Kuidas vaadata UFC-d Kodil tasuta, kasutades parimaid UFC lisandeid

Kas olete võitlusspordi, eriti UFC fänn?


Seejärel saate nautida UFC voogesitust Kodis, kuna sellel on mõned parimad lisandmoodulid, mis pakuvad HD-kvaliteediga kõigi sündmuste otseülekandeid. Järgige seda juhendit põhjalikult, et õppida, kuidas KFC-l UFC-d vaadata.

UFC on suurim võitlusspordiettevõte, millel on miljoneid fänne kogu maailmas. UFC üritused on teadaolevalt kõige enam voogesitatud spordivõistlused. Ultimate Fighting Championship on suurim MMA ettevõte maailmas, kus on nimekiri parimatest MMA võitlejatest kogu maailmast.

UFC korraldab nii regulaarseid kui ka PPV-üritusi, mis on kogu maailmas väga populaarsed. UFC populaarsust saab tunnistada tõsiasjaga, et selle videomängud on võrdselt populaarsed ka teiste lahinguspordiettevõtete seas. See on võitlussporditööstuses tegutsenud juba enam kui 25 aastat ja sellest on kasvanud miljardi dollarine ettevõte.

Veebi voogesituse austajad maksavad kogu maailmas palju tellimust, ainult selleks, et voogesitada UFC sündmusi erinevatel platvormidel ja veebikanalitel. Peale selle teenib UFC miljoneid dollareid oma Fight passist ja liitumispakettidest, mis on saadaval tema ametlikul saidil.

Kui olete aga Kodi kasutaja, saate UFC PPV otseülekannet Kodis hõlpsalt voogesitada ilma liitumistasu maksmata. On mõned võimalused, mis hõlbustavad UFC voogesituse VPN-iga tasuta vaatamist. Kui olete tutvunud Kodi lisandmoodulitega, mis võimaldavad kasutajatel UFC-d voogesitada, saate hõlpsalt teada saada, kuidas vaadata Kodi UFC-kaklusi.

Ülesoovitused UFC vaatamiseks Kodil

Järgnevad on parimad Kodi lisandmoodulid, et vaadata UFC-d Kodi kaudu, maksmata liitumistasu:

Planeedi MMA

Planeedi MMA on pühendatud Kodi lisandmoodul võitlusspordi jaoks, täpsemalt UFC tegevusele. MMA fännid saavad vaadata kõiki uusimaid sündmusi, esiletõstetud pilte, dokumentaalfilme, minevikusündmusi, võitluspakette ja intervjuusid. Planet MMA Kodi lisandmooduli voogud töötavad alati ja on väga kvaliteetsed. Selle lisandmooduli saab tasuta installida ja voogesitada, oma lemmiksündmuse vaatamiseks ei pea te tellimistasu maksma.

planeedi mma vaadata ufc kohta kodi

Planeedi MMA oli varem tuntud kui UFC parim ja seda kasutati ainult UFC sündmuste kajastamiseks. See oli siiski sunnitud mõne piraatlusprobleemi tõttu sulgema ja siis see kadus, jättes Kodi kasutajad abita. Lisandmoodul tagastati uue nimega, kuid paremad scrappers ja värskendatud linkidega. Sellest ajast alates on lisandmoodul kõigi Kodi kasutajate jaoks parim valik reaalajas MMA või UFC toimingute voogesituse jaoks. See lisandmoodul on saadaval populaarses Supremacy hoidlas.

 UFC võitluspass

Kui olete UFC fänn, siis võite olla tuttav UFC Fight passiga, mis on UFC enda poolt tutvustatud ametlik veebivoogesituse teenus. Kodi kasutajad saavad seda hämmastavat teenust kasutada oma Kodi rakenduses või Kodi kastis, ilma et peaksid oma brausereid iga kord voogesituse jaoks avama. Kasutajad saavad lihtsalt installida UFC Fight Pass Kodi pistikprogrammi ja vaadata kõiki viimaseid UFC sündmusi HD-kvaliteediga voogesitustena.

ufc võitlus pass vaadata ufc kohta kodi

UFC Fight Pass on lisandmooduli installimiseks tasuta, kuid voogude mängimiseks vajavad kasutajad tellimust. Külastage veebisaiti UFC.tv ja tellige Fight Pass, et vaadata UFC-d Kodi kaudu selle lisandmooduli kaudu. Veel üks asi, mida tuleks meeles pidada, et mõned UFC sündmused on geograafiliselt piiratud ja kasutajad võivad nende voogesituse proovimisel silmitsi seista. Sellistel juhtudel kasutage VPN-i, et geograafilistest piirangutest mööda minna ja kõigi voogude blokeeringud avada.

 Spordimaailm

Spordimaailm on üks parimatest Kodi lisandmoodulitest, mis on populaarne kvaliteetsete spordivoogude ja mitmekesisuse tõttu. Sellel lisandmoodulil on lai valik erinevaid spordivooge, nagu jalgpall, ragbi, maadlus, MMA, kriket, tennis, poks jne. Selle mitmekesisuse tõttu nimetatakse spordimaailma üheks parimaks spordis kasutatavaks Kodi lisandmooduliks..

vaadake otse-eetris ufc-d saidil spordimaailma kodi-lisand

UFC fännid saavad selle Kodi pistikprogrammi kaudu otseülekannet nautida ilma abonenditasusid maksmata. Seda lisandmoodulit kiidetakse voogude kvaliteedi ja asjaolu eest, et erinevalt teistest tasuta voogesituse lisandmoodulitest nad alati töötavad. Spordimaailma Kodi lisandmooduli kasutamisel tekib küsimus, et selle lisandmooduli kanalitel ja voogudel pole tegelikult litsentsi, seetõttu võib teil tekkida probleeme. Kui soovite VPN-teenuse pakkujat kasutada ja takistada selle serverite kaudu täielikku anonüümsust, saate vältida juriidiliste probleemidega silmitsi seismist.

 Valmistatud Kanadas IPTV

Kanadas toodetud IPTV on kindlasti lisandmoodul, kui olete Kanada sisu fänn või Kanada elanik, kes otsib Kanada lemmikkanalite tasuta voogesitusi. Selle raamatukogus on mitmesugust sisu, näiteks sport, otseülekanne ja voogesitused, mis võimaldavad kasutajatel vaadata kõike, mida nad soovivad. Selle raamatukogus on Suurbritannia, USA, Kanada inglise ja Kanada prantsuse kanalid.

tehtud Kanada iptv-s ufc jaoks

Selle voogudele juurdepääsu saamiseks ei ole vaja tellimistasu ega registreerimist ning kasutajad saavad oma lemmiksisu vaadata ööpäevaringselt. Üks asi, mida tuleb mõista, on see, et Made in Canada on IPTV Kodi-lisandmoodul, millel on geograafiliselt piiratud voog. Selle piirangust mööda saamiseks on vaja VPN-i, mis töötab hästi Kodi abil ja blokeerib piiratud vooge.

Kuidas vaadata UFC-d saidil FireStick

FireStick on teinud võrgus voogesituse palju põnevamaks kui see oli juba oma suurepäraste omaduste ja kvaliteedi tõttu. Sellel on arvukalt rakendusi, mis võimaldavad kasutajatel nautida oma lemmiksisu voogesitust ja nautida juhtme lõikamise kogemust.

UFC fännid saavad FireStickis live UFC sündmuste voogesitust nautida ka ametlike rakenduste ja paljude tasuta voogesituserakenduste kaudu. Kasutajad saavad ka tellida teenuse Amazon Prime teenust ja voogesitada UFC sündmusi ning muid võitlusspordiüritusi.

Järgnevalt on toodud Amazoni rakenduste poes saadaval olevad ametlikud rakendused, mida saab kasutada UFC voogesitamiseks FireStickis:

 1. UFC (ametlik rakendus)
 2. ESPN
 3. FITE

Peale nende rakenduste kasutajate, kellel on jamaäratav Amazon Firestick, saab UFC voogesitust Kodi kaudu FireStickis nautida. Selle jaoks vajalikud lisandmoodulid on juba eespool mainitud. Siiski tuleb meeles pidada, et need teenused ei pruugi töötada, kui proovite neile juurde pääseda väljaspool Suurbritanniat või USA-d. Seetõttu kasutage voogesituse nautimiseks VPN-i ilma probleemideta.

Järeldus

Võrreldes UFC-ga, mis pakub nii haaravat tegevust ja kellel on nii andekas võitlejate nimekiri, pole ühtegi teist lahinguspordiettevõtet. See on ülipopulaarne võitlejate ja ajalehtede pealkirjades olevate ja kogu sotsiaalmeedias levivate ähvarduste tõttu

UFC voogesitamine veebis Kodi või FireSticki kaudu on tõepoolest suurepärane kogemus pakutavate lihtsuste ja mugavuse tõttu. Neid juhtme lõikamise lahendusi kasutades saate kõik UFC sündmused otseülekandena saata ükskõik kuhu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map