Privaatne Interneti-juurdepääs Netflix | Juurdepääs Ameerika ja Jaapani Netflixile PIA VPN-iga

Privaatne Interneti-juurdepääs Netflix oli Netflixi teenuse üks populaarsemaid VPN-e. VPN-i on ülemaailmselt kasutanud paljud voogedastuse kasutajad piiratud sisu blokeerimise tühistamiseks ja geopiirangutest möödahiilimiseks. Privaatset Interneti-ühendust nimetatakse üldiselt PIA-ks ja sellel on 3226 serverit 33 riigis üle maailma.


PIA tõstis voogesitustööstuses mõned kulmud pärast seda, kui ilmnes uudis, et PIA Netflix enam ei tööta. See tähendas, et PIA kasutajad ei pääsenud enam USA Netflixi raamatukogu juurde mujalt kui USA-st.

Miks oleks teil vaja Netflixi jaoks VPN-inetflix-raamatukogud kogu maailmas

Netflix on tõepoolest parim kogu maailmas kättesaadav voogesitusteenus, kuid asjaolu, et paljud inimesed sellest ei tea, on see, et see ei paku igas piirkonnas sarnast sisu. Sellel regioonil on erinevad raamatukogud ja igas raamatukogus pole sisu sarnane. Netflixi URL jääb iga piirkonna jaoks samaks nagu Netflix.com. Kuid sinna sisse logides on raamatukogu igas piirkonnas erinev.

Netflixi teekide erinevuse põhjuseks on sisuteenuse pakkujate litsents ja regulatiivsed piirangud. Nagu märgatud, on USA Netflixi raamatukogus kõigi teiste piirkondlike Netflixi raamatukogudega võrreldes kõige rohkem ja parimaid näitusi.

Lisateave: Saateid vaadata Netflixis

On teatud populaarseid saateid, mida Netflixi kasutajad soovivad vaadata. Kuid kuna neid raamatukogus pole, on nende jaoks pettumus.

Hingevaatlejad suhtuvad oma sisu prioriteetidesse väga konkreetselt ja tunnevad end nende piirangute tõttu abituna. Veel üks asi, mida tuleb mõista, on see, et kasutajad ei pääse juurde USA Netflixi teekile, kuna puudub võimalus vahetada sisu teekide vahel.

Selle sisu ligipääsmatuse muude piirkondade Netflixi kasutajatele saab ainult VPN-i abil mööda panna.

VPN-i kaudu saate luua ühenduse USA serveriga ja logida sisse oma Netflixi kontole. Netflixi süsteem tuvastab teie maskeeritud USA IP ja annab teile juurdepääsu USA Netflixi teekile.

See on tõepoolest parim viis vaadata ükskõik millist saadet, mida soovite Netflixis ilma probleemideta voogesitada. Iga VPN-teenus pakub arvukalt servereid kogu maailmas, võimaldades teil valida soovitud piirkonna.

USA Netflixi raamatukogu geopiirangutest möödahiilimiseks pole muud võimalust.

Kuidas Netflix blokeerib VPN-i??

VPN-teenuse kasutamise praktika Netflixi abil voogesitamiseks hakkas järk-järgult suurenema ja Netflix märkas seda peagi. Litsentsiomanikud ja sisuteenuse pakkujad teenivad selle sisu voogesituse kaudu. Ja sellele sisule juurdepääs VPN-teenuste kaudu tekitas neile probleeme.

Sisu pakkujad / litsentsivad osapooled on avaldanud Netflixile survet, et tagada nende sisu ohutu levitamine ning blokeerida sellised puhverserverid ja VPN-id. Seetõttu värskendas Netflix nende süsteeme ning asus puhverservereid ja VPN-e tuvastama ja blokeerima.

Netflixi serverid tuvastavad teie DNS-i asukoha ja teie IP-aadressi abil, kas video juurde pääseda üritav kasutaja kasutab VPN-i või mitte. Kui need vastavad, siis ei suuda Netflixi server VPN-i kasutamist tuvastada. Kuid kui teie IP-aadress ja DNS-i asukoht erinevad, tuvastab see VPN-i kasutamise ja kuvab tõrke.

Kui kasutate tasuta VPN-e ja veebipõhiseid puhverservereid, on Netflixi serverite tuvastamise tõenäosus suur. Kuna mõned suunavad teie liikluse ainult läbi erineva DNS-i, teised varjavad ainult teie IP-aadressi. Mõlemad protokollid peavad vastama ja seda nad ei suuda pakkuda.

Usaldusväärse VPN-teenuse kasutamine erinevale Netflixi teegile juurdepääsu saamiseks tagab teie privaatsuse ja juurdepääsu.

Kas privaatne Interneti-juurdepääs / PIA töötab koos Netflixiga?

Olen kohanud mõnda ajaveebi ja juhendit, milles öeldakse, et PIA võib Netflixi teegi geopiirangutest mööda minna.

Lubage mul seda müüti teie jaoks lahti lükata!

Privaatne Interneti-juurdepääs Netflix ei tööta Netflixi deblokeerimisega, kuna varem pakkus Netflixile juurdepääsu saamiseks Silicon Valley servereid ja kõik need serverid on nüüd keelatud.

Hallelujah!

PIA töötas varem Netflixiga, kuid see oli mõni aeg tagasi! PIA ei võimalda raamatukogu geopiirangutest möödahiilimiseks enam juurdepääsu Netflixile. Tänu Netflixi VPN-i haarangule, mis keelas PIA-l juurdepääsu Netflixile.

PIA Netflixi lahendus

PIA ei tööta Netflixiga; laske see asjaolu sisse vajuda, kuna see pole suur probleem. On olemas PIA Netflixi lahendusviis, mida saab kasutada Netflixiga voogesitamiseks ja kui see ka ei toimi, on arvukalt muid alternatiivseid VPN-e, mida saab kasutada.blokeeri netflixi blokeerimine

Järgige neid PIA Netflixi lahendamise samme:

 1. Seadistage ruuter, mida kasutate dd-wrt ja seejärel ühendage see mis tahes Ameerika Ühendriikide PIA-serveriga.
 2. Nüüd laadige alla PIA klient Windowsi jaoks ja looge oma arvuti või sülearvuti kaudu USA server.
 3. Kui olete mõlemad, nii arvuti kui ka ruuter ühendatud VPN-serveriga, proovige juurde pääseda Netflixile. Geopiirangust eiratakse ja teil on juurdepääs USA Netflixi raamatukogule.

Kui see lahendus tundub teile keeruline, proovige kasutada mõnda teist VPN-teenust, näiteks ExpressVPN, PureVPN või NordVPN, mis ei vaja mingeid ümbersuunamisi. ExpressVPN Netflix ja NordVPN Netflix serverid on hämmastavad oma piirangute ümbersõidu ja kiiruse poolest.

Privaatne Interneti-juurdepääs Jaapanis

Paljud kasutajad usuvad, et USA Netflixi raamatukogu on sisu lugemise poolest suurim raamatukogu. Kuid hiljuti sain aru, et Jaapani Netflixi raamatukogus on rohkem sisu kui USA raamatukogus, muutes selle suurimaks Netflixi sisukogus. Võrreldes USA Netflixi raamatukoguga on sellel veel umbes 300 sisupealkirja.privaatne Interneti-ühendus netflix Jaapan

Jaapani Netflixi raamatukogule pääsete juurde hõlpsalt privaatse Interneti-juurdepääsuga Netflixiga. Selleks ühendage lihtsalt PIA pakutav Jaapani server. Kui olete ühenduse võtnud Jaapani PIA serveriga, minge Netflixi ja logige sisse oma kontole. Pärast sisselogimist näete kogu Jaapani Netflixi teeki.

Nautige juurdepääsu suurimale Netflixi raamatukogule ja kiitlege seda oma sõprade ees!

Privaatse Interneti-ühenduse Netflix Redditi ülevaade

Privaatne Interneti-juurdepääs Netflix on pälvinud palju kriitikat, kuna ei saa oma kasutajatele juurdepääsu USA Netflixi raamatukogule. Redditi kasutajate murede kohta pidi privaatse Interneti-juurdepääsuga klientide kogemuste vanem asepresident ütlema järgmist:

Kommentaar arutelult IaisonQ kommentaar arutelult "Netflix PIA-s".

Sa komistad inimeste poole, kes ei tea aeg-ajalt selles valdkonnas toimuvast, nagu ka sellel inimesel, kellel pole aimugi, et PIA ei tee enam koostööd USA Netflixiga:

Kommentaar arutelult stymy kommentaar arutelult "Keegi ei maini siin kunagi privaatset Interneti-ühendust, kuid ma jälgin kogu aeg Netflixi nende VPN-i kaudu".

Järeldus

PIA ei pruugi olla võimeline pakkuma juurdepääsu USA Netflixi raamatukogule, kuid see töötab teiste piirkondlike Netflixi raamatukogudega, kuna seni on PIA serverid keelatud ainult USA-s. PIA on olnud tähelepanu keskpunktis tänu oma heale ribalaiuse kiirusele ja ühenduvusele, mida eelistavad joodikute jälgijad.

Privaatne Interneti-juurdepääs on hea VPN-teenus, kuid asjaolu, et PIA pole Netflixi suhtes sõbralik, on tema mainet palju kahjustanud. Kuulujutud on, et nad töötavad USA-s mõne uue IP ja serveri seadistamise nimel, et pakkuda kasutajatele juurdepääsu USA Netflixile ja me võime vaid oodata, kas see tõele vastab..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map