PSL on kohe nurga taga ja hüpe on õhus haripunktis. Kõik kriketifännid on hakanud sotsiaalmeedias avaldama oma armastust ja tuge oma lemmikmeeskondade vastu, kuna trend on jätkuvalt võimas. Ma tean, et teid huvitab ka see sündmus ja proovite aru saada, kuidas PSL-i vaadata.

PSL on PCB järelevalve all igal aastal Pakistanis korraldatav suurim kriketisündmus. See ei ole lihtsalt järjekordne kriketiturniir, vaid see on sündmus, kus Pakistanis tulevad kõik kriketimängude suuremad nimed kogu maailmas ja kus nähakse Pakistani glamuuritööstust osalemas korralduskomiteedes.

Nii saavad kõik kriketisõbrad oma sõbrapäeva valgustatud, kuna PSL 2019 algab 14. veebruaril 2019 AÜE-s glamuurse avatseremooniaga.

PSL on PCB järelevalve all igal aastal Pakistanis korraldatav suurim kriketisündmus. See pole lihtsalt järjekordne kriketiturniir, vaid see on sündmus, kus Pakistanist tulevad kõik kriketi suured nimed kogu maailmast ja kus nähakse riigi glamuuritööstust korralduskomiteedes osalemas.

PSL 4 trofee ja meeskonnad 2019

psl 4 2019 meeskonna ajakava

Selle aasta PSL-väljaandes osalevad järgmised kuus meeskonda:

 1. Islamabad United
 2. Karachi kuningad
 3. Peshawar Zalmi
 4. Quetta gladiaatorid
 5. Lahore Qalandars
 6. Multani sultanid

Islamabad United olid PSL-i eelmise väljaande (2018) võitjad, kuid kas nad suudavad tiitli säilitada ka sel aastal? See on asi, mida kõik väga ootavad!

PSL 4 otsekanalid / ringhäälinguorganisatsioonid 2019

Riik

Kanalid

Geograafiline? Proovi seda

ÜhendriigidPTV sport, paju TV (geograafiliselt piiratud)

PureVPN 

(2,88 dollarit kuus)

Külastage veebisaiti >>

ÜhendkuningriikPrimeTV / HumTV
AustraaliaÜkski ametlik ringhäälinguorganisatsioon (ainult esiletõstetud saidil foxsports.com.au) ei kasuta otseülekande jaoks PTV sporti
BangladeshGazi TV
U.A.EYupp TV
SrilankaDialoogteleviisor
Lääne-IndiaVoolu-TV
Põhja-AafrikaYuppTV
AafrikaSupersport
Pakistan PTV sport, kümme sporti, geo super
 IndiaDSport

Ülalnimetatud on kõik kanalid, kus saate vaadata PSL-i otseülekannet või võrgus. Kaaluge VPN-teenuse kasutamist geopiirangute vältimiseks ja voogude blokeerimise tühistamiseks:

VPN-i pakkujadHinnapakkumineVeebisait
PureVPN 10,95 dollarit 2,91 dollaritPerikuu

Eripakkumine: 73% soodsamalt

Külastage saiti
Loe arvustust
Surfshark 11,91 dollarit 1,99 dollaritPerikuu

Eripakkumine: 83% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust
CyberGhost 12,99 dollarit 2,75 dollaritPerikuu

83% soodustust

Külastage saiti
Loe arvustust
ExpressVPN 12,95 dollarit 8,32 dollaritPerikuu

35% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust

Kuidas vaadata PSL 4 Kodi Kryptoni versioonil 17.6 või madalamal

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused ikoon (hammasrattaikoon) > Klõpsake nuppu Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas.
 2. Nüüd klõpsake seal, kus öeldakse ja lisage see allikas täpselt http://www.lvtvv.com/repo/ > Klõpsake nuppu OK > Pange sellele meediaallikale nimi Kodil Repo > Klõpsake nuppu Okei> Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.
 3. Mine tagasi avakuva > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid menüü > Klõpsake nuppu Kast ikoon (Pakendi paigaldaja).
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Klõpsake nuppu Kodil Repo > Nüüd klõpsake nuppu kodil-1.3.zip > Oodake teatise ilmumist.
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Avatud Kodili hoidla > Minema Video lisandmoodulid > Kliki ZEM-teler > Tulemus Installi > Oodake teadet.
 6. Pistikprogrammile pääsete juurde oma saidilt Avakuva minnes Lisandmoodulid menüü > Sirvige Video lisandmoodulid > Klõpsake nuppu ZEM-teler.

Kuidas vaadata PSL 4 Kodi Jarvise versioonis 16 või uuemas versioonis

 1. Avatud Kodi Jarvis v16.
 2. Klõpsake nuppu Süsteem.
 3. Avatud Failihaldur.
 4. Klõpsake nuppu Lisage allikas.
 5. Klõpsake seal, kus ta ütleb ja tippige see URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klõpsake nuppu
 6. Pange sellele allikale nimi Kodil Repo> Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 7. Naaske ja klõpsake nuppu Avakuva peal Süsteem.
 8. Avatud Lisandmoodulid
 9. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist.
 10. Valige Cerebro Repo > Klõpsake nuppu kodil-1.3.zip > Oodake teadet.
 11. Kliki Installi hoidlast > Avatud ZEM-teler > Minema Video lisandmoodulid > Avatud ZEM-teler > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.

Kuidas vaadata PSL 4 Suurbritannias 2019

kuidas psl otseülekannet vaadata

Prime TV ja Hum TV edastavad Suurbritannias PSL-i ametlikult. Kui kasutajad plaanivad seda siiski Kodi kaudu vaadata, saavad nad lihtsalt installida ülalmainitud lisandmooduli ja järgida meie installijuhendit.

Kui Suurbritannia kasutajatel on voogesitusega raskusi, saavad nad kasutada head Kodi VPN-i teenust, et vältida geopiirangut.

CTA

Kuidas vaadata PSL 4 Indias 2019

See on esimene kord, kui PSL, st Pakistani superliiga, Indias eetris on. Naaberriigil on juba oma kriketi ekstravagantse üritus, mida tuntakse IPL-na ja mis on PSL-i otsene konkurent või võime seda nimetada vastupidi. Vaatamata sellele, et PSL on konkurent, on Pakistani kanalid erinevalt Indiast viimased aastad Pakistanis IPL-i edastanud.

Seekord teeb India kanal DSport sündmuse otseülekande Indias. See on kindlasti suurepärane uudis kõigile India kriketifännidele.

Kuidas vaadata PSL 4 YouTube’is 2019

Parim asi PSL-i juures on see, et kasutajad saavad seda hõlpsalt YouTube’is otseülekandes vaadata, sest PTV Sports edastab seda otseülekandena YouTube’is. YouTube’i leviga seoses on siiski kaks peamist muret:

 1. Voogesitus võib olla geograafiliselt piiratud; seetõttu on geograafilistest piirangutest möödahiilimiseks vajalik Kodi VPN-i teenus.
 2. Teiseks võib juhtuda, et sündmuse lõppmängu ei edastata YouTube’is. Sellegipoolest pole seda veel kinnitatud.

Vabastage PSL-i voo blokeering

Kuidas vaadata PSL 4 reaalajas tasuta online-matše 2019. aastal

Kasutajad, kes plaanivad otseülekannet otse oma brauseritest voogesitada, saavad seda hõlpsalt teha, kuna PSL-i voogesitatakse otse PSL-i T-20 veebisaidil. Kuid see voog on mõeldud ainult Pakistani vaatajatele.

Mis puutub rahvusvahelistesse vaatajatesse, siis saavad nad seda sündmust otseülekandena edastada Cricketgateway kaudu.

Meeskonnad, keda otsima PSL 2019

Sel aastal on Lahore Qalandars kokku pannud mõned oma meeskonna suurepärased nimed nagu suured AB de Villiers, Corey Anderson, Fakhar Zaman ja Mohammad Hafeez. Kõik need mängijad on kogu maailmas väga lugupeetud ja nende meeskonda kuulumine teeb Lahore Qalandarsist kindlasti tugeva tiitlivõistleja..

Pakistani kapten Sarfaraz Ahmed juhib taas Quetta Gladiatoreid ja me kõik oleme näinud tema võimekust kaptenina. Ta teab, kuidas tuua välja oma meeskonna parimad küljed. Tal on ka oma meeskonnas mõni suurepärane nimi nagu Sunil Narine, Dwayne Bravo ja Rilee Rossouw, kes on väga usaldusväärsed mängijad.

Multan Sultan on aga rivistanud nende meeskonna mõned kõige hüppavamad ja põnevamad nimed nagu Andre Russel, James Vince, Shoaib Malik ja Shahid Afridi. Seega võime öelda, et Multan Sultan on ka meeskond, kellele tähelepanu pöörata.

Kes kavatseb seda turniiri võita?

Eelmisel aastal hääletasin Quetta Gladiatorsi nimel, kuid sel aastal juurdun isiklikult Karachi Kingsis. Põhjuseks on see, et neil on mõni minu lemmikmängija nagu Colin Ingram, Colin Munro Ravi Bopara ja paljud teised, kes suudavad väljakult lahkuda ja ületada ükskõik millise meeskonna.

Sellegipoolest on mis tahes spordiala parim asi see, et meeskond, kes päeval hästi platsil mängib, võidab. Loodame siis, et minu juurdumine läheb õigesti ja loodetavasti saab sellest sündmusest komm silma, nagu see oli eelmisel aastal.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me