Magic Dragon Kodi 17.6 – Kuidas installida Kryptonile, Jarvis 16, kasutades Supermacy Repo

Magic Dragon Kodi addon võttis üle mõned turul populaarseimad nimed nagu Pyramid Kodi addon ja Dogs Bollocks. Kunagi domineerisid need lisad kogukonnas meelelahutuse voogesituse jaoks Kodi lisades. Magic Dragon on ülim valik filmide, spordi, telesaadete ja palju muu vaatamiseks HD-kvaliteediga.


Järgige meie juhendit, et näha, kuidas Magic Dragon Kodile installida. Ja kui teil on probleeme puhverdamisega või soovite saada Magic Dragoniga kvaliteetset voogesitust, on ülim lahendus Real Debrid’i kasutamine Kodil.

Maagia Draakoni Kodi Addoni hoidla

Magic Dragonit saab alla laadida Supremacy hoidlast. See lisand pole üheski teises hoidlas saadaval.

Kuidas installida Magic Dragon Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale

 1. Avatud Kodi teie seadme tarkvara > Kliki Seadistused (hammasrattaikoon) nähtav ekraani vasakus ülanurgas > Avaneb uus aken, Klõpsake nuppu peal Failihaldur menüüst nähtav.kuidas magi draakonit kodile installida
 2. Nüüd topeltklõps Lisage allikas vasakpoolses veerus olev valik. kuidas maagilist draakonit installida kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Klõpsake nuppu ja sisesta see URL dialoogiboksi aadressiribal: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Nimi allikas kui Ülimus > Klõpsake nuppu Okei > Kontrollige veelkord URL-i ja nime > Klõpsake nuppu Okei.kuidas installida maagiline draakon kodi jarvis versioonile 16 või uuemale
 4. Naaske nüüd Kodi peamenüü > Minema Lisandmoodulid menüü > Klõpsake nuppu Kastiikoon.maagiline draakon kodi allalaadimine
 5. Kliki Installige ZIP-failist valik.magic dragon ei tööta vigu küsimusi
 6. Valige Ülimus > Klõpsake nuppu Repository.supremacy-2.3.zip > Oodake teadet. maagilise draakoni hoidla
 7. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Kerige ja avage Ülimus > Kliki video lisandmoodulid > Valige Maagiline draakon > Klõpsake nuppu Installi.

maagiline draakon

Kuidas installida Magic Dragon Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis V16.
 2. Klõpsake nuppu Süsteem > Avatud Failihaldur.
 3. Topeltklõps Lisage allikas.
 4. Klõpsake nuppu <Puudub> ja tüüp URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis > Pange sellele allikale nimi Ülimus > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 5. Mine tagasi Kodi peamenüü > Klõpsake nuppu Süsteem > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid.
 6. Kliki Installige ZIP-failist valik > Avatud Ülimus > Klõpsake nuppu Repository.supremacy-2.3.zip. Oodake teatise ilmumist.
 7. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Minema Ülimus.
 8. Minema Video lisandmoodulid.
 9. Kliki Maagiline draakon > Tulemus Installi > Oodake teadet.

Maagiline draakon Kodi allalaadimine

 1. Laadige alla ZIP-fail > Kodi peamenüü > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon.
 2. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Sirvige allalaaditud zip-faili süsteem > Valige Repository.supremacy-2.3.zip > Oodake teatise ilmumist.
 3. Klõpsake nuppu Installi hoidlast > Klõpsake nuppu Ülimus > Avatud video lisandmoodulid kausta > Kliki Maagiline draakon > Klõpsake nuppu Installi > oodake teate ilmumist.

Maagia draakon ei tööta / vead / parandab Kodi

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

Sõltuvusviga tekib lisandmooduli installimisel katkiste allikalinkide ja vananenud andmehoidlate tõttu

Paranda

Kontrollige, kas hoidla, mida proovite kasutada, on juurdepääsetav ja elav. Kui hoidlale pole juurde pääseda, valige teine ​​hoidla.

Kontrolli logi viga

See tõrge ilmub mõnikord lisandmooduli installimisel ja mõnikord pistikprogrammivoogudele juurdepääsu saamiseks. Selle vea põhjuseks võivad olla hoidlas puuduvad failid või vahemälu kuhjatud failid.

Paranda

Selle tõrke parandamiseks tühjendage Kodi vahemälu ja proovige see lisandmoodul usaldusväärsest hoidlast installida. Lisandmooduli installimiseks peaksite alati valima usaldusväärse hoidla.

Magic Dragon ülevaated

Magic Dragon Kodi lisandmoodul on viimasel ajal tekitanud mõned fännid, kuna seda lisandmooduli testinud kasutajad on jaganud sotsiaalmeedias selle lisandmooduli kohta arvustusi. Vaadake neid kasutajate säutsu:

maagilise draakoni ülevaated

Üks kasutaja suhtus sellesse pisut sarkastiliselt:

Mulle meeldib, kuidas nad selles sarjas maagiast mõtlevad ja kuidas draakoneid tajutakse. #tunanemagusbride #mahoutsukainoyome

– Torm (@kodi_meaker) 23. juuli 2016

Lõppsõnad

Magic Dragon on meelelahutuse jaoks hämmastav lisand, kuna sellel on mõned kvaliteetsed voog filmide, telesaadete, spordisündmuste ja lastele mõeldud sisu jaoks. Kõigist uutest peatselt loodavatest lisanditest on ainult vähesed usaldusväärsed ja neil on potentsiaal minna kaugemale ja teenida mainet.

Magic Dragon Kodi lisandmoodulil on palju potentsiaali saada üheks peamiseks meelelahutuse voogesituse lisandmooduliks. Kasutajad, kes on seda proovinud, soovitavad seda juba teistele.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map