NoobsandNerds Repository asub ‘SuperRepo’ kõrval suurima hoidlate loendina, mida saate Kodi installida. Kui olete NoobsandNerds hoidla installinud, saate juurdepääsu paljudele populaarsetele Kodi lisandmoodulitele, sealhulgas MetalliQ, Zen, Bob, SportsDevil Launcher ja paljud teised. See hoidla pakub rikkalikult filme, telesaateid, spordiüritusi ja palju muud voogesituseks saadaval olevat meediumisisu. Selles juhendis pakume üksikasjalikku juhendit NoobsandNerds Kodi hoidla installimise kohta.

Mõned Kodi lisad on geograafiliselt piiratud ja nende kasutamiseks piiratud piirkondades peate Kodis kasutama VPN-i.

Kuidas installida noobid ja nohikud Kodi Kryptoni versioonile 18

  1. Käivita Kodi > Minema „Seaded” võti, mis asub ülaosas > Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu „Lisa allikas”.kuidas nodi ja nohikuid kodi installida
  2. Tippige URL http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/ kohta, kus selle pealkiri on „Puudub” > Tippige meediumiallika nimi Noobid ja nohikud.

kuidas paigaldada nood ja nohikud kodi krüptooni versioonile 17

  1. Nüüd mine Kodi avaekraan vajutades klaviatuuril nuppu Esc > Kliki Lisandmoodulid > Vajutage nuppu Pakendi paigaldaja vasakus ülanurgas olev ikoon.noobide ja nohikute kodi hoidla
  2. Kliki Installige ZIP-failist > Noobid ja nohikud > Kliki Noobsandnerds Repo (1.7) .zip.noobs ja nohikute hoidla ZIP-fail kodi jaoks
  3. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Video lisandmoodulid > Nüüd klõpsake loendil mõnel lisandmoodulil, mida soovite installida, nt. Bob, SportsDevil käivitaja, The Red Pill jne > Klõpsake Installi ja oodake lisandmooduli lubamist. noobide ja nohikute videohoidla lisad
  4. Minema Kodi avaekraan > Kliki Lisandmoodulid > Muusika lisandmoodulid > Kliki Bob.noobs ja nohikud bob
  5. Nautige filme, muusikat, sporti ja rohkem!.

ilu ja metsalise nood ja nohikud

Kuidas installida noobid ja nohikud Kodi Jarvise versioonile 16

Noobsi ja nohikute installimine Kodi Jarvise versioonile 16 jääb samaks, nagu ülaltoodud samm-sammulises juhendis järgitakse. Versioonide muutumise tõttu on paigutus siiski erinev.

Kodi Jarvis asuvad klapid ekraani allosas horisontaalselt, Kodi uusimas versioonis võib neid leida vertikaalselt ekraani vasakul küljel rippuvana..

Samuti on Kodi Jarvise versioonis 16 kasutatav klahv „Süsteemid” asendatud klahviga „Seaded” Kodi Kryptoni versioonis 17. Palun järgige neid muudatusi arvestades ülaltoodud juhendit..

Noobide ja nohikute repo ZIP-fail

Installimisjuhendi kaks esimest toimingut saate vahele jätta, laadides Zoobi ja Nerds Repo zip-faili otse veebisaidilt alla. Pärast ZIP-faili oma seadmesse installimist peate võib-olla tegema veel ühe sammu:

3. ja 4. samm (kombineeritud): Minema Kodi avaekraan > Lisandmoodulid > Pakendi paigaldaja > Installige ZIP-failist > Nüüd navigeerima seadmesse alla laaditud faili ja klõpsake nuppu Okei. Nüüd võite installi jätkamiseks järgida 5. sammu.

Noobid ja nohikud Logi sisse

NoobsandNerdsil on kõigi selle lisandmoodulite jaoks foorum, kus kasutajad saavad probleeme arutada ja soovitusi pakkuda kõigile NoobsandNerds Kodi lisandmooduliga seotud probleemidele. Mis tahes päringute või ettepanekute postitamiseks peab teil olema NoobsandNerdsi sisselogimise ID ja parool. Selleks peate registreeruma veebisaidil. NoobsandNerdsi veebisaidile registreerumiseks on vaja järgmisi samme:

  1. Minge Noobs and Nerds veebisaidile siin.noobide ja nohikute sisselogimine
  2. Pange hiir peale Vahekaart Lisand > Kerige alla Foorumi tugi > Kliki Seltskonnaportaal või mõni muu lisafoorum.noobide ja nohikute veebisait
  3. Võite kasRegistreeri’ veebisaidile või logige sisse Google või Facebook ja hakake kogukonnaportaali kasutama, kui soovite kunagi abi Noobsi ja Nerds Kodi lisandmoodulist.

noobide ja nohikute register

Kuidas lisada kanaleid Noobs ja Nerds Kodi hoidlast

Koo hoidlas NoobsandNerds saate palju populaarseid lisandmooduleid, mille saate Kodi kaudu alla laadida. Näiteks kui laadite alla Kodi lisandmooduli „Punane pill”, saate vaadata erinevate kanalite dokumentaalfilme kogu maailmast..kuidas noodide ja nohikute kanalit kodi peal vaadata

Kui lisate lisandmooduli The Red Pill Kodi, seisavad teid silmitsi paljude võimalustega, sealhulgas Documentary Storm, Top Documentary, Free Documentary jne. Kui klõpsate Documentary Storm, saate vaadata dokumentaalfilmide erinevaid žanre. Nende dokumentaalfilmide hulgast valige mõni, mis viib teid erinevate kanalite, sealhulgas YouTube’i poole.

Asjade lisamiseks

Kui salvestate NoobsandNerds Kodi hoidla, kus pääsete juurde paljudele populaarsetele lisandmoodulitele, et voogesitada uusimaid filme, telesaateid, sporti jms, võite end paljudest vaevadest säästa. Miks peaksite siis alla laadima eraldi Kodi lisandmooduli? installida kõik-ühes Kodi lisandmoodulid sarnase protsessiga? Selles juhendis esitasime NoobsandNerds Kodi hoidla installimise juhised, nii et nautige kogu uusima meediasisu vaatamist.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me