Kuidas vaadata UFC 223 otseülekannet veebis Kodil

Märge: UFC 223 on lõppenud, kuid Mcgregor vs Khabib koguvad sel aastal palju hüpe. Mcgregor vs Khabib on-line’is saate seda vaadata.


UFC 223 on teel üllatama UFC fänne ülima haarava sõidu ja kokkupõrkega maailma parimate titaanide vahel tööstuse kõige populaarsemal segatud võitluskunstide turniiril. Kõigi adrenaliini pumpamisega jälgivad UFC fännid, kuidas nende lemmikvõitlejad seda kaheksanurgas võidavad.

Mis oleks aga parem viis vaadata UFC 223 matše võrgus kui Kodi? Sellist lihtsalt pole. Saad kõik kätte UFC 223 matšid elavad veebis tasuta kodi spordis. Teid hämmastab, kui hõlpsalt saate UFC 223 Kodi kaudu kaablita vaadata. Nii et lugege edasi, et teada saada. Kuid enne kui kaugemale minna, on käes Khabib vs Holloway kakluseelne pressikonverents.

Kuidas vaadata UFC 223 Kodi veebis tasuta kaablita

On ka teisi, lihtsamaid ja kulutõhusamaid viise, mille kaudu saate UFC 211 sündmuse otseülekannet Internetis kasutada. Kuna see meetod ei vaja reaalajas voogesitamiseks ID-d ega parooli, võib see meetod tunduda ebaseaduslik. Internet on selliste UFC 211 Kodi lisandmoodulitega üle ujutatud, kuid see nõuab tõelist geniaalsust, et eraldada lisandmoodul, mis töötab täielikult ilma halbade linkideta, neist, mis on üle viidud halbade linkidega..

Pärast paljude Kodi lisandmoodulite skannimist UFC 211 jaoks, mis võiksid olla usaldusväärsed ja täielikult töötavad, oleme kaevandanud UFC 223 Kodi lisandmoodulitele 3 parimat kodi lisandmoodulit koos nende kanalitega, kust saate UFC 223 otseülekannet vaadata..

Järgnevalt on Geo-piirangutega Kodi lisad Stream Live UFC 223 jaoks.

 1. DAZN
 2. SportsDevil (installige Kodi-le)
 3. ProSport

CTA UFC

Kuidas vaadata UFC 223 võitlust Kodi kaudu, kasutades ProSport Kodi Addonit

ProSport Kodi lisandmooduli saab installida SuperRepo hoidlast. UFC 223 vaatamiseks Kodil järgige lisandmooduli installimiseks antud juhiseid.

 1. Installige SuperRepo hoidla
 2. Alates Kodi avaekraan, mine seadete juurde (hammasrattaikoon)
 3. Kliki Failihaldur
 4. Kliki Lisage allikas kaks korda (vasak pool)
 5. Jaotises „Sisestage teed või sirvige meediumikohti”Sisestage täpne aadress: http://srp.nu
 6. Sisestage selle meediumiallika nimi kui Superrepo
 7. Minema Lisandmoodulid
 8. Kliki Minu lisandmoodulid
 9. Klõpsake nuppu ellipsid (..) tipus
 10. Valige install alates ZIP-fail
 11. Leia oma SuperRepo kaust ja klõpsake sellel
 12. Klõpsake nuppu Kodi versioon teil on (nt Jarvis, Krypton)
 13. Valige Hoidlad
 14. Kliki superrepo
 15. Klõpsake ZIP-faili: superrepo.kodi.krypton.repositories-x.x.xx.zip (x tähistab versiooninumbrit, mis võib aja jooksul muutuda)
 16. ProSport on nüüd installitud

Kuidas vaadata Khabib vs Holloway Kodi Kryptoni versioonil 17.6 ja madalamal

 1. Käivitage Kodi
 2. Kliki Lisandmoodulid
 3. Nüüd klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja (kasti) ikoon vasakus ülanurgas
 4. Sealt valige Installi hoidlast
 5. Kliki Video lisandmoodulid
 6. Leidke DAZN lisandmoodulite loendist ja klõpsake sellel
 7. Valige Install ja oodake Lisand Lubatud teade hüpikmenüüsse
 8. Mine tagasi avakuva
 9. Klõpsake siis Lisandmoodulid Video lisandmoodulid ja valige DAZN
 10. Logige sisse lisandmoodulisse ja vaadata Joshua vs Parker Kodil tasuta

Antud lisandmoodul töötab ainult mõnes riigis, kuna see on geograafiliselt piiratud lisand, seega peate kindlasti installima Kodi VPN-i.

Kuidas vaadata UFC 223 võitlust Kodi kaudu legaalselt, kasutades UFC Fight Pass’i

Kõik UFC 223 matšid saate püüda ametliku allika kaudu, st UFC Fight Pass-i lisandmooduli kaudu. See seaduslik ufci Kodi lisandmoodul on mõeldud Interneti-kasutajatele, kes on juba UFC kaubamärgi tasulised abonendid. Sel moel saavad UFC kasutajad legaalselt otseülekannet UFC kaklustest.

Enne UFC Fight Pass Kodi pistikprogrammi installimist peate oma seadmesse laadima Portse hoidla ja sealt saate selle otse oma Kodi seadmega linkida. UFC Fight Pass Kodi installimiseks peate toimima järgmiselt.

 1. Käivitage Kodi > Klõpsake lisandmoodulitel > Klõpsake vasakus ülanurgas asuvat väikest kastiikooni > Installige ZIP-failist > Enne installimise alustamist liikuge alla laaditud ZIP-failis > Oodake, kuni lisandmoodul on lubatud.kuidas installida ufc fight pass kodi
 2. Installi hoidlast > Portse lisandmikehoidla > Video lisandmoodulid > UFC võitluspass > Installi.kuidas lisada ufc võitluspass
 3. Oodake, kuni lisandmoodul on installitud.kuidas legaalselt vaadata ufc 211 kohta kodi
 4. Pistikprogrammi avamiseks minge avaekraanile > Lisa > Video lisandmoodul > UFC võitluspass > Sisestage ID ja parool > Nautige!

UFC Fight Pass Addoni blokeeringu avamine ja UFC 211 jälgimine VPN-i abil

Vaatamata ürituse tohutule populaarsusele on UFC PPV eetris ainult kindlates riikides ja kindlatel kanalitel. See tähendab, et kui te ei ela üheski riigis, kus UFC-l puudub luba, siis hoolimata sellest, et teil on seaduslik pass, on teil reaalajas sündmuse vaatamiseks vähe või üldse mitte võimalusi..

Nii juhtub, et ka meil on sellele probleemile lahendus. Kodi VPN-iga saate UFC 223 sündmust otseülekandes kasutada kogu maailmas. See VPN blokeerib geopiirangud ja laseb teil ülimugavust otseülekannet jälgida.

Selle mähkimine

UFC 211 käivitamiseks on jäänud vaid 2 päeva, võivad Interneti-kasutajad küsida, kuidas UFC 211 kaklusi oma seadmes voogesitada. UFC 211 Fight Pass Kodi lisandmoodul on üks viis, kuidas saate UFC 211 võitlusi seaduslikult voogesitada, mis nõuavad teie ID ja parooli sisselogimist. Kui soovite aga leida ufc 211 Kodi lisandmooduli, kus teilt ei küsita sisselogimisandmeid, vaatate ikkagi UFC 223 võitlusi koos UFC 223 lisadega cCloud, Evolve, VidTime ja Castaway Kodi..

Kõigi küsimuste ja ettepanekute korral saatke kommentaar allpool olevasse kommentaaride jaotisse.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map