Spordimaatriks Kodi Addon: samm-sammult installimisjuhend Kodi Kryptonile 17.6

Sports Matrix Kodi addon pakub Ameerika spordi ja Fifa maailmameistrivõistluste otseülekande tinte. See lisandmoodul on tegelikult populaarse Pure Sports Kodi lisandmooduli improviseeritud vorm, mis oli saadaval Pure repo kaudu ja Pure Repo võõrustas Blamo hoidla.


Blamo hoidla läks aga alla ja võttis kõik need lisandmoodulid endaga kaasa. Kodi spordi lisandmoodulid on väga tagumised ja seetõttu on Sports Matrixil kasutajate hulgas suur tähtsus, seda eelistatakse kopi puhul vpn-ga.

Spordimaatriksi Kodi Addoni hoidla

Spordimaatriks Kodi Addon on saadaval MasterZd Repo kaudu, millel on kõik suurepärased Kodi lisandmoodulid nagu Neptuuni tõusmine, Uraan ja Planet MMA jne. Varem oli see saadaval kuulsa Blamo hoidla kaudu, kuid suleti paar nädalat tagasi. ja sellest ajast peale olid Kodi kasutajad abitud.

Siin on hoidla URL: http://kodimatija.eu/repo/

Kuidas paigaldada spordi maatriks Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale

Sports Matrix Kodi pistikprogrammi seadmesse installimiseks järgige allpool toodud samme:

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused ( ikoon) > Avaneb uus aken ja näete mõnda valikut > Valige Failihaldur saadaolevatest valikutest > Topeltklõpsake ikooni Lisage allikas valik.Kuidas paigaldada spordi maatriks Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale
 2. Avaneb dialoogiboks, klõpsake seal, kus ta ütleb  > Tüüp http://kodimatija.eu/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele nimi URL kui “MasterZdJa klõpsake nuppu Okei > Kontrollige veelkord sisestatud URL-i ja nime ning klõpsake dialoogiboksi sulgemiseks uuesti OK.Laadige alla Sport Matrix Kodi addon
 3. Naaske Kodi peamenüüsse ja klõpsake nuppu Lisandmoodulid vahekaart vasakust menüüpaanist > Klõpsake nuppu Kast ikoon.seadistamise spordimaatriks kodi jarvis
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installige ZIP-failist valik > Valige MasterZd > Kliki hoidla.masterzd-1.1.5 > Oodake teadet.spordimaatriksi zip-fail
 5. Kui teatis ilmub, klõpsake nuppu Installi hoidlast > Valige MasterZDRepo > Ava Video lisandmoodulid kausta > Kerige loendit ja valige Spordimaatriks > Klõpsake nuppu Installi ja oodake teadet.

spordimaatriksite hoidla

Spordimaatriksi Kodi allalaadimine

Otsene allalaadimine on kõigi lisandmoodulite installimise lihtsaim viis ja kui soovite selle protseduuri valida, siis toimige järgmiselt.

 1. Laadige alla MasterZdi hoidla Zip faili. (Http://kodimatija.eu/repo/repository.masterzd-1.1.5.zip)
 2. Ava Kodi.
 3. Kliki Lisandmoodulid sakk
 4. Klõpsake nuppu Kast ikoon.
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installige ZIP-failist valik.
 6. Sirvige oma süsteemi ja laadige allalaaditud ZIP-fail üles > Oodake teadet.
 7. Kliki Installi hoidlast.
 8. Valige MasterZd Repo.
 9. Ava Video lisandmoodulid kausta.
 10. Valige Spordimaatriks.
 11. Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.

Sportmaatriks maas / ei tööta / vead / parandused

Vooge pole saadaval

Üks levinumaid vigu kolmandate osapoolte video voogesituse lisandmoodulites on tõrge „Vooge pole saadaval”. See ilmub, kui proovite pistikprogrammist voogu juurde pääseda.

Selle vea peamiseks põhjuseks on pakkujate või voogesituslinkide puudumine. Teine põhjus on see, et ummistunud vahemälu tõttu ei suuda skrapperid voogesituslinke lammutada.

Paranda

Selle tõrke parandamiseks tühjendage oma lisandmooduli vahemälu ja pakkujad ning lisandmoodul saab hõlpsalt voogesituse linke haarata. Veel üks asi, mida kontrollida, kas teie lisandmoodul on ajakohane või mitte. Kui värskendus on saadaval, siis tehke see valmis.

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

Paljud spordi Matrix Kodi lisandmooduli kasutajad on sellest veast teatanud, kuna see reklaam oli varem saadaval Pure Repo juures, mida haldab Blamo hoidla.

Blamo hoidla on hiljuti suletud ja kõik Kodi kasutajad, kes proovivad seda eelmisesse allikasse lisandmoodulit installida, seisavad silmitsi sõltuvusprobleemidega.

See probleem ilmneb siis, kui hoidlas on puudu faile või kui hoidla on vananenud.

Paranda

Installige Sport Matrix Kodi lisandmoodul MasterZdi hoidlast (nagu ülalpool installiprotseduuris mainitud). Kuna see pole mujal kui selles hoidlas saadaval ja sellel on Sports Matrixi värskendatud versioon.

Järeldus

Kodi kasutajad eelistavad ässivooge sujuva voogesituse kogemuse tõttu. Võistlustele on õigel ajal sisenenud vaid mõned Kodi spordilisa, mis pakuvad kvaliteetset kogemust ja Sports Matrix.

Selle lisandmooduli voogesituslingid toimivad suurepäraselt ja see on oluline. Tõsiasi, et see lisandmoodul värskendab aega tome’i, on tore näha, sest see näitab, et see lisandmoodul on siin, et jääda.

Kolmanda osapoole Kodi lisandmooduli voogesituse kasutamine pole privaatsusprobleemide tõttu siiski sugugi ohutu. Seetõttu kasutage VPN-i, et kaitsta oma veebivabadust ja voogesitust, kartmata vaeva ega häireid.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map