Amazon FireStick on seotud paljude juhtmevabade meelelahutustega mitmesuguste rakenduste kaudu. Sellised seadmed nagu FireStick on kaabeltelevisiooni aegunud.

Amazon FireSticki rakendused võimaldavad kasutajal vaadata kõiki televiisorites olevaid seadmeid. Ajad muutuvad ja inimesed kipuvad valima mugavaid lahendusi. FireSticki rakendused pakuvad tipptasemel mugavust, võimaldades kasutajatel kohandada oma teeki vastavalt nende vajadustele.

FireSticki rakendusi on sadu igat tüüpi sisu jaoks, olgu see siis muusika, filmid, telesaated, raadio, sport, koomiksid ja palju muud..

Parim, mis mulle FireSticki juures meeldib, on see, et selle kasutamiseks ei pea te olema voogesitaja ega tehniline geek. Igaüks saab seda hõlpsalt kasutada tänu oma käepärastele rakendustele, mis võimaldavad kasutajatel vaadata oma lemmiksisu, ilma et oleks vaja mingeid näpunäiteid või vaeva nägevaid installiprotseduure..

Laadige alla 2020 FireSticki 10 parimat rakendust

  1. HBO nüüd
  2. Hulu
  3. Crunchyroll
  4. Sling TV
  5. NBC Sport
  6. PureVPN
  7. SkyNews
  8. Tõmblema
  9. ES File Explorer
  10. BBC uudised

Miks ma vajan Firesticki rakendusi?

FireSticki rakendused muudavad voogesituse kogemuse palju paremaks. Kui olete Amazon FireSticki ostnud, peate kindlasti uurima FireSticki rakendusi.

Parim asi nende rakenduste juures on see, et paljusid neist saab tasuta alla laadida, muutes FireSticki kasutamise ja kohandamise lõbusamaks.

Igat tüüpi sisu jaoks on Amazon App Store’is saadaval erinevad rakendused.

10 parimat rakendust FireStick filmide ja telerite jaoks

parimad tulemüürirakendused

# 1. Kodi

Kodi on tasuta rakendus, mida saab installida mitmesse opsüsteemi, sealhulgas FireOS. See on saadaval Amazon App Store’is ja oma FireSticki installimiseks saate selle rakenduste poest alla laadida. Kodi kasutamisel FireStick’is ei pea tellimistasu olema.kodi tasuta rakendus tulekepi jaoks

Kodil on sadu lisandmooduleid, mida saab hõlpsasti installida telesaadete, filmide, koomiksite ja spordi otseülekannete jaoks. Kodi ise on galaktika, mis võimaldab harjutustel oma kujutlusvõimest kaugemale pääseda, hoides meelelahutusvajadusi maksimaalses ulatuses täidetud..

Kui installite Kodi FireStickis, rahuldatakse hõlpsalt mitmesuguse sisu voogesituse vajadus ja te ei leia vajadust ühegi muu rakenduse järele. Sellel on väga hõlpsasti kasutatav liides ja seda saab esimesest kohtumisest hõlpsasti aru saada.

# 2. Netflix

Kas te pole seda mõistet kuulnud; Netflix ja Chill?

Jah, saate Netflixi oma FireSticki seadmes nautida väga hõlpsalt, kui laadite Netflixi rakenduse oma FireStickist alla Amazoni rakenduste poe kaudu..netlixi telesaadete rakendus amazoni tuletõrjetelevisiooni jaoks

Kui olete Netflixi rakenduse alla laadinud, tellige soovitud paketi plaan ja alustage parima saadaoleva sisu voogesitust.

Parim asi Netflixi puhul on mitmesugused telesaated ja filmid. Saate vaadata mitmesuguste žanrite saateid, mis sobivad teie tuju ja maitsega.

Kogu maailmas on arvukalt populaarseid Netflixi saateid, näiteks Daredevili, Defendersi, Jessica Jonesi, The Punisheri sarja Marvels ja palju teisi telesaateid nagu Stranger Things, Black Mirror ja House of Card jne..

Netflix on tõepoolest üks parimaid voogesituse jaoks mõeldud FireSticki rakendusi, mis on veebis saadaval väga mõistliku hinnaga ja ka HD-kvaliteediga. Te ei tunne kunagi vajadust vahetada mõnda muud teenust, kuna see teenus on lihtsalt imeline.

# 3. HBO nüüd

HBO on kahtlemata Hollywoodi meelelahutuse üks paremaid ja vanimaid mängijaid. Ma ei usu, et leiduks meelelahutusgeeli, kes pole varasematel päevadel HBO-d kaabeltelevisioonis vaadanud.hbo vallandab nüüd telerirakenduse

Ma mäletan, kui ma pidin filmi vaatama; parim koht häälestamiseks oli HBO. Kõik viimased ja legendaarsemad filmid olid HBO-s ja see oli suurim filmikanal.

Ajad on siiski muutunud ja oleme praegu digiajastul!

Nüüd saavad kasutajad oma lemmikfilmide vaatamiseks FireSticki seadmetes parimat HBO-d kasutada. Rakendus HBO Now on saadaval Amazoni rakenduste poes ja saate selle tasuta alla laadida. Sellel on kõik uusimad ja Blockbusteri filmid, mis on voogesitamiseks valmis.

# 4. Hulu

Hulu on veel üks suurepärane voogesitusplatvorm, mis töötab hämmastavalt FireSticki ja FireTV seadmetes. Hulu on Ameerika ülimenukas meediateenus, millel on palju kanaleid telesaadete ja filmide vaatamiseks.parim rakendus filmide ja telesaadete jaoks

Hulul on oma originaalsed telesaated, nagu ka Netflixil. Hulu populaarseimad telesaated on „The Handmaid’s Tale“, „Castle Rock“, „Raske inimesed“, „Future Man“, „The Chance“, „Mindy“ ja „Looming Tower“..

Peale nende on mõned kõigi aegade populaarsemad filmid saadaval ka Hulus, näiteks The Pianist, I Tonya, American Psycho, Jackie Brown ja Shutter Island jne..

Samuti saate oma lemmiksporti otseülekandes vaadata Hulus ja sellel on ka jaotis Laste jaoks, juhuks kui teie lapsed on koomiksite jälgijad.

# 5. Crackle

Crackle on Sony tehtud voogesituserakendus ja see on Amazoni rakenduste poes tasuta. Selles on kõik parimad filmid ja telesaated, mida soovite vaadata. Crackle’il on lai raamatukogu erinevatest žanritest, näiteks Action, Horror ja Sci-fi.amazoni rakenduse crackle tulekolde jaoks

Kasutajad saavad lihtsalt luua oma konto ja pääseda juurde kogu Crackle’i rakenduses saadaolevale sisule. Raamatukogu ajakohastab regulaarselt, lisades nii uusimaid filme kui ka mõnda parimat välja antud filmibussi filmi.

Sony crackle pakub kvaliteetset video voogesitust sujuva voogesituse kiirusega. Installige lihtsalt see FireSticki rakendus ja alustage meelelahutustuuri.

# 6. Pluuto TV

Pluuto TV on võrguteenus, mis pakub veebis voogesitamiseks enam kui 100 globaalset kanalit ning tuhandeid filme ja telesaateid.Pluto tv rakendus jaanitule jaoks

Sellel on mitmesuguseid tasuta kanaleid, mis võimaldavad voogesitada meelelahutust, elustiili, uudiseid, sporti, mänge, komöödiat ja multikaid jne. Pluuto TV pakub ka tellitavat sisu, võimaldades teil oma lemmikfilme vaadata igal ajal, kui soovite..

Pluuto TV töötab mitme platvormi ja opsüsteemiga. Seda saab hõlpsalt FireStickisse installida, laadides rakenduse alla rakenduse Amazon App Store alt.

# 7. Crunchyroll

Kas olete Anime, koomiksite või Ida-Aasia sisu fänn?

Kui jah, siis on Crunchyroll teie jaoks parim voogesitusteenus. See pakub vooge kogu Aasia parima sisuga sisu jaoks, mis hõlmab üle 200 Aasia draamaetenduse, üle 900 anime ja palju muud.parim rakendus tulekepp

See on tõepoolest üks parimaid ja suurimaid Ameerika voogesitusteenuseid Aasia sisu vaatamiseks. Saate vaadata kõiki populaarseid anime, nagu Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, My Hero Academia, One Piece jne..

Crunchyroll avaldab ka kõik valdkonna uusimad uudised, et teid pidevalt kursis hoida. Nagu kõik muud rakendused, ühildub Crunchyroll ka erinevate platvormide ja opsüsteemidega.

Riiulil pole saadaval palju rakendusi, mis pakuvad nii mitmekesist sisu suurepärase videokvaliteediga. Crunchyroll on proovimiseks kohustuslik!

# 8. Sling TV

Sling TV on üks populaarsemaid võrgus voogesitusteenuseid, mida kasutajad kogu maailmas on kõrgelt hinnanud ja eelistanud.pilduma teleri ülaosa rakendus Amazonase tulekera jaoks

Vaatamata sellele, et Sling TV on piiratud ainult USA regiooniga, on fännide baasi kogu maailmast. Kodi VPN-i abil vaatavad paljud inimesed Sling TV abil otseülekandeid väljastpoolt USA piirkonda.

Sling TV oli esimene veebis ilmunud otseülekande otseülekande teenus, mis ületas koheselt kõik tõkked ja teenis suurepärase maine. Parima sisu voogesitamiseks peetakse seda endiselt odavaimaks teenuseks.

Saate voogesitada kanaleid kõige populaarsematest kanalitest, nagu ESPN, CNN, FOX, NBC Sports, Bravo, National Geographic, Cartoon Network, History Channel, Fuse, Bet Star, FX, BBC America, TNT ja paljud teised..

# 9. FreeFlixi peakorter

FreeFlix HQ on hämmastav uus teenus filmide, telesaadete, anime, maadluse ja live-TV voogesitamiseks mobiilseadmetes.tasuta flixi APK-rakendus jaanitule jaoks

See pakub kvaliteetset video voogesitust ka võrguühenduseta vaatamise režiimis. Saate lihtsalt alla laadida filmi, mida soovite vaadata, ja seda võrguühenduseta voogesitada.

Sellel on väga interaktiivne kasutajaliides väga hõlpsa navigeerimisega. Kasutajad saavad ka oma jälgimisraamatukogu salvestada, luues ühenduse oma Trakti kontoga, kuna sellel on integreeritud Trakti konto funktsioon.

Kasutajad, kes eelistavad vaadata subtiitritega filme, armastavad seda rakendust kindlasti, kuna selle sisseehitatud mängija pakub subtiitreid kõigele, mida voogesitate.

FreeFlix HQ-d saab kasutada Androidi mobiiltelefonides ja teleris, samuti FireStickis ja FireTV-s.

# 10. TBN

Kui olete veebiserver, kes soovib veebis mingit religioosset sisu vaadata, siis on TBN rakendus, mis peaks teie FireStickis olema..TBN tulekahju-TV rakendus

TBN on maailma suurim kristlikele suunatud ringhäälinguvõrk, mille eesmärk on koguda kristlik kogukond kogu maailmast ja levitada Jeesuse ja rahu sõnumit otseülekannete kaudu.

TBN on ajalooline kanal, mis on olnud olemas juba viimased 44 aastat ja edeneb endiselt hästi. TBN omab 35 suurt telejaama ja 252 väikest telejaama, mis edastavad selle sisu. Peale selle on sellel ka satelliit-leviedastusteenus, mida pakutakse 70 satelliidi kaudu.

TBN edastab sellist sisu nagu evangeeliumikontserdid, elavad kristlikud üritused, jutusaated, kristlike arstide võõrustatavad fitness- ja terviseprogrammid, laste telesaated, kaasaegsed kristlikud muusikavideod, abielu rikastamise seriaalid, pühade erisaated telerist, kristlikud draamad ja täispikad, pere- orienteeritud filmid.

Parimad spordirakendused FireStick

Parimad spordirakendused FireStick

# 11. Vaadake ESPN-i

ESPN on vaieldamatult populaarseim spordiringhäälinguvõrk, mis on olnud juba peaaegu 40 aastat.watchespn spordirakendus jaanitule jaoks Olles teeninud spordisõprade seas suurepärase maine, on inimesed kogu maailmas alati eelistanud seda.

Inimesed ei kipu enam oma kaabeltelevisioonile lootma ja on hakanud omaks võtma veebis voogesituse tänapäevaseid suundumusi. Spordi veebis voogesitamine on üks parimatest asjadest, mida iga spordifänn armastab teha ning kasutajate hulgast saab valida väga vähe tipptasemel rakendusi.

Vaata ESPN on hämmastav veebis spordiülekande veebisait ja rakendus. Kasutajad, kes soovivad oma FireStick-seadmetes reaalajas sporti vaadata, saavad rakenduse Store alla laadida ja installida rakenduse Watch ESPN.

# 12. NBC Sport

NBC on üks suurimaid spordiülekandevõrke, mis hõlmab kõiki peamisi spordiüritusi nagu NFL, jalgpall, NHL, NBA, MMA, tennis, ragbi, poks jne.. nbc sport amazoni tulekera jaoksNii et kui otsite rakendust, mis pakub FireSticki seadmes kvaliteetset voogesitust mitmesuguste sporditoimingute jaoks, siis proovige rakendust NBC Sports.

NBC Spordi rakenduse abil saate nautida otseülekandeid, värskeimaid värskendusi, mängude ajakavasid ja tähtsündmusi – kõik ühes kohas.

Seetõttu, kui olete jalgpalli fänn ja soovite vaadata Inglise Premier League’i otseülekannet või kui soovite otseülekannet otseülekandes UFC-eest tasulist kuvada, peaks FireSticki NBC Spordi rakendus olema teie jaoks optimaalne valik..

Parimad FireSticki rakendused turvalisuse tagamiseks

Parimad FireSticki rakendused turvalisuse tagamiseks

# 13. PureVPN

Kui räägime voogesitusest, peaks esimene mure olema meie turvalisus, sest tänapäeval on virtuaalsed ohud laias laastus. purevpn turvalisuse rakendus jaanitule jaoksSeetõttu peab nuhkvara kaitsevormi pakkuv turvarakendus olema, et saaksite tasuta voogesitust nautida.

Installige oma FireSticki seadmesse rakendus PureVPN ja voogesitage ilma ribalaiuse languse ja pahavara rünnakuteta. Firesticki VPN-iga pääsete juurde voogudele, kanalitele ja programmidele, mis pole teie piirkonnas saadaval.

Privaatsus on paljudele striimijatele alati muret valmistanud ja selle tagamiseks pakub PureVPN tipptasemel krüptimist. Seetõttu kasutage voogesituse ajal rakendust PureVPN ja voogesitage oma lemmiksisu, jälgimata oma ISP-d või ametiasutusi.

Lisaks, kui kasutate Kodi rakenduses FireStick, saate kõigi Geo-piiratud lisandmoodulite blokeeringu avada Kodi VPN-i kaudu. PureVPN on üks parimatest VPN-i pakkujatest ja sellel on spetsiaalne Kodi lisandmoodul.

PureVPN-l on enam kui 2000 kiiret serverit enam kui 140 riigis. Vajadusel saate ka spetsiaalseid voogesitusservereid. Kvaliteetse VPN-teenuse nagu PureVPN valimine on parem kui Kodi jaoks Firestickis tasuta VPN-i kasutamine.

# 14. NordVPN

NordVPN on kõigi seas üks populaarseimaid ja usaldusväärseimaid VPN-i tulekera jaoks. NordVPN-il on 62 riigis enam kui 5000 serverit kogu maailmas. See pakub Interneti-ühenduse turvaliseks kasutamiseks sõjaväelist krüptimist.nordvpn amazoni tulekepi turvarakendus

Hoidke oma andmeid kaitstud ja küberturvalisust, anonüümselt voogedastades Internetis. Installige lihtsalt Amazoni rakenduste poest NordVPN FireStick rakendus ja nautige oma FireStick kogemust.

NordVPN keskendub kvaliteetse turvalisuse pakkumisele, nii et kasutajad saaksid Internetis surfata, ilma et peaksite nuhkimise pärast muretsema. Nöörlõikurid ja voogesitajad eelistavad NordVPN-i selle hämmastavate turvafunktsioonide tõttu, mis võimaldavad neil häkkerite ja pahavara radarilt eemal olla.

See võimaldab kasutajatel ühendada oma seadmed avalike võrkudega, ilma et peaksite muretsema turvarikkumiste pärast. Rakendustepoest leiate ka Kodi jaoks tasuta VPN-i, kuid see ei paku teile teenust ega funktsioone, näiteks NordVPN.

Amazon Firesticki rakendused uudiste jaoks

Amazon Firesticki rakendused uudiste jaoks

# 15. Sky News

Sky News on Suurbritannias asuv rahvusvaheline uudistekanal, mis edastab värskeimaid uudiseid kogu maailmast.skynewsi rakendus Amazoni tuletõrjekepi jaoks Sky News on auhinnatud uudistekanal, millel on olnud väga suur oskus kajastada erinevaid uudiseid kogu maailmast vastutustundliku ajakirjanduse kuvamisega.

Sky News on üks väheseid uudiste kanaleid, mis on väga tuntud olnud ja paljud inimesed loodavad selle uudistele. Inimesed usaldavad Sky Newsi edastatud uudiseid selle autentsete allikate tõttu.

Laadige alla ja installige Sky News’i rakendus Amazoni rakenduste poest ja olge kursis kõigi uusimate uudiste värskendustega kogu maailmast.

# 16. BBC uudised

BBC News on järjekordne Briti uudistekanal, mis hõlmab peamisi uudiseid kogu maailmast ja töötab 24 tundi. BBC uudisterakendus Amazon Fire TV jaoksSee on maailma vanim rahvusringhäälinguvõrk, mis on tegutsenud juba enam kui 90 aastat.

BBC peakontor asub Londonis ja selles töötab üle 35000 töötaja. Seda on tuntud kui Euroopa populaarseimat sisupõhist saiti. Puudub ringhäälinguvõrk, mis oma suure infrastruktuuri ja rahalise tugevuse tõttu saaks veebis BBC-ga võistelda.

BBC News’i rakenduse uusimad värskendused leiate spordi, meelelahutuse, poliitika, sotsiaalküsimuste, tervise, ilmateate ja paljude muude kategooriate kohta..

Parimad muusikatele mõeldud Fire TV Stick’i rakendused

Parimad muusikatele mõeldud Fire TV Stick'i rakendused

# 17. Youtube

Kes pole YouTube’ist midagi kuulnud?

Kui peate otsima mõnda uusimat muusikavideot, on esimene mõte, mis teile meelde tuleb, YouTube. youtube-tule-tv-rakendusSee on tõepoolest miljonite muusikasõprade enim toetatud platvorm kogu maailmas.

Parim asi YouTube’i puhul on see, et võite alati leida lugusid, selle asemel, et leida peaaegu iga uus või vana muusikavideo ja luua oma esitusloendi, et seda alati kuulata. Lisaks sellele soovitab selle soovitatav funktsioon teile kõiki viimaseid ja trendikaid videoid, mis võiksid teie maitsele sobida.

YouTube’i kasutamine FireStickis on väga lihtne, laadige lihtsalt alla ja installige YouTube’i rakendus FireSticki seadmesse Amazoni rakenduste poest ja alustage oma lemmikmuusikavideote sirvimist HD-kvaliteediga. Looge oma esitusloend ja uurige rohkem muusikat, kui soovite, kuna see on tasuta.

# 18. Spotify

Spotify on hämmastav muusika voogesituse rakendus, mille käivitas 9 aastat tagasi üks Rootsi ettevõte. spotific firestick muusikarakendusSpotify on koduks miljonitele lugudele väga erinevatelt artistidelt üle kogu maailma.

Spotify rakenduse saab muusikalise soone nautimiseks installida FireSticki seadmesse. Looge lihtsalt Spotify konto ja alustage kõigi lemmiklugudega esitusloendi koostamist.

Spotify on kõigile tasuta rakendus, mis ei sega teie muusikalist salu reklaamidega. Samuti saate oma lemmiklaule rakendusest väga hõlpsalt alla laadida.

# 19. Tõmblema

Twitch ise on Amazoni tütarettevõte, mis võimaldab kasutajatel oma lemmikmuusikat voogesitada ja ka oma asju teha.tõmblema muusikarakendus Amazonase tulekepp

Viimase 7 aasta jooksul on Twitch pälvinud palju avalikku tähelepanu ja paljud kasutajad on pöördunud Twitchi poole, et teenida raha oma sisu otseülekande abil. Paljud kasutajad voogesitavad Twitchis oma laulukatteid, mänge ja muid asju ning teenivad vaatamiste kaudu.

See on tõepoolest maailma juhtiv sotsiaalne videoplatvorm, millel on päevas keskmiselt 9,7 kasutajat. Sellest umbes 2 miljonit kasutajat voogesitavad nende sisu Twitchis.

Laadige oma FireSticki seadmes alla Twitchi rakendus ja sukelduge otse Twitchi maailma, et oma lemmiksisu nüüd voogesitada!

Parim IPTV Amazon Fire Sticki jaoks

Parimad IPTV Amazon Firesticki rakendused

# 20. Hr

MrMC on IPTV-rakendus, mis on saadaval Amazoni rakenduste poes FireStick jaoks ja mida saab kasutada vaid 2,99 USD. mrmc parim amazoni tulekolvi rakendus ivv-leMrMC abil saate nautida palju meelelahutust, näiteks muusikat ja telesaateid 4K-kvaliteediga.

MrMC saab ühendada Plexi, Emby, TV peakomplekti ja paljude muude teenuste serveritega, et otseülekandeid saada. Sellel on väga nutikas ja atraktiivne liides, mis on väga kasutajasõbralik.

Laadige alla ja installige MrMC kohe ning alustage Interneti-protokolli abil otseülekande vaatamist FireSticki seadmes.

# 21. TVMosaic Live

IPTV on FireSticki jaoks vajalik asi, et saaksite vaadata telesaateid ja saateid Interneti kaudu. tvmosaic live parim rakendus jaanituliIPTV-elamuse nautimiseks laadige see tasuta alla Amazoni rakenduste poest.

TVMosaic Live’il on väga interaktiivne kasutajaliides, mis on väga kasutajasõbralik, isegi inimesel, kes kasutab esimest korda IPTV-teenust, pole selle kasutamisel probleeme. See ühildub nii mobiilseadmete kui ka FireStick ja FireTV-ga. Kasutajad saavad oma äranägemise järgi hõlpsalt televiisori otseülekandeid vaadata standardlahutusega või Ultra HD-eraldusvõimega.

See toetab kõiki IPTV signaaliprotokolle nagu http, https, hls, udp, rtp, rtsp voogesituse reklaam. Selle rakenduse suurepärane funktsioon on ka see, et kasutaja saab subtiitrid sisse lülitada ja heliradasid muuta.

# 22. Kiirgav IPTV

Kui olete pärit Bangladeshist, elate välismaal või tunnete bangiliku sisu fänni, on kiirguse IPTV-rakendus teie jaoks FireStickis optimaalne valik..kiirgav iptv rakendus amazoni tulekepi jaoks

Laadige lihtsalt alla ja installige rakendus RadiantIPTV oma FireStickisse ja alustage ilma probleemideta telesaadete otseülekandeid ja filme..

RadiantIPTV rakendus on väga väike ja see on tasuta allalaadimiseks saadaval Amazoni rakenduste poes.

Utiliidirakendused FireSticki jaoks

utiliidi rakendused Firestick

FireSticki rakenduste loendis on vormi valimiseks saadaval arvukalt utiliidirakendusi, kuid siin on kolm parimat FireSticki rakendust, millel on.

# 23. Failihalduri Fire TV lisamine

Üks olulisemaid asju iga seadme jaoks on failihalduse tarkvara, mis võimaldab kasutajatel hallata oma allalaaditud üksust ja muid faile. parim utiliidirakendusFailihaldur on FireSticki rakendus, mis võimaldab kasutajatel hallata oma FireSticki andmete ühest kohast teise viimisel.

Sellel on väga hõlpsasti kasutatav liides, mis võimaldab kasutajatel oma FireSticki faile väga hõlpsalt hallata. See on spetsiaalne rakendus FireTV ja FireStick ning sellel on kõik põhifunktsioonid nagu kopeerimine, kleepimine, ümbernimetamine ja kustutamine.

Saate hõlpsasti juurde pääseda kõigile oma FireSticki seadme failidele ja selle rakenduse veel üks suurepärane omadus on see, et sellel on sisseehitatud fotovaatur.

# 24. ES File Explorer

ES File Explorer on üks kõige sagedamini kasutatav FireStick utiliit, mida eelistavad peamiselt Streamers. parim utiliit rakendus amazoni tulekepiksÜks põhjus, miks seda kasutatakse, on Kodi installimine FireSticki. Kodi ei saa otse FireSticki installida, seetõttu kasutavad kasutajad Jailbreak’i meetodit, mille jaoks on vajalik ES Explorer.

ES File Explorerit peetakse parimaks failihaldusrakenduseks android-seadmetele. See võimaldab kasutajatel oma faile hallata, edastatud või allalaaditud failid lahti pakkida ja rakendusi installida. ES File Explorerit saab kasutada failide edastamiseks FTP kaudu ning süsteemi vahemälu ja rakendusprotsesside tühjendamiseks.

Sellel on enam kui 16 integreeritud keelt, näiteks inglise, vene, jaapani, saksa ja palju muud. Saate hõlpsalt oma salvestusmahu üle jälgida ja sellega oma muusikat ja fotosid hallata.

# 25. Firefox Fire TV jaoks

Mozilla Firefox on üks parimaid ja populaarsemaid veebibrausereid kogu maailmas. Mozilla Firefoxi rakendus tuletõrjetelevisiooni jaoksFirefoxi kasutavad nutikad funktsioonid ja suurepärase kujunduse tõttu laialdaselt inimesed kogu maailmas nii isiklikuks veebibrauseriks kui ka veebidisainerid ja programmeerijad.

Erinevalt teistest veebibrauseritest piirab Firefox käitamisaja lehtede laadimist kindlale vahelehele ja ei kogu seda kogu brauserisse. See tähendab, et paljud brauserid muutuvad aeglaseks, kui avate palju sakke, kuid Firefox ei aeglusta ja isegi siis, kui see juhtub, saate brauseri mahajäämuse vähendamiseks selle hõlpsalt sulgeda..

Laadige alla Mozilla Firefox Amazoni rakenduste poest, alustage sujuvat sirvimist ja nautige oma veebibrausimise täiustamiseks palju kasulikke brauseri pistikprogramme..

Järeldus

Amazon FireStick on populaarne, kuna seda saab kohandada vastavalt kasutaja vajadustele ja eelistustele. Rakendustepoes on saadaval sadu rakendusi, mida saab seadme kohandamiseks installida FireSticki.

Olen lühidalt tutvustanud mõnda kõige populaarsemat rakendust, mida saate oma FireSticki seadmesse installida, et täiustada oma kogemusi ja omada kõike peopesas. Pärast nende rakenduste proovimist ei tunne te vajadust minna üle mõnele muule seadmele. Kõik selles juhendis käsitletud rakendused on Fire TV ja FireStick parimad rakendused.

Kõik rakendused, mida ma selles juhendis arutasin, on hõlpsalt saadaval Amazoni rakenduste poes ja loodetavasti pole teil nende otsimisel ja installimisel probleeme. Proovige kindlasti neid kõiki.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me