Mis on Kodi URL-i lahendaja? Ja kuidas populaarseid URL-i lahendajaid häälestada

Kas olete kunagi märganud sarnaseid voogesituslingi pakkujaid erinevates Kodi lisandmoodulites ja mõelnud, kas kõigil lisadel on samad hostid?


Noh, korduvate voogesituslinkide taga on Kodi URL Resolver, mis töötab taustal ja pakub teile parimaid voogesituslinke, visates ära nõrgad või kasutamiskõlbmatud lingid. Parima Kodi VPN-i rakendusega saate kasutada URL-ide lahendajat ja tagada sujuvam voogesitus. Selle ja selle installiprotseduuride kohta saate rohkem teada selle lühikese juhendi kaudu.

Mis on Kodi URL-i lahendaja?

Kodi URL Resolver on skripti tööriist, mis töötab taustal ja tõmbab voogesituse linke meediumimajutuse saitidelt. See parandab ja täiustab Kodi voogesituse kogemust, pakkudes kvaliteetseid ja usaldusväärseid voogesituse linke.

Peaaegu igal pistikprogrammil on URL-i eraldaja, mis võimaldab sellel sisu voogesituse jaoks paremaid hostisid pakkuda. URL-i lahendajad säästavad lisandmoodulite arendajate aega, sest ilma selleta peavad arendajad kõik lahendajad ise kompileerima, mis on kiireloomuline asi..

Miks ma vajan URL-i lahendajat??

Kui soovite oma voogesituse kogemust paremaks muuta ja lahti saada linkidest, mis ei tööta, vajate URL-ide lahendajat. See mitte ainult ei eemalda neid düsfunktsionaalseid linke, vaid pakub teile ka usaldusväärseid töötavaid linke heade allikate kaudu.

Kodi URL-i lahendaja installimise sammud

 1. Alustuseks laadige sellelt URL-ilt alla Kodi URL Resolver Zip-fail
 2. Ava Kodi.
 3. Klõpsake vasakpoolses menüüs vahekaarti Lisandmoodulid.
 4. Klõpsake vasakus nurgas ülal asuvat kastiikooni.
 5. Valige suvand Installi ZIP-failist.
 6. Sirvige asukohta, kust zip-faili alla laadisite, ja avage see.
 7. ZIP-fail laaditakse ja installitakse.

Kuidas värskendada URL-ide lahendajat Kodis

 1. Ava Kodi
 2. Nüüd klõpsake valikul Seaded (hammasrattaikoon)
 3. Klõpsake Süsteemi sätted.
 4. Minge ekspertrežiimi
 5. Klõpsake vahekaarti Lisandmoodulid
 6. Klõpsake hallata sõltuvusi.
 7. Kodi URL-i lahendaja sätete avamiseks klõpsake valikul URL-i lahendaja ja klõpsake nuppu Värskenda.

Millised on mõned populaarse URL-i lahendajad

URL Resolver on üks suurimaid põhjuseid, miks paljud hoidlad ja lisandmoodulid Kodi kogukonnas edukad on. Mõned populaarsed URL-ide lahendajad on järgmised:

1. SuperRepo URL-i lahendaja

SuperRepo on oma populaarsuse ja mitmekesisuse tõttu üks populaarseimaid hoidlaid. SuperRepo on URL-ide lahendaja integreeritud oma lisandmoodulitega ja see on põhjus, miks selle lisandmoodulid nii hästi töötavad.

2. Neptuuni tõusev URL-i lahendaja

Neptuuni tõus on üks parimatest Kodi lisandmoodulitest, mis täiustatud kasutuskogemuse saavutamiseks kasutab URL Resolver Kodi. Paljud Kodi lisandmoodulid, mis töötasid ilma URL-i lahendajata, ei suutnud selles valdkonnas ellu jääda.

3. Platsenta URL-i lahendaja

Placenta on tõepoolest Exodus Kodi lisandmooduli parim kahvel, mis töötab selle taustal töötava URL-i lahendajaga. Mitte palju kahvleid pole piisavalt välja töötatud, et selliste pistikprogrammide teenuste ja tööriistadega suurepäraselt töötada.

4. TVAddons URL-i lahendaja

TV Addons on Kodi kogukonna vanim ja suurim mängija ning tõepoolest parim täienduse pakkuja. See sisaldab kogu uusimat teavet Kodi ja selle lisandmoodulite kohta, vlogide ja foorumite kaudu. Ka TVAddonsoonidel oli oma repositoorium nimega “Fusion”, mille DMCA lükkas mõni aeg tagasi välja.

URL-i lahendaja lisandmoodul on olnud paljudele Kodi kasutajatele elutähtis tööriist, kuid kui see hiljuti kasutusele võeti, jäid kasutajad raskustesse. Nagu teisedki populaarsed Kodi lisandmoodulid, tuli URL Resolveri kahvel siiski peagi välja ja võttis kogukonna üle. Selle nimi oli “ResolveURL” ja see töötati välja samal koodil nagu URL Resolver.

TVAdd-onsi hoidlasse on lisatud ResolveURL ja see pakub seda nende GitHubi lingi kaudu.

Lõppsõnad

Kodi URL Resolver polnud paljude Kodi kasutajate seas kunagi silmapaistev ja populaarne, kuna see töötab taustal. Kasutajatele meeldib voogesitada ainult usaldusväärsete ja kvaliteetsete voogesituslinkide kaudu, mõistmata põhitööriista, mis need lingid nende jaoks lahti kraapib.

URL-i lahendaja pälvis selle sulgemise ajal palju tähelepanu ja kasutajad pidid silmitsi seisma sõltuvusprobleemidega. URL-ide lahendaja on olnud paljude Kodi lisandmoodulite peamine koostisosa ja ilma selleta muutus nende lisandmoodulite ellujäämine küsitavaks.

Sellegipoolest töötab URL-i lahendaja lisandmoodul hästi ja selle häälestamise ZIP-faili leiate Githubist. Oleme põgusalt käsitlenud mõnda olulist URL Resolveriga seotud fakti, et valgustada selle olulisust. Neile, kes otsite Kodi URL Resolveri parandust, saate valida ResolveURL Kodi lisandmooduli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map