Kahvlid on rakenduse algse versiooni täpne koopia. Kahvlid töötatakse välja originaalsete rakenduste kodeerimise abil ja kohandades neid vastavalt kasutaja vajadustele. Avatud lähtekoodiga tarkvara ja rakenduste kahvleid on lihtne teha.

Kodi on avatud lähtekoodiga meediumipleier, mistõttu on Kodi jaoks saadaval arvukalt kahvleid. Parim asi nende kahvlite puhul on mitmesugused platvormid, mida see toetab. Oleme andnud lühikese ülevaate parimatest Kodi kahvlitest, mis nende platvormide osas saadaval on. Püüdsime muuta selle juhendi võimalikult põhjalikuks, nagu parimad kodi lisad ja parim Kodi VPN-i juhend.

SPMC on KodiVPN-i uuringu järgi parim maikuu Kodi kahvel

parim-kodi-kahvel

Parimad Windowsi Kodi kahvlid

Siin on mõned parimad Kodi kahvlid kodi Windowsi kasutajatele:

1) DVDFab-meediumipleier

Laadige alla DVDFab Media Player Kodi Fork

See on Kodi hästi tunnustatud kahvel, mida leiate populaarsetest kahvlitest. Edu peamine põhjus on selle mitmeplatvorm. Muud kui aknad, saab seda kasutada ka androidi platvormidel.

parimad kodi kahvlid

DVDFab Media Player saavutas maine suurte Kodi 17.3 ja Kodi 17,4 kahvlite seas. Nüüd on see aga populaarsete Kodi 17.6 kahvlite hulgas, muutes selle Kodi 17 kahvlite seas silmapaistvaks nimeks.

2) SPMC

Laadige alla SPMC Kodi kahvel

Semperi meediumikeskus on vaieldamatult täna populaarseim Kodi kahvel. Suurepäraste omadustega Kodi kahvlit on ülemaailmselt kasutatud ja eelistatud teiste kahvlite ees.

Parimad Windowsi Kodi kahvlid

SPMC Kodi kahvli on välja töötanud Koying; Kodi fondi endine android-programmeerija.

3) Kato Kodi Krypton Fork

Laadige alla Kato Kodi kahvel

Kato Kodi kahvel on hämmastav, sest see on nii Kodi 16 kui ka Kodi 17 kahvel. Sellel veebis on saadaval suur kogukonna tugi, juhuks kui kasutaja vajab abi.

Kato kodi kahvel

4) LibreELEC

Laadige alla Windowsi jaoks LibreELEC

LibreELEC on Kodi kahvel, mis on mõeldud Linuxi jaoks Windowsi kasutajatele. See nõuab suurepärast SD-kaardi käivitamist. Selle juurdepääsetavus sarnaneb Kodi omaga ja selle saab lisada ka Kodi ametlikule rakendusele.

libreelec kodi kahvel

Parimad Kodi kahvlid Windows 10 jaoks

5) Xbian

Laadige alla Xbian

Xbian on Kodi kahvel, mida saab paigaldada akendesse ja see töötab suurepäraselt, kuna see on kiire ja võtab vähem ruumi. See oli algselt loodud Raspberry Pi jaoks, kuid seda saab kasutada ka Windowsis.

Parimad Kodi kahvlid Windows 10 jaoks

6) Alienware Alpha

Laadige alla tulnukavara

See Kodi kahvel on üks parimatest Kodi kahvlitest, kuna see on meediumikarp või teisisõnu konsool. See sarnaneb Kodi Boxidega ja seda saab hõlpsalt akendesse paigaldada.

Parimad Kodi kahvlid Amazon Fire TV / Fire stick jaoks

7) FireMC

See kahvel on üks parimatest Kodi kahvlitest, kuna seda eelistavad Kodi 17.3 kasutajad väga. FireTV Guru töötas välja FireMC ning see ühildub Amazon Fire TV ja Fire Stickiga.

firemc kodi kahvel

8) STVMC

Laadige alla STVMC Kodi kahvel

Selle kahvli on välja töötanud Spinz TV arendaja; jah, populaarne lisandmoodul, millega paljud Kodi kasutajad on tuttavad. Nende lisandmoodul on olnud populaarne ja parimate Kodi lisandite seas ning nüüd on nad siin koos Kodi kahvliga. Ja pole kahtlust, et see Kodi kahvel kuulub parimate Kodi kahvlite hulka.

STMC kodi kahvel

9) Jeesuse kast

Laadige Jeesuse kast alla FireTV / Fire Sticki jaoks

Jesus Box on suurepärane Kodi kahvel, kuna see pakub kahenädalast tehnilist tuge ja eluaegseid värskendusi. See on suurepärane kahvel, kui plaanite asendada Kodi Fire Sticki või Fire TV-ga.

Jesus Box kodi kahvel

Jesus Box on täiuslik Kodi 17.6 kahvel, pakkudes kasutajatele sama kogemust nagu Kodi Krypton 17.6.

10) Terraariumi TV

Laadige alla TerrariumTV

Terraarium TV puhul on probleeme piraatlusega, seetõttu on selle kahvli kasutamise ajal turvalisuse tagamiseks soovitatav kasutada Firesticki VPN-i. Kõik voogesitajad on tuttavad Terrarium Kodi lisandmooduliga, kuid nüüd on selle arendaja liikunud sammu edasi, luues Kodi kahvli. Rakendus, mis käitub täpselt nagu Kodi ja mida saab kasutada meelelahutuseks.

terraariumi tv kodi kahvel

Parimad Kodi kahvlid Androidi jaoks

11) MyGica

Laadige alla MyKica Kodi kahvel APK: https://tinyurl.com/y96vwdpj

See kahvel on üks parimatest Kodi 17 kahvlitest, täpsemalt Kodi 17.4. MyGica Kodi kahvel on loodud Androidi seadmetele. See ühildub kõigi uusimate Androidi seadmetega ja pakub suurepäraseid elamusi.

MyGica kodi kahvel

Kodi kahvliharude leidmine pole tavaliselt lihtne ja lihtne, kuid me oleme selle teie heaks teinud.

12) EBox MC

Laadige alla EBox MC APK

See hämmastav uus Kodi kahvel pakub 3 GB muutmälu ja 32 GB salvestusruumi. See kast lubab kasutajatel minna kaugemale oma vajadustest ja voogesitada ükskõik mida. See töötab suurepäraselt Androidi seadmetega.

EBox MC kodi kahvel

13) Nodi

Nodi on veel üks Kodi kahvel, mis töötab hästi Android-seadmetes, kuid erinevalt MyGica-st ei tööta see uutes versioonides. See ühildub Android 4.4-ga. Nodil on oma kataloogitee nagu SPMC-l.

nodi kodi kahvel

14) Vdub Style MC 17.6 Krypton

Laadige alla VDub Style APK

See Kodi kahvel on hiljuti teinud hämmastava funktsionaalsuse tõttu pealkirju ja see on põhjus, miks me panime selle kindlasti parimatesse Kodi kahvlitesse 2018. Seda kahvlit saab nautida android-seadmetes. Nii et asendage Kodi sellega ja nautige!

Vdub Style MC 17.6 Krypton kodi kahvel

Parimad Kodi Linuxi kahvlid

15) OSMC

Laadige Linuxi jaoks alla OSMC Kodi Fork

OSMC on avatud lähtekoodiga meediumikeskus, mida nimetatakse „meediakeskuseks, mille inimesed on inimeste jaoks ehitanud”. See on tõepoolest üks Kodi Forks Linuxi kasutajatele. Linuxi kasutajad erinevad ilmselgelt teiste platvormide kasutajatest ja neil on keeruline oma lemmiksisu voogesitada erinevate rakenduste kaudu.

osmc kodi kahvel

16) OpenELEC

Laadige alla OpenELEC Kodi kahvel

See on tegelikult avatud lähtekoodiga meediumikeskuse komplekt, mis on nüüd saadaval ka meediumikeskusena. See on programmeeritud Linuxile ja see on väga mugav kõigile voogesitavatele Geeksidele. Voogesitusgurud on väitnud, et see on uuenduslikum kui Kodi VPN ja see on teie enda otsustada.

openelec kodi kahvel

Parimad Kodi avatud lähtekoodiga kahvlid

17) hr

Laadige alla MRMC Kodi kahvel

Kuna Amazon eemaldas Kodi nende rakenduste poest, võttis MrMC selle koha ja teenis suurepärase maine. MrMC on Kodi muudetud vorm, mis on avatud lähtekoodiga ja mida saab kasutada igas seadmes. Sellel on 10-suu kasutajaliides telerite ja videopleierite jaoks.

mrmc kodi kahvel

18) CEMC

Laadige alla CEMC

Community Editioni meediakeskus on kuulsa Kodi avatud lähtekoodiga kahvel ja seda saab Kodi kõrvale kõhklemata paigaldada. CEMC-i arendajad tagavad, et pole probleeme ega häireid.

CEMC kodi kahvel

Parimad Kodi Vaarika Pi kahvlid

19) RasPlex

Laadige alla RasPlex

Rasplex on taskukohane Kodi kahvel voogude nautimiseks ja kõigile teie Raspberry Pi-le. See on Kodi muudetud versioon, eriti Raspberry Pi kasutajatele.

Kodi kahvel RASPLEX

20) OpenPHT

Laadige alla OpenPHT

OpenPHT pole ainult Kodi kahvel, vaid ka RasPlexi kahvel. See on mõeldud ka RaspberryPi kasutajatele, kuid seda saab installida ka Windowsi, Linuxi ja Maci jaoks.

OpenPHT kodi kahvel

Parim Kodi Vender või seadme kahvlid

21) ZDMC

Laadige alla ZDMC

ZDMC on Zidoo seadmetootjate välja töötatud Kodi kahvel, millel on RK3368 kiibid, millega Kodi tavaliselt ei tööta. Kasutajad saavad nendel kiipidel kasutada ZDMC-d ja neil ei ole probleeme.

zdmc kodi kahvel

22) WeTek Media Player

Laadige alla WeTek

WeTek on suurepärane meediumikeskus ja Kodi kahvel, mis suurendab kasutajakogemust järgmisele tasemele. Kasutajad saavad nautida nii WeTeki kaste kui ka tarkvara, täpselt nagu Kodi.

wetek kodi kahvlit

Parimad Kodi vanad kahvlid, mis enam ei tööta

 1. Crystalbuntu
 2. E2BMC
 3. GeeXboX
 4. iConsole
 5. OpenBricks

Kodi Forks Laadige alla

 1. Laadige alla DVDFab Media Player Kodi Fork
 2. Laadige alla SPMC Kodi kahvel
 3. Laadige alla Kato Kodi kahvel
 4. Laadige alla Windowsi jaoks LibreELEC
 5. Laadige alla Xbian
 6. Laadige alla FireMC Kodi kahvel
 7. Laadige alla STVMC Kodi kahvel
 8. Laadige Jeesuse kast alla FireTV / Fire Sticki jaoks
 9. Laadige alla TerrariumTV
 10. Laadige alla MyGica Kodi kahvel APK
 11. Laadige alla EBox MC APK
 12. Laadige alla Nodi APK
 13. Laadige alla VDub Style APK
 14. Laadige Linuxi jaoks alla OSMC Kodi Fork
 15. Laadige alla OpenELEC Kodi kahvel
 16. Laadige alla MRMC Kodi kahvel
 17. Laadige alla CEMC
 18. Laadige alla RasPlex
 19. Laadige alla OpenPHT
 20. Laadige alla ZDMC
 21. Laadige alla WeTek

Lõppsõnad

Oleme arutanud mõnda parimat Kodi-kahvlit kasutajatele, kes kuuluvad parimate Kodi-kahvlite hulka 2018. Need kahvlid on Kodi muudetud vormid ja pakuvad just Kodi funktsionaalsuskogemust. Võib siiski olla mõningaid kohandusi ja uuendusi, kuid võib olla ka tõrkeid. Proovige seda ja andke meile sellest teada!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me