NHL-i hooaeg 2018-2019 algas 3. oktoobril 2018. Liiga alustas 31 meeskonda, kes mängivad oma matše 31 erineval areenil. Meistrivõistlused lõppevad 6. aprillil 2019. Niipea kui sündmus avalöögi sai, hakkasid NHL-i fännid otsima mitmeid võimalusi NHL-i mängude võrgus vaatamiseks. Selles juhendis on juttu NHL-i otseülekandest veebis.

Selles juhendis pakume ka õpetust, kuidas vaadata NHL-i Kodil. Oleme loetlenud ametliku lisaseadme juhendi koos juhendajaga muude tootjate lisandmoodulitele.

Kuidas vaadata NHL.TV-d Kodi Kryptoni versioonil 17.6 või Kodi Leida

Kui te ei soovi madala kvaliteediga või muude häirete tõttu alla lasta, installige parem ametlik NHL Kodi lisandmoodul, millel on NHL-i reaalajas kohtumised. Seal on kaks sarnast ametlikku Kodi lisa, st NHL.TV ja NHL Game Center. NHL.TV tellimustasud on 19,99 miljonit kuud või 119,99 USD aastas.

Siin oleme arutanud, kuidas installida NHL.TV Kodi:

 1. Avage seadmes Kodi.
 2. Klõpsake peamenüü vahekaardil Lisandmoodulid.
 3. Klõpsake vasakus ülanurgas kastiikoonil.
 4. Nüüd klõpsake suvandil Installi hoidlast.
 5. Avage Kodi lisandmoodulite hoidla.
 6. Kerige loendist allapoole ja klõpsake NHL TV-l
 7. Klõpsake Installi ja oodake lisandmooduli lubatud teatist.
 8. Kui teatis ilmub, saate juurde pääseda pistikprogrammile menüüs Lisandmoodulid.

Kuidas vaadata NHL-i Kodi Jarvise versioonis 16 või vanemas versioonis (mitteametlik lisandmoodul)

 1. Avatud Kodi Jarvis > Kliki Süsteem > Siis minge Failihaldur > Siin sa näed Lisage allikas , topeltklõpsake seda.
 2. Klõpsake nuppu „Puudub” kui ilmub dialoogiboks > Tüüp Hoidla URL http://mullafabz.net.rw/Repository/ > Klõpsake nuppu Valmis > Tüüp hoidla nimi ‘Mullafabz’ > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 3. Tulles nüüd tagasi Kodi peamenüü > Valige Süsteemimenüü jälle > Seejärel klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Mullafabz > Repository.Rising.Tides.zip > Installi hoidlast > Tõusvate loodete hoidla > Video lisandmoodulid > Tõusev tõusulaine > Klõpsake nuppu Installi.
 4. Avatud Tõusev tõusulaine Kodi lisandmoodul > Minema Spordikanalid > Leida NHL Network HD või NBCSN reaalajas mängude vaatamiseks.
  Kuidas installida / seadistada Kodi Android-seadmesse ja telefoni 2020

ICANUCK Kodi (ICANUCK NHL-i voolud)

ICANUCK oli vana NHL-i hoidla, mis leiti termotuumasünteesi hoidlast. Kuna TVAddonsi vastu toimus mahasurumine, langesid sellega paljud teised hoidlad ja ka ICANUCK NHL Streams oli üks neist.

NHL.TV-st on nüüd saanud ametlik lisandmoodul, mille võib leida Kodi lisandmoodulite hoidlast. ICANUCK-i hoidlat, mida enam pole, pole vaja installida. NHL.TV jaoks on ülalmainitud lihtne installiprotsess.

Kuidas vaadata NHL-i ilma kaablita

Spordisündmuste veebis otseülekande vaatamine pole tänapäeval hämmastavate võrgus voogesitusteenuste tõttu enam probleem. NHL-i otseülekande jälgimiseks on mõned parimad voogesitusteenused:

 1. Sling TV
 2. Fubo-teler
 3. ESPN+

Kuidas vaadata NHL-i telekast Sling

kuidas-vaadata-nhl-mänge-on-ling-tv

Sling TV on praegu USA-s üks parimatest võrgus voogesituse teenustest. Eri pakettideks jaotatud pakenditel on erinevad kanalid. Parim osa NHL-i võrgus voogesituse kaudu Sling TV-ga on see, et pääsete juurde mõlemale ringhäälinguorganisatsioonile; NBC ja Fox Sports.

Üks asi, mida tuleks meeles pidada, on see, et Sling TV koos eespool nimetatud ringhäälinguorganisatsioonidega on piirkondlikud võrgud ja neile ei pääse juurde väljaspool USAd. Sling TV-teenus on geograafiliselt piiratud ja sellele pääseb VPN-teenuse abil juurde vaid mujalt kui USA-st..

saada vpn cta

Vaadake NHL-i mänge Fubo TV-st

kuidas vaadata-vaadata-nhl-online-on-fubo-tv

Kui olete Euroopa elanik ja soovite NHL-i otseülekannet võrgus voogesitada, on teie jaoks parim võimalus seda voogesitada Fubo TV-ga. Tegelikult on see Ameerika Interneti-voogesituse teenus, kuid selle voog pole piiratud ainult USA-ga ja sellele pääseb juurde Euroopas.

Fubo TV-l on väga mõistliku hinnaga paketid ja suur hulk kanaleid, et otseülekande tegevusi voogesitada. NHL-i otseülekandeid saate vaadata spordikanalil BeIN, mis korraldab NHL-i ametliku ringhäälinguülekandeid; NBC Sport.

Voogesitage NHL Online’i ESPN-is

vaata-nhl-on-espn

ESPN on oma kvaliteetse ringhäälinguteenuse ja HD-voogesituse tõttu tõepoolest üks parimatest valikutest reaalajas spordisündmuste voogesituse jaoks. NHL-i fännid saavad tellida ESPN-i võrguteenuse voogesitusteenuse ja vaadata kõiki mänge otseülekandes. Samuti saavad nad ESPN-i veebisaidi kaudu olla kursis viimaste uudiste värskenduste ja tulemustega..

  Navi-X Addoni installimine Kodisse 5 sammuga

ESPN pakub aga NHL-i vooge ESPN + kaudu, mis on saadaval ainult USA-s. ESPN + juurdepääsu saamiseks USA-st Kanadas, Suurbritannias ja Austraalias NHL-i voogesitamiseks; vajate VPN-i. Hankige VPN ja looge ühendus USA serveriga ning nautige NHL-i sujuvat voogesitust ESPN-is.

saada vpn cta

Vooge piirkondlikud ja turult väljas olevad NHL-i mängud?

Turuvälised mängud on meediumiringhäälingus tavaliselt kasutatav mõiste, mis tähendab kodumaiste liigade või piirkondlikke osalejaid esindavate riikide liigade edasiandmist muudesse maailma piirkondadesse, kus ametlikud ringhäälinguorganisatsioonid ei edasta oma sisu või mis ei ole nende keskendunud turusegmendid.

NHL ja MLB keelustasid sellised turult väljas olevad mängud hiljuti, kuna see kahjustas piirkondlike / kohalike ringhäälinguorganisatsioonide usaldusväärsust ja turuosa. Nende sündmuste ülekanded on geograafiliselt piiratud ja isegi võrgus voogesituse teenustele on soovitatud piirata juurdepääsu nende voogudele volitamata piirkondadest.

Üks asi, mida saate teha nende sündmuste voogesitamiseks piiratud piirkondades, on see, et saate kasutada erinevaid veebivoogesituse platvorme (nt.)

 1. DIRECTV nüüd
 2. Hulu otsesaade
 3. PlayStation Vue
 4. YouTube TV

Need teenused pakuvad kasutajatele mitmeid spordiülekande kanaleid ja nende voogesitusi saab VPN-teenuse abil hõlpsasti juurde pääseda. USA serveriga saate luua ühenduse VPN-i abil ja teil on juurdepääs sündmuse otseülekannetele.saada vpn cta

Kuidas mööda minna NHL.tv elektrikatkestusest

NHL-i elektrikatkestusele pääsete juurde, kui VPN-i abil geograafilistest piirangutest mööda minna. A küsib teie IP-d ja muudab teie tegeliku IP-aadressi teie ühendatud VPN-serveri IP-aadressiks.

Seetõttu, kui soovite NHL.Tv elektrikatkestusest mööda minna ja seda otseülekandes vaadata, hankige VPN, looge ühendus USA serveriga ja alustage juurdepääsu otsevoogudele mis tahes maailma piirkonnast, blokeerimata.

Kääri see kõik üles

Rahvusliku Hokiliiga algusest on jäänud vaid päev, oleme pakkunud erinevaid meetodeid NHL-i mängude võrgus jälgimiseks. Ametlike lisandmoodulitega on üks ametlik meetod ja kolmanda osapoole lisandmoodulitega on üks mitteametlik meetod. Kodi ametliku lisandmooduli puhul kehtib tellimistasu 19,99 USA dollarit kuus, kolmandate osapoolte lisandmoodulitele aga liitumistasu ei kehti.

  Kuidas installida SuperRepo Kodi Leidale, Kryptonile ja Jarvisele 3 minutiga
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me