Maailma populaarseima telesaate 8. hooaeg; Troonide mäng on kohe nurga taga ja hüpe kõrgem kui kunagi varem. Fännid muutuvad kannatamatuks, kuna see on selle hämmastava telesaate viimane hooaeg ning Westerose ja seitsme kuningriigi saatus lahutatakse sellest.

Kui olete Troonide Mängu fänn ja soovite teada, kuidas Troonide mängu Kodil vaadata, siis olete jõudnud õigesse kohta. Oleme hõlmanud kõik, mida selles juhendis vajate, nii et selle hämmastava saate voogesituse proovimisel ei tuleks teil raskusi.

Troonide mängu viimane hooaeg jõuab HBO eetrisse 14. aprillil ja sel hooajal on ainult kuus osa. Veenduge, et olete mängu Troonide 8. hooaeg võrgus voogesitamiseks valmis, sest te ei saa endale lubada selle hooaja actionit ja draamat..

Troonide mängu 8. hooaja HBO ametlik treiler

Allikas: Troonide mäng Ametlik

Kuidas vaadata Troonide mängu 8. hooaega Kodi Leida 18-l

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Hammasrattaikoon minema kuhugi Seadistused > Kliki Failihaldur.
 2. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Avaneb dialoogiboks > Klõpsake nuppu ja sisesta see URL: http://legionworldtv.com/zips/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele allikale nimi HrFreeworld > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei dialoogiboksi sulgemiseks.
 3. Mine tagasi Peamenüü > Kliki Lisandmoodulid alates vasakpoolne menüü > Klõpsake nuppu Kastiikoon vasakus ülanurgas.
 4. Kliki Installige ZIP-failist > Kerige loendist allapoole ja valige HrFreeworld > Valige mrfreeworld.zip > Oodake teadet.
 5. Kliki Installi hoidlast > Avatud MR FREEWORLD > Minema Video lisandmoodulid > Kerige loendist allapoole ja klõpsake nuppu Platsenta > Tulemus Installi > Oodake teadet.

Kui teatis ilmub, võite naasta põhimenüüsse ja pääseda sellele lisandmoodulile videolõikude jaotisesse.

kuidas troonide mängu kodi peal tasuta vaadata

9 Troonide mängude majad

Kuidas vaadata GoT 8 Kodi Kryptoni versioonis 17.6

 1. Avatud Kodi > Kliki Seadistused (Hammasrattaikoon) vasakpoolsest veerust.
 2. Avatud Toimik Juhataja > Topeltklõpsake ikooni Lisage allikas valik > Klõpsake seal, kus ta ütleb <Puudub> ja tippige see URL ‘Http://www.lvtvv.com/repo/’ > Klõpsake nuppu
 3. Pange meediaallikas nimeksKodil Repo ” > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.
 4. Naasmine peamenüüsse > Klõpsake nuppu Lisamaons sakk > Klõpsake nuppu Kast
 5. Kliki Installige ZIP-failist valik > Kliki Kodil Repo nimekirjast > Valige kodil-1.3.zip > Oodake teadet.
 6. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Kliki Kodili hoidla > Minema Video lisandmoodulid kausta > Kerige loendist allapoole ja valige Sissetung > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.

Kuidas vaadata troonide mängu Kodi Jarvise versioonis 16 või sellest allapoole

 1. Ava Kodi > Minge süsteemidesse > Klõpsake File Manager > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas.
 2. Sisestage URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ kus öeldakse „Puudub” > Nüüd tippige meediaallika nimi Jukebox > Seejärel klõpsake nuppu OK.
 3. Nüüd minge tagasi Kodi peamenüüsse > Klõpsake nuppu Süsteemid > Siis Seaded > Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist.
 4. Klõpsake Jesusboxil >  Nüüd leidke ja klõpsake nuppu repository.jesusboxtv.zip > Oodake hoidla installimist.
 5. Installi hoidlast > Klõpsake nuppu JesusBoxi hoidla > Video lisandmoodulid > Genesis Reborn > Installige lisandmoodul.
 6. Külastage nüüd Kodi peamenüüd > Lisandmoodulid > Genesis taassünd ja naudi!

Parimad troonide Kodi mängu lisandmoodulid

Mängu Troonide 8. hooaja vaatamiseks Kodil on lisaks Genesis Rebornile ka muid kodi lisandmooduleid. Siin on troonimängude parimate mängude nimekiri, mida Kodi lisab ja voogesitab 8. hooaja episoode, sealhulgas eelmiste hooaegade episoode:

Troonide lisandite parim Kodi mäng

 1. Exodus
 2. Gurzil
 3. Pakt
 4. 123Filmid
 5. Soolad
 6. Fööniks
 7. Specto
 8. HEVC VideoClub
 9. Poseidon
 10. Firefly

Kodi troonide mängu subtiitrid

See võib olla väga masendav, kui olete järginud kogu samm-sammulist juhendit Kodi Game of Thrones 8 lisa installimiseks. Kuid lõpuks, kui episood voogesitama hakkab, puuduvad Dothraki keelele subtiitrid.

Oleme leidnud viisi, kuidas Kodi Game of Thrones’i subtiitreid saab lisada üsna lihtsal viisil. Kirjeldatud on kahte meetodit, st käsitsi ja automaatselt.

Kodi troonide mängu subtiitrid

1. meetod: installige troonide mängu Kodi subtiitrid käsitsi

 1. Käivitage Kodi > Klõpsake lisandmoodulitel > Nüüd klõpsake vasakus ülanurgas ikoonil „Paketiinstaller”> Installi hoidlast > Kodi lisavaramu > Subtiitrid > Otsige üles ja klõpsake saidil Subscene.com.kuidas troonide mängu kodi peal subtiitritega vaadata
 2. Klõpsake Install > Oodake lisandmooduli lubamist > Nüüd minge Kodi peamenüüsse > Minge seadetesse > Klõpsake Playeri sätted.troonide mäng kodi peal
 3. Klõpsake ekraani vasakus servas vertikaalselt loetletud sakil Keeled > Subtiitrite keelt saate muuta, klõpsates suvandil „Keeled subtiitrite allalaadimiseks”.kuidas lisada subtiitreid troonide mängu vaatamiseks kodi peal
 4. Järgmine kord, kui Koodil Game of Thronesi episoodi vaatad, saate vaadata subtiitreid.

2. meetod: installige troonimängude Kodi subtiitrid automaatselt

 1. Käivitage Kodi > Minge lisandmoodulitesse > Klõpsake ikooni Pakendi paigaldaja > Installi hoidlast > Kerige alla ja klõpsake Teenused > AutoSubs > Installi.troonide mäng kodi subtiitrid
 2. Video pakub Kodi Game of Thronesi episoodi alammenüüd, kui vaatate videot järgmisel korral.

Kuidas vaadata troonide mängu Kodi HD-l

kuidas troonide mängu HD-ga Kodil vaadata

Kui te ei soovi kvaliteedis järeleandmisi teha, võite siiski vaadata Kodi Game of Thronesi HD-l, installides HEVC VideoClub. See voogesitab videoid nii HD-vormingus kui ka 3D-kvaliteediga, mis on saadaval tihendatud kujul.

Ootused Troonide mängu 8. hooajalt

Game of Thrones 8. hooaja treiler on tõepoolest tekitanud palju küsimusi ja vandenõusid. Haagis näitab, kuidas Jon Snow ja Daenerys marssivad koos oma armeega koos Winterfellist ning Arya Stark ja Sansa Stark olid hämmastunud, nähes linnuse kohal lendavaid draakoneid. Winterfellist lendavad draakonid on oluline asi, mida tuleb tähele panna, sest ükski draakon pole sinna lendanud rohkem kui viimase 100 aasta jooksul.

Sam ja Bran said Jon Lumi tõest teada, et ta pole tegelikult värdjas, vaid raudse trooni tõeline pärija. Teisest küljest ilmus treileris murettekitava ilmega ka Tyrion Lannister, kes oli Jon Snow ja Daenerysi suhete pärast väga mures. Me ei saa hinnata, mille pärast ta muretses, kuna ta ilmus treilerile ainult üks kord.

Jon Snowt ja Daeneryt võib märgatavaid olulisi kohti külastamas näha ning treiler lõpeb linnusesse saabuva valgete jalutajate hobusega. Üks tunne, mida see treiler annab, on see, et kõik valmistuvad lahinguks ja ilmselt on see valgete jalutajate vastu.

Ülaltoodud juhistega saate Kodi vahendusel tasuta Troonide mängu vaadata. Kuid kui teil on vaja väljuda juriidilistest probleemidest, võiksite hankida Kodi VPN-i, et mängida turvaliselt.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me