See ülevaade on seotud VPN-teenusega, mis väidab end olevat kiireim Kodi VPN-teenus maailmas; See on õige, me räägime PureVPN-ist. Pole kahtlust, et see on üks populaarseimaid ja väga soovitatavaid VPN-teenuseid, kuid kas see vastab oma väidetele?

PureVPN asub Hongkongis, kus on 2000+ serverit, mis pakuvad üle 300 000 IP rohkem kui 180 riigis; muuta see VPN-teenuse tipptasemel.

Klienditoe ja rahulolu osas teab PureVPN, kuidas selle eest hoolitseda. Nad pakuvad 24-tunnine reaalajas vestluse tugi ja 30-päevane raha tagasi garantii, mida pakuvad vaid mõned muud VPN-teenused.

Turvaliste atribuutide (nt PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN) pakkumine & IKEv2 protokollid 10 samaaegse sisselogimisega, PureVPN on kindlasti VPN-i tipptasemel valik. See toetab kõiki peamisi operatsioonisüsteeme (Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick ja FireTV, Roku, RaspberryPi jne)..

Uuendatud andmete paljastamiseks lugege seda PureVPN-i arvustust.

PureVPN Kodi ülevaade

PureVPN plussidMiinused PureVPN
Sul võib olla oma pühendatud IP Kodi abil voogesitamiseksTasuta prooviversioone pole, erinevalt Windscribe’ist

2000+ serverit sisse 180+ riikides, kus on umbes 300 000+ IP-aadressi, sul võib olla ükskõik milline neist ja vooge vabadusegaJäik tagasimakse poliitika

Sellel on spetsiaalne Kodi Addon (vaadake teisi parimaid kodi lisandeid)
Internet Kill Switch ja NAT tulemüür kaitsta teid voogesituse ajal Interneti-ühenduse katkemise korral
7 päeva raha tagasi garantii mis tahes probleemi või rahulolematuse korral
24/7/365 reaalajas vestluse tugi alati saadaval
Null logipoliitika kaitsta oma Kodi voogesituse privaatsust
10 samaaegset sisselogimist, et saaksite oma sõpradest voogesitusi nautida
Ühildub ruuteritega, et saaksite oma traadita ühendust kaitsta
Suurim serverite kollektsioon Suurbritannia, USA ja Kanada P2P-ga optimeeritud serverid Kodi kasutajatele

PureVPN hinnakujunduse ülevaade

PureVPN-l on kolm erinevat paketti: kuu-, aasta- ja eksklusiivne pakett 2 aastat. Hind 1 kuu on 10,95 USA dollarit kuus, arvestades, et selle aastane pakett maksab USA-le 2,91 dollarit kuus. Neist kõrgeim on PureVPN-i parim hind USA-s 2-aastase paketi eest 2,91 dollarit kuus, mis on tõepoolest suurepärane pakkumine ja palju odavam kui expressvpn.

Sellise madala hinnaga hinnaga pakkumisi ja funktsioone te ei kohanud. See on kindlasti suurepärane pakett ja peamine põhjus, miks PureVPNi väga kiidetakse.

PureVPN-serverite ülevaade

purevpn-serverid kogu maailmas

PureVPN-il on rohkem kui 750 serverit kogu maailmas; nende mandritevaheline levik on esitatud allpool:

purevpn serverite ülevaade

PureVPN Kodi Addon

Üks põhjus, miks eelistan Kodi PureVPN-i teiste Kodi VPN-i pakkujate ees, on see, et sellel on spetsiaalne Kodi VPN-i lisandmoodul, mille saate installida selle hoidla kaudu. PureVPN Kodi Addoni värskendab nende arendusmeeskond regulaarselt, tagades, et Kodi kasutajad saavad seda kasutada teenuseid selle Kodi lisandmooduli kaudu.

Kuidas installida PureVPN Kodile

Kõik kasutajad, kes kasutavad Kodi Leida 18, järgige seda protseduuri, et installida PureVPN Kodi lisandmoodul Kodi uusimasse versiooni.

 1. Laadige alla PureVPN-i hoidla Zip-fail.Kuidas installida VPN Kodi Kryptonile 17.6
 2. Avatud Kodi oma seadmes> Minge lehele Lisandmoodulid menüü.installige vpn kodi jarvis
 3. Klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja (kasti ikoon) > Nüüd vali Installige ZIP-failist valik.kuidas installida vpn kodi voogesituse jaoks
 4. Avage allalaaditav ZIP-fail Zip PureVPN > Oodake teadet.kuidas lisada vpn kohta kodi
 5. Naase lehele Kodi peamenüü > Minema Lisandmoodulid menüü> Avatud Programmi lisandmoodulid > Kliki PureVPN> Klõpsake nuppu Lisandmooduli seaded.purevpn kodi seadistamiseks
 6. Minema VPN-i seadistamine paneel > Sisestage oma PureVPN kasutajanimi ja parool > Klõpsake nuppu OK > Nüüd valige loendist server, millega soovite ühenduse luua.

Kodi jaoks turvaline voogesitus vpn-ga

PureVPN eluiga

PureVPN pakub pidulikul perioodil aeg-ajalt kogu eluaegseid pakette, kuid praegu ei paku see ühtegi paketi. Kuid see pakub eksklusiivset 2-aastaseid sooduspakette hinnaga üheaastane pakett, st USA-s2,91 dollarit kuus.

PureVPN tasuta

Kahjuks on PureVPN tasuta lihtsalt petmine, kuna see ei paku ühtegi tasuta paketti, mistõttu peame seda „tasuta asja“ müütiks nimetama. Sellegipoolest pakub PureVPN 30-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab peaaegu sama asja.

PureVPN tasuta alternatiivid

Kahjuks, kui te ei plaani osta PureVPN for Kodi või PureVPN tulekindlaks ja valite Kodi VPN tasuta teenuse, siis peame teid teavitama, et need on alati haavatavad ja mitte nii usaldusväärsed. Igatahes on siin mõned populaarsemad PureVPN-i vabad alternatiivid:

 1. Tuulekiri
 2. Betternet
 3. ZoogVPN
 4. Peida mind
 5. Goosevpn

Pange tähele kõiki tema funktsioone ja võrrelge neid kindlasti PureVPN Kodi funktsioonidega. Saate selge pildi, miks soovitan teil kasutada PureVPN Kodi, mitte mõnda muud VPN-i pakkujat. Üks silmapaistvamaid on see, et sellel on oma Kodi lisandmoodul, erinevalt kõigist teistest VPN-idest, mis väidavad end olevat tipptasemel, kuid millel pole spetsiaalset Kodi pistikprogrammi.

PureVPN-i prooviversioon

30-päevane raha tagasi garantii on tasuline prooviversioon, mida PureVPN pakub kasutajatele tasuta. Rahulolematuse või kasutamisprobleemide korral saab kasutaja hõlpsalt raha tagastada. PureVPN-i diktsioonis pole aga sellist tasuta prooviversiooni. Ma usun, et kui olete PureVPN Kodile installinud ja seda kasutanud, hakkate seda kindlasti armastama.

PureVPN prooviversioonid

PureVPN-i üks parimaid alternatiive on Celo VPN, mis pakub 2-päevast prooviversiooni. Nii nagu teised tipptasemel VPN-teenused, ei hoia see ka ühtegi logi.

Pakkimiseks

PureVPN on parim Kodi VPN-i teenus, millel on palju hämmastavaid funktsioone väga mõistliku hinnaga. Teisisõnu, võime seda nimetada võimalikult odavaks digitaalseks kaitseks.

PureVPN hõlmab peaaegu kõiki aspekte, mida hea VPN peaks omama. Selles PureVPN ülevaates arutasime PureVPNi kõiki aspekte ja funktsioone, et teie ostuotsust lihtsamaks muuta.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me