Viimasel ajal lakkavad töötamast mitmesugused Kodi tugisüsteemid, pannes kasutajad meeletuid alternatiive otsima. Kui otsite Kodi jaoks pilkupüüdvat ja viivitusvaba ehitust, on Nymeria ehitamine teie jaoks parim valik!

See Kodi ehitamine on täis praegust videosisu ja kategooriaid, millel on erakordne liides ja lisandmoodulid. Sujuva kogemuse nautimiseks kasutage alati Kodi jaoks parimat VPN-i. Lisaks pakub see ülesehitus ka võimaluse installida parimad lisandmoodulid ka Kodi!

On normaalne, et erinevad ehitused ja lisandmoodulid lakkavad töötamast ja loovad kasutajatele valuliku olukorra. Sellele probleemile pole lahendust, kuna suurem osa ehitajatest kasutab piraat sisu, mis viib nende autoriõigusi rikkuvate asutuste hoole alla..

Kodi kasutajatele on siiski hea uudis, kuna Nymeria build töötab endiselt suurepäraselt. Parimate juhiste, funktsioonide, teabe ja lahenduste pakkumiseks testisime, kuidas Nymeria tugineb erinevatele Kodi versioonidele.

Nymeria Ehituse Kodi hoidla

Kui olete Kodi ehitamise suur fänn, on Nymeria build teile ideaalne valik, kuna see põhineb failil 240mb. Nymeria buildi on lihtne kasutada ja leiate, et ka videosisu kiirel leidmisel on seda väga lihtne leida.

nymeria ehita kodi hoidla

Minu jaoks pole üllatav, kui see saab üheks teie lemmikuks Kodi jaoks. Kerge seadistuse tõttu töötab see madalama kvaliteediga seadmetega suurepäraselt, ilma et see kahjustaks kvaliteetset voogesituse kogemust. Sellel versioonil on ka arvukalt põnevaid lisandmooduleid. Selle ülesehituse leiate saidilt http://miniaturelife67.co.uk/rep

Nymeria Kodi lisandite loend

Uusimad filmi lisandmoodulid Nymeria

Kui olete suur komöödia-, õudus-, ulme- ja märulifilmide fänn, on Nymeria buildi Kodi lisandmoodulite jälgimine teie jaoks ideaalne!

 1. Flixi juures
 2. Raudmees
 3. Atriox
 4. Surmavoog

Nymeria Kodi lisandite loend

Nymeria ehitavad parimad teleri lisandmoodulid

Need, kes otsivad parimaid telesaadete lisandmooduleid saidil Nymeria Build Kodi, aitavad lisandmoodulite järgimine teie telesaadete iha rahuldada!

 1. Uraan
 2. Platsenta
 3. E.T.V
 4. KUMM! KULD

Nymeria ehitavad parimad teleri lisandmoodulid

Nymeria Build Parimad Spordilisandid

Hoidke ennast oma lemmikspordialadega seotud teemadel värskendustena, kasutades järgmisi lisandmooduleid saidil Nymeria Build Kodi!

 1. SKYNET
 2. Puhas sport
 3. ATF Sport
 4. Maadlus OD

Nymeria Build Parimad Spordilisandid

Nymeria ehitavad parimad otsekanali lisandmoodulid

Telekanalite otsesaadete suur fänn? Ärge nüüd muretsege, Nymeria, mis põhineb Kodi-l, pakub teile hämmastavaid lisandmooduleid ja IPTV Kodi-lisasid!

 1. IPTV BONANZA
 2. KÕLBLIKUD IPTV
 3. ATROIX LIVE
 4. SKYNET

Nymeria ehitavad parimad otsekanali lisandmoodulid

Nymeria Build Parimad laste lisandmoodulid

Kui teile ikka meeldib vaadata oma lemmik multikaid ja animatsioone, siis meelelahutus Nymeria Build on Kodi pakub teile parimat viisi. Lastele on soovitatav kasutada järgmisi lisandmooduleid.

 1. Poiss!
 2. POKEMON
 3. ANIMANIA
 4. M-E-T-V lapsed

Nymeria Build Parimad laste lisandmoodulid

Kuidas installida Nymeria ehitada Kodi Leida versioonile 18 või uuemale

Kuna Kodi Leida versioon 18 käivitati ametlikult ja sellest ajast alates on see üsna hästi toiminud, on enamik kasutajaid nüüd selle Kodi Kryptoni versiooni 17.6 või uuema versiooni kasutusele võtnud. Järgmised sammud Nymeria installimiseks tuginevad Kodi Leidale:

 1. Esiteks avage rakendus Kodi ja Valige “Süsteemi seadistamise ikoon”.kuidas paigaldada nymeria build kodi
 2. Nüüd Valige „Süsteemi seadistamine“ valik.kuidas installida nymeria build kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Minema Lisandmoodulid variant ja Luba tundmatud allikad (pange tähele, et ilmub hoiatus, klõpsake nuppu Jah)kuidas installida nymeria build kodi jarvis versioonile 16 või uuemale
 4. Nüüd minge tagasi peamenüüsse ja Valige „Seade” valik, Mine “Failihaldur” valik.kuidas paigaldada nymeria build kodi tulekoldele
 5. Valige „Add-Source” variant ja tüüp http://miniaturelife67.co.uk/repo ja Valige „Okei“nymeria build kodi lae alla
 6. Nüüd tippige allika nimi “Ezzerman”.kuidas lisada nymeria build kodi
 7. Minge tagasi peamenüüsse ja Valige „Lisandmoodulid” valik.nymeria build kodi vead / ei tööta / parandab / allapoole
 8. Valige Karbikujuline (lisandmikser) ikoon.nymeria ehitada kodi häälestus
 9. Minema „Installige ZIP-failist” variant ja Klõpsake valikul Ezzerman.nymeria ehitada kodi konfiguratsioon
 10. Minge peamenüüsse, Valige Lisandmoodulid variant ja siis Klõpsake kastikujulist ikooni > Valige „Installi hoidlast“ > Valige „M.E.T.V Repository” > Klõpsake „Programmi lisandmoodul“ > Klõpsake „Ezzermani viisard”.nymeria ehitab kodi seaded
 11. Nüüd oodake teatist „Lisandmoodul installitud”.kuidas installida nymeria build kodi leidvale versioonile 18
 12. Avage peamenüü > Valige „Lisandmoodul” valik > Valige „Programmi lisandmoodulid” > Valige Ezzermani viisard > Valige „(Ez viisard) ehitab“ > Otsing „Nymeria Build (v.15)” > Valige „(Ez viisardi) värske install” (Ilmub aken, kus Nymeria installimiseks klõpsake nuppu Jätka).nymeria build kodi kommentaare
 13. Nüüd sulgege ja avage Kodi rakendus, et nautida Nymeria ehitust.

Kuidas installida Nymeria Build Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale

Kryptoni ja Leida versiooni vahel pole palju vahet. Leida versiooni liides on väga sarnane Kryptoni versiooniga. Seetõttu on sammud peaaegu samad:

 1. Avage oma süsteemis rakendus Kodi Leia.
 2. Klõpsake nuppu “Süsteem” valik.
 3. Nüüd klõpsake nuppu “Lisa” ja lülitage sisse „Luba tundmatud allikad” nuppu.
 4. Nüüd tagasi peamenüüsse ja Klõpsake valikul „Seadistamine” ja Valige „Failihaldur”.
 5. Nüüd lisage allikas ja tüüp http://miniaturelife67.co.uk/repo> nimetage allikas “Ezzermans”.
 6. Nüüd peamenüüst Klõpsake „Addon”>Valige „Karbikujuline (lisamoodete brauser)”>Valige „Install from Zip”.
 7. Avage peamenüü>Valige kasti kujuline sümbol>Klõpsake käsul Installi hoidlast> Klõpsake „M.E.T.V Repository“>Klõpsake „Programmi lisandmoodul“>Klõpsake „Ezzermani viisard” ja oodake nüüd teatist.
 8. Avage peamenüü>Valige „Lisandmoodul”> Valige „Programmi lisandmoodulid”>Valige Ezzermani viisard>Valige „(Ez viisard) ehitab“>Otsing „Nymeria Build (v.15)”>Valige „(Ez viisardi) värske install”.
 9. Nüüd sulgege Kodi ja avage see uuesti, et nautida Nymeria ehitust.

Kuidas installida Nymeria Build Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Esiteks avage oma süsteemis Kodi Jarvis.
 2. Otsene Ja Klõpsake „Failihaldur” valik.
 3. Nüüd Klõpsake „Lisa allikas“.
 4. Klõpsake nuppu “Puudub” allika sisestamiseks.
 5. Sisestage või kleepige „http://miniaturelife67.co.uk/repo ”.
 6. Pange allikale nimi “Ezzerman” nimeosas.
 7. Minge peamenüüsse>Valige Süsteem> Klõpsake Lisad> Valige „Install from ZIP File” valik>Valige Ezzermani viisard.
 8. Minge peamenüüsse, Valige Süsteem valik >Klõpsake „Lisandmoodulid”> Valige „Installi hoidlast“ >Valige „M.E.T.V Repository”>Klõpsake „Programmi lisandmoodul“>Klõpsake „Ezzermani viisard”.
 9. Avage peamenüü>Valige „Süsteem” valik> Valige „Programmi lisandmoodulid”>Valige Ezzermani viisard>Valige „(Ez viisard) ehitab“>Otsing „Nymeria Build (v.15)”>Valige „(Ez viisardi) värske install”.
 10. Nüüd nautige Nymeriat Kodi peal.

Nymeria Ehitiste arvustused

Uurisime erinevaid platvorme, et leida kasutajate ülevaateid, mis olid seotud Nymeria build Kodi-ga. Ühel kasutajal oli voogesituse puhverdamisega seotud probleeme, mis võivad olla olulised mis tahes Kodi ehitamisel:

@nymeriabuild Mul on selle ehitamisega puhverdamisega seotud probleeme. Kas teil on sellele lahendus? Aitäh.

– Pit Lane (@PitLaneRadio) 7. märts 2018

Ehkki paljud voogesituse austajad leiavad, et Nymeria ehitamine on Kodi jaoks üks parimatest funktsioonidest selle eripära ja terava värvika liidese tõttu.

Aitäh! armastad ehitada, nii et jätka suurt tööd. Hindan teie tehtud tööd!

– Dr Venture (@DrVentureYTube) 9. märts 2018

Nymeria Build Kodi ei tööta / vead / probleemid

Sõltuvuse tõrke installimine ebaõnnestus

See tõrge ilmneb siis, kui proovite Nymeria Build Kodi kasutamise ajal lisandmoodulite hoidlat lisada või installida. Enamik kasutajaid arvab, et põhjuseks on Kodi VPN või ehitamine lakkab töötamast, kuid see pole nii.

Kuidas seda viga parandada?

Nagu teate, värskendab Kodi ehitamine aeg-ajalt, mis on ka põhjus, miks hoidla installimine ebaõnnestus ja näitab sõltuvusviga. Parim viis selle vea parandamiseks on oodata. Kui see tõrge ilmub, kui proovite hoidlat Nymeria Build Kodil lisada, proovige see mõne aja pärast installida, kui värskendused on tehtud.

Hoidla ühenduse viga

Erinevate kogumite installimisel on kõige põhilisem tõrge hoidla ühendamine ebaõnnestunud. See juhtub siis, kui proovite lisada URL-i ja allika nime installida Nymeria ehitada Kodi.

Kuidas seda viga parandada?

Selle tõrke parandamiseks kontrollige kõigepealt oma Interneti-ühendust. See tõrge ilmneb tavaliselt teie Interneti-ühenduse katkestamisel. Kui Interneti-ühendus töötab hästi ja viga ikkagi ei lahene, kontrollige lisatavat lähteteksti URL-i ja allika nime. Kui URL ja allika nimi pole õiged, ilmub hoidla ühenduse viga uuesti ja uuesti.

Mähkimine

Leidsime, et Nymeria ehitab oma põnevate lisandmoodulite ja pilkupüüdva liidese tõttu ühe põnevama konstruktsioonina. Kõige hämmastavam omadus, mis sellel Kodi-versioonil üles ehitatakse, on see, et see pakub erinevaid kategooriaid lisandmoodulitele, mis hõlbustab lisamoodulite otsimist lemmikfilmide, telesaadete, spordiülekannete, animeeritud sarjade ja reaalajas telekanalite vaatamiseks..

Loodame, et see artikkel aitab teil leida õigeid juhendeid ja teavet Nymeria kohta, mis põhineb Kodil. Kui teil on siiski installimisega seotud probleeme, võite meie käest küsida, mainides oma päringuid allpool.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me