Kodi on üks omalaadsetest voogesitustarkvaradest, mis on muutnud veebivoogesituse nägu. See on olnud juba pikka aega ja on oma suurepäraste omaduste tõttu teeninud väga hea maine. Kodi on paranenud iga versiooniuuenduse ja iga lisandmooduliga.

Pole kahtlust, et Kodi on võrgus voogesituse jaoks üks parimaid võimalusi, kuna sellel on palju pakkuda. Kodis saate voogesitada peaaegu kõike, näiteks filme, telesaateid, PPV-üritusi, muusikat, uudiseid, dokumentaalfilme jne. Kuid see on peamiselt populaarne tänu filmidele mõeldud lisandmoodulitele, mis on ühtaegu premium ja tasuta.

Premium Kodi lisandmoodulid on ametlikud, mis on saadaval selle ametlikus hoidlas. Kui voogesituse lisandmoodulid on enamasti mitteametlikud Kodi lisandmoodulid, mille on välja töötanud kolmandate osapoolte arendajad. Kogukonnas on saadaval sadu Kodi lisandmooduleid, kuid te ei saa ühelegi Kodi lisandmoodulile lootmata jääda. Seetõttu arutasime selles juhendis Kodi mõnda parimat filmi lisandit.

Kuidas Kodil filme vaadata

  1. Avage Kodi ja klõpsake seadete ikooni
  2. Minge failihaldurisse ja klõpsake suvandil Lisa allikas > Sisestage hoidla URL ja nimi, mille soovite oma Kodi lisada, ja klõpsake nuppu OK.
  3. Minge tagasi peamenüüsse ja minge lisandmoodulite menüüsse > Klõpsake lisandmoodulite brauseril (kasti ikoon) ja valige suvand Install alates ZIP-failist > Valige loendist viimati lisatud hoidla ja avage selle ZIP-fail > Ilmub teatis, oodake seda.
  4. Nüüd klõpsake suvandil Installi hoidlast ja avage eelmises etapis just installitud hoidla > Valige loendist installitav lisandmoodul ja klõpsake nuppu Install. Teid teavitatakse, kui lisandmoodul on installitud.

Pärast teatise ilmumist pääsete lisamoodulile juurde peamenüüst.

5 parimat Kodi lisad filmidele

1. Exodus (versioon 8)

Exodus on üks vanimaid ja populaarseimaid Kodi lisandmooduleid, mis on seni saadaval. Exodus on Kodi kogukonda pikka aega valitsenud, kuna see pakkus kasutajatele tipptasemel teenust. Exoduse jättis selle algne arendaja juba mõnda aega tagasi rippuma ja selle värskendused enam ei tulnud. Pärast seda hakkasid tulema paljud Exoduse kahvlid, millel on sama liides, kuid mitte kõik neist pole võrdselt usaldusväärsed.

Hiljuti kuulsime suurepärast uut, et Exodus Kodi lisandmooduli on üle võtnud Kodi Bae ja ka selle viimane värskendus on välja antud. See tähendab, et mängu on naasnud üks parimatest Kodi lisandmoodulitest Kodi krüptoni parimatele filmide lisanditele. Exodus Kodi lisandmooduli kaudu saate voogesitada kõiki uusimaid filme ja telesaateid HD-kvaliteediga.

2. Maagiline draakon

Magic Dragon on koerte Bollocks Kodi lisandmooduli värskendatud versioon, mis on kuulus Kodi filmide voogesituse poolest. Magic Dragon Kodi lisandmoodul on segmenteerunud erinevatesse sektsioonidesse nagu 4K filmid, vaadatavad inimesed, uute filmide väljaanded jne. Seetõttu saavad kasutajad hõlpsalt leida soovitud sisu pealkirja.

Magic Dragon Kodi lisandmoodul on saadaval Supremacy Kodi hoidlas, mis on üks populaarsemaid hoidlaid. Lisandmoodul on väikese suurusega ja installitakse hõlpsalt ja kiiresti. Pealegi töötab lisandmoodul paremini ja kiiremini kui enamik teisi lisandmooduleid. Soovitan lisandmoodulit Magic Magic Dragon Kodi kasutajatele, kes soovivad selle suurepärase jõudluse tõttu filme Kodi kaudu voogesitada.

3. Yoda

Sõna Yoda võib teile helistada, kui olete tuttavad Tähesõdade tegelastega või olete selle sarja fänn. Yoda Kodi lisandmoodul on teadaolevalt üks parimatest filmide Kodi lisandmoodulitest selle pakutavate voogude kvaliteedi tõttu. See Kodi lisandmoodul oli saadaval Supremacy Kodi hoidla kaudu, kuid kuna hoidla on suletud, on see nüüd saadaval Kodili hoidla kaudu.

Lisandmoodul installib vähem kui 2 minutit ja see töötab tõrgeteta, voogesituseta või voogesituse ajal mahajäänud. Kuid üks asi, mida kasutajad peavad teadma, on see, et paljud selle teegis saadaolevad voogud on geograafiliselt piiratud. Nendele voogudele juurdepääsu saamiseks peavad kasutajad valima Kodi jaoks ühe parima VPN-i, mis võiks piirangutest mööda minna ja kaitsta nende privaatsust.

4. Exodus Redux

Nimi paneb teid kindlasti mõtlema, kas see on sama Exodus Kodi lisand, kuid see pole nii. Exodus Redux Kodi lisandmoodulil on peaaegu kõik funktsioonid, mis Exodus Kodil olid, kuid selle arendajad on lisanud ka palju uusi asju. Sellel on rohkem kategooriaid ja paremad voogesituslingid uusimate skreeperitega, mistõttu on see üks parimatest Kodi lisandmoodulitest, mis praegu olemas on.

Nagu kõigil muudel filmide jaoks mõeldud Kodi lisandmoodulil, on ka sellel palju HD-voogesituse linke, kuid need on geograafiliselt piiratud. Kodi VPN-i kasutamine pole enam valik, vaid vajalik, kui soovite Kodi-st voogesitust nautida.

5. Troma filmid

Troma Films on uus siseneja Kodi tööstuses, kuid mulle meeldib see lisandmoodul, kuna sellel on hea kvaliteediga voog ja ajakohane sisuteek. Paljud uued Kodi lisandmoodulid tulevad ja lähevad, kuna neil puudub potentsiaal pakkuda kasutajatele kvaliteetset sisu.

Troma Films on paljulubav Kodi lisandmoodul, kuna sellel on uusimad skrapperid, mis pakuvad HD-kiirusega voogesituse linke hea kiirusega. See lisandmoodul on saadaval Butter Fingers Repository abil.

Uusimad filmid on saadaval Kodis

Mõned viimastest ja parimatest filmidest, mis on praegu saadaval parimate Kodi lisandmoodulite kaudu, on järgmised:

  1. Aladdin
  2. Kiire & Meeletud kingitused: pliidiplaadid & Shaw
  3. Ämblikmees: kodust kaugel
  4. Ükskord Hollywoodis
  5. Lõvikuningas
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me