nii suur, kuna Pacquiao on vaid 39-aastane, Matthysse on 35. Suurim erinevus, mille üle järele mõelda, on kahe võitleja võimekus ringisiseselt..

kuidas vaadata Matthysse vs Pacquiao võitlust otseülekandes

Poksi- ja lahinguspordi fännidel kogu maailmast on sellele võitlusele silmad kinni pandud, sest legend on tagasi jõudmas ja keegi ei taha sellest ilma jääda. Teine selle hüpe põhjus on Pacquiao vastuoluline lüüasaamine Jeff Horni käe all möödunud aastal. Lõpuks kaotas ta oma tiitli. Tore on teda taas ringis näha, kui näeme, kas ta on sellest lüüasaamisest toibunud.

Aasta pärast naasnud Pacquiao näitab selgelt, et ta ei ole heas vormis, nagu ta oli oma peaministris. Lucas Matthysse on aga meister languses, kuna tema refleksid muutuvad nõrgemaks. Regulaarsete ringisiseste võistluste tõttu oleks tal selles Pacquiao vastases võitluses siiski kõrgem käsi.

Kust saaksin vaadata Matthysse vs Pacquiao Online?

ESPN Plus omandab Pacquiao vs Matthysse ametlikud ringhäälinguõigused ja see teeb mängu otseülekande oma veebiplatvormil. ESPN plus on ESPN-i suurepärane võrgus voogesituse teenus kõigile spordisõpradele. Selle teenuse probleemiks on siiski juurdepääsetavus, kuna see on saadaval ainult USA-s ja on geograafiliselt piiratud.

espn plus blokeeritud

Sellele vaatamata pääsete siiski juurde ESPN plusile, kasutades VPN-teenust ja ühenduse loomist USA serveriga. Teine asi, mida saate teha, on matši tasuta otseülekanne, lihtsalt 7-päevane tasuta prooviversioon. Isegi pärast seda on liitumistasu nii madal kui 4,99 USD kuus.

VPN-i pakkujadHinnapakkumineVeebisait
PureVPN 10,95 dollarit 2,91 dollaritPerikuu

Eripakkumine: 73% soodsamalt

Külastage saiti
Loe arvustust
Surfshark 11,91 dollarit 1,99 dollaritPerikuu

Eripakkumine: 83% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust
CyberGhost 12,99 dollarit 2,75 dollaritPerikuu

83% soodustust

Külastage saiti
Loe arvustust
ExpressVPN 12,95 dollarit 8,32 dollaritPerikuu

35% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust

Veel üks suurepärane teenus, mida saate kasutada Pacquiao vs Matthysse võitluse jälgimiseks, on SKY Sports PPV teenus. See võimaldab teil kogu mängu otseülekandena ilma reklaamide, viivituste ja katkestusteta. Teil on vaja ainult tellida selle plaan ja alustada voogesitust.

Kuidas vaadata Matthysse vs Pacquiao reaalajas tasuta

Pacquiao vs Matthysse on üks põrutav saade, mida vaadata! Kuna mõlemal neist võitlejatest on ründav võitlusstiil ja mõlemad on rasked lööjad. Seda mängu saab veebis otseülekandes tasuta vaadata, kui pääsete juurde järgmistele saitidele / linkidele:

 1. Hiilgus667
 2. Frankie Ballard
 3. VIP liiga

espn pluss tasuta prooviversioon

Kui aga ülaltoodud voogud ei tööta, siis on teistmoodi, kui vaadata seda võitlust veebis tasuta ESPN + vahendusel. ESPN pakub 7-päevast tasuta prooviversiooni, millele saate registreeruda, kui viibite Ameerika Ühendriikides. Saate varjata oma IP-d VPN-i abil, et muuta oma praegune asukoht USA-ks ja alustada oma 7-päevast tasuta prooviperioodi, et vaadata võitlust võrgus tasuta.

Hankige VPN-i CTA

Kuidas vaadata Matthysse vs Pacquiaot Argentiinas reaalajas?

Argentiina poksija; Lucas Matthysse kaitseb oma tiitlit filipiinlasest Boxer Pacquiao vastu ja ilmselgelt on see rahvusliku uhkuse mäng. Kogu maailma poksifännid saavad seda mängu otseülekandes vaadata ülalnimetatud otseülekande saitide kaudu, kuid Argentina poksifännide jaoks on üks parimaid võimalusi Digital Place, millel on HD-kvaliteediga live-voogesitus..

Kuidas vaadata Matthysse vs Pacquiaot televiisorist Sling

Vaata Matthysse vs Pacquiao reaalajas tasuta

Sling TV on üks parimaid Internetis pakutavaid Interneti-televisiooniteenuseid, kuid kahjuks on see piiratud ainult USA-ga. Geopiirangu tõttu on veebis voogesituse fännid ilma jäetud sellisest suurepärasest veebitelevisiooniteenusest, mis suudab täita kõik Binge’i jälgija ja voogesituse geekside voogesituse vajadused. Kui teil on VPN, saate sellele juurde pääseda kõikjal maailmas, lihtsalt ühendades USA serveriga.

Kui elate USA-s, saate igal juhul hõlpsasti juurde pääseda Sling TV-le ja selle sisule, kuid mitte ilma liitumistasuta. Parim asi, mida saate Sling TV abil teha (kui valite selle lihtsalt võitluse voogesitamiseks), on see, et saate kasutada 7-päevast tasuta prooviperioodi ja voogesitada mängu HD-kvaliteediga ilma katkestusteta.

Matthysse vs Pacquiao võitluse asukoht ja kuupäev

Kust saab Matthysse vs Pacquiao Online vaadata?

See suuresti hüppesündmus toimub sel pühapäeval; 15. juuli (USA kasutajatele 14. juuli) Malaisia ​​Kuala Lumpuris Axiata Arenal. See tuleb olema jälgimisvõitlus, kuna mõlemad poksijad on hämmastavad ja neil on suurepärased poksistiilid.

Matthysse vs Pacquiao piletid

Matthysse vs Pacquiao on matš, mida iga poksifänn ootab ja miks mitte. Tiitli nimel võistlev väljakutsuja on poksimaailma legend, samas kui meister on sensatsiooniline poksija, kes on viimasel ajal pealkirju teinud. Kõik fännid, kes soovivad matši otse areenil vaadata, saavad Pacquiao vs Matthysse võitluse pileteid veebist osta järgmistest portaalidest:

 1. Tickbis
 2. Stubhub
 3. SMTickets

Parimad poksikodi lisad WBA tavapärasele kergekaalu vööle

Internetis on saadaval arvukalt parimaid Kodi lisadonsse, kuid kõigist neist oleme kokku pannud 5 parimat boksi lisandit. Proovige neid kindlasti:

 1. Spordi Kurat
 2. Joker Sport
 3. UltimateIPTV
 4. UKTurki esitusloendid
 5. Eurosport mängija

Kuidas vaadata Matthysse vs Pacquiao reaalajas võrgus Kodi Krypton v17.6

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu hammasrattaikoon > Avatud Failihaldur
 2. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Klõpsake seal, kus on kirjas „Puudub ” > Sisestage see URL: http://mavericktv.net/mavrepo/ > Klõpsake nuppu OK > Pange see URL nimeks „ MavRepo” > Klõpsake nuppu Okei > Dialoogiboksi sulgemiseks klõpsake uuesti OK.
 3. Naase lehele Avakuva > Kliki Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon.
 4. Valige Installige ZIP-failist valik > Kliki MavRepo > Valige hoidla.maverickrepo-3.4.zip > Oodake teadet.
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast valik > Valige MaverickTV repo > Avatud Video lisandmoodulid kausta.
 6. Valige Joker Sport > Klõpsake nuppu Installi > Oodake lisandmooduli lubatud teatist.

Nautige nüüd kakluse otseülekannet Kodil sujuvate voogude abil.

Lõppsõna

Võitlus saab olema hämmastav, kuna mõlemal neist võitlejatest on ainulaadne võitlusstiil. Pacquiaole meeldib kasutada oma jobu kiirust ja jalatööd, kuid küsimus on, kas tal on ikka veel seda endist sädet ja puudutust. Teisest küljest meeldib Matthysse’ile raskusi visata oma löökidega, mis teevad temast suure agressiivse poksija. See kokkupõrge peab olema tunnistajaks ja me teame, et ka teie inimesed ootavad seda väga. Seetõttu oleme katnud kõik vajalikud aspektid, et saaksite mängu otseülekandena vaadata.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map