Laisk Kodi Repo – kuidas installida Leidale, Kryptonile, Jarvisele, Firestickile

Kodi kogukonna uusimad arengud on samal ajal väga uuenduslikud ja mugavad. Kõigile Kodi lisandmoodulitele ja hoidlatele on uus lisandmete hoidla.


Üks asi, mida iga kasutaja peaks enne juurdepääsu hoidlatesse pidama, on see, et need on mitteametlikud ja alluvad piraatlusele. Seetõttu on tungivalt soovitatav oma liikluse krüptimine Kodi parima VPN-i abil, et kaitsta oma privaatsust ISP ja asutuste eest.

Järgige meie juhendit, et näha, kuidas installida Lazy Kodi repo ja nautida täielikku Kodi vabadust ühes hoidlas.

Mis on Lazy Kodi hoidla?

Kodi kogukonna areng on võtnud huvitavaid pöördeid, kuna iga päev ilmub turule uus täiustatud funktsioonidega lisandmoodul või hoidla. Nägime hiljuti lisandmoodulit, mis võib lammutada kõik GitHubi hoidlad, nii et saate alla laadida uusimad lisandmoodulid ja hoidlad.

Kuid mõni päev tagasi tuli välja uus revolutsiooniline hoidla, millel on kõik lisandmoodulid, hoidlad ja Kodi ehitused. Ükskõik, millist Kodi lisandmoodulit, Kodi ehitust või hoidlat soovite installida, leiate selle Lazy hoidlast. Pikenduste või hoidlate installimiseks ei pea te enam otsima ja lisama muud lähteteksti URL-i – see on üks peamine eelis, mida Lazy Kodi pakub.

Veel üks Lazy Kodi eripära on see, et see pole juriidiliste probleemide suhtes haavatav, kuna see majutab ainult Kodi lisandmoodulit ja hoidlaid. Seetõttu on see usaldusväärne hoidla, kuna selle vastu ei oleks punaseid lippe.

Kuidas installida Lazy hoidlat Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale

 1. Käivitage Kodi > Klõpsake nuppu Käik ikoon.kuidas installida laisk repo kodi
 2. Avatud Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas, ilmub uus dialoogiboks.kuidas installida laisk repo kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Klõpsake seal, kus ta ütleb „Puudub” ja sisestage see allikas URL: http://lazykodi.com/ > Klõpsake nuppu Okei.kuidas installida laisk repo kodi jarvis versioonile 16 või uuemale
 4. Pange see meediaallikas nüüd nimeks ‘Lazy Kodi’ > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.kuidas installida laisk repo kodi leidmise versiooni 18 beetaversioonile
 5. Naase lehele Kodi kodu > Minge lehele Lisandmoodulid menüü > Klõpsake nuppu Kastiikoon vasakus ülanurgas.kuidas installida laisk repo kodi tulekivile
 6. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist valik.laisk kodi allalaadimine
 7. Valige Laisk Kodi nimekirjast.laisk kodi arvustused
 8. Nüüd näete kolme võimalust: Hoidlad, tõmblukud ja Nõustaja.laisad repo alternatiivid
 9. Valige nüüd oma vajadustele vastav variant.

Kuidas installida Lazy Kodi hoidla Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Kliki Süsteem.
 2. Avatud Failihaldur.
 3. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.
 4. Klõpsake nuppu „Puudub” > Sisestage see URL http://lazykodi.com/ > Klõpsake nuppu Valmis.
 5. Pange hoidlale nimi Laisk Kodi > Vajutage Valmis > Vajutage Okei.
 6. Naase lehele Kodi peamenüü.
 7. Klõpsake nuppu Süsteem > Kliki Lisandmoodulid .
 8. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist.
 9. Valige Laisk Kodi.
 10. Nüüd valige soovitud valik.

Kuidas installida Lazy Repository Kodi Leida versioonile 18 või uuemale

Lazy Repository installimine Kodi Leida versioonile 18 jääks samaks kui Lazy Kodi installimise protseduurile Kodi Krypton versioonile 17. Põhjus on, et nii versiooni 17 kui ka versiooni 18 liides ja funktsionaalsus on üsna sarnased, seega lisandmooduli installimine -on ja muud protseduurid ei erine.

Kuidas installida laisk Kodi hoidla Firestickile

Lazy Kodi saab paigaldada paljudele platvormidele, kus Kodi on. Esiteks peate installima Kodi FireSticki ja seejärel peate toimima järgmiselt:

 1. Avatud FireStick.
 2. Minema Seadistused
 3. Avatud Rakendused > Kliki Hallake installitud rakendusi
 4. Kliki Kodi > Järgige Kodi Kryptonile Lazy Repository installimiseks ülaltoodud samme.

Lazy hoidla allalaadimine

Lazy hoidla allalaadimine on väga lihtne; lihtsalt ilma probleemideta allalaadimiseks toimige järgmiselt:

 1. Klõpsake nuppu Seadete ikoon alates Kodi Avakuva > Minema Failihaldur > Klõpsake nuppu Lisa Niiurce vasakust veerust > Sisestage see http://lazykodi.com/ pärast klõpsamist seal, kus ta ütleb < Puudub> ja klõpsake nuppu
 2. Pange sellele allikale nimi URL kui “Laisk Kodi” > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.
 3. Naaske nüüd Kodi Peamenüü > Minema Lisamaons sektsiooni > Klõpsake nuppu Kast Ikoon > Kliki Installige ZIP-failist > Klõpsake Lazy Kodi.

Nüüd saate siit hõlpsalt valida, millist hoidlat või lisandmoodulit soovite installida. Teil on sellest hoidlast valida kõik võimalused.

Lazy Kodi Repo parimad lisad

Lazy Kodil on suurepäraseid lisandmoodeleid maailma parimatest hoidlatest. Mõned populaarsed lisandmoodulid, mis Lazy Repositoryl on:

 1. Exodus
 2. Neptuuni tõus
 3. Platsenta
 4. Linn Kingz
 5. Luude brigaad
 6. Uraan
 7. SportsDevil
 8. BBC iPlayer
 9. USTVNow
 10. cCloudTV

Lazy Repo parim ehitab

Lazy Kodi väidab, et tal on olemas kõik Kodi ehituse teod, siin on mõned populaarsed ehitused, mida Lazy Kodi pakub:

 1. CellarDoor TV ehitamine
 2. Gentec Kodi ehitada
 3. Mancave Kodi ehitada
 4. Metsalise Kodi ehitamine
 5. No Limits Magic Build
 6. Misfits Mod Build
 7. Ezzermans ehitada
 8. Nulltolerantsi Kodi ehitamine
 9. Wiz Tech ehitab
 10. AJ Kodi Ehitamine

Lazy Kodi hoidla alternatiivid

Lazy Kodi väitis, et see on üks kõigi Kodi lisandmoodulite repositooriumist ja teist hoidlat, mis väidaks samamoodi, pole. Kuid vähestel Kodi lisandmoodulite hoidlatel on tohutult erinevaid lisandmooduleid ja ehitusi, mida nad pakuvad, ometi ei esita nad selliseid väiteid nagu Lazy Repository. Võite kasutada pakti laiska alternatiivina.

Lazy Repo ülevaated

Kuna Lazy Repository on kogukonnas uus siseneja, ei tea seetõttu sellest kuigi palju inimesi ja seetõttu pole veebis palju arvustusi. Siin on aga mõned lõimed, mille leidsime:

laisk-kodi-repo-arvustused

Teisest küljest on see kasutaja avaldanud arvamust Lazy Kodi esitatud väidete vastu.

laisk repo ülevaade

Lõppsõnad

Lazy Kodi hoidla on tõepoolest suurepärane täiendus Kodi kogukonnale, kuid Lazy Kodi meeskonna esitatud väidete tõttu on tõsiseid probleeme, kuna see on täielik Kodi hoidla. Sellegipoolest pole kahtlust, et sellel hoidlal on palju pakkuda.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map