Kodi on varem tuntud kui XMBC, mis on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara, mis võimaldab teil installida kolmanda osapoole lisandmooduleid. Nende lisandmoodulite abil saate voogesitada filme, sporti, telesaateid, spordiülekandeid, mänge, muusikat ja muud sisu mis tahes platvormil.

Parimad Kodi kastid on täis funktsioone ja kõrgtehnoloogiat, mis võimaldavad teil voogada hämmastavat sisu. Meie parim Kodi karbi valik 2018. aasta maiks on Seguro Trongle x4. Loe täielikku arvustust siit.

KodiVPN.co eksklusiivsed eripakkumised 2020
PureVPN

 10,95 USA dollarit 2,91 USA dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

surfshark

11,95 USA dollarit 1,99 dollaritPer kuu

Võtke see tehing kinni (3 kuud tasuta)

Ivacy

 9,95 USA dollarit 2,75 dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

Parim kasutaja valis KODI kasti KodiVPN.co küsitluste tulemuste järgi

Mida varem teate parimat seadet, seda parem

[Klõpsake suurendamiseks]
JPEG-graafika suurus on muudetud

Kodi kast on digiboks, kuhu Kodi on juba installitud ja seetõttu ühendage ja mängige tonni meediumisisu. Selles juhendis vaatame üle parimad Kodi karbid nende jõudluse ja populaarsuse põhjal.

 1. Parimad Kodi Androidi karbid 
 2. Parimad Kodi legaalsed karbid 
 3. Parimad Kodi Live TV karbid
 4. Parimad Kodi täiskoormaga karbid
 5. Kuidas mööda minna Suurbritannia elektroonikaseadmete turbekontrollist Kodi illegaalsete kastide osas
 6. Parimad Kodi Linuxi karbid
 7. Objektidesse pakitud meelelahutuskastid

Parimad Androidi karbid Kodi jaoks

 1. Xbox
 2. Amazon Fire TV-pulk
 3. Amazoni tuletõrje teler
 4. Nvidia kilp
 5. Seguro trong X4
 6. Emtec GEM Box
 7. Q-Box Amlogic S905
 8. T95X telekast
 9. Rox 4K, autor EBox
 10. Buzz tv 3000
 11. Rveal 2
 12. Dolamee D5 Tv Box
 13. TICTID
 14. Maxesla S905X Android TV BOX
 15. Zoomtaki telekast S912
 16. MyGica ATV

Vaadake Androidi kastide võrdlustabelit.
parimad kodi kastid android linux ios

Kõige laialdasemalt kasutatavad kastid on Androidi karbid. Need on igasuguse kuju ja suurusega, suurepäraste andmetega töötleja, video, heli, salvestusruum ja kõige vähem mälu. Seal on palju kõrge kuni madala hinnaga meelelahutuskaste ja meie üksikasjaliku parima Kodi kastide ülevaate põhjal võib juhtuda, et te ei soovi sellest parimat välja pakkuda. Kui olete valimise lõpetanud, on kodi androidil lihtsam seadistada vaid mõne kiire sammuga.

Parimate Kodi kastide korduma kippuvate küsimuste KKK

Mida tähendab Jailbreak Kodil??

Jailbreak on Kodi tähendab Kodi installimist mis tahes platvormile või seadmele, mis seda otseselt ei toeta. Kodi ei saa otse installida sellistesse seadmetesse nagu Fire Stick, Apple TV, iPad jne.

Seetõttu kasutatakse Kodi installimiseks nendesse seadmetesse jailbreak-meetodit. Jailbreak’i meetod tähendab Kodi installimist sellistele seadmetele mõne kolmanda osapoole rakenduse abil.

Kas täislaaditud kastid on seaduslikuks kasutamiseks?

Ei, täislaaditud Kodi kaste pole seaduslik kasutada. Suurbritannias on arreteeritud palju ja kogu maailmas on olnud palju selliseid juhtumeid, kus täiskoormaga Kodi kaste ostnud, müünud ​​või kasutanud kasutajad pidid vangistama või tekkisid õiguslikud tagajärjed..

Paljud Kodi kasutajad said ka DMCA-lt ja teistelt vastavatelt asutustelt juriidilisi teateid. Seetõttu on turvalisuse tagamiseks soovitatav kasutada VPN-i.

Kas Android Boxes on seaduslik kasutada?

Jah, androidi kaste on seaduslik kasutada, kuna neisse installitud rakendusi ei kasutata piraat sisu voogesitamiseks. Neisse androidi kastidesse installitud rakendused nõuavad liitumistasusid ja nende pakutavat sisu saab ainult voogesitada, mitte alla laadida. Seega on neid seaduslik kasutada.

Xbox One

Xboxi üks Kodi jaoks

Xbox One on Microsofti toodetud võimas mängukonsool.

Xboxi seerias on pikk mudelimudel, kuid uusim Xbox One X on seni võimsaim konsool.

See sisaldab 4K ultra HD-mängudega võimsat mulgustajat, mis võimaldab konsoolimängijatel kogeda mängimist 60 FPS-iga.

Samuti toetab Xbox one nüüd ametlikult kodi, nii et nautige mängimist ja voogesitust, seadistades kodi xbox one’ile.

Amazon Fire TV-pulk

amazoni tuletõrjepulka kasutatakse kodi kastina

Amazon Fire TV Stickil on Androidi-põhine opsüsteem koos neljatuumalise protsessoriga. See on pälvinud oma nime Kodi kasutajate tipp-stimuleerijana.

Fire Sticki uus 2017. aasta versioon on edasi liikunud kui parim kiirema protsessoriga meediumiserver. Siiski on see puudutus kallis kui tema eelmine mudel.

Kodi lisandite kasutamine FireStickis on hämmastav kogemus, mida te ei saa endale jätta!

Amazoni tuletõrje teler

amazoni tule tv kodi kast

Amazon Fire TV-l on suuremad ja suuremad funktsioonid kui Amazon Fire TV Stickil, kuid samas Androidi-põhises opsüsteemis.

Netflixi või Amazon Prime Instant Video voogesituse jaoks on see parim valik parima Kodi kastina. See seade töötab Fire TV-ga sujuvalt ja Kodi laadimiseks ei kuluks rohkem kui paar sekundit.

Nvidia kilp

Nvidia kilp kodi kast

Kui rääkida Androidi digiboksist, siis on Nvidia Shield kõige võimsam.

Alates telesaadetest ja lõpetades linna uusimate mängudega, sisaldab see kast kõiki meelelahutusi, mida võite kunagi mõelda.

Pole üllatav, et see teeb sellest Kodi kasutajatele parima Kodi kasti. Nvidia Shield töötab oma karbis uusima Android 6.0-ga.

Seguro trong X4

Seguro Trongle X4 kodi kast

Seguro Trongle X4 on veel üks kast, mille kasti on manustatud Android 6.0. Kui vajate 4K-videote voogesitamiseks kunagi Kodi kasti, kuid ei pea maksma raketihindu, siis on see ideaalne valik.

Pealtnäha on haruldane, kui seadmel on sellised head omadused ja samal ajal on sellel vähe piiranguid. Sellel eesmärgil, milleks see teenib, on see kõige parem Kodi kast ümber.

Seguro Trongle X4 videoülevaade

Seguro Trongle X4 täielik ülevaade

Seguro Trongle X4 võib olla partii kõige odavam kast, kuid see ei kahjusta selle voogesitatava video kvaliteeti. See toetab 4K videoid ja on varustatud traadita klaviatuuriga ning puutetundliku juhtimisega.

Arvestades selle omadusi, on sellel Penta-Core protsessoriga 2 GHz neljatuumaline protsessor koos ARM Cortex-A53 protsessoriga. Selle suurepärase jõudlusega masinakonfiguratsioon annab teile ülikiire kiiruse, professionaalse videokvaliteedi ja parima kasutajakogemuse.

See toetab peaaegu kõiki heli- ja videoformaate, nii et te ei pea end esmalt videoformaadi teisendamisega koormama. Pildikvaliteet annab reaalsusele lähema mulje, mis tundub üsna muljetavaldav.

Emtec GEM Box

Emtec GEM KODI BOX

See on lihtne valik kõigile, kes pole Kodi kastide kõigi funktsioonide ja funktsioonidega kursis.

Kuid see kast ei lase teil installida uusimaid Kodi versioone. Kuid selles parimate kodi võlurite juhendis loetletud Kodi häälestusviisardi abil saate juurdepääsu tarkvara vanemale versioonile.

Q-Box Amlogic S905

Q Box Amlogic S905 on kodi

Q-Box S905 sobib 450-le Penta-Core protsessoriga Kodi jaoks ideaalselt. See protsessor pakub erakordset 4K eraldusvõimet koos 1080p voogesitusega.

See töötab Android OS 5.1 Lollipopil, millel on 16 GB sisemist salvestusruumi. Rakendusi ja mänge saab installida Google Play poest ning neil on kasutajasõbralik liides.

T95X telekast

T95X teler Kodi kast

Kui teil on T95X Andorid, ei pea te muretsema uusimate värskenduste pärast, kuna see saab kogu juurdepääsu Google Play poest ise.

Voogesitage filme ja telesaateid kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulitega HD eraldusvõimega. Kui teil on probleeme, on alati abi reaalajas, mis pakub teile abi.

Rox 4K, autor EBox

EBOX-R99-3-parim-kodi-karp

Tohutu 4K kast on varustatud eriti võimsa riistvaraga. Uimastamise meediumipleier koosneb 4 GB RAM-ist, 32 GB ROM-ist, Android 6.0-st ja kogu selle toiteallikaks on Hexa-Core CPU. Seadet kiidab veelgi Ultra HD 4K graafika.

Sellegipoolest ühendab meediumipleier HDMI-kaabli abil televiisoriga ja saab teha kõike, mida uusim Android-seade saab teha, alates filmide vaatamisest kuni mängude mängimiseni ja rakenduste allalaadimiseni. See võib teha kõik, et hoida teid kogu päeva üleval.

Buzz TV 3000

Buzz TV 3000 on Androidi kast, mis suudab käitada üle miljoni erineva rakenduse, sealhulgas Kodi.

Buzz TV-l on opsüsteemina Android 6.0 Marshmallow, 2GHz protsessor, 2 GB RAM ja sisemälu 8 GB. Selle abil saab videoid esitada kiirusel 4k, 2k 1080 (60 kaadrit sekundis) ja muu madala resolutsiooniga.

 

Rveal 2

Kodi jaoks võimsate Androidi kastide leidmiseks on Rveal 2 ületamatu.

Octa-Core protsessori ja Android 6.0 Marshmallow jõul töötav Rveal 2 on punch. Saate sisu voogesitada ülikõrge HD-ga, kasutades rakendust Rveal 2.

Dolamee D5 telekast

Sobivate Androidi kastide pikas loendis on Dolamee D5 telekast seade, mida peaksite proovima. Kodi karbis on Octa Core Cortex A7 1,5 GHz protsessor, 2 GB muutmälu ja 8 GB mälu.

Lisaks toetab Dolamee D5 Bluetooth-ühendust ja taasesitab videoid 4K, 2K ja HD-formaadis.

TICTID

TICTID Androidi kast sobib Kodi jaoks suurepäraselt, kuna komplektis on 2 GB muutmälu, 16 GB sisemälu ja 2 GHz neljatuumaline keskseade.

See võib koos Kodi-ga toita ka arvukalt muid Androidi rakendusi. Saate voogesituseid ja filme voogesitada erineva videokvaliteediga, sealhulgas ülikõrge HD-ga.

Maxesla S905X

Maxesla Androidi kast on sarnane paljude muude voogesituskastidega, kuna see töötab Quad Core 2.0 Ghz protsessoril, 2 GB muutmälu ja 16 GB sisemälu.

See käivitab Kodi ilma probleemideta ja võimaldab kasutajatel vaadata UHD 4K sisu.

Zoomtaki telekast S912

Zoomtak TV Box on üks omamoodi Androidi kast, mis tagab suurepärase jõudluse ja töötab Kodi tõrgeteta.

Kui võimas see on?

Zoomtaki abil saate Octa Core 2.0 GHz protsessori, 3 GB RAM-i, 32 GB ROM-i ja ülikõrge HD-taasesituse.

MyGica ATV

MyGica ATV-l on kaks varianti, millega saate oma käe alla saada. Üks variant on saadaval neljatuumalises protsessoris, teine ​​aga Octa-Core protsessoriga.

Valik nende kahe vahel sõltub jõudluse tasemest, mida soovite saavutada.

Kuid mõlemad juhivad Kodi segamatult ja esitavad 4K kvaliteediga videoid.

Parimate Android-kastide võrdlustabel

SpetsifikatsioonidAmazoni tuletõrje teler

Amazoni tuletõrje teler

Amazon Fire TV-pulk

Nvidia kilbi teler

Nvidia kilbi telekast

Seguro trong X4

Seguro Trongle x4

Emtec GEM Box

Emtec Gem Box

Toetatud rakendused1000+1000+1000+1000+1000+
HäältugiAlexa Voice RemoteAlexa Voice Remote
Mälu2 GB1 GB3 GB1 GB1 GB
Ladustamine8 GB8 GB16 GB8 GB16 GB
Laiendatav salvestusruumKuni 200 GBKuni 32 GB
Suurus4,5 x 4,5 x 0,7 tolli3,4 x 1,2 x 0,5 tolli9,6 x 8,4 x 4 tolli5 x 2,0 x 2,99 tolli10,1 x 6,7 x 3,1 tolli
ProtsessorMediaTek neljatuumaline kuni 2 GHz kahetuumaline @ 2,0 GHz + kahetuumaline 1,6 GHzMediaTek neljatuumaline ARM 1,3 GHzNVIDIA Tegra X1 protsessor 256-tuumaline Maxwelli GPUAmlogic S905X neljatuumaline kandja 1,5 GHzAmlogic S805 neljatuumaline 1,5 GHz
BluetoothBluetooth 4.1 LEBluetooth 4.1 LEBluetooth 4.1 LEBluetooth 4.1 LE
Väljundi eraldusvõimet toetatakse2160p kuni 30 kaadrit sekundis; 720p ja 1080p kuni 60fps720p ja 1080p kuni 60fps4K, HDR, 60 kaadrit sekundisHDMI – tõeline 4K2KFull HD 1080p
Teleri ühilduvus4K ultra-kõrglahutusega telerid, millel on HDMI ja mis võimaldavad 2160p sagedust 24/25/30/50/60 Hz ja HDCP 2.2Televiisorid, millel on HDMI, võimaldades 1080p või 720p sagedusel 60 / 50Hz, sealhulgas populaarsed HDCP-ga ühilduvad mudelidÜhendatakse hõlpsalt HDTV-degaÜhendatakse hõlpsalt HDTV-degaÜhendatakse hõlpsalt HDTV-dega
Sisu vormingut toetatakseVideo: H,265, H.264

Heli: AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM / Wave, Vorbis, Dolby Atmos (EC3_JOC)

Foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

Video: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Heli: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

Video:(H.265 / HEVC kuni 4K HDR) (VP8, VP9, ​​H.264, MPEG1 / 2 kuni 4K taasesitus 60 kaadrit sekundis) (H.263, MJPEG, MPEG4, WMV9 / VC1 kuni 1080p taasesitus 60 kaadrit sekundis) )

Heli: AAC, AAC +, eAAC +, MP3, WAVE, AMR, OGG Vorbis, FLAC, PCM, WMA, WMA-Pro, WMA-Lossless, DD + / DTS, Dolby Atmos ja Dolby

Video: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Heli: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Foto: JPEG, PNG, GIF, BMP

Video: AVI, FLV, H.264, M4V, MKV, MOV, MP4, MPEG, WebM, Xvid

Heli:MP3

Foto: BMP, GIF, JPG, PNG

Hind89,99 USA dollarit39,99 USA dollarit199,99 dollarit53,08 dollarit99,99 USA dollarit

Parimad legaalsed Kodi karbid

 1. Vaarika Pi 3
 2. Roku Ultra 4k
 3. Ebox T8 V
 4. Google Chromecast Ultra
 5. Google Chromecast
 6. Xiaomi Mi

Vaarika Pi 3

Vaarika Pi 3 on parim kodi legaalne kast

Mis see võib tunduda, see on väike Kodi meediumikeskusele atraktiivsete säravate funktsioonidega arvuti.

Kodi kasutajad saavad selle neljatuumalise protsessori tõttu hõlpsalt voogesitada 1080p videoid.

Kui traadita võrguühenduse korral ilmnevad puhverdusprobleemid, võib olla võimalik kasutada Etherneti ühendust.

Kast maksab Amazoni turul umbes 80 USA dollarit ning Ühendkuningriigis on selle kasutamine seaduslik ja ohutum. Pi 3 puhul pole aga karbikorpust, mis tähendab, et peate leidma korpuse, mis sobib selle sisemise vooluahelaga.

Ka seda ei tule puldiga kaasa, kuid leiate viisi Kodi kasutamiseks HDMI CEC-ühilduva teleri kaugjuhtimispuldi kaudu. Piltlikult öeldes on see jõudluse poolest paras Kodi kast.

Roku Ultra 4K

roku ultra 4k kodi kast

Mis teeb Roku Ultra 4K parimaks Kodi kastiks, välja arvatud Kodi kasutajate jaoks seaduslik valik? Selle hämmastav sisu, lihtne navigeerimine, erapooletu sisuotsing ja kohandamisvalik panevad selle voogesituskastidesse üle kõige. Saadaval ainult 129,99 USD eest

EBOX T8 V

EBOX T8 V kodi kast

EBOX T8 V on ettevõtte poolt 2016. aastal välja antud uusim mudel, mis on võib-olla kiireim seade, mida see on toodetud.

See töötab uusimal Androidil ja sellele on installitud oma Kodi Build. See suurendab Kodi kasutajate kogemusi filmide, telesaadete ja spordi vaatamisel.

On üks eripära, mis on selle ainulaadne müügipakkumine ja see hõlmab kohandatud kahekordset käivitajat algajatele ja asjatundlikele kasutajatele. Kui te pole telerit kasutanud, pole vaja muretseda, meie algajate juhend aitab teil seda seadet tundma õppida.

Google Chromecast Ultra

Google Chromecast Ultra kodi kast

Kui te ei soovi kunagi legaalseid probleeme lahendada ja soovite end kõigist hädadest säästa, soovitame hankida Google Chromecast Ultra, mille hind on 98 USA dollarit või vähem.

See on rohkem dongle kui traditsiooniline telekast ja see teeb selle diskreetseks.

See võib riputada teleri või arvuti taha ja pakkuda tundidepikkust meelelahutust.

See väike ja kaasaskantav seade kujutab Google’i entusiasmi 4K voogesitusturu ärakasutamiseks.

See kast oleks Kodi kasutajatele lähitulevikus suurepärane. Chromecast vajab telerit, millel on HDMI-port ja WiFi-võrk; Ka Ethernet teeks seda.

Chromecast Ultral on ühendatud etherneti port, mis muudab selle võimeliseks 4K taasesituse ja HDR-videote esitamiseks. Need funktsioonid muudavad kasutajad end luksuslikumaks kui tema eelmine Chromecasti versioon.

Google Chromecast

Chromecast Ultra eelkäija; Ka Chromecast on meelelahutuslike narkomaanide seas loonud palju hüpe. Väike dongle sisaldab toitekaablit ja adapterit. Kuigi see nõuab WiFi-võrku ja telerit, millel on HDMI-port.

Selle hämmastava seadme abil saate alustada kolme lihtsa sammuga.

Kuidas Chromecasti seadistada?

 1. Alustage Chromecasti oma HDTV ja toite ühendamisega. Seejärel külastage saiti chromecast.com/setup.
 2. Ühendage Chromecast hõlpsalt oma kodu WiFi-võrguga.
 3. Koputage hõlpsalt Cast-toega rakenduses Cast-nuppu ja valige teleris esitamiseks video.

Xiaomi Mi

Xiaomi Mi kodi kast

Oleks ülekohtune rääkimata Xiomi Mi-st selle klanitud ja nägusa seadme jaoks. See on varustatud uusima tehnoloogiaga, et voogesitada miljoneid meelelahutussisu.

Seadmes, mis on Ühendkuningriigis ja enamikus riikides seaduslik, on ka 4K-eraldusvõimega video, mis muudab telerivaatamise muudest seadmetest paremaks.

Selle funktsioonide hulka kuulub neljatuumaline protsessor, 2 GB DD3 mälu ja 8 GB salvestusruumi on kõik, mida vajate oma lemmiksisu salvestamiseks. Lisaks on see odava hinnaga, st 70 USA dollarit või vähem. Kuid enne tuleb Kodi installida.

Parimad Kodi karbid otseülekande jaoks

 1. Kukele S912
 2. SkyStream kaks
 3. Rveal RT5
 4. Easystone Q Box
 5. Apple TV
 6. EZ-Stream Ti8

Kukele S912

parimad kodi karbid otse-tv jaoks

Selles Kodi kastis on klaviatuur ja kaugjuhtimispult, mis on teleri voogesituse jaoks laaditud paljude Kodi lisandmoodulitega.

Sellel on võimas 64-bitine protsessor ja 3 GB muutmälu ning selle lisamiseks on seadmel lihtne navigeerimine, mis muudab selle kasutajasõbralikuks.

Meediumikogu värskendab ennast automaatselt ja kipub iga päevaga suurenema. See on kahtlemata seaduslik ja parim Kodi voogesituskast, mida kunagi väärtuse väärtuse eest turul leiate..

SkyStream kaks

SkyStream Kaks kodi kasti

Tutvuge kiireima ja võimsaima teleriga, mis on suurepärane lahendus suurte kaabliarvete jaoks. See on parim Kodi karp kvaliteetsete 4K-videote hõlpsa vaatamise valguses.

Saate voogesitada palju meediasisu, sealhulgas kõiki peamisi voogesitusteenuseid, näiteks Netflix, Hulu jne, ja kohandada oma voogesitusekogemust Androidi abil.

See on seaduslik Kodi kast, mis on revolutsiooniliselt muutnud televiisori vaatamise viisi. Miljonid filmid, telesaated ja mängud pakuvad teile piiramatut meelelahutust. SkyStream Two-ga ei pea te kunagi täielikult laaditud kastide saagiks langema.

Rveal RT5

Rveal RT5 kodi kast

Kui saate Rveal RT5 telerit vaadata, ei pea te enam kunagi ütlema: “Teleris pole midagi”. See muudab teie teleri meediumikoguks, kus saate vaadata lõputut meelelahutussisu.

Kujutage ette, kui soovite kunagi meediumisisu voogesitada kas otseülekandena või tellimisel, on see just see koht.

Ettevõtte eesmärk on kvaliteetsete videote, hõlpsa navigeerimise ja probleemideta seadistamisega televaatajate väärtust tõsta. Härrased, televisiooni tulevik on siin.

Ja kui tellite nüüd kuponkikoodiga “KodiVPN”, saate oma ostult eksklusiivset 10% allahindlust!

Easystone Q Box

Kodude jaoks mõeldud Easystone Q Box

Kui vajate 4K ultra-HD-videotega taskukohast telerivaatamisvõimalust, võib Q Box leida teile parima valiku.

Sellel ei pruugi olla tipptasemel tehnoloogiat, kuna kast põhineb Lollipopi versioonil, kuid see on kindlasti teie raha väärt.

Sellel on Etherneti port, kiire laadimisaeg ja see sisaldab klaviatuuri, mille külge on kinnitatud hiirepadi.

Karbis on 16 GB sisemine salvestusruum, kus te ei pea kunagi muretsema, et ruumid on tühjad.

Seetõttu on see Kodi jaoks parim voogesituskast.

Apple TV

õuna tv kast kodi jaoks

Sellele, mida oleme Apple’i ajaloost seni õppinud, on otsustatud lihtsustada kõike, mida ta kohtab. See väide kehtib ka Apple TV kohta.

Näib, et ettevõte on vabastanud televisiooni ja laseb teil installitud rakendusega vaadata Netflixit, HBO, Hulu, ESPN ja palju muud..

Kuigi Apple TV ainus negatiivne külg, mida me võisime leida, on see, et peate installima Kodi Apple TV-sse, kuna tarkvara pole eelinstalleeritud.

Kui olete Maciga tuttav, pole teil Kodi rakenduste alt allalaadimisega mingeid probleeme. See on seni parim kodi kast, kui võtate vastu Kodi rakenduste installimise viisile.

EZ-Stream Ti8

EZ Stream Ti8 kodi kast

EZ-Stream Ti8 on hõlpsasti kaasaskantav ja selle saab HDMI-pordi kaudu ühendada ükskõik millise teleriga. Seadme seadistamise protsess on äärmiselt lihtne, kuid piiramatu sisu voogesitamine on palju lihtsam kui selle seadistamine.

Rakenduste (nt Amazon Video, Netflix, HBO, Hulu ja muud) allalaadimisel saate voogesitada kõike, mis teile meeldib.

Parimad täiskoormaga Kodi karbid

 1. MXQ Pro
 2. Matricom Android G-Box Q2
 3. Minix Neo U1
 4. Nexsmart D32 Android Kodi telekast

MXQ Pro

Parimad täiskoormaga Kodi karbid

MXQ Pro kasti oluline element on selle eelinstalleeritud Kodi meediumikeskus. Kaasas täielik komplekt Kodi konstruktsioone, mida enamikus riikides peetakse ebaseaduslikuks.

Kast maksab 32,49 USA dollarit, mis on paar dollarit vähem kui Fire Stick ja enamiku inimeste üllatuseks töötab Kodi selles masinas palju paremini kui Fire TV Stick.

Matricom Android G-Box Q2

Matricom Android G-Box Q2 kodi

Matricom Android G-Box Q2 on väike kast, kuid piiramatu voogesitusega Kodi ehituse ja lisandmoodulite kaudu.

See pakub Ultra HD eraldusvõimet 4K videokvaliteediga ja toiteallikaks on Octa-core protsessor.

See mängiks mänge ilma külmumise ja tõrgeteta, mis peaks mängufänne rahuldama. Erakordselt hästi võib see töötada ka Amazon Prime Video abil.

Matricom G-Box Q3

Matricom G-Box Q3 kodi jaoks

Matricom G-Box Q3 on uusim väljaanne, mille tutvustas Matricom pere. Kast, millel on puuteplaadi klaviatuur ja kiire protsessor.

Parim omadus on siiski selle liides, mis toetab täielikult Amazon Prime’i.

Karbis on Mini 2.4GHz taustvalgustusega pult, kus see on alati valmis internetist voogesitama.

Lisaks on sellel sisseehitatud lisandmoodul, mis võimaldab teil voogesitada filme tonni tasuta meediasisu ilma satelliidi või kaablita.

Minix Neo U1

Minix Neo U1 kodi kast

Kui plaanite Kodi selle kasti juurde joosta, jookseb see veatult ja kiiresti. Teleri meediumikastis on palju funktsioone, mida soovite.

Sellel on neljatuumaline protsessor, 2 GB DDR3 mälu ja 16 GB sisemälu. Kokkuvõttes on sellel mõned suurepärased WiFi-võimalused.

Minix Neo U9

Minix Neo U9 parim kodi kast

Minix Neo U9 on Minix Neo U1 täiendatud versioon, mis annab ülima kodukinoelamuse.

See mängib kõige populaarsemaid, kuid kõige uuemaid failivorminguid, mis annavad teile vabaduse voogesitada.

See pakub kristallselge kvaliteediga videot 60 kaadriga sekundis ja annab rahustava efekti.

NEXSMART D32 Android-teler

NEXSMART D32 Android TV Kodi Box

See kast võib tunduda väike, kuid selle jõudlus räägib valjemini. Sellel on uusim Android koos täislaetud Kodi versioonidega, kus saate meediasisu seaduslikult või ebaseaduslikult voogesitada.

Sellel on neljatuumaline protsessor koos Penta-südamiku graafikaga. Kuna see on Android TV kast, saate mängida mänge Google App Store’is.

Kuidas mööda minna Suurbritannia elektroonikaseadmete turbekontrollist Kodi illegaalsete kastide osas

Viimasel ajal on Kodi arendajate ja kasutajate jaoks suurenenud streigid ja juriidilised ähvardused Kodi kasutajate jaoks tapvad. See on saanud uue näo, kuna nüüd kontrollivad ametnikud Ühendkuningriigi elanikke ja lõpuks ootab neid ees Kodi ebaseaduslike kastide range elektrooniline turvakontroll..

Seetõttu on võimalus, et teid ei tabata, väga väikesed. Soovitatav viis anonüümseks jääda on Kodi VPN-i kasutamine. VPN-i kasutades saate järgmised eelised:

 1. Hoiab teid serveritest voogesituse ajal anonüümsena.
 2. Juurdepääs uutele väljaannetele.
 3. Juurdepääs geograafiliselt blokeeritud sisule.

Parimad Kodi Linuxi karbid

 1. Mag 254
 2. Pendoo X8 Pro
 3. T96N RK3229
 4. ARNU kast
 5. J95 4K JynxBox

Mag 256

mag-254-kodi-kast

Suurenenud RAM-mälu ja tõhusa protsessori abil teeb see võimsa digiboksi. See on ideaalne lahendus IPTV Kodi kanalite voogesitamiseks.

MAG 254 hämmastav asi on selle võime toetada 3D-videoid. Tähendab, peate kogema parimat heli- ja videokvaliteeti, mida olete televiisorile meeldinud.

Pendoo X8 Pro

pendoo x8 pro kodi kast

Pendoo X8 telerikasti on installitud uusim Android, st Android 6.0, et anda kasutajatele selle liidesega täiuslik kogemus. Sellel on kahekordse WiFi-ga Octa-core protsessor, mis teeb sellest ainulaadse Androidi kasti.

T96N RK3229

T96N RK3229 parim Kodi kast

See on alati suurepärane kast, kui saate neile installida rakendusi ja mänge. Lisaks saate vaadata filme 4K kvaliteediga, mis on eelistatavam Linuxi kasutajatele.

T96N RK3229-l on sisseehitatud Kodi Kryptoni versioon 17, kuhu saate installida muude tootjate Kodi lisandmooduleid, et vaadata filme ja telesaateid ilma tellimuseta.

ARNU kast

arnu kodi kast

ARNU Box töötati välja, pidades silmas kahte kõige olulisemat asja, lihtsat kasutusmugavust ja uusimat tehnoloogiat.

Enamik teie leitud Androidi kaste on ebaoluliste funktsioonidega keeruline.

ARNU Box proovib muuta kasutajakogemuse võimalikult lihtsaks.

See on puhas Linuxi-põhine kast, millele on eelinstalleeritud piiramatu hulga Kodi lisandmooduleid. Saate lihtsalt kasti osta ja olla valmis voogesitama kõike Internetis.

JynxBox J95 4K

jynxbox-j95-best-linux-box

J95 LibreELEC Linuxi kast on väga klanitud ja moodne Kodi kast. Meediumipleier saab rentida 4K Ultra HD graafikat 2 GB muutmäluga.

Selle uimastamise seadme toiteks on Quad-Core Cortex A53 S905 protsessor ja sellel peab olema Linuxi-põhine seade.

64-bitine vidin võimaldab Kodi hõlpsasti installida oma 16 GB välkmällu ilma tellimusteta.

Objektidesse pakitud meelelahutuskastid

EBox H96 PRO plus

EBox H96 PRO plus

EBox H96 Pro on Kodi boksi metsaline, millel on võimsad omadused. Saate voogesitada ülikõrge HD 4k eraldusvõimega, nautida suure jõudlusega tänu oma Octa Core 2.0GHz protsessorile ja 3 GB muutmälule.

EBox M8s Pro

EBox M8s Pro

Erinevate Kodi kastide hulgas on EBox M8s Pro kindlasti kaaluda. Ökonoomsete hindade ja võimsate funktsioonidega pakub M8s Pro Ultra HD voogesitust, Android 7.1 Nougat ja eelinstalleeritud Kodi.

EBox Zennon

EBox Zennon

Zennon on üks taskukohasemaid Kodi kaste, mis võimaldab voogesitada saateid, filme, telesaateid ja muud muud sisu.

Taasesitust saate nautida 1080p ja 4K Ultra HD-ga, Quad Core protsessori ja 1 GB RAM-i korraliku jõudlusega.

T8 V4

T8 V4 telekast

T8 V4 on vanema põlvkonna Androidi karp, mis pakub märkimisväärset jõudlust ja 16 GB sisemälu. See pakub SATA-ühendust ja stiilse disaini.

EBox Q Android

EBox Q Android

EBox Q Android on kerge ja kompaktne Kodi kast, mis tagab suurepärase jõudluse. Võite nautida kõrglahutusega videoid ja sellel on 16 GB sisemälu koos 2 GB RAM-iga.

EBox Q Lite Android

EBox Q Lite Android

Q Life’i Androidi kast on saadaval mitmes variandis, erinevate hinnasiltidega.

Q Lite’i tipus on 8 GB mälu, 1 GB RAM ja selle disain on kerge.

EBoxi teleripulk

EBoxi teleripulk

TV Stick on mitmekülgne voogesitusseade, mis pakub kahesuguseid opsüsteeme (Windows 10 & Android 5.1).

Te saate teleri pistikuühenduse ühendada ükskõik millise LED-teleriga ja muuta selle nutikaks teleriks. Telerikepp pakub ka suurepärast jõudlust, võimaldades teil Kodi sisu voogesitada, muutes sellest Kodi korraliku kasti.

Parimad Kodi karbid E-lahel

 1. Araabia IPTV kast
 2. Evanpo T95Z Plus S912
 3. H96 Pro Plus

Araabia IPTV kast

Araabia IPTV Box ühendab signaalide abil telekanalitega. Sel moel peate maksma ainult kasti kulud ilma aasta- või kuutasuta.

Kodi lisandmoodulid on eelinstalleeritud kasti, mis võimaldab teil 150 USA dollari eest filme, telesaateid ja spordiülekandeid voogesitada. See võib tunduda pisut liiga kallis, kuid Amlogic 4K protsessor on seda hinda väärt.

.

Parimad Kodi karbid eBay'is

Evanpo T95Z Plus S912

T95Z Plus S912-l on eriomadused parima Kodi kasti jaoks ning see sisaldab Octa-core protsessorit, 6.0 Androidi ja 4K videokvaliteeti.

Kast toetab ainult Kodi lisandmooduleid, kuna Kodi on eelinstalleeritud põhiliste tavarakendustega. See maksis umbes 70 USA dollarit, mis on nende funktsioonide jaoks väärt hinda.

T95Z Plus S912 kodi kast

H96 Pro Plus

H96 kodi kast

H96-l on uusim Androidi opsüsteem nimega Android NOUGAT, mis on Android Marshmallow laiendus. See on suure jõudlusega ja parim Kodi karp koos Octa tuumprotsessoriga, mis maksimeerib kella kiirust kuni 2,0 GHz. Kast on aga väga kallis, hinnaga 135 USD.

Parimad Kodi karbid Amazonis

 1. Abox
 2. T95N Mini
 3. GooBand Doo

Abox

Abox on uus mudel, mille käivitas 2017. aastal GooBang Doo. Selle operatsioonisüsteemina on installitud uusim Android Marshmallow ja Kodi abil saab voogesitada piiramatu arv filme ja käivitada palju mänge.

Teine seadme ainulaadne müügiettepanek on selle uus HDMI-kaabel 17 + 1, erinevalt teistest 15 + 1-kaablitest. Selle kaabli eesmärk on toetada 4K kvaliteediga videot. Nende funktsioonide korral maksab see ainult umbes 45 USA dollarit.

Parimad Kodi karbid Amazonis

T95N Mini

Hongyu T95N Mini TV-karp on veel üks neljatuumalise protsessori ja WiFi-meediumipleieriga Android TV-karp. See võimaldab teil juurdepääsu meediasisule Interneti kaudu või Kodi kaudu. Karbis on HDMI tugi, 2 USB porti ja suurus, mis hõlpsasti peopesadesse mahub.

Saate sisu oma sõpradega jagada ja võiksite teada saada, kuidas seda parimat Kodi kasti kasutada. Seda saaks teha veebifoorumites rändlusega ja õppevideote vaatamisega.

.

Mini kodi kast T95N

GooBang Doo

GooBang Doo tõi turule uue oma kaubamärgiga teleri. See on palju arenenum kui selle alambränd Abox ja maksab umbes 60 USA dollarit. Selle kasti eripäraks, mis ülejäänud teleritega eristub, on kahe ribaga Wi-Fi. See ei viivita puhverdamise ajal.

.

GooBang Doo kodi kast

Parim Androidi telekast 2020. aastal

Kas Kodi Box on seaduslik?

Sageli kuuleme uudistes, kus väidetakse, et Kodi kastid on ebaseaduslikud. Enne kui jõuame Kodi ebaseaduslikkust käsitlevate uudiste sügavusse, ei saa me kunagi võimalust tõde teada saada.

Kodi kastid on seaduslikud. Kodi kasutajatel on võimalus osta kaste erinevatelt ettevõtetelt ja vaadata tasuta sisu.

Kuid atribuut, mis muudab Kodi kastid ebaseaduslikuks, on nende kasutajad, kes proovivad tellimiskanaleid tasuta voogesitada.

parimad kodi karbid

Mõningaid turul saadaolevaid kaste on muudetud määral, mis kasutab kolmandate osapoolte lisandmooduleid ja pistikprogramme. See võimaldab inimestel tasulist sisu tasuta voogesitada.

Need muudetud seadmed on täielikult laaditud, mis tähendab, et neil on juba sisseehitatud tarkvara, mis võimaldab juurdepääsu ainult tellitavatele kanalitele.

Isegi “Euroopa kõrgeim kohus” on teinud otsuse nende “täislaaditud” seadmete vastu. Nende seadmete kaudu vaatavad inimesed piraatfilme ja elavat sporti, mille eest makstakse vaatamise eest (PPV).

Hiljuti uuendas Facebook oma kaubanduspoliitikat, kus ta keelustas tooted, mis hõlbustavad volitamata juurdepääsu digitaalsele meediumile. Siia kuuluvad ka Kodi “täislaaditud” kastid. Nüüdsest hoiab Facebook ära nende seadmete müügi oma platvormilt.

kodi legaalsed kastid

Arvestades kogu Kodi kastidega seotud kaost, paneb see inimesi mõtlema parimate Kodi kastide seaduslikkuse üle. Vaatasime üle Kodi parimad voogesituskastid, mis ei vii teid kunagi hätta.

Asjade lisamiseks

Hoolimata kogu Kodi kriitikast, on oluline meeles pidada, et Kodi kastid on paljudes riikides seaduslikud. Kui pole kaste, mis on täislaaditud.

Kodi kasutajad peavad olema kursis viimaste uudiste ja trendidega Kodi maailmas. Seda öeldes ei satuks nad õiguskaitseorganitega hätta.

Oleme loetlenud turu parimad Kodi kastid, sealhulgas eraldi sektsiooni, kus käsitletakse täislaaditud kaste.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me