Netflix VPN ei tööta – ülim lahendus, mis töötab 2019. aastal

Netflixi VPN ei tööta? Noh, sa pead seal midagi valesti tegema, sõber!


See probleem ilmneb siis, kui proovite Netflixile juurde pääseda VPN-teenustega, kes isegi ei tea privaatsuse, krüptimise ja turvalisuse tegelikku tähendust.

Kui usaldate ebausaldusväärset, hakkate tolmu hammustama!

Tutvuge selle juhendiga, et saada lisateavet Netflixi VPN-i suhte kohta.

Miks on mul vaja VPN-i koos Netflixiga?

Netflixil on litsentside ja sisu levitamise regulatiivsete probleemide tõttu poliitika pakkuda igas piirkonnas erinevaid sisukogusid. Kasutajad eelistavad siiski juurdepääsu parimatele sisukogumikele, st USA Netflixi raamatukogule, aga ka Kanada ja Austraalia USA raamatukogudele, kuid rakendatud geopiirangu tõttu nad seda teha ei saa..

Nendest piirangutest möödahiilimiseks on kasutajad sunnitud kasutama VPN-i ja täitma oma liigse jälgimise vajadused VPN-teenuse kaudu.

Netflixi VPN ei tööta – aga miks?

Alguses oli Netflixi geopiiratud raamatukogudele juurdepääs väga lihtne, kuna keegi võis piirangutest mööda pääseda võrgustatud puhverserverite saitide ja VPN-teenuste kaudu. See sai laialdaselt jälgitavaks trendiks ja peaaegu kõik tegid seda kogu maailmas. Kuid see kasutajapraktika tekitas Netflixi ja sisu levitajate tuludele suurt kahju ning seetõttu oli Netflix sunnitud blokeerima VPN-teenuste ja puhverserveri saitide kasutamise.

Netflix alustas DNS-serveri aadressi rist-sobitamist kasutaja IP-aadressiga ja kõikjal, kus nad nende vahel vastuolusid leiavad, peab Netflix seda VPN-serveriks ja keelab sellele juurdepääsu. Serveri aadress on mustas nimekirjas ja seda serverit ei saa enam keegi Netflixile juurde pääseda.

Paljud VPN-i teenusepakkujad väidavad, et nad pakuvad juurdepääsu Netflixi teekidele, kuid kõik need nõuded jäävad puhkema, kui Netflixi VPN-i blokeerija need musta nimekirja lisab. Kui arvate, et teie VPN-teenus ei ületa Netflixi piirangut, tähendab see, et Netflix on teie kasutatava serveri juba tuvastanud ja see on keelatud.

Kuidas Netflixi VPN-i keelust mööda minna ja Netflixi VPN-i mittetöötavate probleemide lahendamine?

Sellega seoses on aus soovitus kasutada usaldusväärset VPN-teenust, mis pakub rea krüptimist ja privaatsust. Sellegipoolest veenduge, et teie valitud pakkuja on värskendanud servereid; vastasel juhul on võimalus Netflixi raamatukogu juurde pääseda 50/50.

Vähesed parimad VPN-i pakkujad, näiteks ExpressVPN, PureVPN ja NordVPN jne, pakuvad kvaliteetset IP-varjamist, veendudes, et teid ei taba ükski süsteem. Nendel VPN-teenuse pakkujatel on suur hulk kiireid servereid, mille hulgast valida, ja kõige parem on see, et need pakkujad lisavad aeg-ajalt rohkem servereid.

Netflixi VPN-st mööda saamiseks ühendage enne Netflixi veebisaidile sisenemist VPN-serveriga ja veenduge, et teie IP-aadressil ja DNS-serveril oleks sama aadress. Kui olete selle veendunud, avage Netflixi sait ja logige sisse oma kontole. Näete kõiki konkreetse piirkonna serveri sisunimetusi, mida kasutate. Näit. kui olete ühendatud USA VPN-serveriga, pääsete juurde USA Netflixi teeki.

Kui olete testinud VPN-serveri DNS-aadressi ja teie uut IP-aadressi ning need mõlemad sobivad, kuid te ei pääse piirkondlikule raamatukogule juurde, peate oma ühenduse lähtestama. Veenduge, et teie VPN-is ei oleks DNS-i lekkeid, mõnikord osutub see probleemiks.

Teine asi, millega Netflixi kasutamiseks oma VPN-ühendust fikseerida, on proovida luua ühenduse teise serveriga. Mõnikord lähevad serverid reageerimata, tekitades kasutajatele probleeme Netflixi piirangutest möödahiilimisel.

Express VPN ei tööta Netflixiga

Kasutajad usaldavad ja eelistavad ExpressVPN-i Netflixi teegist möödahiilimiseks, kuna sellel on lai valik servereid, mis on piirangutest möödahiilimisel olnud väga tõhusad. Kuid kasutajad on hiljuti teatanud mitmest probleemist seoses sellega, et ExpressVPN ei tööta Netflixiga.

Need põhjused võivad olla üks järgmistest:

 1. IP-aadressi konflikt
 2. DNS-serveri aadressi loputamise probleem
 3. Puhverserveri konfiguratsioon
 4. Mahajäänud / vastutustundetud serverid

See pole ExpressVPN-i puhul tavaline, kuid neid vigu saab hõlpsalt parandada. Lisateavet leiate meie ExpressVPN Netflixi juhendist. Selles on kõik üksikasjad Netflixi kasutamise kohta ExpressVPN-iga, samuti kõik veaparandused.

Paljud kasutajad räägivad jätkuvalt, et VPN-i pakkujad võtavad liiga palju tasu, kuid minu pakutav privaatsus ja turvalisus on seda väärt.

Alternatiiv VPN-ile: Netflix Proxy ei tööta

Paljud kasutajad usuvad, et VPN-id on liiga kulukad ja seetõttu valivad nad puhverserveri Netflixi saidid, mõeldes, et need puhverserverid on VPN-ide jaoks heaks alternatiiviks, kuid tegelikult pole nad kaugeltki alternatiivsed.

Kasutajad, kes proovivad puhverserveri kaudu Netflixile juurde pääseda, näevad seda sõnumit:

Netflix vpn ei tööta

Seda tõrget ei hüpita, kui külastate saiti puhverserveri abil, kuid see kuvatakse siis, kui proovite sisu pealkirja avada.

Seetõttu olen alati soovitanud kasutajatel mitte ühtegi puhverserveri saiti kasutada, kuna need pole üldse usaldusväärsed.

Mõned kasutajad vaidlevad ka tasuta VPN-ide kasutamise üle ja arvavad, et need võivad töötada paremini kui puhverserveri saidid, kuid tõde on see, et Netflixi VPN-i blokeerija tuvastab nad samamoodi.

Tasuta VPN-teenused pole ebaefektiivsete IP-de maskeerimise ja krüptimise ning madala kvaliteediga serverite tõttu üldse usaldusväärsed. See on peamine põhjus, miks ma ei soovita tasuta VPN-e ei kasutajatele, kes üritavad juurdepääsu Netflixile või muule geograafiliselt piiratud saidile.

Privaatne Interneti-juurdepääs Netflix ei tööta

Privaatne Interneti-juurdepääs võib olla populaarne VPN-i pakkuja, kuid kahjuks ei möödu see enam Netflixi geopiirangutest, et pakkuda juurdepääsu Netflixi raamatukogudele. Varasematel päevadel hoidis PIA Netflixi geopiirangutest mööda, kuid kuna Netflix mõistis PIA serveriaadresse, kukkus kogu maailm nende alla.

PIA võimaldas juurdepääsu Netflixile Silicon Valley serverite kaudu, kuid kõik need katkestajad on nüüd musta nimekirja kantud ja neid ei saa enam kasutada. See on põhjustanud eraviisilise Interneti-ühenduse mainele suurt kahju.

Kui leiate siiski mõnda saiti, mis ütleb teile, et saate Netflixi jaoks kasutada PIA-d, sulgege see kohe. Sellegipoolest võite Netflixi kasutamiseks valida NordVPN-i.

PureVPN-i laiend Netflixi VPN-i keelamiseks

PureVPN on veel üks populaarne ja usaldusväärne VPN-i pakkuja, keda on kogu maailmas selle teenuse eest kiidetud. PureVPN-l on hämmastavaid funktsioone ja arvukalt kiireid servereid kogu maailmas.

netflix vpn keeld

PureVPN on Netflixi blokeeringu vabastamiseks parim valik, kuna sellel on oma Chrome’i brauserilaiend, mis võimaldab kasutajatel geopiirangutest mööda minna ja Netflixi teekidele juurde pääseda. See on PureVPN-i ainulaadne omadus, mida ei saa näha üheski teises VPN-teenuses.

Netflixi VPN-i keelust PureVPN-iga mööda minnes on väga lihtne ja seda saab teha kiiresti. Laadige alla PureVPN-klient ja logige sisse oma PureVPN-i kontole. Installige selle kroomlaiend ja avage Netflix. Ma kinnitan teile, et Netflixile PureVPN-iga juurdepääsu avades ei tule teil ühtegi probleemi.

Sellel stsenaariumil on siiski saak, et ilma PureVPN-i kroomilaiendita ei saa te Netflixi VPN-i keelust mööda minna.

Netflix VPN tasuta

Üks asi, mida iga mõistlik netizen teab, on see, et igal heal asjal on oma hind ja parimad asjad pole kunagi tasuta. Sama on VPN-teenustega, parimad nõuavad abonenttasu, samas kui tasuta teenused pole usaldusväärsed.

Kui me räägime Netflixi kasutamisest koos tasuta VPN-iga, siis esimene mure, mis tekib, on see, kas tasuta VPN suudab geopiirangust mööda minna või mitte. Siiski suutsin leida kolm tasuta VPN-teenust, mida saab Netflixiga kasutada:

 1. Nutikas DNS-puhverserver
 2. HomebrewVPN
 3. UltraSurf

Neid VPN-e on Netflixiga proovitud ja testitud ning need on hästi töötavad. Nende tasuta VPN-teenuste usaldusväärsus ei ole siiski tagatud. Tasuta VPN-i pakkujate turvalisus ja privaatsus on alati küsitav, kuna paljud neist teenustest on seotud andmete logimise ja teabeleketega. Tasuta VPN-i teenuseid on alati oht kasutada ja ma ei soovita neid teenuseid mitte kunagi kellelegi, kuid kui te pole nõus oma privaatsuse eest maksma ja soovite kasutada tasuta VPN-i ning riskantselt sõita, siis olge minu külaline.

Järeldus

Netflixi VPN-i keeld on olnud liigsetele jälgijatele tõelist valu, sest geograafiliselt piiratud Netflixi raamatukogudele juurdepääs on kõigile raske. Parimast sisust ilmajätmine on viimane asi, millega iga netflix kodi liigvaatleja sooviks silmitsi seista ja seetõttu on vaja valida usaldusväärne VPN-i pakkuja.

Paljud algajad ei saa sellest faktist aru ja satuvad tasuta VPN-teenuste saagiks, mis väidavad, et hoiavad Netflixi piirangutest mööda, kuid niipea, kui nende ühendus katkeb, hakkavad nad kurtma, et Netflix ei tööta VPN-iga paljudel sotsiaalsetel platvormidel.

Parem on kui kahetsus on, mida nad ütlevad, nii et kasutage Netflixi abil usaldusväärset ja usaldusväärset VPN-teenust, et päästa ennast probleemidest Netflixi piirangutest möödahiilimisel.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map