Mis on Kodi Nahk?

Kodi nahk muudab teie Kodi väljanägemist. Kodi nahad annavad teie Kodile uue ilme ja tunde, kus saate uue Kodi naha abil muuta värve, teemasid, menüü asukohta ja nii muuta seda avatuks. Lühidalt, kasutades Kodi Skinit, saate oma Kodi versioonile tuua säravate värvide ja tohutu hulga kohandatavate võimalustega uue sädeme..

Selles juhendis pakume teile kogemusi erinevatest Kodi-nahkadest, mis on teie seadme jaoks saadaval.

Aeon Nox on 2018. aasta märtsi parim Kodi nahk, vastavalt KodiVPN uuringutulemustele

parim kodi nahk 2018. aasta veebruariks

Parimad Kodi nahad märtsiks 2019

Igal aastal täidetakse Kodi uute nahkadega, mis võtavad üle Kodi maailma. Allpool on loetletud mõned parimad Kodi Skins 2018:

 1. Aeon Nox
 2. Arktika Zephyr
 3. Titan
 4. Must klaas Nova
 5. Vedelik
 6. Aeon MQ5
 7. Merevaik
 8. Tagasi rida (laadige tagasi rida tagasi http://srp.nu/krypton/repositories/superrepo/)
 9. AppTV
 10. Xperience 1080

29 parimat Kodi Krypton Skins versiooni 17 või kõrgem

1. Aeon Nox

aeon nox on parim kodi nahk krüptooni versiooni 17 või uuema jaoks

Aeon Nox on 2017. aasta parimate Kodi nahade loendis esikohal. Peamine põhjus on lai kohandamisseadete ulatus, mida saate teha, sealhulgas värvid, naha teema ja isegi fondid. Põhimenüü ilme muutmine on see, mis meeldib enamikule Kodi kasutajatele Kodi nahas. See on ilmselt parim nahk nii uutele kui ka kogenud Kodi kasutajatele.

2. Must klaas Nova

must klaas nova kodi nahk

Kodi Skin Black Glass Novat vaadates tuletaks see klaasist akende tõttu meelde Windows Vistat. Leiate, et saadaval on kaks režiimi, st režiim Must klaas, kus Kodi teema muutub mustaks klaasiks. Teist režiimi nimetatakse musta klaasi Nova režiimiks, kus plaadid on palju väiksemad.

3. Kast

Karbis kodi nahk

Box Kodi Skinil on mitmesuguseid kohandatavaid peamenüüsid, alammenüüsid ja palju erinevaid vidinaid. See muudab veelgi Kodi nahkade värviaktsente, mis muudab teema veelgi atraktiivsemaks. Seda nahka saab kasutada paljudes seadmetes, kuna see pakub ka puutetundlikku tuge. See on arenenud Kodi nahk ja tõenäoliselt leiate selle kategooria.

4. Omni

omni kodi nahka

Paljudel juhtudel on iga toote või teenuse tõeline omadus selle nime taga peidus. Samamoodi on selle Kodi naha peamine omadus suures osas selle kõikjal esinevate menüüde kohal. Alguses võite siiski leida kontrastset sarnasust Mimic Kodi Skiniga. Kuid sellel pole palju kohandatud sätete valikuid kui Mimicil. Selle peamenüüle ja alammenüüle pääseb juurde igast aknast, mis on uus lisatud funktsioon.

5. Vedelik

Pellutsiidne Kodi nahk

Pellucid on lihtne, kuid samas elegantne Kodi Skin. Selle naha Kodi kodumenüüs on plakatid, mis asuvad ekraani allosas ja tuhmuvad animatsiooniga. Inimeste jaoks, kes kasutavad Kodi sageli IPTV otseülekande vaatamiseks, peavad Kodi kanalid seda nahka proovima, kuna see on teie jaoks kõige lõbusam. Kodi Jarvise kasutajad peavad ootama, sest Pellucid on saadaval ainult Kodi Kryptonis.

6. Ühtsus

ühtsus-kodi-nahk

Unity Kodi suguluses on mõnevõrra sama mis Confluence Kodi nahal, välja arvatud selle liidesed. Sellel on väga lihtne horisontaalne menüü, kuid see näeb endiselt hea välja tänu avaekraanile jõudvatele filmipostritele. Kasutajad, kes eelistavad väga korralikku nahka; see on neile väga soovitatav. Nahka kasutatakse Kodi üldise liidese täiustamiseks ja see nahk on astunud sammu edasi, pakkudes sellele ka pisut kergust.

Parim Kodi Leida Skins versiooni 18 beetaversioon

7. Aeon MQ5

Aeon MQ5 on versiooni 18 beetaversiooni jaoks parim kodi Leida nahk

Kodi Skine on vaid vähe, mis sobib Kodi Leidaga hästi ja Aeon MQ5 on üks neist. Kodi Leida on endiselt oma beetaversioonis ja läbib erinevaid katseid, kuid Aeon MQ5 on lihtne Kodi Skin, mis läheb suurepäraselt toime nii uue kui ka viimase versiooniga. Sellel on volitused naha kõiki osi modifitseerida, mistõttu on tegemist üksikasjaliku Kodi nahaga, kuna saate teha palju muudatusi.

8. Võrk

grid-kodi-nahk

Kodi Lehe alfa 1 versioonil töötavaid Kodi nahkse pole palju, kuna see on uus versioon ja selle jaoks pole palju arenenud. Grid Kodi nahk on aga Kodi Leida 18 liidese kujundamiseks ja selle väljanägemise parandamiseks üks paremaid Kodi nahka. Sellel on väga atraktiivne ja stiilne kasutajaliides, mis muudab Kodi kogemuse palju põnevamaks. Vaatamata piiratud arvu funktsioonide olemasolule on Gridi arendajad selle funktsionaalsuse kvaliteedi kui ka funktsioonide arvu osas hästi töötanud.

9. Rapiir

Rapier kodi nahk

Sageli öeldakse, et see Kodi Skin on sageli naha täielik versioon, mille te kunagi leiate. Funktsiooni, mis muudab selle nii täielikuks, on mitmesuguseid spordi konfiguratsiooni valikuid, mis asuvad kogu ekraanil, kuid te ei leia neid valikuid segamini. See on vanimate saadaolevate Kodi Skini hulgas ja sobib hästi peaaegu kõigi Kodi versioonidega.

10. Keskenduge uuesti

ReFocus kodi nahk

See Kodi nahk teeb sageli parima valiku Kodi kasutajatele, kes kasutavad Kodi puutetundlikul ekraanil või oma nutitelefonides. Lisaks hoiab see teid kursis telesaadete ja filmidega, mida te praegu vaatasite, ning selle meediasisu põhjal pakub see teile sarnaseid soovitusi.

11. Eminentsus

Eminence kodi nahk

Eminence’il on lihtne kasutajaliides, kuid samal ajal leiate ekraani allosas palju väikseid ikoone. Nahk ei pruugi olla nii kohandatav kui teised, kuid selle kiire nagu välk. Samuti töötab see palju siledam kui ükski teine ​​nahk ja on soovitatav kasutajatele, kes täitsid oma Kodi paljude kodi lisanditega..

12. FTV

ftv-kodi-nahk

Kas olete kunagi kujutanud ette Kodi ja Amazon Fire TV integreerimist, ei? Jah, siis kogege Kodi Leida 18 tuletõrjetelevisiooni kasutajaliidese puudutust nüüd koos FTV Kodi nahaga, mis pakub Kodi tuletõrjetelevisiooni välimust. Nahk on saadaval Kodi ametlikus lisamoodulite hoidlas ja seetõttu pole ülemäärast allalaadimist vaja.

Parim Kodi Jarvis Skins versioon 16 või alla selle

13. kroom

chroma on parim kodi nahk javise versiooni 16 või uuema versiooni jaoks

Chroma Kodi Skin kohandab oma teema värve vastavalt ekraanil kuvatavatele elementidele. Mõne Kodi naha taustal kasutatakse samu lüümikuid, mistõttu mõned elemendid pole selgelt visuaalsed. Chroma reguleerib seetõttu taustavärve ja on teie silmi rahustav.

14. KOver

Kover kodi nahka

KOver Kodi Skin on täielikult kohandatud nahk, mis võimaldab Kodi kasutajatel teha oma naha vastavalt oma maitsele. Seda ei saa pidada Kodi kasutajate eelistatud nahaks, kuna paljud sooviksid vaeva nägemata meediat vaadata. Siiski on seda Kodi Skini täiesti väärt kasutada.

15. matkivad

Matkivad kodi nahka

Mimic on saadaval peaaegu igas seadmes, mis on kergema kaaluga ja kiire voogesitusega. Sellel on lisafunktsioon, mis võimaldab teil mõnda värvi kohandada ja avalehte fännikujunduse abil redigeerida. Selle paljude funktsioonide hulgas on Mimic Skinil puuteekraaniga seadmete sisseehitatud tugi.

16. Eunique

Eunique kodi nahk

Nagu nimigi ütleb, annab Eunique Kodi kasutajatele ainulaadse kogemuse, sealhulgas erksad värvid ja hõlpsasti juurdepääsetav meediumisisu. Sellel on Kodi Kodus peaaegu kõik, mis teeb sellest lihtsa kasutajaliidese.

17. Läbipaistvus

Läbipaistvus kodi nahk

Läbipaistvus on fännikunst, mis tähendab, et seda saab kohandada vastavalt Kodi kasutajate soovile. See toetab kõiki uusi funktsioone, mida Kodi Jarvis pakub, ja seda on väga lihtne kohandada. Uued Kodi Jarvise kasutajad, kes pole Kodi Skinsiga tuttavad, saavad kasutada ka Transparency Kodi Skini.

Parimad Kodi nahad Amazon Fire Stick / Fire TV jaoks

18. Arktika Zephyr

Arctic Zephyr on parim kodi nahk amazon firetv ja firestick jaoks

Arctic Zephyr on parim Kodi Skin for Fire Stick ja Fire TV-seade, sest see pakub teile nii väikese ekraaniga palju teavet. Sellel on erinevad variandid, nii heledam kui ka tumedam variant. Ehkki see ei paku puutetundliku seadme valikut, kuid ei lõbusta Firesticki kasutajaid selle üksikasjaliku muutmise ja kohandamisega kunagi.

19. udukogu

Nebula kodi nahk

Nebula on Kodi Skin, mis on ehitatud peamiselt nutiteleri jaoks, kuna sellel on puutetundlik tugi. Muusikakeskus paistab silma, et see nahk silma paistab, kuna see pakub teie muusikamaitse jaoks kõiki juhuslikke ja soovitatavaid võimalusi. Lisaks pakub see teie Firesticki seadme jaoks kohandatavaid võimalusi.

20. Xperience 1080

Xperience 1080 kodi nahk

See Kodi Skin oli mõeldud HD-vaatamiseks. Parimatest Kodi lisandmoodulitest, mille olete oma Kodi seadmesse installinud, kogub see kõik HD-vaatamise lingid ja esitleb teid Kodi kodus. See on ka väga hele nahk, mis muudab kõik teie lisandmoodulid heledamaks.

Parimad Kodi skinnid iOS- / Mac-seadmetele

21. SiO2

Sio2 on parim idi / mac-seadmete kodi nahk

See Kodi Skin on Apple TV liidese täpne koopia ja seetõttu sobib see iOS-i jaoks kõige paremini. Lisaks pakub see sarnast funktsionaalsust, kuna selle arendajad on taganud, et vaadatava sisu vahel peab olema mõni klõps. Kodi kaudu oma lemmiksisu vaatamiseks pole peaaegu aega vaja. Sellel ei pruugi olla palju kohandamisvõimalusi, kuid see tehti Kodi kasutajate jaoks lihtsamaks.

22. AppTV

Apptv kodi nahk

AppTV on veel üks Apple’i kasutajatele soovitatav Kodi Skin, mis on loodud spetsiaalselt kasutaja konkreetsete vajaduste järgi. Isegi ikooni stiil ja selle paigutus on sarnased Apple TV GUI-ga. Iga Kodi kasutajat hämmastav funktsioon on selle kiire liides. Seda saab veelgi kohandada vastavalt Apple’i kasutajatele.

23. äss

Äss kodi nahk

Ace on universaalne Kodi Skin, mis sobib ka Apple iOS-i jaoks. Ehkki see võib toetada kohandatavaid funktsioone, on pettumus selles, et see ei toeta otse-TV-d. See on aga rikas Kodi nahk ja ühtlasi üks kiiremaid.

Parimad Kodi nahad Android-seadmete jaoks

Enne, kui saate nahad oma kodi seadistada, peate kodi androidis seadistama. Kui installite Kodi androidile, puutub teid mõne klõpsamise hõlbustamiseks kokku palju voogesitussisu.

24. Koosmõju

Confluence on parim kodi nahk android-seadmetele

Kooskõlastamine võib olla Kodi vaikimisi kasutatav osa, kuid see on teie Androidi seadmete puhul kindlasti eelistatud Kodi nahk. Kooskõla on põhjus, miks paljud inimesed endiselt Kodi Jarvist armastavad, ja selle lihtsa, kuid samas tõhusa liidese tõttu.

25. Titan

Titan kodi nahk

Titan Kodi nahk on täis värve, kuid see on informatiivne. Arvestades meediumifaile, pakub see voogesituse üksikasjalikku visandit. Seetõttu võimaldab see valida filmi või telesaateid vastavalt oma huvile. See sobib lihtsa kasutajaliidese tõttu Androidi seadmetele.

26. Titaan

Titaankodi nahk

Titaan pole uusim Kodi Skin, kuid töötab kindlasti igas Android-seadmes. See töötab kõigi video-, programmi- ja muusika lisandmoodulite puhul. See pakub teile suurepäraseid kogemusi videote ja muusika voogesituse osas.

Parimad Kodi nahad telesaate voogesituskastide jaoks

27. merevaik

Merevaik on parim kodi nahk telekast voogesituse jaoks

Merevaik ei erine kindlasti Estuary Kodi Kryptoni nahast, mis on Kodi Kryptoni vaikimisi kasutatav nahk. Kui aga Amber oma Kodi kastidesse paigaldate, märkate varsti kergemat efekti. Veel üks funktsioon, mis soovib Amberisse kindlasti armuda, on selle liides ja silmadele rahustavate värvide valik.

28. Fuse Neue Skin

Kaitske Neue kodi nahka

Fuse Neue Kodi Skin on mõeldud kõigile filmifanaatikutele, kellel on võimalus oma meediumifaile elegantselt esitada. See ei paku teile palju kohandatavaid võimalusi, kuid on siiski palju parem kui Estuary Kodi Kryptoni vaikimisi kasutatav nahk. See on oma lihtsuse tõttu väga soovitatav.

29. Tagasi rida

Tagasi Rida kodi nahk

Esmapilgul võite tunda, et liides sarnaneb iOS-i ja OS X-iga, kuid see on kindlasti saadaval kõigi voogesituskastide jaoks. Parimad Kodi karbikasutajad võivad selle naha kodukinoelamuse tõttu ainulaadseks pidada.

30. Maksimalism

maksimalism-kodi-nahk

Kodi kasutajatele, kes soovivad oma kasutajaliidest kohandada, kuid soovivad seda hoida lihtsana ja probleemivabalt, on see nahk nende jaoks proovimiseks kohustuslik. Maksimimalism on väga heleda suurusega ja sile nahk, mis pakub kasutajatele väga hõlpsalt kasutatavat armatuurlauda. Maksimalism Kodi nahka on paljud Kodi kasutajad väga soovitanud ja soovitame seda kõigile kasutajatele, kuna see on hea valik.

Parimad Kodi Skins Redditi arvustused

parim kodi skins ülevaade

Enne Arctic Zephyri kasutamist olid MQ Kodi nahad Kodi kasutajate seas populaarsed. Pärast Arctic Zephyri kasutamist said nad aga imelise kogemuse, mis võimaldas neil kinni pidada konkreetse Kodi nahaga. See meeldib paljudele Kodi kasutajatele ja on ilmne, et Arktika on palju parem kui MQ Skins.

parimad kodi nahad redditi arvustus

Titan Kodi Skin on ka paljude Kodi kasutajate eelistatud nahk ja põhjuseks on selle Netflixi stiili liides. Netflixil on sujuv liides, kus saate ekraani ees näha filmide ja telesaadete loendit.

Kuidas muuta Kodi nahku

Kodi Skinsi muutmiseks peate toimima järgmiselt.

 1. Avatud Kodi > Minema Seadistused (hammasrattakujuline ikoon) > Kliki Liidese seaded.
 2. Klõpsake vasakpoolses menüüs nuppu Nahk > Valige paremal küljel Nahk võimalused all Vaata ja tunne kategooriasse.
 3. Ilmub kast kahe valikuga, st. Estouchy ja Estuaar. Need on kaks vaikimisi Kodi nahka. Kodi Skinside lisateabe saamiseks klõpsake nuppu Saa rohkem variant paremal.
 4. Klõpsake ükskõik kumb Kodi Skin, mis teile meeldib, ja see muutub.

Mis vahe on nahkade ja ehituse vahel??

Kodi ehitamine on lisandmoodulite kogum, samas kui Kodi nahk muudab Kodi tarkvara liidest ja paigutust. Kodi komplekti installimisel installitakse Kodi kasti automaatselt mitmesugused lisandmoodulid.

Kodi Skins muudab menüüd, Kodi taustapilti ja Kodi teemasid, mida on võimatu ära tunda, kui see on teie vana Kodi tarkvara. Kui soovite muuta Kodi väljanägemist, saate parem Kodi Skini. Kui soovite aga uusi parimaid kodihoidlaid, peaksite endale endale Kodi ehituse.

Kääri see kõik üles

Kodi Skin annab teie Kodile täiesti uue ilme koos kõigi uute teemade, erksate värvide ja suurepäraste menüüpaigutustega. See muudab teie Kodi hõlpsasti juurdepääsetavaks, viies oma meediasisu Kodi koju. Selles juhendis selgitasime üksikasjalikult igat loetletud Kodi nahka, et Kodi kasutajad saaksid parimat voogesituse kogemust nautida.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me