Kuidas vaadata NFL-i hooaega 2020-2021 Kodi reaalajas tasuta online-voogesituses

Mis on NFL-i võrgu Kodi lisandmoodul?

Rahvusliku jalgpalliliiga (NFL) eelhooaeg on lõpuks alanud ja NFL 2020/2021 hooaja matšid algavad 10. septembrist. Üritus algab 32 võistkonnaga, kes võitlevad selle eest NFL-i võidu nimel. NFL-i võrk on ametlik kanal, mis voogesitab NFL-i Kodi ekraanil koos reaalajas mängudega.


NFL-vood ei pruugi teie piirkonnas geopiirangute tõttu töötada. Parim viis NFL-i reaalajas ilma piiranguteta või ISP-d jälgimiseks on Kodi VPN-i kaudu. See krüpteerib teie liikluse ja kaitseb teie identiteeti.

Selles juhendis oleme arutanud, kuidas vaadata NFL-i Kodil. Oleme veel arutanud ametlikke Kodi lisandmooduleid ja muude tootjate Kodi lisandmooduleid, mida saaks installida Kodi Kryptoni ja Jarvise juurde. Allpool nimetatud lisandmoodulitega jälgige NFL-i võrku Kodi 2020-l.

 1. Kodi NFL pühapäevapiletid 2020
 2. Kuidas NFL-i vaadata NFL-i ametlikul addonil
 3. Kuidas vaadata NFL-i tasuta NFL-i addonis
 4. Kuidas vaadata NFL-i Kodi 16-l
 5. Kuidas vaadata NFL-i esiletõstmisi / kordusi Kodil
 6. Kuidas vaadata NFL-i Kodi Firestickis
 7. Kuidas saada Kodi NFL GamePass tasuta

Kuidas vaadata NFL-i Kodi Kryptoni versioonil 17 või uuemal

Nagu varem arutatud, pakutakse NFL-i Kodi-l või sportimise kohta Kodi-l kahte võimalust. Võite vaadata NFL-i koos tellimist vajavate ametlike lisandmoodulitega või vaadata NFL-i ilma tellimusteta muude tootjate lisandmoodulitega. Oleme arutanud ametniku tellimise ja kolmandate osapoolte vahel ilma liitumismeetodita.

Kuidas vaadata NFL-i mänge Kodil (ametlikud lisandmoodulid)

1) NFL-i mängupass Kodil

 1. Avatud Kodi > Minema Lisandmoodulid > Nüüd kerige alla ja klõpsake nuppu Allalaadimised sakk.Kuidas NFL-i vaadata kodi
 2. Nüüd klõpsake nuppu Video lisandmoodulid.Kuidas vaadata NFL-i kodi krüptooni versioonil 17 või uuemal
 3. Siin näete lisandmoodulite loendit, mis on saadaval teie Kodis > Kerige alla, et leida NFL-i mängupass lisandmoodul ja klõpsake sellel > Nüüd klõpsake nuppu Installi.nfl mängu edasi kodi
 4. Lisandmooduli kuvamiseks minge tagasi saidile Kodi avaekraan > Kliki Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > NFL-i mängupass > Sisenema Kasutajanimi ja Parool.nfl kodi häälestamisel
 5. NFL-i saate tellida SIIN. USA-s toimub ühekordne makse124,99 dollarit, samas saate tasuda ka osamaksetena USA-s44,99 USD / järelmaks.

nfl ametlik kodi addon

2) NFL.com Kodil

 1. Avatud Kodi > Kliki Lisandmoodulid vahekaart asub vasakpoolses vertikaalmenüüs > Nüüd klõpsake nuppu Allalaadimised sakk.
 2. Valige Video lisandmoodulid valik loendist.
 3. Lisandmoodulite loend kuvatakse tähestiku järjekorras > Leidke ja klõpsake nuppu NFL.com > Klõpsake nuppu Installi.Kuidas vaadata NFL-i NFL.com addonil
 4. Mine tagasi Kodi avaekraan > Minema Lisandmoodulid > Siis Video lisandmoodulid > Ekraani paremas servas näete lisandmoodulite loendit, kerige alla ja klõpsake nuppu NFL.com ja Nautige!nfl.com kodi krüptooni versioonil 17 või uuemal
 5. NFL.com Kodi lisandmoodul ei näita NFL-i reaalajas vasteid, vaid ainult esiletõstet ja analüüsi.

Kuidas vaadata NFL-i mänge Kodil ilma tellimusteta (kolmanda osapoole lisandmoodulid)

1) Elektra Vault NFL-i jaoks

Elektra Vault pakub enamat kui lihtsalt NFL-i matše või muid spordialasid, mida soovite vaadata. See pakub filme, telesaateid ja dokumentaalfilme. Siin on meie juhend Elektra Vault Kodi installimiseks.

 1. Kui olete installinud Elektra võlvkelder, Ava Lisa > Kerige allapoole, et klõpsata Spordiüritused reaalajas.Kuidas vaadata NFL-i Kodil ilma tellimusteta
 2. Kui show on reaalajas, kuvatakse see selles loendis nagu allpool olev pilt.

kuidas vaadata NFL-i elektra võlvkelderil

2) spordimaailm

Spordimaailm on spetsiaalselt loodud spordifanaatikute jaoks, kus saate vaadata palju kanaleid, mis näitavad otseülekandeid NFL-i matšidest. Installige spordimaailma lisandmoodul meie juhendist.

 1. Kui olete installinud Spordimaailm Kodi lisandmoodul, ava see > Nüüd klõpsake nuppu Spordikanalid.Kuidas vaadata NFL-i spordimaailmas
 2. Siin näete kanalite loendit, mida praegu näitab Spordimaailm > Klõpsake nuppu NFL-i võrk või Taevasport kuna mõlemad kanalid näitavad NFL-i vasteid. Nautige NFL Kodi 2018 saates.

Kuidas vaadata NFL-i mänge Kodi Jarvise versioonil 16 või uuemal

1) NFL-i mängupass

 1. Avatud Kodi Jarvis > Kliki Süsteem Menüü > Seejärel valige Lisandmoodulid.
 2. Nüüd mine Installi hoidlast > Leidke ja klõpsake nuppu Kodi lisavaramu.
 3. Kliki Video lisandmoodulid > Seejärel kerige alla ja otsige NFL-i mängupass > Installi.
 4. Pärast installimist küsib ta seda ID ja Parool. Telli koos NFL-i veebisait mis maksab USA-le124,99 dollarit ühekordne makse.

Kuidas vaadata NFL-i mängude esiletõstmisi / kordusi Kodil

 1. Avatud Kodi Jarvis > Valige Süsteem võimalus asub ees > Kliki Lisandmoodulid.
 2. Nüüd vali Installi hoidlast valik > Kerige alla ja valige Kodi lisavaramu.
 3. Nüüd mine Video lisandmoodulid > Leidke ja klõpsake nuppu NFL.com > Klõpsake nuppu Installi.
 4. See lisandmoodul on täiesti tasuta, kuid ei näita reaalajas NFL-i vasteid. Siiski näete esiletõstmist, matšieelset analüüsi ja mängujärgset analüüsi.

Kuidas vaadata NFLi Fire Stickil

Kodi Fire Sticki kaudu NFL-i vaatamiseks kaalume kolmanda osapoole lisandmoodulit Elektra Vault, mis võib vajada Firestick VPN-i seadistamist. NFL-i vaatamiseks Kodi Fire Stickil toimige järgmiselt.

 1. Ava oma Fire Sticki seade > Minema Seadistused > Siis Süsteem > Nüüd klõpsake nuppu Arendaja valikud > Siin peate sisse lülitama ADB silumine ja lülitage sisse Rakendused tundmatutest allikatest.
 2. Nüüd mine Fire Stick koduleht > Klõpsake vasakus ülanurgas oleval otsinguvõimalusel ja otsige Kodi > Ava Kodi.
 3. Elektra Vault’i installimiseks Kodi-le järgige juhiseid, mida on meie juhendis esile tõstetud.

Kodi NFL pühapäevapiletid 2018

IPTV Subs on esmaklassiline Kodi lisandmoodul, mis sisaldab paljusid PPV-sid ja populaarsete spordiürituste otseülekannet. NFL pühapäeva pilet on siiski võimalik, kuid seda ei soovitata.

Kodi / XBMC NFL pühapäevapilet on selles lisandmikus loetletud kanal, mis näitab NFL-i otseülekandeid.

Selle lisa suurepäraseks omaduseks on palju NFL-i pühapäevapileti kanaleid, mis näitavad samaaegselt NFL-i vasteid. Kui korraga mängitakse 4 mängu, jagab see oma kanalid kõigi nende kanalite kuvamiseks. IPTV alamliidese installimise sammud on toodud allpool:

 1. Avatud Kodi Krypton > Klõpsake käigukujulist Seadete ikoon > Valige File Manger > Topeltklõps Lisage allikas.
 2. Koputage „Puudub” ja tüüp URL http://gfservers.com/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Tüübi nimi ‘GF-server’ > Klõpsake nuppu Okei.
 3. Mine tagasi Kodi peamenüü > Minema Lisandmoodulid > Pakendi paigaldaja ikoon vasakus ülanurgas > Kliki Installige ZIP-failist > GF-server > Seejärel valige repository.gfserver.zip.
 4. Nüüd mine Installi hoidlast > GF-serverid > Video lisandmoodulid > IPTV subs > Installi > Liituge USA-ga IPTV tellimiseks SIIN13 dollarit kuus või USA132 dollarit aastas tellimine.

Kuidas saada Kodi NFL-i mängupass tasuta

NFL Game Passi lisandmoodul nõuab liitumist, mille eest peate maksma ühekordse hooaja kõigi NFL-i mängude vaatamiseks. Kodi NFL Game Pass’i ei saa kuidagi hankida, kuid võite teenust kasutada ka järgmistel juhtudel 7-päevane tasuta prooviversioon. Võite tasuta prooviversiooni igal ajal lõpetada.

Kuidas vaadata Kodi NFL-i kordusi

Kodi NFL-i korduste, peamiste sündmuste ja ekspertarvamuste vaatamiseks saate installida selle ajaveebi lisatud NFL.com Kodi-lisandmooduli. See on ametlik Kodi lisandmoodul ja selle võib leida Kodi lisandmoodulite hoidlast. See lisandmoodul annab teile täieliku ülevaate meeskondadest, mängijatest ja nende strateegiatest.

Kääri üles

Selles ajaveebis esile tõstetud Kodi lisandmoodulid voogesitavad Nodi võrku edukalt Kodi 2018. NFL on üks kogu Põhja-Ameerika neljast populaarseimast spordialast ja sellel on suur fännide jälgimine. Selles ajaveebis kirjeldatakse, kuidas vaadata NFL-i Kodi ja Fire Sticki kaudu. Nii et nautige Nodi vaatamist koos Kodi-ga.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map