vpn-for-firestick

Fire TV Sticki kasutajana vaatate kodus olles kodus oma kodus mugavalt diivanilt filme ja telesaateid..

Kui voogesitate tasuta sisu või proovite juurde pääseda USA Netflixile, Hulule või muudele voogesitusteenustele, vajate FireSticki jaoks parimat VPN-i.

FireSticki VPN hoiab teie Interneti-identiteedi privaatsena, võimaldades samal ajal juurdepääsu veebisaitidele ja voogesituserakendustele kogu maailmast.

Selles juhendis on mul õnnestunud kokku panna Fire TV, FireSticki ja Fire Cube’i parimate VPN-ide loend, millel on kiire kiirus, native FireStick-i rakendus ja mis ei hoia ühtegi logi.

Samuti olen sellest juhendist hiljem rääkinud ka selle kohta, kuidas installida VPN FireSticki ja kuidas saaksite kontrollida, kas teie VPN töötab Amazon Fire TV Stick’is.

7 parimat VPN-i FireSticki jaoks

Testisime enam kui 60 VPN-i pakkujat, et tuua teile see FireSticki parimate VPN-ide loend. Valisime need VPN-id kiire kiiruse, pärisrakenduse FireStick ning hõlpsasti seadistatava ja kasutatava võrgu põhjal.

Siin on nimekiri parimatest VPNidest:

1. PureVPN

2. Surfshark

3. CyberGhost

4. ExpressVPN

5. NordVPN

6. IPVanish

7. VyprVPN

1. PureVPN

PuhasVPN-parim-vpn-for-firestick

PureVPN on meie oma tippsoovitus kui FireSticki parim VPN. See asub Hongkongis ja pakub 2000+ serverit üle 140 riiki.

Kui kerite allpool allapoole, saate FireSticki rakenduses luua ühenduse voogesituserakendustega nagu Netflix, Hulu, ESPN +, ITV mängija, ja teised voogesituse alustamiseks.

PureVPN-il on Amazoni hinnang on 3,4 tärni ja see kasvab nädalate kaupa märkimisväärselt. Samuti pakub see a 7-päevane tasuta prooviperiood ka FireSticki kasutajatele.

See võtab installimiseks vähem kui 3 minutit selle rakendus FireStickis, mida ma selles osas arutan. Peale selle toob see teid kiire ühenduse kiirus koos 256-bitine krüptimine.

Saate PureVPN-iga ühendada 10 seadet korraga. Näiteks saate seda VPN-i kasutada korraga Fire TV, Roku, Android, iOS, arvuti, Nvidia Shieldi ja muu korral..

PureVPN maksab 2,91 dollarit kuus koos a-ga 31-päevane raha tagasi garantii.

Külastage saiti31-päeva raha tagasi garantii

2. Surfshark

Surfshark-tulekera-vpn

Surfshark on kahtlemata kõige taskukohasem VPN-teenus. See on ExpressVPN kõrval ainus VPN, mis pakub tapmise lüliti funktsioon FireSticki seadmes.

Praegu pakub 1040 serverit mis aitavad teil voogesituse teenuste blokeeringu tühistada, samas kui see AES-256-bitine krüptimine juhtub, et teie tegelik IP-aadress peidetakse tasuta sisu voogesituse ajal.

Sellel on muljetavaldav 4,1 tärni hinnang Amazon Store’is ja installimiseks kulub vähem kui 4 minutit.

Rakendus ütleb teile, kui palju koormust on igal serveril, nii et saate ühendada ainult need serverid, mille kiiremaks voogesitamiseks on minimaalne koormus.

Ühe Surfsharki kontoga saate seda teha ühendage piiramatute seadmetega samuti. Selle CleanWebi funktsioon hoiab teie seade ilma igasuguse pahavara, viiruste ja andmepüügikatseteta.

Kui ütlesin, et see on taskukohane, pidasin seda tõeliselt silmas. Surfshark maksab ainult 1,99 dollarit kuus koos a-ga 30-päevane raha tagasi garantii.

Külastage saidi 30-päeva raha tagasi garantii

3. CyberGhost

CyberGhost-best-vpn-firestick

CyberGhost on ilus lihtne seadistada ja kasutada Fire TV puldil. See on läbi 5900 serverit, mis on kõigi VPN-teenuse pakkujate pakutav suurim võrk.

Sellel on Amazoni reiting 3,6 tärni, mis on üsna korralik ja ühe CyberGhost kontoga saate ühenduse luua 7 seadet korraga.

CyberGhost kasutab 256-bitine AES-krüptimine seda on võimatu dekrüpteerida. Teie Interneti-liiklus liigub läbi selle tunneli ja see hoiab teie Interneti-liikluse täiesti anonüümsena.

Sellel on ka DNS ja IP lekkekaitse, nii et teie asukoht ja tegevus pole kunagi paljastatud. Saate FireStickis ohutult voogesitada, sirvida ja alla laadida.

Selle ühega saate klõpsata optimaalne server ja kaitsta oma Interneti-identiteeti.

Ka CyberGhost on taskukohane, saadaval hinnaga 2,75 dollarit kuus 45-päevane raha tagasi garantii. Installimine võtab vähem kui 5 minutit.

Külastage saiti45-päeva raha tagastamise garantii

4. ExpressVPN

ExpressVPN-FireTVStick

ExpressVPN on tänu oma FireStickile tõesti kiireim VPN 3000 kiiret serverit mis on saadaval 94 riiki.

ExpressVPN-il on 4,1-tärnine hinnang Amazon Store’is, mis on selle loendi parimate VPN-ide seas vaieldamatult kõrgeim. See on kõige tugevam AES 256-bitine krüptimine seadme kaitsmiseks võimalike kahjustuste eest.

Parim osa on see, et see pakub: 7-päevane tasuta prooviperiood FireSticki kasutajatele ilma teie krediitkaardi andmeid lisamata. Mitte paljud VPN-id pakuvad tasuta prooviversiooni ilma krediitkaarditeabeta.

Sellel on Tapa lüliti funktsioon et ka paljudel VPN-il puudub Fire TV. See loob ühenduse automaatselt, kui mittekontrollitud Wi-Fi-võrguga uuesti liitute.

Saate ExpressVPN-iga ühendada 5 erinevat seadet samal ajal ühe kontoga. See on natuke kallis, hinnaga 8,32 dollarit kuus, kuid see on iga senti väärt.

Külastage saidi 30-päeva raha tagasi garantii

5. NordVPN

NordVPN-for-FireTV

NordVPN on kõige turvalisem VPN selle teenuse pakutavate paljude turvafunktsioonide tõttu. Sellel on topelt VPN-krüptimine mis krüpteerib teie liikluse mitte üks kord, vaid kaks korda.

Praegu on see Amazonase hinnang 4 tärni ja on 3. kohal rakenduses turbekategoorias autor Amazon Store.

Saate ühenduse luua NordVPN-iga 5600 serverit ja on saadaval 60 riiki. Oma FireSticki rakendusega pakub NordVPN P2P ja hävinud serverid.

Kui viibite Hiinas või mõnes muus riigis, kus kehtivad ranged Interneti-eeskirjad, saate luua ühenduse selle hävinud serveritega ja voogesitada mis tahes sisu või veebisaiti, mis teile meeldib..

Üksiku NordVPN-kontoga saate seda teha 6 VPN-ühendust üheaegselt. NordVPN maksab ainult 3,49 dollarit kuus koos a-ga 30-päevane raha tagasi garantii.

Külastage saidi 30-päeva raha tagasi garantii

6. IPVanish

IPVanish-firestick-vpn

IPVanish on FireSticki kasutajate jaoks parim valik tugev ja võimas krüptimine. Saate Interneti-ühenduse turvaliseks muuta ka siis, kui ühendate FireSticki tasuta avaliku WiFi-ga.

Sellel on Amazonase hinnang 4 tärni, mis on äärmiselt muljetavaldav ja on kohal turbekategoorias nr 1 Amazon ise.

IPVanishi pakkumised 1300 serverit üle 75+ asukohta mis aitab teil Netflixi, Hulu, iPlayeri ja muude rakenduste Fire TV Stick rakendused blokeerida.

Saate IPVanishi ühendada 10 seadet korraga samuti. Rakendust IPVanish on hõlpsasti kasutatav koos kõigi menüü vasakus servas asuvate valikutega.

IPVanish on saadaval hinnaga 3,25 dollarit kuus vaid a-ga 7-päevane raha tagasi garantii. Sellel on kiire kiirus ja täiesti null logisid, mis muudavad teie ühenduse privaatseks.

Külastage saidi 7-päeva raha tagasi garantii

7. VyprVPN

VyprVPN-Firestick

VyprVPN-l on lihtne liides ja sellel on tapmislüliti funktsioon. Seda on ülilihtne paigaldada ja see on olemas 700+ serverit sisse 70+ riiki. 

VyprVPN on hinnatud 3-tärniga Amazon Store, mis on keskmisest kõrgem. See on üks väheseid VPN-e, kes auditeerib selle logisid avalikult.

Kui katsetasin VyprVPN-i FireStickis, võttis see mul aega installimiseks vähem kui 4 minutit. See VPN toetab ka 4K voogesitust ega aeglusta teie kiirust.

On küll mille peakontor asub Šveitsis see pole osa 5 silma riigist ja see on nii ei pea logisid kumbagi. Selle OpenVPN-iga 256-bitine krüptimine, see hoiab teid voogesituse ajal kaitstuna.

VyprVPN ühendab kuni 5 mitut seadet korraga ja on saadaval hinnaga 2,50 dollarit kuus 30-päevane raha tagasi garantii.

Kuidas installida ja kasutada VPN-i FireStickis

VPN-i installimiseks Amazon Fire TV Stickile on lihtne meetod, mida saab korrata kõigis FireSticki VPN-ides, mida ma selles juhendis loetlen.

Toon näite PureVPN-ist selle installimiseks, seadistamiseks ja Fire TV-s kasutamiseks. Järgige neid samme:

Samm 1: Registreeruge PureVPN-iga

2. samm: Avatud FireSticki kodu

2. samm-kuidas installida-vpn-on-firestick

3. samm: Klõpsake vasakus ülanurgas menüül nuppu Otsing baar

samm 3 - kuidas installida-vpn-on-firestick

4. samm: Nüüd kirjuta PureVPN ja klõpsake mõnel otsingutulemil

samm 4, kuidas installida-vpn-on-firestick

5. samm: Valige rakendus PureVPN

samm 5 - kuidas installida-vpn-on-firestick

6. samm: Nüüd vajutage Saage või Lae alla

samm 6 - kuidas installida-vpn-on-firestick

7. samm: Sõltuvalt Interneti-kiirusest kulub installimiseks mõni minut

samm 7 - kuidas installida-vpn-on-firestick

8. samm: Pärast installimist klõpsake nuppu Avatud

8. samm-kuidas installida-vpn-on-firestick

9. samm: Nüüd sisestage kasutajanimi ja parool või klõpsake 7-päevasel tasuta prooviversioonil

samm 9 - kuidas installida-vpn-on-firestick

10. samm: Kui olete sisestanud, näete PureVPN FireStick liidest

samm 10 - kuidas installida-vpn-on-firestick

11. samm: Sa saad valige server valides ükskõik millise riigi

samm 11 - kuidas installida-vpn-on-firestick

12. samm: Kui soovite mõne blokeeringu tühistada voogesituse teenus saate valida ka selle valiku vahel

samm 12 - kuidas installida-vpn-on-firestick

13. samm: Kui olete serveri või voogesituse teenuse valinud, küsib see ühenduse loomise taotlust, nii et klõpsake nuppu Okei

samm 13 - kuidas installida-vpn-on-firestick

14. samm: See alustab ühenduse loomist serveri või voogesituserakendusega

samm-14-kuidas installida-vpn-on-firestick

15. samm: Kui FireStick on ühendatud, on see nüüd turvaline

samm 15 - kuidas installida - vpn-on-firestick

Külastage saiti31-päeva raha tagasi garantii

Miks vajate Fire TV Sticki jaoks VPN-i

On palju põhjuseid, miks vajate oma Amazon FireStick seadme jaoks VPN-i. Need põhjused võivad olenevalt teie vajadusest varieeruda kõrge prioriteedist madala prioriteedini:

1. Vältige geopiiranguid

geopiirangVoogesituserakendused, nagu USA Netflix, Hulu, HBO, ESPN +, BBC Player ja paljud teised, on ühes riigis piiratud ja teistele kättesaamatud.

Kõigi nende rakenduste praegusest asukohast blokeeringu tühistamiseks peab teil olema VPN.

Näiteks kui soovite vaadata American Netflixi, millel on rohkem pealkirju kui üheski teises Netflixi piirkonnas, peate looma ühenduse USA serveriga.

Sama kehtib ka BBC iPlayeri kohta, kuid peate looma ühenduse Ühendkuningriigi serveriga.

2. Kaitse Interneti-teenuse pakkujate ja valitsuse jälgimise eest

valitsus ja ISPTeie Interneti-teenuse pakkuja ja samamoodi teab ka valitsus, mida voogesitate seadmes Fire TV Stick.

Kui voogedate tasuta sisu, st filme ja telesaateid parimate FireSticki rakenduste abil, valmistage paremini ette tagajärgedeks.

Või võite nimetada endale VPN-i, mis hoiab teie veebitegevuse täiesti privaatsena ja anonüümsena.

VPN krüpteerib teie liikluse ja suunab teie ühenduse läbi turvalise serveri, kaitstes nii teie identiteeti ja füüsilist asukohta kui ka Interneti-tegevust.

3. Kaitse häkkerite eest

vpn-ennetada-häkkeridNii teie kodune kui ka avalik WiFi võib mõnikord olla haavatavad. Kõik inimesed, kellel on häkkimise kohta põhiteadmised, saavad teie seadmesse hõlpsalt sisse tungida ja isiklikku teavet kätte saada.

Vaatame seda teed. Kui olete kunagi installinud kolmanda osapoole rakenduse või mitteametliku rakenduse, võib see ohustada ka teie veebiandmeid.

Selle vältimiseks loob VPN teie seadme ja võrgu vahel tulemüüri, mida pole osaval häkkeril võimatu teie seadmesse häkkida..

4. Juurdepääs Kodi lisadele

Kodi-lisad-tuleroaksNagu me kõik teame, on Kodi olnud kõigi FireSticki kasutajate jaoks populaarne rakendus. Põhjus on see, et see võib Kodi lisandmoodulite abil voogesitada tasuta sisu.

Kuid kuna see on tasuta, on teie veebitegevus ja ka teie tegelik IP-aadress täielikult avatud. VPN asendab teie algse IP-aadressi mis tahes serveriga ja hoiab teie identiteedi täielikult anonüümsena.

Võite kasutada ka Kodi parimat VPN-i, kui juhtub, et voogesitate rakendusega Kodi.

Kuidas kontrollida, kas VPN töötab FireStickis?

Mõnikord võib VPN võrguprobleemide tõttu ühenduse katkestada või võib juhtuda, et serverid ei reageeri. Kuidas siis kontrollida, kas teie VPN töötab?

Järgige järgmisi samme, et tagada VPN-i töö FireStick-is.

# 1 Minge lehele Seadistused peamenüüst

# 2 Klõpsake nuppu Minu tule TV või Seade

# 3 Valige Umbes valik

# 4 Parempoolses menüüs näete menüüd praegune IP-aadress see erineb teie algsest IP-aadressist

FireStick VPN-i rakenduse värskendamine

Tõenäoliselt küsib teie VPN rakenduse avamisel teid värskenduse saamiseks alati. Kui seda ei kuvata või kui olete vastamata jätnud, toimige järgmiselt.

# 1 Avatud Tulekolde kodu

# 2 Minge lehele Rakendused

# 3 Klõpsake nuppu Hallake installitud rakendusi

# 4 Klõpsake VPN-il, mida soovite värskendada

# 5 Kui värskendus on saadaval, siis „Värskenda” ilmub ikoon

Korduma kippuvad küsimused

Kas ma pean teise seadme jaoks saama teise VPN-i??

Ei. Te vajate ainult ühte VPN-i, mis töötab kõigis teie seadmetes, olgu selleks mobiiltelefon, arvuti, Roku või teie Smart TV. Te ei soovi osta iga seadme jaoks eraldi VPN-i.

Milline on parim tasuta VPN FireSticki jaoks?

Tasuta VPN-e ei tohi alati usaldada. Nad pidaksid logisid ja müüksid teie andmeid reklaamijatele või kolmandatele osapooltele. FireSticki parim tasuta VPN on need, mis ei kahjusta teie andmeid.

Lõppsõnad

Amazon Fire TV Stick on täiuslik voogesitusseade, mis muudaks tavalise teleri nutiteleriks.

Kui olete FireSticki oma teleri HDMI-pordiga ühendanud, saate voogesitada ja sirvida ükskõik mida, nagu teete seda oma arvutis või telefonis.

Kuna sulgemise tõttu vaatab filme ja telesaateid rohkem kui kunagi varem, on uutele Netflixi pealkirjadele juurdepääsu saamine muutunud kohustuslikuks.

Selleks vajate parimat FireSticki VPN-i, millel on serverid paljudes riikides ja mis on ka piisavalt kiire voogesitamiseks ilma puhverdamisprobleemideta.

Teie mugavuse huvides olen ka arutanud, kuidas installida VPN teie FireStickile pärast teenuse tellimist.

VPN peidab voogesituse ajal ka teie võrgutegevusi. Oletame, et kui voogesitate tasuta sisu, hoiab see teie tegevuse seda tehes anonüümsena.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me