Kuidas vaadata UFC 235 otseülekannet USA-s, Suurbritannias, Kanadas, Austraalias ja Kodi vahendusel tasuta

Kas olete UFC fänn, otsite saadaolevaid valikuid, et vaadata UFC 235 otseülekandes võrgus?


Noh, ärge enam öelge! Meil on see kõik teie jaoks kaetud.

Vaadake see juhend läbi, valige parem voogesituse suvand, mis tundub teile teostatav, ja häälestage, et näha mõnda ägedat MMA-toimingut.

UFC 235 Võitluse asukoht ja kuupäev

UFC 235 kaheksanurk süüdatakse Nevada osariigis Las Vegases asuvas T-Mobile Arenal 2. märtsil. Siiani on T-Mobile Arena koos Khabib vs McGregori võitlusega, mis oli eelmisel aastal suurim võitlus, korraldanud 10 UFC üritust.

UFC 235 võitlusaeg erinevates tsoonides

UFC 235 algab kell 11:15 GMT, võitluskaardid jagunevad järgmiselt:

Varajane eelkaart11:15 GMT
Esialgne kaart1:00 GMT
Põhikaardi algus03:00 GMT

Kui jälgite EST- või PT-aega (mida tavaliselt järgitakse USA-s), siis saate võitlust otseülekandes jälgida järgmisel ajal:

Varajane eelkaart15:15 PT või 18:15 ET
Esialgne kaart17:00 PT või 8:00 ET
Põhikaardi algus19:00 PT või 22:00 ET

Kuidas vaadata UFC 235 Jon Jones vs Anthony Smith Online ilma kaablita

Televiisorist otseülekande vaatamine telerist näib praegu sama vanamoodne, kuna kogu maailm liigub veebiülekannete poole. Internetis on saadaval arvukalt voogesituse võimalusi, miks valida kaabeltelevisioon. Nööri lõikamine on uus trend ja on aeg sellesse sattuda.

Võite valida erinevate teenuste, nagu Hulu, Amazon Prime, Sling TV jne, mis pakuvad spordi otseülekande voogesituse võimalusi. Peale selle saate registreeruda ka ESPN-i veebiplatvormil ja seda PPV-sündmust otseülekandes voogesitada, kuna nad on UFC 235 ametlikud ringhäälinguorganisatsioonid.

Online-voogesitus on alati mugav, kuna te ei lubanud oma televiisorist kinni pidada ja saate vaadata midagi, kui olete liikvel ilma kaablita. Veel üks suur eelis, mida saate kaabelühenduseta voogesituse pealt nautida, on see, et paljudel Interneti-voogesituse platvormidel on ka mobiilirakendused, mis võimaldab teil sisule juurde pääseda.

Kuidas vaadata USA otseülekannet UFC 235 Jones vs Smith

USA-s elavatel inimestel on võimalus seda sündmust otseülekandes jälgida T-Mobile Arenal, kuid teenindusajad on ilmselgelt piiratud. Igal juhul saate sündmuse otseülekande voogesituseta suunata oma kontorisse või koju Las Vegasesse.

ufc espn + -il Ameerika Ühendriikides

Vaadake UFC-d ESPN + -is USA-s

UFC 235 on Pay Per View sündmus ja ESPN Plus edastab seda ainult. Seetõttu tellige ESPN Plus teenus või tellige see Pay per View sündmus, pöördudes teenusepakkuja poole. Peale selle võite hankida ka UFC Fight Pass’i ja vaadata võitlust otse UFC ametlikul platvormil. UFC vaatamiseks väljaspool ESPN + asuvat USA-d ühendage VPN-iga ja valige ESPN-i blokeeringu avamiseks USA IP+.

Hankige vpn

PPV-s oleva veebi voogesituse muude võimaluste tundmaõppimiseks tutvuge UFC 235 Fight Pay Per View’i võimalustega.

Kuidas Kanadas otseülekannet UFC 235 Tyron Woodley vs Kamaru Usman vaadata

Paraku pole põhisündmust ühegi ringhäälinguorganisatsiooni kaudu eetris saadaval, kuna see on tavaliselt saadaval muude UFC sündmuste jaoks, kuna see on maksa vaatamise eest.

stream ufc Kanadas

TSN Streams UFC Kanadas

Esialgseid kaardivõitlusi saate aga jälgida TSN-ist (spordivõrk).

Teisest küljest proovige UFC 235 otseülekande jaoks saadaolevaid veebivoogesituse valikuid, nagu näiteks ametlik UFC platvorm või ESPN+.

Kuidas Austraalia otseülekannet UFC 235 voogesitada

Aussies saavad maksta vaatamise ürituse põhiturniirilt, mis on suurepärane kõigi reaalajas võidelda pakkuvate spordiürituste veebivoo pakkuja. Põhiturniiri kava saab osta hinnaga 54,95 dollarit ja saate valida, kas soovite seda voogesitada Foxteli või Optus TV kaudu.

Vaata UFC 235 Tyron Woodley vs Kamaru Usman Live UK voogu

Üksteist Sport oli Suurbritannias UFC ürituste ametlik ringhääling, kuid pärast tehingu lõppemist UFCga sai BT sportist ametlik partner.

BT Sport voogesitab Suurbritannias UFC-d

Voogesitage Suurbritannias UFC-d BT Sportsi kaudu

Seetõttu saavad Suurbritannia lahinguspordi fännid jälgida põhiturniiri otseülekandes BT Sport vahendusel. Üks parimatest asjadest BT Sporti juures on see, et kasutajad saavad sündmust ka otseülekandena kasutada selle mobiilirakenduse kaudu, mis on saadaval Androidi, Windowsi ja iPhone’i jaoks.

UFC voogesituse edastamiseks BT Sportides väljaspool Suurbritanniat ühendage sujuva voogesituse tagamiseks VPN-iga.

Hankige vpn

Odavaim viis vaadata Anthony Smith vs Jon Jones Fight

UFC 235 on Pay Per View sündmus ja selle otseülekande voogesitamiseks peate selle teenuse ostma. Kuid mitte kõik ei saa endale lubada kopsakaid liitumistasusid, mistõttu olen leidnud kõige odavama viisi UFC 235 vaatamiseks. Selle lahenduse leidmiseks lugege läbi see töö, et vaadata PPV-s Smith vs Jonesi..

UFC 235 piletid

Need, kes soovivad reisida Nevada osariiki Las Vegasesse, et vaadata seda võitlust otseülekandes T-Mobile Arenal, broneerige meie piletid veebis järgmistelt saitidelt:

 1. UFC ametlik veebisait
 2. Axs.com
 3. Erksad istmed
 4. Istme geek
 5. UFC VIP kogemus

UFC 235 võitluskaardid

ufc 235 peamine võitluskaart 2019

UFC 235 põhikaart

UFC 235 eelkaart 2019

UFC 235 eelkaart

varajane eelkaart

UFC 235 varajane eelkaart

Kuidas vaadata Jon Jonesit vs Anthony Smith UFC 235 Kodil

Hoolimata sellest, et see on Pay Per View’i sündmus, saavad fännid Kodi’is nautida tasuta otseülekandeid UFC 235. Parim asi Kodi juures on see, et see pakub kasutajatele voogesituse peaaegu kõike, mida makstakse, ilma ühe sendi kulutamata.

Kui soovite näha, kuidas sündmust Kodi kaudu otseülekandena voogesitada, toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi > Kliki Seadistused
 2. Avatud Toimik Juhataja valik > Topeltklõpsake nuppu Lisamaallikas valik > Ilmub dialoogiboks
 3. Klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klõpsake nuppu Okei. Pange see allikas nimeks “Kodil” > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei jälle
 4. Minge tagasi avaekraanile > Klõpsake nuppu Lisamaons
 5. Klõpsake nuppu Kast ikoon vasakus ülanurgas
 6. Klõpsake nuppu Installi alates Zip faili suvand
 7. Kerige loendit ja klõpsake nuppu Kodil > Kliki kodil-1.3.zip ja oodake teadet
 8. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Hoidla faili suvand > Valige Kodili hoidla nimekirjast
 9. Avatud Video lisandmoodulid kausta > Valige Planeedi MMA > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet

LVTVV on mitteametlik Kodi hoidla, mis kraapib sisu ametlikelt spordikanalitelt ja allikatest. Seetõttu on Kodi UFC 235 voogudele pääsemiseks soovitatav kasutada VPN-i.

Hankige vpn

Kuidas vaadata UFC 235 veebisaidil Amazon FireStick

Amazon FireStick on pärast selle turule toomist muutnud veebis voogesituse nägu. Amazon FireSticki ja FireTV kaudu juurdepääsetav mitmekesine sisu on põhjus, miks see on loonud hea maine.

Saate UFC 235 voogesitada Amazon FireStickis, laadides alla ametliku UFC rakenduse, mis on saadaval Amazoni rakenduste poes. See pakub HD-kvaliteediga juurdepääsu kõigile uusimatele UFC mängudele ja PPV-sündmustele. Enne voogesituse alustamist peate siiski ostma tellimispaketi.

Kui otsite tasuta voogesituse võimalust Amazon FireStickis, saate seda teha, installides Kodi FireStickile ja voogesitades läbi Kodi lisandmoodulite. Siin on meetod, kuidas seda teha:

 1. Installige Kodi FireSticki
 2. Avage Kodi rakendus Fire Stickil
 3. Avage arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.
 4. Pärast seda järgige ülaltoodud protseduuri Kodi pistikprogrammi installimiseks ja alustage voogesitust.

Vaata RFC-st UFC 235

Roku on ka üks parimatest voogesituse seadmetest, mis on saadaval inimestele, kellele meeldib piiramatu võrgus voogesitus.

Roku toetab UFC 235 võitlust võrgus otseülekandena

UFC voogesitamine Rokus

Roku saab kasutada filmide, telesaadete, dokumentaalfilmide, spordiülekannete ja palju muu jaoks voogesituse tegemiseks. Seetõttu saavad Rokot kasutavad voogesitajad vaadata Roku kaudu UFC 235 ka järgmiste kanalite kaudu:

 1. Showtime PPV
 2. USA televiisor
 3. ESPN+

Kasutajad peavad need teenused kõigepealt tellima, kuna need on tasulised teenused ja see on tasulise vaate sündmus. Veel üks asi, mida tuleks meeles pidada, et mõned neist kanalitest võivad olla geopiiranguga ja neist geopiirangutest mööda minemiseks kasutage voogesitamiseks usaldusväärset VPN-i pakkujat.

Vaadake UFC-d võrgus tasuta

Freeloading on midagi, mida netizens armastab ja kui teil on kavas vaadata UFC võrgus tasuta, võite proovida järgmisi voogesituse linke:

 1. Poksiuudised Nüüd TV
 2. Match TV
 3. Mitteametlik UFC YouTube
 4. Fight Live

Tasuta voogesitus kõlab lõbusalt, kuid sellest võib teile kasu saada, kuna sellised tasuta voogesitussaidid on täis reklaame, mis pidevalt hüppavad, ja mitut uuesti suunamist. Seetõttu peate selle ise valima, kuid ma ei soovita seda isiklikult.

Järeldus

Oleme vaid kahe päeva kaugusel ühest ajaloolisest UFC sündmusest ja hüpe on toitev aja möödudes. See saab olema MMA-fännide jaoks silmailu, kuna mõned suurimad nimed on võitluskaartidel.

See on Jonesi esimene tiitlikaitsmine pärast tema tagasitulekut ja suurepärane võimalus Anthony Smithil oma jälje jätta, kui ta on hästi redelist üles roninud. Mõlemad võitlejad on fänne lõbustanud kogu karjääri vältel.

Fännidel on alati uudishimulik leida parimaid viise, kuidas selliseid sündmusi otseülekandena voogesitada, mistõttu mõtlesin selle kohe lauale panna. Nii saavad kasutajad otsustada, mis neile kõige paremini sobib, ja valida oma vajadustele vastava voogesituse viisi.

Mul on sõrmed UFC 235 jaoks ületatud, kuna me ei oska praeguse seisuga midagi ette ennustada, kuna kõik kaartidel olevad kaklused on väga intensiivsed ja karmid. Ootame ja vaatame, kes on selle öö võitjad, kuid pidage meeles, parem kui kahetseda. Kasutage oma privaatsuse ja kaitse tagamiseks voogesituse ajal VPN-i.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map