Kas olete pidevalt kinni olukorras, mida järgmiseks vaadata? Siis ärge muretsege enam! Me teame, mis teile Netflixi jaoks kõige paremini sobib ja oleme teile kõike üksikasjalikult kokku pannud. Tutvuge meie juhendiga põhjalikult ja te ei küsi endalt, millist saadet ma peaksin enam vaatama. Kui teil on Netflixile juurdepääsu ajal probleeme, kasutage Netflixi jaoks parimat vpn-d.

Mis on Netflix?

Netflix on kogu maailmas onlain meelelahutuse ja voogesitusteenuste kuningas. Netflixi sisu mitmekesisus ja kvaliteet on tõepoolest seadnud uued standardid ja keegi ei saa võrratut Netflixit sobitada. See on võrgus voogesituse teenus, millel on mitu hooaega saateid kogu maailmast. Eri piirkondade jaoks on olemas erinevad Netflixi teegid, millele pääseb juurde expressvpn netflix või nordvpn netflix abil..

Netflix on digitaalse meelelahutustööstuse revolutsioon, mis on muutnud telerivaatamise aegunuks. Tänapäeval on inimesed hakanud eelistama oma lemmiksaadete voogesitust, selle asemel, et seda kaabeltelevisiooni pealt vaadata. Inimeste võrgus voogesituse juurde toomise peamine tunnustus läheb Netflixile.

Veel üks suurepärane asi Netflixi juures on see, et igal regioonil on sellel kindel raamatukogu. Erinevate piirkondade kasutajad pääsevad juurde ainult sisule, mis on saadaval nende piirkonnas. See on sisule seatud piirang, mis tuleneb sisupakkujate autoriõiguse ja sisu käsitlemise eeskirjadest.

Netflixi uued väljaanded august 2018

Suvi on lõppemas, kuna august on alanud, kuid meelelahutuskarussell on alles alanud. Netflix teatas äsja augusti kuuks hämmastavatest telesaadetest ja filmide väljalasketest ning on jätnud kõik Netflixi kasutajad ja voogesituse fännid kogu maailmas aukartusele. Sel kuul ilmub kokku 38 uut Netflixi algupärast ja 9 Netflixi filmi.

Siin on pilguheit augustikuu väljaanded:

VahetatudMaagia inimestele
Kokaiini rannikPinky Malinky
Dinotrux ülelaadimisega: 3. hooaegVaimusõit tasuta: 6. hooaeg
Ma olen tapjaJää siia
MärtsimäärusedUltraviolett
Noorte maitsed: rahvusvaheline versioonUurija: Briti krimilugu: 2. hooaeg
Hr Sunshine (voogesitab igal laupäeval)Tuuletuul
LastelJärgi seda
72 ohtlikku looma: AasiaKüsige StoryBotsilt: 2. hooaeg
KannatanudBert Kreischer: Salajane aeg
Kõik pesunuppude kohtaVilets
Demetri Martin: ÜlevaatajaSüütud
Täiesti rahuldamatuTrollid: Beat läheb edasi !: Hooaeg 3
La casa de las floresKriminaalse mõistuse sees
Miljoni naela menüüOzark: 2. hooaeg
Ponysitters ClubParadiisi PD
Voltron: legendaarne kaitsja: 7. hooaegKomöödia rivistus: 2. osa
SiionUltimate Beastmaster: Kõige tugevama ellujäämine
LahkuminekVarjatud seadus

Netflixi filmid

 1. Brij Mohan Amar Rahe
 2. Nagu isa
 3. Perdida
 4. Guernsey kirjandus- ja kartulikoori pirukate ühing
 5. Pakett
 6. Motiiv
 7. Kõigile poistele, keda ma olen varem armastanud
 8. Pärastpidu
 9. Termodünaamika seadused

Millist Netflixi saadet peaksin vaatama ?

Mida vaadata Netflix UK lehel ?

 1. Nagu isaMillist Netflixi saadet peaksin vaatama 2018. aasta augustis

Nagu isa, on komöödiafilm, mille peaosades on Kristen Bell, Kelsey Grammer ja Seth Rogen. Film keerleb ebamugava olukorra ümber, mis tekib siis, kui vastne pruut võtab kogemata isa; keda ta pole aasta jooksul kohanud, oma mesinädalal pärast joobmist. Pereisa kogeb rõõmuhetki ja emotsioone, kui isa ja tütar veedavad koos aega. See on suurepärane emotsionaalne ja draamafilm, mida vaadata.

 1. Kõik pesunuppude kohtaMida vaadata Netflix UK lehel?

Lugu äsja pensionil olnud räpparist Ho võtab vastutuse saada peremeheks ja hoolitseda oma 4 Lapse eest, samal ajal kui tema naine kapitaliseerib oma pensionipõlve, et asuda omaenda ettevõtmisele.

 1. Täiesti rahuldamatunetflixi uued väljaanded augustis 2018

Patty, teismeline, keda tema keskkooli eakaaslased kiusavad üle tema kaalu, konsulteerib Ilu-võistluse treeneriga Bob. Kuna tema keha võtab 360 ümberkujundamise, plaanib ta kätte maksta kõigilt inimestelt, kes on teda kiusanud. Selles filmis on peaosades Debby Ryan, Alyssa Milano ja Dallas Roberts. Insatiable on suurepärane komöödiafilm, mida koos perega vaadata.

 1. Viletspopulaarseimad netflixi saated

Ghoul on lugu õuduslike ilmutustega sõjalisest varjatud kinnipidamiskeskusest, kus terroriste peetakse ja neid üle kuulatakse. Kui äsja värvatud sõjaväe ülekuulaja Nida Rahim siseneb sellesse vangistatud keskusesse, saab naine teada, et tema määratud sihtmärk pole tavaline inimene, vaid hoopis midagi muud kuskilt mujalt. Selles loos on palju keerdkäike ja pärast hämmastava kinematograafia vaatamist saavad vaatajad lõuad alla..

 1. SüütudNetflix UK

Süütud on võimas lugu kahest teismelist, kes on seotud armastusega, kuid nende üliloomulikud jõud üritavad neid jagada. See põnevus- ja draamasari on kohustuslik seriaal, mida näete emotsioonidest pakatava punši tunnistajana.

 1. Ozark (2. hooaeg)ozarki hooaeg netflixis Suurbritannias

Rahapesu läks valesti ja perekond kaotas, Ozarki 2. hooaeg on põnev hooaeg, mida vaadata. Marty peab Mehhiko narkomaanile valesti läinud tehingu tõttu tasuma suure võla. Tunnistage perekonna taasühinemist Ozarki praegusel hooajal karmides oludes.

Mida vaadata Netflix Kanadas ?

 1. Järgi sedaMida vaadata Netflix Kanadas?

Lühike, kuid informatiivne lugude sari, mida katavad Buzzfeedi ajakirjanikud. Selle lühikese seeria hämmastav on see, et sellel on igas episoodis ainult 15 minutit.

 1. Surmavate saladuste majasurmavate saladuste maja netflixis Kanadas

Terrorilugu emast ja tütrest, kes kolisid äsja uude majja, et oma elu taas nullist maitsta, kuid majal on minevik ja palju kohutavaid saladusi. Vaata seda õudusjuttu Netflixist selle aasta augustis.

 1. Outlanderi kolmas hooaegoutlander on saade, mida saab netflix Kanadas vaadata

Outlander on lugu armastusest, südamevaludest ja aja haavadest, mida ei saa nii kergelt tervendada. Lugu keerleb Claire’i ümber, kellel on kaks erinevat elu ja kaks erinevat armastuslugu, mis kulgevad paralleelselt tema südamega.

 1. Kuidas mõrvadest pääseda – neljas hooaegkuidas pääseda Kanada mõrvahooajast 4 netflixis

Rühm 4 õigusteadust õppivat üliõpilast ja nende professor koosnevad kaevates sügavale mõrvadejuhtumitesse, mis ei ole nii kuivad. Mõrvade ja paljastuste keerlev lugu on üks, millele tasub tähelepanu pöörata.

Mida vaadata Austraalia Netflixis?

 1. La Casa De Las FloresMida vaadata Austraalia Netflixis?

Kui olete lille armastav komöödiafänn, siis see Hispaania telesari on teie jaoks maiuspala. Lugu keerleb rikka Mehhiko perekonna ümber, kellel on lillepood, kuid millel on liiga vähe kontrolli nende endi funktsionaalsuse üle.

 1. Marlon: 2. hooaegmarlonn hooaeg 2 netflix australial

Lugu keerleb Marlon Wayansi tegeliku elu ümber, kui ta üritab oma elu tasakaalustada oma laste, sõprade ja endise naise vahel. Parim asi Marloni juures on see, et komöödiatäht mängib ise ja võib vaid oodata loomulikku ja originaalset tunnet, mis sellel teleseriaalil oleks. Sellel hooajal on fookuses Marloni elu kõikumised, kuna perekond kasvab ja ajad muutuvad karmiks.

 1. Hea uudissuurepäraseid uudiseid netflixi Austraalia kohta

Tore uudis on lugu kaabeltootjast ja tema emast, kes töötavad koos samal kaabeltelevisioonil, tütar on uudistetootja ja ema tuleb internaadiks.

 1. Paradiisi PDParadiisi PD netflix australial

Paradiis PD on täiskasvanutele mõeldud animeeritud sari, mille esilinastus on Netflix. Lugu keerleb politseijaoskonna ümber väga väikesest linnast ja põhirõhk on politseinike rumalusel, kui nad jalutavad mööda linna kuritegevuse vastu võitlemisel. Sellel sarjal on graafiline sisu ja täiskasvanute huumor, mistõttu soovitame teil seda üksi vaadata.

 1. The Ultimate Beastmaster Australia: Kõige valjemate ellujäämineThe Ultimate Beastmaster Australia: Kõige valjemate ellujäämine

Äärmuslik võistlusüritus, mis korraldab rohkem kui 100 võistlejat üheksast erinevast riigist üle maailma, hõlmates Ameerika Ühendriike Prantsusmaal, Saksamaal Ühendkuningriigis, Austraalias, Lõuna-Koreas, Brasiilias, Itaalias ja Mehhikos. Igas episoodis on rida ainulaadseid takistusi, millega konkurendid peavad silmitsi seisma ja vallutama. Iga episoodi lõpus nimetatakse võitja.

Millist Netflixi filmi peaksin vaatama ?

Mõned hämmastavad Blockbusteri filmid on Netflixis tulemas selle aasta augustis ja te ei saa endale lubada, et neist ilma jääte. Siin on teile mõned filmide soovitused:

Torn HeistMaja jänku
Tooge see sisse: selle võitmiseksStar Trek Beyond
Ouija: Kurjuse päritoluUhkus & Eelarvamused
Ole raskeCharlie Püha Pilv
Kes koera saab?Sully
Seiklused riigikoolisKolmeteistkümnes korrus
IhukaitsjaJärvevaate terrass
Inglite linnKesköö ekspress
Mu õe hoidjaKasuisa
Ameerika mesiRünnak Wall Streetil
Räpane HarryLahkusid
GoodFellasKuum fuzz

Mida vaadata Netflixi viktoriinil

Üllatav asi, mida paljudes meelelahutusblogides näete, on Netflixi filmide ja telesaadete korraldatav viktoriin. See aitab veebisaitidel ja turundajatel hinnata kasutajate eelistusi ja nende maitset. Kasutajad osalevad nendes küsitlustes, kuna need viktoriinid põhinevad žanritel ja nad saavad neist žanritest valida etendusi, mida nad armastavad vaadata.

Veel üks suurepärane asi selliste viktoriinide juures on see, et need aitavad kasutajatel saadaolevate saadete kohta rohkem teada. Nendes viktoriinides osalemine aitab liigvaatlejatel kaotada segaduse küsimuses, mida Netflixi saadet peaksin Netflixis vaatama või milliseid telesarju vaatama?

Need viktoriinid võivad põhineda ka teie lemmikkuulsusel või unistuste puhkusel jne. Selleks, et tekitada tunne, mida järgmisena vaadata, võivad need viktoriinid mingil määral minna.

Järgmised veebisaidid korraldavad selliseid viktorine ja küsitlusi:

 1. BuzzFeed
 2. BrainFall
 3. PopBuzz
 4. Seitseteist
 5. Sporcle

Üks on kindel, et pärast sellistel viktoriinidel osalemist ei küsi te endalt, mida peaksin järgmisena jälgima, ega viitsi vaadata ka Netflixi soovituste lahtrit..

Lõppsõnad

Küsimused, mida Netflixi saadet Netflixis vaadata peaksin, ja milliseid telesarju vaadata, on kõigi Netflixi armastajate ja Binge’i jälgijate seas väga levinud kogu maailmas. Kui olete äärmusliku taseme liigvaatleja, siis võiksite selle küsimuse tõsta uuele tasemele, näiteks mida peaksin järgmisena jälgima, ja me ei süüdista teid selles, et olete selline.

Netflix on nii sõltuvust tekitav asi, et see läheb lihtsalt naha alla liiga hästi, et te ei saa ilma selleta elada, üks olete seda proovinud. Eelmisel aastal ütlesime, et suur hulk inimesi, kes otsivad, millist Netflixi saadet peaksin ma 2017. aastat vaatama, olid päringud igal ajaveebisaidil.

Pärast sellise tohutu sissevoolu nägemist hakkavad ajaveebisaidid pakkuma häid soovitusi inimestele, kes küsivad, mida Netflixi saadet peaksin 2017. aastal jälgima?

Sama stsenaariumi on täheldatud ka sel aastal ja kasutajad on üle ujutanud sotsiaalmeediat, küsides, mida Netflixi saadet peaksin 2018. aastal jälgima? Seetõttu mõtlesime suunata teid piisavalt põhjalikult, et anda teile teada, millist Netflixi saadet peaksin ma 2018. aastal vaatama. Loodame, et pärast meie oma juhendi tutvumist; te ei küsi, millist Netflixi saadet peaksin Netflixil jälgima.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me