Need VPN-id pakuvad Netflixi sujuvat voogesitust | 5 parimat Netflixi VPN-i

Netflix on praegu meelelahutustööstuse suurim nimi. Miljonid kasutajad loodavad sellele teenusele meelelahutusvajaduste täitmisel. Paljud kasutajad teevad seda Netflixi parimate VPN-ide abil, et saada lahendus oma riigis USA Netflixi hankimiseks. Kui suur osa vaatajaid lihtsalt ei suuda kasutada Netflixiga töötavaid tasuta VPN-e, kuna neid pole.


Netflix on levitanud oma võrku enam kui 190 riigis üle maailma ja see on aidanud tal haarata suure turuosa. Vaatamata sellele, et kõik need riigid kuuluvad Netflixi võrku, ei jaga nad siiski sama sisukogu.

See tähendab, et Ameerika Ühendriikide Netflixis saadaolevad ja juurdepääsetavad sisunimetused ei pruugi muudes piirkondades, näiteks Indias, AÜE või Jaapanis, saadaval olla. Põhjus on see, et igal sisuturustajal on mõned piirangud ja mõned litsentsiprobleemid takistavad Netflixil pakkuda iga sisu igale piirkonnale.

Igal piirkonnal on oma Netflixi raamatukogu, millel on peaaegu samad sisunimetused kui teistel raamatukogudel, välja arvatud need, mille sisu levitajad litsentsimisprobleemide tõttu piiravad.

Teisisõnu on teil Netflixi originaale kättesaadav kogu maailmas kõigis regioonide Netflixi raamatukogudes, kuid mõned saated on piiratud teatud piirkondadega. Sellest geopiirangust saab mööda minna ainult usaldusväärse VPN-teenuse kaudu, mis pakub täielikku anonüümsust. Muidu ei tööta VPN Netflixi jaoks.

Alates tänasest on Netflix kõige laialdasemalt kasutatav voogesituse teenus kogu maailmas ja pole kahtlust, et see on iga liigse vaatleja eelnev valik. Netflixi selle populaarsuse peamine põhjus on see, et see pakub suures valikus sisu iga piirkonna jaoks ja voogesituse kvaliteet on suurepärane.

Siin on nimekiri vähestest tuntud riikidest rohkem kui 190 riigist, kellel on juurdepääs Netflixile:

Ühendkuningriik (Suurbritannia)BangladeshIisraelSri Lanka
ÜhendriigidBelgiaItaaliaRootsi
AustraaliaBrasiiliaMalaisiaŠveits
SaksamaaBulgaariaMehhikosTürgi
AfganistanKanadaHollandAraabia Ühendemiraadid
IndiaTaaniRumeeniaSri Lanka
PrantsusmaaEgiptusSaudi AraabiaRootsi
PakistanKreekaSingapurŠveits
JaapanHongkongLõuna-Korea (Korea Vabariik)Türgi
ArgentiinaIndoneesiaHispaaniaAraabia Ühendemiraadid

See on Netflixi eelis teiste konkurentide ees!

Mis on Netflixi nutmise viga?

Netflixi geopiirang on ainus asi, mida üks liigne jälgija seda vihkab, kuna peale selle pole millegi üle kaevata!

Alguses proovisid paljud kasutajad proksiserverite, privaatse Interneti-juurdepääsuga Netflixi ja tasuta VPN-teenuste kaudu USA geograafilistest piirangutest mööda pääseda USA Netflixi teegile (millel on parim ja kõige rohkem sisunimetusi).

Algselt olid nad selle lahenduse proovimisel edukad, kuid see kahjustas tõsiselt Netflixi mainet ning sisuturustajate tulusid ja terviklikkust.

Kui puhverserverite ja VPN-ide kasutamine sai silmapaistvaks tavaks, oli Netflix sunnitud selle vastu tõsiseid samme võtma. Seetõttu tuli Netflix välja VPN-i blokeerija, mis suudab puhverserveritel ja VPN-serveritel Netflixile juurde pääseda ja seda piirata.

VPN-i blokeerimine on Netflixi jaoks positiivselt osutunud, kuna enam puhverservereid ja tasuta VPN-e ei saa kasutada piirangutest mööda minemiseks.

Paljud populaarsed VPN-teenused, näiteks privaatne Interneti-juurdepääs, mis väidetavalt olid Netflixi jaoks parimad VPN-id, olid nende serverite mustas nimekirjas. Kui kasutajad proovisid pääseda juurde Netflixi voogudele, siis ületaksid nad teegi piirangud musta nimekirja kantud serverite kaudu või isegi uute serveritega, kuid voo esitamisel kuvab Netflix tõrke, mis näeb välja järgmine:

netflix vpn ei tööta

See tõrge on viimane asi, mida VPN-i kasutaja soovib näha!

VPN-i blokeerimine tekitas VPN-i pakkujate pärast muret ja andis neile uue alamdomeeni, millesse sukelduda. See on põhjus, miks; tööstuse juhtivad VPN-i pakkujad hakkasid lisama uusi servereid ja mõned pakkujad tulid välja isegi spetsiaalse Netflixi blokeeringu funktsiooni.

Kuidas Netflixi vaadata VPN-iga?

Netflix ja chill! Varem oli see populaarne fraas, kuid nüüd on see asendatud võrkudega Netflix ja VPN!

Netflixi VPN on muutunud hädavajalikuks tööriistaks ülemaailmsetele tujurikkujatele, sest ilma selleta ei pääse nad Netflixi parimate võimaluste juurde. Parimad VPN-i pakkujad on keskendunud parimate serverite pakkumisele võrgus levivate geenide jaoks, et Netflixi geopiirangutest mööda minna ilma, et neid tuvastataks, ja nad on selles olnud üsna edukad.

Netflixi vaatamiseks koos VPN-iga toimige järgmiselt.

Märkus. Oletagem, et soovite pääseda Netflixi USA raamatukogule väljastpoolt USAd, kasutades VPN-i.

 1. Registreeri ennast VPN-i teenusesse, luues konto VPN-i pakkuja ametlikul veebisaidil ja ostke liitumisplaan. VPN-i pakkujad pakuvad kuu-, aasta- ja kaheaastaseid kavasid, et näha, milline neist sobib teie vajadustega.
 2. Laadige VPN-klient alla teenusepakkuja ametlikult veebisaidilt.
 3. Installige VPN-klient oma seadmesse.
 4. Avage installitud rakendus ja logige sisse oma VPN-i kontole, sisestades volitused, mille olete teenusepakkuja veebisaidil registreerinud.
 5. Nüüd kuvab klient teile funktsioonide menüü, valib funktsiooni, mis õigustab teie VPN-i kasutamist. Nagu näiteks juhul, kui kasutate Netflixi teegi deblokeerimist, valige funktsioonide hulgast nagu veebis voogesitus, anonüümne sirvimine või anonüümsus või mõni muu sarnane funktsioon. Mõni VPN on määranud Netflixi deblokeerimise funktsioonid, kui teie kasutataval VPN-il on see funktsioon, siis minge selle funktsiooni juurde.
 6. Kui olete USA serveriga ühenduse loonud, avage brauser ja minge saidile Netflix.com.
 7. Logige sisse oma Netflixi kontole ja näete enda ees kogu Netflixi USA teeki.

Seal on teil Netflixi USA teek VPN-iga blokeerimata. See on väga lihtne protseduur, kuna näete, et selle protseduuri jaoks pole vaja riist- ega tarkvaraparandusi.

Siin on veel üks näide teie kohta seoses VPN-teenusega, mis blokeerib Netflixi Chrome’i brauseri laienduse, mitte töölaua kliendi kaudu.

PureVPN on üks populaarsemaid VPN-i pakkujaid ja seda on oma suurepärase teenuse tõttu eelistanud võrgus voogesitajad. Kõige huvitavam on PureVPN-i puhul see, et Netflixi piirangutest saab brauserilaiendi kaudu mööda minna ainult.

Kui olete PureVPNi kasutaja, toimige järgmiselt. Netflixi piirangute installimiseks ja neist hoidumiseks:

 1. Registreeri / tellige mis tahes PureVPN-i tellimiskava.
 2. Laadige alla brauseri laiend PureVPN (Chrome või Firefox).
 3. Kui olete selle oma brauserisse lisanud, logige sisse oma PureVPN kontole ja klõpsake lihtsalt ühenduse loomisel. Teid ühendatakse optimaalse USA serveriga.
 4. Nüüd avage Netflixi veebisait ja logige sisse oma Netflixi kontole.
 5. Otsige filmi või telesaadet, mida soovite vaadata, kuid millele teie piirkonnas polnud pääsu.

Lihtne!

Netflix blokeerib VPN-i

Netflixil on nutikas viis oma VPN-blokeerija abil tabada kõiki piirangute sissetungijaid. Kui kasutaja loob ühenduse VPN-serveriga, maskeeritakse serveri IP-aadress, mis võimaldab tal geopiirangutest mööda minna.

Kuid mõned VPN-id võivad muuta teie IP-aadressi, kuid mitte teie DNS-aadressi, mis võimaldab Netflixi VPN-i blokeerijal tuvastada, et kasutate blokeeringu tühistamiseks puhverserverit või VPN-i. Netflixi VPN-blokeerija kontrollib ja võrdleb teie IP- ja DNS-aadressi ning kui need ei kattu, piirab see teie juurdepääsu voogudele.

Selle probleemiga seisavad silmitsi enamasti puhverserverid, tasuta VPN-id ja keskpärased VPN-i kasutajad, kuna need pakkujad võivad väidetavalt pakkuda täielikku anonüümsust, kuid tegelikult on neil vigu, mis põhjustavad DNS-i lekkeid ja paljusid muid probleeme. Selliste teenuste kasutamine on alati riskantne, kuna sellised VPN-teenused muudavad teid haavatavate rünnakute ja pahavara vastu.

Netflixi jaoks parim VPN tagab, et ei leidu IP ega DNS-i lekkeid, et saaksite voogesitust ilma probleemideta nautida. Sellepärast soovitan inimestel kasutada selliste VPN-teenuste asemel alati tuntud ja usaldusväärseid VPN-i pakkujaid, mis võivad teie turvalisust ja privaatsust ohustada.

Kuidas Netflixi VPN-i keelust mööda minna?

Netflixi VPN-i keelust möödahiilimine pole enam lihtne ülesanne, kuna Netflix blokeerib VPN-i juurdepääsu koheselt ja mitte ainult, et see loetleb ka selle konkreetse serveri oma plokkide loendis. Paljud VPN-i pakkujad näevad endiselt oma teenuste täiustamisel vaeva, samas kui tööstuse juhtivad VPN-i pakkujad on juba teinud enda jaoks tugeva pinnase, täiustades oma teenuseid Netflixi parimaks VPN-iga.

Kui teil on probleeme Netflixi VPN-i keelust mööda hiilimisega, peate tõesti oma VPN-i pakkujat vahetama!

Valige VPN, mis tõepoolest suudab Netflixi VPN-i keelust mööda minna ja millel on palju servereid, mille hulgast valida, sest kui serverite arv on piiratud, siis on keelamise võimalus suurem.

Teie murede leevendamiseks oleme koostanud viis VPN-i pakkujat, mida saate muretult kasutada. Oleme nende usaldusväärsuse tõestamiseks esitanud ka kiiruskatse tulemused.

Parim 2018. aastal töötava Netflixi VPN

Olen rivistanud 5 VPN-i pakkujat pärast nende Netflixi VPN-i keelustamise testimist ja nende serverite voogesituse kiiruse testimist.

Surfshark – # 1 VPN Netflixi jaoks

Surfshark on hämmastav VPN-i pakkuja, millel on suurepärased omadused ja kiiduväärt teenus. See töötab tõrgeteta ja ilma katkestusteta ning ühendatakse koheselt soovitud serveriga, mis tahes piirkonnast. Selle kiirus on peamine tegur, mida soovitaksin kõigile.

Isegi kui kasutate Netflixi Kodil, saate seda VPN-i kasutada Kodi jaoks.

netflix cta

Plussid

Kiire ühenduvus

Integreeritud reklaamide ja jälgimisfunktsioonide blokeerija

500+ serverit 50 riigis

Chrome’i ja Firefoxi brauserilaiendid

Kiire serverid, mis tagab suurepärase voogesituse

DNS- ega IP-lekkeid pole

Rangete logideta poliitika

Miinused

x Pole tapmislülitit

Netflixi USA raamatukogu on blokeerimata

Ma ühendasin USA serveriga Surfshark ja proovisin pääseda USA Netflixi raamatukokku. Näitus, mida otsisin, oli “Penny Dreadful”, mis on piiratud ainult USA regiooniga ja mida ei saa voogesitada väljaspool USA-d.

surfake haid netflixi abil

VPN ühendati serveriga ühe silmapilguga ja ma olin ühendatud Surfsharki USA Los Angelese serveriga (nagu näete ülaltoodud pildil). Mul oli sellele saatele juurdepääs ilma probleemideta ja voogesituse kvaliteet oli laitmatu. Puhverdamisprobleeme ega krahhe ei tekkinud ega Netflix ei tuvastanud VPN-i kasutamist.

Nautisin kogu osa HD-kvaliteedis ja jah, ma kasutasin 20bit / s Interneti-ühendust. Tegin Netflixis saadet SurfShark saates voogesituse ajal kiiruskatset ja olin tulemuste nägemise üle šokis:

surfake hai voogesituse kiirust netflixi abil

ExpressVPN – # 2 parim Netflixi VPN

ExpressVPN Netflixi peetakse kõigi teiste pakkujate seas alati parimaks, kuid mõnevõrra kalliks VPN-i pakkujaks. ExpressVPN funktsioonid on silmapaistvad ja selle jõudlus on lihtsalt fantastiline. Siin on mõned faktid, mis kvalifitseeruvad seda optimaalseks Netflixi VPN-iga:

Plussid

Sellel on enam kui 2000 serverit umbes 94 riigis

Rangete logideta poliitika

Kiire ühenduvus

3 üheaegne ühendus

Ribalaiuse piirangud puuduvad

Komplektis on tapmislüliti funktsioon

Miinused

Kalli hinnaga plaanid

ExpressVPN väidab end olevat tipptasemel VPN-teenus ja ma pole kunagi ExpressVPN-i kasutamisel sellise probleemiga kokku puutunud, et võiksin teisiti mõelda. Üritades samal ajal ExpressVPN-iga juurde pääseda USA Netflixi raamatukogule, juhtus midagi ootamatut:

Netflixi jaoks chicago server ExpressVPN

ExpressVPN Chicago server

Jah, sa arvasid seda õigesti!

ExpressVPN newyorki server netflixi jaoks

ExpressVPN NewYorki server

Proovisin Netflixile juurde pääseda kahe erineva ExpressVPN serveriga; New Yorgis ja Chicagos. Mõlemad möödusid geopiirangutest ja ma sain otsida saadet „Seadus ja kord” (geograafiliselt piiratud saade). Kuid mõlemal ei õnnestunud saadet voogesitada, kuna nad ei suutnud Netflixi VPN-i keelust mööda minna.

See on midagi, mida ma kunagi oodata ei osanud, kuid kui proovisin voogu juurde pääseda ExpressVPN Washington DC serveri kaudu, see toimis!

Voog töötas üsna hästi ja selle serveri kaudu ei olnud mul kiiruse ega piirangutega probleeme. Vaatasin täielikku episoodi ega puutunud puhvrite probleemide ega katkestustega kokku.

ExpressVPN Netflix on Washington DC serveriga blokeeritud

ExpressVPN Washington DC server

Saate voogesituse ajal testisin ExpressVPN serveri (Washington DC) kiirust ja tulemused olid üsna muljetavaldavad.

Expressvpn voogesituse kiirus

See kiirustest näitab, et ExpressVPN-serverid on üsna kiired, nagu näete ise. Üks asi, mida ma sain pärast ExpressVPN-i proovimist koos Netflixiga, on see, et kui kasutate head Netflixi VPN-i ja kui teil on ees VPN-i keeld, ei tohiks te alla anda ja pidevalt serverite vahel segada.

PureVPN – # 3 VPN, mis töötab koos Netflixiga

PureVPN on üks populaarsemaid VPN-i pakkujaid ja see on hämmastavate funktsioonide ja tippkvaliteedi tõttu väga populaarne. PureVPN on olnud tohutu hulga jälgijate ja veebiserverite parim valik, kuna serverite ja nende serverite jõudlus on väga mitmekesine.

Plussid

Rohkem kui 2000 serverit 180 piirkonnas

Tapa lüliti funktsioon

Lubatud on kuni 5 samaaegset sisselogimist

Jagatud tunneldamise funktsioon

24-tunnine vestluse tugi

Puudub logipoliitika

Miinused

x Aeglane ühenduvus

x Kohtunud pingid

Testimaks, kas PureVPN töötab koos Netflixiga või mitte, testisin PureVPN-i teenust ja proovisin pääseda näitusele Kriminalistlikud mõtted USA Netflixi raamatukogust, kuna see saade pole teistes Netflixi teekides saadaval.

Siinkohal tuleb esile tõsta ühte asjaolu, et PureVPN möödub Netflixi VPN-i keelust ja geopiirangutest, kuid mitte oma töölaua kliendi kaudu. Netflixile pääsemiseks peate installima brauseri laienduse PureVPN.

Seetõttu installisin PureVPN kroomibrauseri laienduse ja ühendasin USA serveriga. Ühenduse loomiseks kulus 20–30 sekundit, mis pole SurfSharki VPN-iga võrreldes nii kiire. Igatahes proovisin pärast serveriga ühendamist Netflixi juurde pääseda ja olin esimeses Go-s edukas!

Otsisin saadet üles, leidsin selle ja hakkasin siis seda voogesitama. Voogesitamine oli katkematu ja kui aus olla, siis puhvritega ei puutunud ma kokku. Isegi voo kvaliteet oli suurepärane, kuna pildi kvaliteet ei pikseldanud, mis tegi selgeks, et PureVPN-il on kiired serverid.

PureVPN Netflix on blokeeritud

Tegin voogesituse jätkamise ajal kiiruskatse ja tulemused olid järgmised:

pureVPN voogesituse kiirus netflixi jaoks

Nagu näete, oli serveri allalaadimiskiirus väga hea, kui ma kasutasin 20mbps ühendust. Olin aga üllatunud, et nägin testimisvahendi poolt tuvastatud suurt pingi arvu, ja olin samal ajal üllatunud, kuna mul polnud puhvritega seotud probleeme.

NordVPN – # 4 VPN, mis töötab koos Netflixiga

NordVPN on VPN-i tööstuses türann ja üks väheseid VPN-i pakkujaid, kes pole kunagi oma kasutajaid lasknud alla seetõttu, et nad täiustavad oma teenuseid aeg-ajalt.

Plussid

Nutitelefonide krüptimine

Kuni 6 samaaegset ühendust

Vahetu ühenduvus

5000+ serverit 62 riigis

Brauseri laiendus

Pole logipoliitikat

Miinused

x Liitumisplaanid on pisut ülehinnatud

x Aeglane serverikiirus voogesituse jaoks

NordVPN Netflixi jõudlust on kasutajad kogu maailmast alati kiitnud ja pole kahtlust, et see on üks kõige usaldusväärsemaid VPN-i pakkujaid. Enne kasutajate soovitamist pidin siiski veenduma, et see töötab koos Netflixiga, mistõttu testisin NordVPN-i koos Netflixiga USA Netflixi raamatukogule juurdepääsu saamiseks.

Bingo! See töötab.

NordVPN läbis anonüümsuse testi edukalt, pääsedes juurde USA Netflixi raamatukogule ja Netflixi VPN-i blokeerija ei suutnud teda tuvastada. Järgmine asi oli geograafiliselt piiratud saate voogesitus, nii et valisin hämmastava Ex-Machina filmi voogesituse. See on geograafiliselt piiratud film ja see pole teistes Netflixi teekides saadaval.

Nordvpn koos Netflixiga

Voog algas hästi, kuid mul oli serveris mõningane latentsus, kuna see hoidis puhverdamist sisse ja välja. Lihtsamalt öeldes ei nautinud ma Netflixi voogesituse hilinemise tõttu NordVPN-iga voogesitust. Kiirus aga kõikus ja voogesitust häiriti kolm korda.

netflix nordvpn

Kiiruse test Netflixi voogesituse ajal NordVPN-serveriga näitab, et serveri pakutav kiirus oli väga madal.

nord vpn voogesituse kiirus

See serverikiirus on põhjuseks, et voogesitus NordVPN-iga ei osutunud suurepäraseks kogemuseks. Sellegipoolest ei kehti see iga serveri puhul, mõned serverid osutuvad aeglaseks, samas kui teised pakuvad suurt kiirust. Server, mida ma öösel proovisin, ei suuda pakkuda head ribalaiust, kuid kindlasti leidub ka paremaid kiirusi pakkuvaid servereid.

CyberGhost – # 5 VPN Netflix USA jaoks

CyberGhost on veel üks VPN-i pakkuja, kes on oma teenust päevast päeva täiustanud ja loonud enda jaoks parimate VPN-i pakkujate seas pinnase. Siin on mõned üksikasjad, miks ma soovitan CyberGhostit Netflixi VPN-i kasutajatele.

Plussid

Rohkem kui 3000 serverit 61 riigis

Spetsiaalne Netflixi deblokeerimise funktsioon

Rohkem kui 500 serverit ainult USA-s

Tapa lüliti funktsioon

45-päevane raha tagasi garantii

Kuni 7 samaaegset ühendust

Puudub logipoliitika

Miinused

Reaalajas tugiteenuste probleemid

Aeglased serverid

Parim, mida CyberGosti kohta märkad, on see, et selle kliendis on spetsiaalne Netflixi deblokeerimise funktsioon. Kui ma aga proovisin Dallase serveriga ühenduse loomisel juurde pääseda Netflixi USA raamatukogule selle kohandatud ühendusfunktsiooni kaudu, tuvastas Netflixi VPN-i blokeerija selle.

cyberhost netflix

Niisiis mõtlesin proovida spetsiaalset Netflixi funktsiooni, mis on saadaval jaotisest Veebisaitide blokeerimine ja mis ühendas edukalt. Suutsin raamatukogu geopiirangust mööda minna ja proovisin saate “Fosters” (mis on saadaval ainult USA Netflixi raamatukogus) voogesitust ja voogesitust alustati ilma probleemideta.

cyberhost netflix soodustab blokeeringu tühjendamist

CyberGosti ühenduvuskiirus on siiski mõnevõrra murettekitav, kuna teenusega ühenduse loomine võtab umbes 3–4 minutit. CyberGhost peaks selle lünga võimalikult kiiresti täitma.

Mis puutub voolu kiirusesse, siis see oli okei-jah, sest mul oli puhverdamisprobleeme kaks korda. Testisin voogesituse ajal serveri kiirust ja see õigustab, miks voog nii aeglane oli.

kübermahu voogesituse kiirus

Peale kiiruse oli jõudlus hea, kuna pärast seda ei puutunud ma kokku VPN-i keelustamisega ja üks asi, mis mulle kõige rohkem meeldis, on selle kliendi liides, mis on väga lihtne.

Üldiselt kvalifitseerub see üheks viiest Netflixi VPN-i pakkujast ja kui see toimivust parandab, võib see minna kaugemale.

Tasuta VPN, mis töötab koos Netflixiga

Nagu ma olen juba varem arutanud, et puhverserverid ja tasuta VPN-id ei ole võrdsed Netflixi VPN-i keelust mööda hiilimisega, on kõigi tasuta teenuste proovimine lihtsalt ajaraiskamine. Internetist leiate mitmeid artikleid, kus arutatakse tasuta VPN-ide kohta Netflixile juurdepääsu saamiseks, kuid mitte kõik nende nimetatud VPN-pakkujad pole tegelikult tasuta. Nad soovitavad kasutajatel proovida prooviperioode, mitte neid osta, ja nad väidavad, et need on tasuta VPN-id.

Ma ei pea oma lugejaid eksitama ja seetõttu ütlen, et kui soovite tõesti proovida Netflixi jaoks tasuta VPN-i, siis võite proovida kas ülalnimetatud V PN-pakkujate prooviperioode või võite proovida neid kolme VPN-i pakkujat pakuvad ka prooviperioode:

 1. HotSpoti kilp
 2. Tunneli karu
 3. Keenow

Need pole usaldusväärsed Netflixi VPN-i pakkujad, kuid neid saab mingil määral kasutada koos Netflixiga. Kuid ma ei garanteeri, et need VPN-i pakkujad saaksid Netflixi geopiirangutest ja Netflixi VPN-i blokeerijast mööda minna või mitte.

Netflixi halvim VPN – VPN-id ja nutikas DNS, mis ei tööta enam Netflixiga

Kui nimetada halvim VPN-i pakkuja, mis ei tööta üldse Netflixiga, siis peab see olema privaatne Interneti-juurdepääs (PIA), kuna Netflixi VPN-blokeerija on musta nimekirja kandnud kõik oma serverid, mida võiks kasutada Netflixile juurde pääsemiseks. Seda VPN-i pakkujat ei saa enam Netflixile juurde pääseda, seega eemaldatakse PIA Netflixi võrrandist. PIA pakkus kasutajatele Silicon Valley servereid Netflixile juurdepääsu saamiseks ja Netflix on need kõik nüüd blokeerinud.

Mis puutub nutikasse DNS-i, siis minu arvates on see midagi ebausaldusväärset, kuna teenus võib mõnikord piirangutest mööda minna, kuid mitte iga kord. Vaatamata SmartDNS-i väidetele USA Netflixile juurdepääsu võimaldamise kohta, pole selle teenus kuigi järjekindel.

Kui teil veab, võib teil mõne päeva jooksul juurde pääseda USA Netflixi raamatukogule, kuid see õnn aeg-ajalt otsa saab. Seetõttu pole SmartDNS minu poolt soovitatav teenus.

Kuidas muuta oma Netflixi piirkonda või lülituda oma lemmikkogusse

Netflixi süsteemis pole sellist funktsiooni saadaval, mis võimaldaks teil oma teeki vastavalt oma valikule muuta. Selleks vajate VPN-i, millel on selle piirkonna serverid, kuhu soovite raamatukogu juurde pääseda, ja see peaks olema piisavalt hea, et Netflixi piirangutest mööda minna..

Lihtsamalt öeldes saate oma Netflixi piirkonda VPN-i kaudu muuta!

Olen juba kõiki üksikasju illustreerinud, viidake neile ja leiate soovitud regioonide koguga ühenduse loomise korra.

Netflixi VPN Reddit

Kommentaar diskussiooni cheeseburgerwaffles kommentaarist "Kuidas saada kõike Netflixist?…. Mitte ainult USA raamatukogu".

See poiss on jaganud oma kogemusi, et ta püüdis Netflixile juurde pääseda käibemaksuga, kuid Netflixi VPN-i blokeerija tuvastas selle. Me ei tea, millist VPN-i ta Netflixi piirangutest möödahiilimiseks on kasutanud, kuna ta pole selle kohta midagi maininud. Kuid otsustades selle järgi, kas tema VPN tuvastatakse, peab see olema tasuta VPN või mis tahes keskpärane VPN-i pakkuja.

Kommentaar arutelult .

See kasutaja üritab PureVPN-i kaudu juurde pääseda Netflixile, kuid tal pole vedanud. Noh, nagu ma olen juba varem arutanud, on PureVPN suurepärane valik Netflixi geopiirangutest möödahiilimiseks, kuid saate seda teha ainult selle brauserilaiendi abil.

Järeldus

Netflix on tänapäeval meelelahutushiiglane, kuid paljud inimesed ei tea tõsiasja, et Netflix pole midagi, mis sai alguse mõni aasta tagasi. See on kestnud viimased 21 aastat, kuna see algas 1997. aastal, kui digitaalsest meelelahutusest polnud veel ühtegi märki ega ideed.

See sai alguse veebifilmide rentimise teenusena ja on nüüd digitaalse meelelahutustööstuse valitsev kuningas. Netflix on meelelahutustööstust oma kõrgete standardite kaudu tõesti ümber kujundanud.

Lisaks sellele on Netflix võtnud oma julgeoleku säilitamiseks ka julgeid samme, näiteks blokeerinud juurdepääsu VPN-ile ja puhverserveritele ning eraldanud sisukogumite piirkonna mõistlikult. Ühelt poolt on see kasutajate jaoks heidutav, kuid Netflixi sisu kvaliteet on ajendanud ka kasutajaid sellest kinni pidama.

Kasutajad on Netflixist nii kinnisideeks muutunud, et nad püüavad leida kõik võimalikud abinõud Netflixi piirangutest möödahiilimiseks, selleks et pääseda juurde vaid Netflixi parimatele võimalustele. See kasutajate soov on andnud VPN-tööstusele suure tõuke ja loonud konkurentsi VPN-tööstuses endas.

Ainult mõned VPN-i pakkujad on suutnud jõuda Netflixi VPN-keelust möödahiilimise ja kasutajatele juurdepääsu geopiiratud sisuga standardile. Netflix blokeerib VPN-i juurdepääsu mitte seetõttu, et sellel oleks midagi kasutaja vastu, vaid surve tõttu seisaks see silmitsi sisu levitajatega.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map