Värskendus: Hoidla, mis sisaldab Spinz TV-d, on praegu maas, seega lisandmoodul URL-iga ei tööta.

Spinz TV on kõigi teie meediumide voogesituse vajaduste jaoks mõeldud universaallahendus. Olgu tegemist spordi, filmide, telesaadete või meediumikanalitega, Spinz TV-ga saate kõik need funktsioonid ja palju muud ühe katuse alla. Selles postituses näitame teile, kuidas installida Spinz TV Kodi ja nautida kõiki neid hämmastavaid funktsioone. Ärge unustage vaadata ka meie parimat kodi võlurite ülevaadet.

Mis on SpinzTV?

SpinzTV on Interneti-protokollitelevisioon (IPTV), mis kasutab loogilist Interneti-protokolli (IP) mitmesuguste meediumiallikate voogesitamiseks, sealhulgas telesaateid, filme, spordi- ja muid meelelahutusprogramme. Mõnes geograafilises piirkonnas peetakse seda ebaseaduslikuks, seetõttu on Kodi jaoks parima VPN-i kasutamine soovitatav. Kui tunnete end igavana või kui teil pole midagi pistmist, saate Spinz TV abil voogesitada teie valitud meediume ja tappa igavus hetkega.

Kuidas installida Spinz TV Build Kodi Kryptoni versioonile 17

Allpool toodud juhised aitavad teil alla laadida Spinz TV oma uusimast Kodi Kryptoni versioonist 17:

 1. Laadige alla ja käivitage Kodi.kuidas installida spinz tv
 2. Mine oma juurde Avakuva> klõpsa voorul Seadistused nuppu >Failihaldur> Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.kuidas installida spinz tv, tuginedes kodi krüptooni versioonile 17
 3. Sisestage link http://repo.stvmc.net/kastis, kus see kuvatakse „Puudub” >Sisestage programmi nimi ‘Spinz’ või mõni muu nimi, mis teile meeldib ja klõpsake nuppu Okei.spinzi telemeedia allikas
 4. Mine tagasi oma juurde Avakuva vajutades ‘Esc’ nuppu klaviatuuril >Lisandmoodulid>klõpsake nuppu karbi kujuline ikoon tipus.spinz tv kodi addon brauser
 5. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist >SpinzTV > Repository.SpinzTV-0.0.1.zip.spinz tv-hoidla ZIP-fail
 6. Oodake installimise lõpuleviimist.
 7. Valige Installi hoidlast >Spinzi teler > Programmi lisandmoodulid >Spinzi televiisor > Installi.spinzi televiisor
 8. Minema Lisandmoodulid> Programmi lisandmoodulid >Spinzi televiisor > ja valida erinevate hulgast ehitab.spinzi televiisori viisard ehitada
 9. Installi mõni ehitis, mis teile meeldib ja mis teile meeldib!

Kuidas installida Spinz TV Build Kodi Jarvise versioonile 16

Spinz TV Buildi installimine Kodi Jarvise versioonile 16 sarnaneb Kryptoni versioonile 17 allalaadimisega selle asemel, et paigutuses on pisut muudatusi, kuid samasuguse protsessiga jätkamiseks.

Kui olete Spinzi televiisori viisardi installinud, ilmub teile Spinzi televiisor, mis on ette nähtud Jarvise jaoks, nagu on näidatud alloleval pildil:

kuidas installida spinz tv kodi jarvis versiooni 16

Kuidas installida Spinzi teleri lisandmooduleid Kodi Kryptoni versioonile 17

Spinz TV lisandmooduli allalaadimiseks jäävad Spinz TV Buildi allalaadimisel 6 esimest sammu samaks. Kui hoidla on installitud, järgige ülejäänud allpool kirjeldatud samme:

 1. Valige Installi hoidlast >Spinzi teler > Programmi lisandmoodulid >Spinz TV Pro > Installi.kuidas installida spinz-tv lisad Kodi Kryptoni versioonile 17
 2. Klõpsates nuppu Spinz TV pro, see nõuab a Facebooki ID ja parool.spinz tv pro sisselogimine
 3. Kui klõpsate nuppu Voogude loend saate vaadata meedia voogesituse jaoks mitmesuguseid kanaleid.

spinz tv pro videod

Kuidas installida Spinzi TV lisad Kodi Jarvise versioonile 16

Spinz TV lisandmooduli installimine Kodi Jarvise versioonile 16 jääb samaks kui versioonile 17 allalaadimisel, kuid tarkvara paigutuse muutust võib täheldada.

Levinumate probleemide ja vigade vältimiseks on soovitatav oma süsteemi installida Kodi uusim versioon, st Kodi Kryptoni versioon 17..

Spinz TV ei tööta – kuidas parandada

Enamik Spinz TV installimisel ilmneda võivaid probleeme on seotud Kodi varasemate versioonidega. Kodi uus versioon, st Kodi Kryptoni versioon 17, lahendab enamiku probleemidest.

Mõnel kasutajal võib olla probleeme Spinz TV allalaadimisega hoidlast. Selle probleemi saab lahendada, lubades funktsiooni „Tundmatu allikas”. Seda saab parandada avaekraanile minnes> Lisandmoodulid> Seadistused > Luba tundmatu allikas.

Hardnoxi ehituse installimine Kodi Kryptoni versioonile 17

Kodi Kryptoni versioonile 17 Hard Noxi versiooni allalaadimisel peate järgima täpselt 8 sammu, nagu Spinzi televiisori ehituse allalaadimiseks kulus (eespool mainitud). Siis peate tegema ainult Kryptoni erinevate ehituste loendist, valige Spinzi teler Hard Nox. See peaks lubama Hard Noxi Kodil.

Hardnoxi ehituse installimine Kodi Kryptoni versioonile 17

Parim Spinzi televiisor Kodi jaoks

Kui installite Spinzi TV viisardi Kodi-le, leiate installimiseks vajalike erinevate ehituste loendi. Kui nimetada mõnda parimat Spinzi televiisori viisardit, siis siin on meie parimad näpunäited:

 1. Spinz TV Premium Lite
 2. Spinzi televiisor Envy Krypton
 3. Spinzi teler Hard Nox

Need on Kodi jaoks kõige võimsamad konstruktsioonid ja selle tulemusel saate kõiki meediakanaleid ja meelelahutuspakette voogesitada ühe katuse all.

Et see kokku mässida

Spinzi teleri installimine loob teie Kodi Kryptoni versiooni 17 jaoks ideaalse segu, kus saate ühes paketis voogesitada tuhandeid meediakanaleid, filme ja sportlikku meelelahutust. Esitatud on juhend Spinz TV installimiseks Kodi versioonidele 16 ja 17, mis järgib sarnaseid samme, kuid erineva paigutusega. Spinz-teler Kodis on parim valik inimestele, kes soovivad filmide, spordi ja telesaadete kõiki maitseid ühe kühvel.

Kui soovite küsimusi esitada, jätke kommentaar.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me