Kui te kunagi mõtlesite, kuidas voogesitada filme, telesaateid, dokumentaalfilme ja muud meediumisisu ühes kohas, siis ei pea te enam otsima

Navi-X Kodi võiks olla kõige populaarsem Kodi lisandmoodul ja ka vanim, see on Kodi lisandmoodul, mis pakub Interneti-kasutajatele tasuta meediumisisu.

Tasuta voogesitus pole aga nii lihtne, kuna paljud kvaliteetsed voogud on geopiiratud, millele pole võimalik juurde pääseda ilma Kodi VPN-iga.

Selles artiklis tutvustame, kuidas installida Navi-X Kodi ja lahendada mitmesuguseid lisandmooduliga seotud probleeme.

Contents

Mis on Navi-X Kodi

Navi-X võimaldab kasutajatel kasutajatel sisu jagada ja alla laadida väga suure videoandmebaasi kaudu. Kõike, alates filmidest kuni telesaadete, spordiürituste ja otseülekandeni, võiksite sõrmedega üles leida.

Navi-X Kodi installimiseks järgige seda samm-sammulist juhendit.

Kuidas paigaldada Navi-X Kodi Leida ja Kryptoni versioonidesse

Kodi Leida on Kodi uusim versioon, millele järgneb populaarne Kryptoni versioon. See lisandmoodul töötab suurepäraselt kõigi saadaolevate Kodi versioonidega.

Navi-X Kodi pistikprogrammi installimiseks toimige järgmiselt.

  1. Avatud Kodi> Valige „Seaded ” nuppu vasakus ülanurgas > Toimik Juhataja > Topeltklõps ‘Lisama Allikas ”.kuidas navi-x Kodi peale installida
  2. Tippige see link http://kdil.co/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Sisestage nüüd meediumilingi nimi „Kodil Repo ” > Klõpsake nuppu Okei jälle.kuidas installida naxi x addon kodi krüptooni versioonile 17
  3. Mine tagasi Avakuva > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid vahekaart vasakus menüüs > Klõpsake vasakus ülanurgas karbikujuline ikoon > Installi alates tõmblukk faili > Kodil Repo > Kodil.zip.navi-x install ZIP-faili kodi
  4. Installi hoidlast >Valige Kodili hoidla > Programm Lisamaons> Klõpsake nuppu Navi-X > Installi.navi-x addoni seadistamine kodi krüptooni versioonil 17
  5. Mine tagasi Peamenüü > Programmi lisandmoodulid >Navi-X > ja naudi!

navi-x addon-sätte kodi krüptooni versioon 17

Kuidas paigaldada Navi-X Kodi Jarvis versioon 16 või uuem

Navi-Xi installimine Kodi Jarvise versioonile 16 sarnaneb Navi-Xi installimisega Kodi Jarvisesse ja Kryptoni, välja arvatud see, et Kodi Jarvise paigutus erineb selle täiustatud versioonist natuke.

Kodi Jarvis on põhimenüü paigutuses pisut erinev. Põhimenüü võib asuda ekraani allosas horisontaalses asendis, uusimas versioonis aga põhimenüü vasakpoolses servas vertikaalselt.

Kodi Kryptoni põhifunktsioon nimega ‘Süsteem ” on asendatudSeaded ” mida võib leida peamine menüü. Mis puutub agakuidas Navi-X kasutada?”Jääb mõlemas Kodi versioonis samaks.

Navi-X mittetöötavate probleemide lahendamine

Navi-Xi kasutajatel võib Kodi pistikprogrammi installimisel esineda mõningaid tõrkeid. Oleme Navi-Xi installimisel pakkunud Kodi kasutajatele kahte kõige sagedamini esinevat probleemi.

Kontrollige logist lisateabe tõrke olemasolu

See viga võib kedagi hulluks ajada. Mõnel korral oleme kõik näinud, et Kodi ei voogesita meediasisu, mida soovite meeleheitlikult vaadata. Siiski pole midagi, mida me ei saaks parandada.

Selle probleemi lahendamiseks kulub tavaliselt vahemälu tühjendamine. Selleks peate installima lisandmooduli Installer, mis on Kodi lisandmoodul. Kui olete lisandmooduli installimise lõpetanud, avage hooldustööriista lisandmoodul, klõpsake siis üldist lisandmoodulit ja tühjendage vahemälu..

Kui pärast vahemälu tühjendamist püsib probleem endiselt, võib tunduda, et proovite pääseda geograafiliselt blokeeritud sisule, millele pääseb juurde ainult Kodi VPN-i kaudu.

Miks Navi-X lakkas töötamast??

Navi-X võib mõnikord ootamatul viisil töötamise lõpetada, mis võib põhjustada teatavaid probleeme. See tõrge ilmneb tavaliselt siis, kui teil on installitud kas Kodi või Navi-X eelmine versioon. Uurige vea lahendamiseks Navi-X uusimat versiooni ja ka uusimat Kodi Kryptoni versiooni 17.

Kui teil on installitud Navi-X ja Kodi uuem versioon, võiksite proovida Navi-Xi desinstallida ja lisandmooduli uuesti installida. See võib teie probleemi lahendada.

Selle mähkimine

Navi-X on kahtlemata Kodi kõige populaarsem ja vanim lisandmoodul. See sisaldab andmebaasi, kus Kodi kasutajad saavad jagada uusimat meediasisu. Filme, telesaateid ja muid sarnaseid meelelahutuspakette saate ilma probleemideta voogesitada.

Tegelikult lahendab Navi-X Kodi installimine teie probleemi tasuta voogesituse jaoks suuresti. Oma lemmiksisu saate hõlpsalt vaadata kodus, tööl või mujal, kus tunnete end mugavalt. Vaadake lihtsalt meie juhendit Navi-X Kodi installimise kohta ja vaadake oma lemmiksisu kõikjalt.