vaba-vpn-tulekera-kodi

Online-voogesitus on muutunud Amazoni FireSticki ja FireTV seadmetega lõbusaks ja mugavaks. Need võimaldavad teil vaadata kõike, mis teile meeldib, nende raamatukogus saadaolevate arvukate kanalite ja rakenduste kaudu. Erinevalt konkurentidest töötab FireStick kiiremini ja sellel on hõlpsasti kasutatav liides.

Lisaks saate Kodi installida FireSticki, mis on parim praegu saadaolev veebimeediumipleier. Kodil on fantastilised lisad, mis võimaldavad kasutajatel vaadata filme, telesaateid, elada sporti ja kõike muud. Kodi ja FireSticki ühendamine parandab kindlasti teie võrgus voogesituse kogemust ja tagab teile suurema juurdepääsu sisule.

Probleem on aga selles, et FireSticki ja mõnede Kodi lisandmike kaudu saadaolev sisu on paljudes maailma osades piiratud. Litsentse väljastavad asutused ja sisu levitajad kehtestavad need piirangud, mida tsenseerivad ülevaatlikud inimesed. Nendest piirangutest saab mööda minna, kui kasutate VPN-i Kodi jaoks FireStickis.

VPN pakub veebis kasutajatele täielikku anonüümsust ja võimaldab neil pääseda juurde iganes. See mitte ainult ei kaitse, vaid kaitseb neid ka nuhkimise eest ja aitab Interneti-teenuse pakkuja drosselist mööda minna.

Parima tasuta VPN-i olulised omadused FireSticki jaoks

FireSticki jaoks VPN-i valides on kasutajatel kaks võimalust; tasuta VPN või premium VPN. On tõsi, et esmaklassilistel VPN-pakkujatel, nagu PureVPN ja SurfShark, on võrgus voogesitajate jaoks hämmastavaid funktsioone. Kuid tasuta VPN-i pakkujate osas küsitakse alati nende turvaprotokollide ja funktsioonide osas.

Ma ei soovita kasutajatel valida tasuta VPN-i, kuna tööstuses on nende toimivuse üle usalduse puudujääk. Siiski on FireStick Kodi jaoks mõni tasuta VPN, mis on usaldusväärsed ja mida saab kasutada voogesitamiseks.

FireSticki Kodi usaldusväärsel tasuta VPN-il peaksid olema järgmised funktsioonid:

  1. Spetsiaalne rakendus FireStick
  2. Registreerida ega tellida pole vaja
  3. Toetab peamisi operatsioonisüsteeme
  4. Peaks olema tipptasemel turvaelemendid
  5. Ranged logide puudumise põhimõtted

Arutlesin allpool oma 5 parimat soovitatud parimat tasuta VPN-i FireStick Kodi 2020 jaoks. Veenduge, et vaataksite neid läbi:

5 parimat tasuta VPN-i FireSticki jaoks

1. Peida.me

hide.me-firestick

Sellel Malaisia ​​VPN-teenuse pakkujal on arvukalt hämmastavaid funktsioone, näiteks turvaline krüptimine ja üle 1400 serveri võrk kogu maailmas. Hide.me pakub nii tasuta kui ka tasulisi teenuspakette ning igal plaanil on omad funktsioonid.

Selle serverid on turvalised ja pakuvad head ribalaiust, võimaldades kasutajatel voogesitust puhverdamisprobleemideta. Sellel on range sisselogimisreeglid, mis tähendab, et see ei kajasta kasutajate tegevusi. Töölauakliendil, nagu ka selle rakendusel teiste operatsioonisüsteemide kohal, on väga puhas ja hõlpsasti kasutatav liides.

Kõik ülalnimetatud funktsioonid on põhjus, miks ma loetlesin selle oma soovituste loendis esimesena. Saate Hide.me FireStickis hõlpsalt alla laadida ja seda kasutama hakata, ilma et peaksite sisse logima või teenust tellima..

2. Tuulikiri

tuulevari-tulekepp

Windscribe on fantastiliselt tasuta VPN-i pakkuja, kes on olnud selles valdkonnas juba pikka aega ja teeninud suurepärast mainet. See ühendatakse turvalise serveriga teie soovitud asukohast ühe klõpsuga. Sellel on serverid enam kui 50 riigis kogu maailmas.

Windscriptil on lihtne liides ja seda saab mõne minuti jooksul installida ja kasutada, kuna sellel pole keerulisi installiprotseduure. Sellel on küll premium-pakett, kuid saate seda tasuta kasutada; ainus erinevus on see, et tasuta paketi ribalaius on piiratud 10 GB-ga kuus.

Tema väide, et tegemist on kiire VPN-iga, on kehtiv, kuna olen isiklikult kogenud, et see loob ühenduse serveriga kohe. Sellel on range sisselogimisreeglid ning see ei leki IP-d ega DNS-i. Kasutajad saavad Windscripti nautida mitmetes opsüsteemides, nagu Windows, Android, iPhone, Linux ja Firestick. Windscribe’il on ka kroom ja Firefox.

3. Aatomi VPN

ATOM-FIRESTICK

AtomVPN on tasuta VPN-teenus, mis on saadaval sellistele platvormidele nagu Android ja Firestick. See ei nõua registreerumist ega registreerimist, installige rakendus ja kaitske oma võrku ühe klõpsuga.

AtomVPN-il on servereid kogu maailmast ja see võimaldab kasutajatel mööda minna geograafiliselt piiratud saitidest ja Interneti-teenuse pakkujate blokeeritud veebisaitidest.

Rakendusel on sirgjooneline liides ja see on üsna kasutajasõbralik. See on üks kiiremini saadaolevaid tasuta VPN-i pakkujaid. See ilmus aastal 2015 ja sellest ajast alates on see teenindanud tasuta beebisid kogu maailmast.

4. Opera tasuta VPN

See on üks omalaadne teenus, mis integreeritakse brauserisse ja millel pole eraldi rakendust. Opera brauserisse on manustatud VPN ja see on tasuta. Ärge muretsege, kuidas installida Opera VPN FireStickile; installige lihtsalt brauser Opera ja looge loendist VPN-serveriga veebi turvaline sirvimine.

FireSticki Opera VPN krüpteerib liikluse, takistades Interneti-teenuse pakkujal ja ametnikel teid luurata. Opera brauseri saab Firestickile installida Amazoni rakenduste poe kaudu väga kiiresti ja kasutada selle VPN-i Firesticki voogesitamiseks brauseri kaudu.

5. X-VPN

xvpn-firestick

X-VPN on FireStick Kodi jaoks veel üks tasuta VPN, mis väidab, et pakub turvalist ja kiiret teenust. Otsustades selle järgi, et see on tasuta VPN, võime öelda, et need väited on mõnevõrra täpsed. Pärast mõne selle VPN-i pakkuja testi käitamist olen selle toimivusega rahul.

Sellel on tohutu 8000+ serveri võrk 50+ asukohas ja see ühildub kõigi peamiste opsüsteemidega nagu Windows, Mac, iOS, Android, FireOS ja Linux.

X-VPN pakub ka lisatasukavasid kasutajatele, kes soovivad nautida laiendatud funktsioone ja piiramatut teenust.

3 põhjust, miks mitte valida FireSticki jaoks tasuta VPN-i

Ma ei soovita inimestel kasutada tasuta VPN-i ja olen sellest aeg-ajalt kirjutanud. Ei ole nii, et ma kadestan neid; lisatasu VPN-id on tõsiasi, et need pole usaldusväärsed. Neil on nõrgad krüpteerimisprotokollid ja piiratud funktsioonid, mis muudavad teie privaatsuse ja kaitse haavatavaks.

1. Ebakindel ja haavatav

Ma ei lase kunagi kellelgi minu turvalisust ja privaatsust ohtu seada, miks te siis teeksite?

Neil tasuta VPN-i pakkujatel pole tipptasemel turvaprotokolle nagu tasulistel. Tasuta VPN-idel on DNS-i lekkeid ja nõrku protokolle, mis võivad hõlpsalt lekitada teie andmeid, teie identiteeti asutustele. Need VPN-id peavad logisid, mis on suurim oht ​​teie võrguvabadusele.

Lisaks on tasuta VPN-i pakkujad olnud palju poleemikat tekitanud, näiteks salvestanud kasutajaandmeid ja müünud ​​neid seejärel asutustele ja organisatsioonidele. See rikub kasutajate usaldust ja ma ei valiks sellist teenusepakkujat kunagi.

2. Väikeste serverite võrgud

Teine põhjus, miks ma ei soovita neid tasuta VPN-e, nagu hide.me või Hideman, on nende serverite arv. Minu jaoks on rohkemate eraldajate olemasolu alati plusspunkt ja seda ütlen inimestele, et nad peaksid VPNi valimisel otsima.

Nendel tasuta VPN-del on ainult 20–30 serverit kogu maailmas; teistel tasulistel VPN-serveritel on nendega võrreldes üle 1000 serveri. See on üks paljudest põhjustest, miks nad tellimist vajavad.

3. Madal kiirus

Mis puutub voogesitusse, siis kui olete keegi, kes suudab voogesituse kiiruses ohtu seada, siis olge minu külaline ja proovige mõnda allpool nimetatud tasuta VPN-i Amazon Fire TV Sticki jaoks.

Teil pole seda hämmastavat kogemust, nagu soovite, sest tasuta Fire TV VPN-serveritel pole häid kiirusservereid.

Järeldus

Amazon FireStickis on palju funktsioone ja rakendusi, mis on selle striimrite seas populaarseks teinud. Kõigi selle funktsioonide nautimiseks kasutage VPN-i. Kodi VPN FireStickil on mugav omada, et oleksite turvaline ja piirideta piirideta.

Tasuta VPN-i omamine pole üldiselt halb asi, kuid see on siiski riskantne. See sarnaneb pigem kuulipilduja, mitte kuulipilduja sõjaga. Tasasel VPN-il on lollikindlad turvalisuse ja blokeeringu eemaldamise funktsioonid, mistõttu paljud kasutajad valivad selle.

VPN-teenuse pakkujad, keda ma selles juhendis mainisin, pakuvad ka premium-pakette, mistõttu nende turvalisus on usaldusväärne. Nende tasuta pakettidel on piiratud ribalaius ja funktsioonid, kuid vaatamata sellele on need paremad kui FireSticki muu Kodi tasuta VPN..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me